آلبوم دوم ایمان حضرتی منتشر می‌شود

آلبوم دوم ایمان حضرتی منتشر می‌شود

موسیقی ما - محمد عبدالهی- ایمان حضرتی از انتشار دومین آلبوم خود که هنوز عنوان مشخصی ندارد خبر داد و گفت: دومین آلبوم من به تازگی ساخت خود را به پایان رسانده و تا شهریور ماه راهی بازار موسیقی می‌شود.

حضرتی با اشاره به اینکه این آلبوم هم اکنون برای دریافت مجوز در وزارت ارشاد به سر می‌برد، گفت: به محض اینکه این آلبوم توانست مجوز خود را دریافت کند، وارد بازار می‌شود که با این حساب گمان می‌کنم به شهریور ماه موکول شود. هنوز نامی برای این آلبوم انتخاب نکرده‌ام.

وی در ادامه گفت: آلبوم شامل ۸ قطعه است که ۵ قطعه آن را حمید عسکری و ۳ قطعه را خودم ساخته‌ام. در تنظیم‌ها نیز ۴ قطعه را میلاد ترابی و ۲ قطعه را نیما وارسته و دو قطعه دیگر را بهنام صفوی تنظیم کرده است.
گفتنی است که ترانه سراهای این آلبوم علی بحرینی، حمید عسکری و ایمان حضرتی هستند.

دومین آلبوم ایمان حضرتی در حالی به بازار می‌آید که در اصل دومین آلبومی که قرار بود از این خواننده پاپ، عرضه شود، همچنان در وزارت ارشاد مانده و تا کنون نتوانسته مجوز خود را دریافت کند. وی در این باره گفت: وقتی دلیل عدم دریافت مجوز آلبوم دوم خود را جویا شدم، متوجه شدم که شاعر قطعاتم ممنوع الکار بوده و به همین دلیل آلبومم نتوانست مجوز بگیرد. حالا که فکر می‌کنم می‌بینم بهتر است که این آلبوم اصلا به بازار نیاید. چون آلبومی که با حمید عسکری کار کردم به مراتب بهتر و قوی‌تر از آن آلبوم است و با این آلبوم اتفاق بهتری برایم می‌افتد.

به گفته حضرتی، در دو قطعه این آلبوم از سازهای زنده‌ای مثل ویولن استفاده شده ودر مجموع آلبوم خوبی خواهد شد.

تهیه کننده این آلبوم نیز مانند آلبوم «آخر دنیا» ی این خواننده مرتضی شایشته است.

وی درخصوص تفاوت‌های این آلبوم با آلبوم‌های دیگر خودگفت: عمده تفاوتش در این است که قطعات آن را خیلی دوست دارم. این در حالی است که آلبوم قبلی‌ام را دوست نداشتم و از شنیدن آن لذت نمی‌بردم. اما چون آن زمان توهم داشتم آن را وارد بازار کردم.

حسرت، دلتنگی، زیر باورن و... عنوان قطعات این آلبوم است.

وی گفت که در این آلبوم سعی کرده که شبیه حمید عسکری که ملودی‌هایش را ساخته، نخواند اما در مورد ملودی‌های ساخته شده توسط این خواننده گفت: در مورد ملودی‌ها نمی‌شود کاری کرد. به هر حال آن‌ها را حمید ساخته وممکن است شبیه به کارهای دیگرش باشند ولی من ‌‌نهایت سعی‌ام را کرده‌ام که لااقل در خواندن قطعات این اتفاق نیافتد تا شاهد آلبومی نو و جدید در این سبک و سیاق باشیم.

وی ادامه داد: آن آلبوم را در سال ۸۲ استارت زدم و در سن و سالی بودم که اصلا برایم مهم نبود چه کارهایی از من منتشر و به بازار بیاید. هم کم تجربه بودم و هم با آهنگسازم مشکل داشتم. عدم شناخت من از موسیقی و دنیای حاکم بر آن در آن زمان، موجب شد تا آن را راهی بازار کنم. اما وقتی با این شرایط آشنا شدم و محیط را بیشتر شناختم، بر تجربیاتم افزوده شد و حالا بهتر از همیشه می‌توانم فعالیت موسیقی کنم.

وی درپاین درباره همکاری با حمید عسکری گفت: خمیشه کارهای حمید را دوست داشته و خواهم داشت. حس می‌کنم من و حمید خیلی شبیه به هم می‌خوانیم و حس‌هایمان بسیار شبیه به هم است و به هم خیلی نزدیکیم.


منبع: 

تاریخ انتشار : دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ بگو ایمان ندارم
آهنگ بگو ایمان ندارم
علی عبدالمالکی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
Download New Music Ali Aghili Vase Man Sakhte دانلود آهنگ جدید یرانی دانلود آهنگ علی عقیلی دانلود آهنگ علی عقیلی واسه من سخته دانلود آهنگ واسه من سخته دانلود آهنگ واسه من سخته از علی عقیلی دانلود آهنگ واسه من سخته با صدای علی عقیلی متن آهنگ واسه من سخته علی عقیلی دانلود آهنگ باران دانلود آهنگ باران از حسین دهقان دانلود آهنگ باران با صدای حسین دهقان دانلود آهنگ حسین دهقان باران متن آهنگ باران حسین دهقان دانلود آهنگ دیگه دیره از محسن پیرزاده دانلود آهنگ دیگه دیره با صدای محسن پیرزاده دانلود آهنگ محسن پیرزاده دیگه دیره متن آهنگ دیگه دیره محسن پیرزاده دانلود آهنگ امیرعلی زمانی نیستی دانلود آهنگ نیستی از امیرعلی زمانی دانلود آهنگ نیستی با صدای امیرعلی زمانی متن آهنگ نیستی امیرعلی زمانی دانلود آهنگ دنیای بی تو دانلود آهنگ دنیای بی تو از محمد صفائیان دانلود آهنگ دنیای بی تو با صدای محمد صفائیان دانلود آهنگ محمد صفائیان دانلود آهنگ محمد صفائیان دنیای بی تو دانلود آهنگ آروین صاحب خداحافظی دانلود آهنگ خداحافظی از آروین صاحب دانلود آهنگ خداحافظی با صدای آروین صاحب متن آهنگ خداحافظی آروین صاحب دانلود آهنگ علیرضا جعفری دانلود آهنگ علیرضا جعفری غیر من دانلود آهنگ غیر من دانلود آهنگ غیر من از علیرضا جعفری دانلود آهنگ غیر من با صدای علیرضا جعفری دانلود آهنگ ایمان فلاح دور تو خط کشیدم دانلود آهنگ دور تو خط کشیدم دانلود آهنگ دور تو خط کشیدم از ایمان فلاح دانلود آهنگ دور تو خط کشیدم با صدای ایمان فلاح متن آهنگ دور تو خط کشیدم ایمان فلاح دانلود آهنگ آرش پندیدن حس میکنم حس میکنی دانلود آهنگ حس میکنم حس میکنی دانلود آهنگ حس میکنم حس میکنی از آرش پندیدن دانلود آهنگ حس میکنم حس میکنی با صدای آرش پندیدن دانلود آهنگ اوج سقوط دانلود آهنگ اوج سقوط از رضا محمدی دانلود آهنگ اوج سقوط با صدای رضا محمدی دانلود آهنگ رضا محمدی دانلود آهنگ رضا محمدی اوج سقوط دانلود آهنگ عشقت