آلبوم ترکی –فارسی از چنگیز حبیبیان

آلبوم ترکی –فارسی از چنگیز حبیبیان

موسیقی ما - چنگیز حبیبیان آلبوم جدید خود را در دست تولید دارد که این روز‌ها مرحله ساخت خود را طی می‌کند. این خواننده ترک زبان در این باره به فرهنگخانه گفت: این آلبوم شمال ۸ قطعه موسیقی است که تا این لحظه موفق به ساخت ۴ قطعه آن شده‌ام و ۴ قطعه دیگر نیز در دست ساخت است.

به گفته این خواننده، یکی-دو قطعه این آلبوم به زبان ترکی است که سراینده اشعار ترکی زبان آن اصغر فردی است. وی ادامه داد: قطعه‌ای نیز به زبان ترکی استانبولی در این آلبوم هست که از آن تحت عنوان آنادمی یاد می‌شودف یعنی موسیقی مرزی بین ما و ترکیه!

وی همچنین در خصوص ضبط این آلبوم گفت: قرار است این آلبوم در کشور ترکیه ضبط شود و بعداز ماه رمضان برای این کار به ترکیه سفر خواهیم کرد. گفتنی است ترانه‌های این آلبوم دو زبانه راحمید رضا صمدی، بابک صحرایی، سولماز کرمی و... سروده‌اند و آهنگسازانی همچون بابک زرین، محمدرضا چراغعلی و علیرضا افکاری در آن آهنگسازی می‌کنند.

وی در ادامه یادآور شد: تنظیم قطعات را هر آهنگسازخودش انجام می‌دهد. همچنین خود را برای کنسرتی که قرار است در تاریخ ۶ و ۷ مردادماه در تالار‌نژاد فلاح کرج برگزار کنم، خود را آماده می‌کنم. این کنسرت قرار است در روز پنج شنبه و جمعه روزهای یاد شده در این تالار برگزار شود. تهیه کنندگی آن نیز به عهده شرکت سوفیا با همکاری آوای باربد است.

این خواننده در پایان گفت: همه تلاشمان بر این است که آلبوم یادشده را که هنوز عنوان مشخصی ندارد، تا پایان سال راهی بازار کنیم. با شرایطی که ما در پیش گرفته‌ایم، گمان می‌کنم که این اتفاق خواهد افتاد. از وی تا کنون دل سپرده، قصه دیدار، همسفر، شب عاشق، ترانه بارون و... را شنیده‌ایم.


منبع: 
فرهنگخانه
تاریخ انتشار : سه شنبه 17 خرداد 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ چنگیز
آهنگ چنگیز
محسن چاوشی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ کیوان حسنی Download New Music Milad Derakhshani Download New Music Milad Derakhshani Trio Tar Bamkaman Harmonica دانلود آهنگ Trio Tar Bamkaman Harmonica دانلود آهنگ بی کلام سنتی دانلود آهنگ بی کلام میلاد درخشانی دانلود آهنگ تریو بم کمان تار هارمونیکا دانلود آهنگ میلاد درخشانی Download New Music Navab Jalil Download New Music Navab Jalil Time Travel دانلود آهنگ سفر در زمان دانلود آهنگ سفر در زمان از نواب جلیل دانلود آهنگ سفر در زمان با صدای نواب جلیل دانلود آهنگ نواب جلیل دانلود آهنگ نواب جلیل سفر در زمان متن آهنگ سفر در زمان نواب جلیل Download New Music Gilbert Download New Music Gilbert Mary دانلود آهنگ گیلبرت دانلود آهنگ ماری Download New Music Nima Garshasbi Download New Music Nima Garshasbi Sarnevesht دانلود آهنگ سرنوشت دانلود آهنگ نیما گرشاسبی Download New Music Mohamadreza Shabani Ario دانلود آهنگ آریو Download New Music Super Sensory دانلود آهنگ Super Sensory Download New Music Mahbod Download New Music MahbodParoo دانلود آهنگ پارو دانلود آهنگ جدید پارو از مهبد دانلود آهنگ جدید پارو با صدای مهبد دانلود آهنگ مهبد دانلود روضه دانلود روضه امام حسین دانلود مداحی دانلود مداحی جدید دانلود نوحه دانلود نوحه امام حسین عزاداری با مداحی حاج محمود کریمی عزاداری شب اول محرم 1391 مداحی جدید مداحی حاج محمود کریمی 91 نوحه امام حسین نوحه جدید نوحه محرم ویژه ماه محرم ویژه محرم عزاداری شب دوم محرم 1391