آلبوم داركوب با صدای مدیری و بهداد منتشر می‌شود / اجرای پاییزه داركوب با مهران مدیری

آلبوم داركوب با صدای مدیری و بهداد منتشر می‌شود / اجرای پاییزه داركوب با مهران مدیری

موسیقی ما - گروه موسیقی داركوب با اجرای خود در اریكه ایرانیان آغازگر كنسرت‌های سال 88 خواهد بود.
در نشست مطبوعاتی كه صبح امروز با حضور همایون نصیری سرپرست گروه داركوب و صمد طالقانی مدیر برنامه‌های این گروه برگزار شد، همایون نصیری در خصوص اجرای داركوب در اریكه ایرانیان گفت:به دنبال اجرای مشترك با مهران مدیری در تالار بزرگ كشور تصمیم به برگزاری كنسرت قبل از عید را گرفتیم اما متأسفانه به دلیل مشغله و همزمان شدن با جشنواره فجر این اجرا به اسفند ماه موكول و باز به خاطر اجرایم با عصار ، كنسرت قبل از سال كنسل و به بعد از عید موكول شد.
وی ادامه داد: در این كنسرت بیشتر كارهای جدید و برخی از قطعات اجراهای قبلی را اجرا خواهیم كرد.البته با توجه به روند گروه ، سعی داریم اشكالات اجراهای قبلی را در این كنسرت‌ برطرف كنیم.

داركوب ملودی‌های جنوبی ، خراسانی و آذری را می‌نوازد
سرپرست گروه داركوب با اشاره به بهره‌گیری از موسیقی نواحی ایران در اجراهای داركوب بیان داشت: ما در هر اجرا در كنار اعضای اصلی گروه یكسری نوازندگان مهمان داریم كه با حضور این عزیزان رسالت گروه را كه تلفیق با موسیقی نواحی است دنبال می‌كنیم.به دنبال این روند در این اجرا نیز نوازندگانی چون بهنام ابطحی:درامز، مسعود همایونی:گیتارالكتریك، پیام رونق:دی جی ریدو،
محسن شریفیان: نی‌ابنان و برخی سازهای بوشهری، پیتر سلیمانی‌پور:ساكسیفون، بهرام آقاخان: گیتار فلامنكو و كوروش بابایی: كمانچه در كنار داركوب خواهند بود و موسیقی‌مان را كه تلفیقی از موسیقی خراسان، جنوب و آذری است به روی صحنه خواهیم برد.

داركوب به نواحی ایران می‌رود
این نوازنده سازهای ضربی با اشاره به تلفیق در موسیقی داركوب گفت: ما از اولین كنسرتمان در ارسباران به دلیل غنی بودن ریتم‌های جنوب ایران و اشتراكاتش با موسیقی آفریقایی از تلفیق این دو نوع موسیقی بهره بردیم . در این كنسرت نیز علاوه بر تلفیق با موسیقی جنوب ، موسیقی خراسان و آذری را داریم چرا كه معتقد به محدودیت نیستیم.
وی بیان داشت: فرم اصلی گروه ثابت است اما در هر اجرا از چند موسیقی نواحی كشور برای تلفیق استفاده می‌كنیم.به طوری كه در اجراهای بعدی به سراغ موسیقی‌های نواحی دیگر می‌رویم.

آواهای بومی در كنسرت داركوب
وی با بیان اینكه عمده كارهای ما بی‌كلام است ، اظهار داشت: قصد ما بر این است كه تنها با موسیقی، ایرانی بودن نواهایمان را معرفی كنیم نه با كلام آنها بر این اساس بسیاری از اجراهای ما بی‌كلام است.
نصیری ادامه داد: در این كنسرت كه كاملا بی‌كلام است در برخی قطعات تنها شنونده آواهای محلی هستیم.

اجرای پاییزه داركوب با مهران مدیری
در ادامه نصیری در خصوص عدم حضور مهران مدیری در این كنسرت بیان داشت:بعد از اجرا با مدیری در تالار بزرگ كشور ، تصمیم به برگزاری كنسرت با ایشان را در اریكه ایرانیان گرفتیم اما آن اجرا كنسل شد و قرار بود در این اجرا همراه ما باشد اما به دلیل مشغله كاری ایشان عملا نشد.
وی ادامه داد: امیدوارم بعد از انتشار آلبوم داركوب در اواخر تابستان یا اوایل پاییز بتوانیم با ایشان همكاری داشته باشیم.
صمد طالقانی مدیر برنامه‌های داركوب نیز در این خصوص گفت: طبق تعرفه جدید ارشاد، محدودیت روز برای اجراها وجود دارد. بر این اساس اجرای ما نیز در دو روز خواهد بود كه در این دو روز به دلیل ظرفیت پایین اریكه ایرانیان اگر آقای مدیری حضور داشتند، نمی‌توانستیم پاسخگوی مخاطبان باشیم.

