آلبوم ترکی –فارسی از چنگیز حبیبیان

آلبوم ترکی –فارسی از چنگیز حبیبیان

موسیقی ما - چنگیز حبیبیان آلبوم جدید خود را در دست تولید دارد که این روز‌ها مرحله ساخت خود را طی می‌کند. این خواننده ترک زبان در این باره به فرهنگخانه گفت: این آلبوم شمال ۸ قطعه موسیقی است که تا این لحظه موفق به ساخت ۴ قطعه آن شده‌ام و ۴ قطعه دیگر نیز در دست ساخت است.

به گفته این خواننده، یکی-دو قطعه این آلبوم به زبان ترکی است که سراینده اشعار ترکی زبان آن اصغر فردی است. وی ادامه داد: قطعه‌ای نیز به زبان ترکی استانبولی در این آلبوم هست که از آن تحت عنوان آنادمی یاد می‌شودف یعنی موسیقی مرزی بین ما و ترکیه!

وی همچنین در خصوص ضبط این آلبوم گفت: قرار است این آلبوم در کشور ترکیه ضبط شود و بعداز ماه رمضان برای این کار به ترکیه سفر خواهیم کرد. گفتنی است ترانه‌های این آلبوم دو زبانه راحمید رضا صمدی، بابک صحرایی، سولماز کرمی و... سروده‌اند و آهنگسازانی همچون بابک زرین، محمدرضا چراغعلی و علیرضا افکاری در آن آهنگسازی می‌کنند.

وی در ادامه یادآور شد: تنظیم قطعات را هر آهنگسازخودش انجام می‌دهد. همچنین خود را برای کنسرتی که قرار است در تاریخ ۶ و ۷ مردادماه در تالار‌نژاد فلاح کرج برگزار کنم، خود را آماده می‌کنم. این کنسرت قرار است در روز پنج شنبه و جمعه روزهای یاد شده در این تالار برگزار شود. تهیه کنندگی آن نیز به عهده شرکت سوفیا با همکاری آوای باربد است.

این خواننده در پایان گفت: همه تلاشمان بر این است که آلبوم یادشده را که هنوز عنوان مشخصی ندارد، تا پایان سال راهی بازار کنیم. با شرایطی که ما در پیش گرفته‌ایم، گمان می‌کنم که این اتفاق خواهد افتاد. از وی تا کنون دل سپرده، قصه دیدار، همسفر، شب عاشق، ترانه بارون و... را شنیده‌ایم.


منبع: 
فرهنگخانه
تاریخ انتشار : سه شنبه 17 خرداد 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ چنگیز
آهنگ چنگیز
محسن چاوشی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ مذاکرات از سمیر زند دانلود آهنگ مذاکرات با صدای سمیر زند متن آهنگ مذاکرات سمیر زند دانلود آهنگ فرزاد مستوفی دانلود آهنگ فرزاد مستوفی نزدیکم کن دانلود آهنگ نزدیکم کن دانلود آهنگ نزدیکم کن از فرزاد مستوفی دانلود آهنگ نزدیکم کن با صدای فرزاد مستوفی متن آهنگ نزدیکم کن فرزاد مستوفی دانلود آهنگ این مدلی دانلود آهنگ این مدلی از صالح رضایی دانلود آهنگ این مدلی با صدای صالح رضایی دانلود آهنگ صالح رضایی این مدلی متن آهنگ این مدلی صالح رضایی دانلود آهنگ پاییز از سامی یوسف دانلود آهنگ پاییز با صدای سامی یوسف دانلود آهنگ سامی یوسف پاییز متن آهنگ پاییز سامی یوسف دانلود آهنگ فریب از ندیم دانلود آهنگ فریب با صدای ندیم دانلود آهنگ ندیم فریب متن آهنگ فریب ندیم دانلود آهنگ امید حجت بی خوابی دانلود آهنگ بی خوابی از امید حجت دانلود آهنگ بی خوابی با صدای امید حجت متن آهنگ بی خوابی امید حجت دانلود آهنگ رضا و بهزاد ادیب دانلود آهنگ رضا و بهزاد ادیب ملاقات آخر دانلود آهنگ ملاقات آخر دانلود آهنگ ملاقات آخر از رضا و بهزاد ادیب دانلود آهنگ ملاقات آخر با صدای رضا و بهزاد ادیب دانلود موزیک ویدیو پاییز دانلود موزیک ویدیو پاییز از سامی یوسف دانلود موزیک ویدیو پاییز با صدای سامی یوسف دانلود موزیک ویدیو سامی یوسف پاییز دانلود آهنگ مسعود تقی زاده من و تو دانلود آهنگ من و تو از مسعود تقی زاده دانلود آهنگ من و تو با صدای مسعود تقی زاده متن آهنگ من و تو مسعود تقی زاده دانلود آهنگ شبیه سازی یک مرد دانلود آهنگ شبیه سازی یک مرد از علی صدر دانلود آهنگ شبیه سازی یک مرد با صدای علی صدر دانلود آهنگ علی صدر شبیه سازی یک مرد متن آهنگ شبیه سازی یک مرد علی صدر دانلود آهنگ رامین واعظپور دانلود آهنگ رامین واعظپور هفت روز هر هفته دانلود آهنگ هفت روز هر هفته دانلود آهنگ هفت روز هر هفته از رامین واعظپور دانلود آهنگ هفت روز هر هفته با صدای رامین واعظپور متن آهنگ هفت روز هر هفته رامین واعظپور