 آلبوم داركوب با صدای مدیری و بهداد منتشر می‌شود
نصیری با اشاره به انتشار آلبوم گروه با عنوان داركوب بیان داشت: این آلبوم شامل 11 قطعه از اجراهای گروه است كه در ابتدای این آلبوم یك كلیپ با عنوان حیران با صدای مهران مدیری به چشم می‌خورد مابقی قطعات همان قطعاتی است كه در كنسرت‌های قبلی به روی صحنه برده‌ایم كه در بین این قطعات، آهنگ‌هایی با صدای حامد بهداد هم وجود دارد.

نوای داركوب 11 و 12 اردیبهشت در اریكه ایرانیان
طالقانی با اشاره به زمان برگزاری این كنسرت گفت: گروه داركوب 11 و 12 اردیبهشت در اریكه ایرانیان به روی صحنه می‌روند.در این اجرا گروه 11 اردیبهشت 2 سانس 19 و 30/21 و 12 اردیبهشت یك سانس 19 اجرا خواهد داشت كه البته اگر استقبال زیاد باشد یك سانس دیگر به این روز اضافه می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به رویكرد گروه به موسیقی نواحی ایران ، قصد داریم حتی‌المقدور در شهرهای برزگ كنسرت‌هایی را برگزار كنیم.
طالقانی در خاتمه خاطرنشان كرد: بلیت‌های كنسرت داركوب از هم اكنون به قیمت 20، 30 و 40 هزار تومان به فروش می‌رسد.


منبع: 
فارس
تاریخ انتشار : دوشنبه 7 اردیبهشت 1388 - 22:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
Download New Music Reza Hatefi Download New Music Reza Hatefi Ayandeh دانلود آهنگ آینده از رضا هاتفی دانلود آهنگ آینده با صدای رضا هاتفی دانلود آهنگ رضا هاتفی دانلود آهنگ رضا هاتفی آینده Download New Music Saqa Moslemi Download New Music Saqa Moslemi Saal دانلود آهنگ سال دانلود آهنگ سال از سقا مسلمی دانلود آهنگ سال با صدای سقا مسلمی دانلود آهنگ سقا مسلمی دانلود آهنگ سقا مسلمی سال Download New Music Mohammad Hasan Hashemi Download New Music Mohammad Hasan Hashemi Hese Taze دانلود آهنگ حس تازه از محمد حسن هاشمی دانلود آهنگ حس تازه با صدای محمد حسن هاشمی دانلود آهنگ محمد حسن هاشمی دانلود آهنگ محمد حسن هاشمی حس تازه متن آهنگ حس تازه محمد حسن هاشمی Download New Music Amir Azimi Lako Jan دانلود آهنگ امیر عظیمی لاکو جان دانلود آهنگ لاکو جان دانلود آهنگ لاکو جان از امیر عظیمی دانلود آهنگ لاکو جان با صدای امیر عظیمی متن آهنگ لاکو جان امیر عظیمی Download New Music Ramin Hamed Download New Music Ramin Hamed Dastamo Begir دانلود آهنگ دستامو بگیر از رامین حامد دانلود آهنگ دستامو بگیر با صدای رامین حامد دانلود آهنگ رامین حامد دانلود آهنگ رامین حامد دستامو بگیر متن آهنگ ستامو بگیر د رامین حامد Download New Music Milad Babaei Akharin Ahang دانلود آهنگ آخرین آهنگ دانلود آهنگ آخرین آهنگ از میلاد بابایی دانلود آهنگ آخرین آهنگ با صدای میلاد بابایی دانلود آهنگ میلاد بابایی آخرین آهنگ متن آهنگ آخرین آهنگ میلاد بابایی Download New Music Ali Poursaeb Download New Music Ali Poursaeb Are Asheghetam دانلود آهنگ آره عاشقتم دانلود آهنگ آره عاشقتم از علی پورصائب دانلود آهنگ آره عاشقتم با صدای علی پورصائب دانلود آهنگ علی پورصائب دانلود آهنگ علی پورصائب آره عاشقتم متن آهنگ آره عاشقتم علی پورصائب Download New Music Ali Jamshidi & Hossein Esmaeli Ghoroobe Jomeh Download New Music Hossein Esmaeli دانلود آهنگ حسین اسماعیلی