آلبوم دوم ایمان حضرتی منتشر می‌شود

آلبوم دوم ایمان حضرتی منتشر می‌شود

موسیقی ما - محمد عبدالهی- ایمان حضرتی از انتشار دومین آلبوم خود که هنوز عنوان مشخصی ندارد خبر داد و گفت: دومین آلبوم من به تازگی ساخت خود را به پایان رسانده و تا شهریور ماه راهی بازار موسیقی می‌شود.

حضرتی با اشاره به اینکه این آلبوم هم اکنون برای دریافت مجوز در وزارت ارشاد به سر می‌برد، گفت: به محض اینکه این آلبوم توانست مجوز خود را دریافت کند، وارد بازار می‌شود که با این حساب گمان می‌کنم به شهریور ماه موکول شود. هنوز نامی برای این آلبوم انتخاب نکرده‌ام.

وی در ادامه گفت: آلبوم شامل ۸ قطعه است که ۵ قطعه آن را حمید عسکری و ۳ قطعه را خودم ساخته‌ام. در تنظیم‌ها نیز ۴ قطعه را میلاد ترابی و ۲ قطعه را نیما وارسته و دو قطعه دیگر را بهنام صفوی تنظیم کرده است.
گفتنی است که ترانه سراهای این آلبوم علی بحرینی، حمید عسکری و ایمان حضرتی هستند.

دومین آلبوم ایمان حضرتی در حالی به بازار می‌آید که در اصل دومین آلبومی که قرار بود از این خواننده پاپ، عرضه شود، همچنان در وزارت ارشاد مانده و تا کنون نتوانسته مجوز خود را دریافت کند. وی در این باره گفت: وقتی دلیل عدم دریافت مجوز آلبوم دوم خود را جویا شدم، متوجه شدم که شاعر قطعاتم ممنوع الکار بوده و به همین دلیل آلبومم نتوانست مجوز بگیرد. حالا که فکر می‌کنم می‌بینم بهتر است که این آلبوم اصلا به بازار نیاید. چون آلبومی که با حمید عسکری کار کردم به مراتب بهتر و قوی‌تر از آن آلبوم است و با این آلبوم اتفاق بهتری برایم می‌افتد.

به گفته حضرتی، در دو قطعه این آلبوم از سازهای زنده‌ای مثل ویولن استفاده شده ودر مجموع آلبوم خوبی خواهد شد.

تهیه کننده این آلبوم نیز مانند آلبوم «آخر دنیا» ی این خواننده مرتضی شایشته است.

وی درخصوص تفاوت‌های این آلبوم با آلبوم‌های دیگر خودگفت: عمده تفاوتش در این است که قطعات آن را خیلی دوست دارم. این در حالی است که آلبوم قبلی‌ام را دوست نداشتم و از شنیدن آن لذت نمی‌بردم. اما چون آن زمان توهم داشتم آن را وارد بازار کردم.

حسرت، دلتنگی، زیر باورن و... عنوان قطعات این آلبوم است.

وی گفت که در این آلبوم سعی کرده که شبیه حمید عسکری که ملودی‌هایش را ساخته، نخواند اما در مورد ملودی‌های ساخته شده توسط این خواننده گفت: در مورد ملودی‌ها نمی‌شود کاری کرد. به هر حال آن‌ها را حمید ساخته وممکن است شبیه به کارهای دیگرش باشند ولی من ‌‌نهایت سعی‌ام را کرده‌ام که لااقل در خواندن قطعات این اتفاق نیافتد تا شاهد آلبومی نو و جدید در این سبک و سیاق باشیم.

وی ادامه داد: آن آلبوم را در سال ۸۲ استارت زدم و در سن و سالی بودم که اصلا برایم مهم نبود چه کارهایی از من منتشر و به بازار بیاید. هم کم تجربه بودم و هم با آهنگسازم مشکل داشتم. عدم شناخت من از موسیقی و دنیای حاکم بر آن در آن زمان، موجب شد تا آن را راهی بازار کنم. اما وقتی با این شرایط آشنا شدم و محیط را بیشتر شناختم، بر تجربیاتم افزوده شد و حالا بهتر از همیشه می‌توانم فعالیت موسیقی کنم.

وی درپاین درباره همکاری با حمید عسکری گفت: خمیشه کارهای حمید را دوست داشته و خواهم داشت. حس می‌کنم من و حمید خیلی شبیه به هم می‌خوانیم و حس‌هایمان بسیار شبیه به هم است و به هم خیلی نزدیکیم.


منبع: 

تاریخ انتشار : دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ بگو ایمان ندارم
آهنگ بگو ایمان ندارم
علی عبدالمالکی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ مندی دانلود آهنگ مندی یه دل من یه دل تو دانلود آهنگ یه دل من یه دل تو دانلود آهنگ یه دل من یه دل تو از مندی دانلود آهنگ یه دل من یه دل تو با صدای مندی متن آهنگ یه دل من یه دل تو مندی Download New Music Shahriyar Khosravi Download New Music Shahriyar Khosravi Khoda دانلود آهنگ خدا از شهریار خسروی دانلود آهنگ خدا با صدای شهریار خسروی دانلود آهنگ شهریار خسروی دانلود آهنگ شهریار خسروی خدا Download New Music Farshad Download New Music Farzad Download New Music Farzad & Farshad Dari Miri دانلود آهنگ داری میری از فرشاد و فرزاد دانلود آهنگ داری میری با صدای فرشاد و فرزاد دانلود آهنگ فرزاد دانلود آهنگ فرشاد دانلود آهنگ فرشاد و فرزاد داری میری متن آهنگ داری میری فرشاد و فرزاد Download New Album Emad Download New Album Emad Mehraboonam دانلود آلبوم عماد دانلود آلبوم عماد مهربونم دانلود آلبوم مهربونم دانلود آلبوم مهربونم از عماد دانلود آلبوم مهربونم با صدای عماد Download New Music Mohammad Khalaj Delgarmi دانلود آهنگ دلگرمی دانلود آهنگ دلگرمی از محمد خلج دانلود آهنگ دلگرمی با صدای محمد خلج دانلود آهنگ محمد خلج دلگرمی متن آهنگ دلگرمی محمد خلج Download New Music Kamran Rasoolzadeh Baram Mah Biar دانلود آهنگ برام ماه بیار دانلود آهنگ برام ماه بیار از کامران رسول زاده دانلود آهنگ برام ماه بیار با صدای کامران رسول زاده دانلود آهنگ کامران رسول زاده برام ماه بیار متن آهنگ برام ماه بیار کامران رسول زاده Download New Music Shervin Ba Man Bash دانلود آهنگ با من باش از شروین دانلود آهنگ با من باش با صدای شروین دانلود آهنگ شروین با من باش Download New Music Poozhang Parvazi Zalem دانلود آهنگ پوژنگ پروازی ظالم دانلود آهنگ ظالم از پوژنگ پروازی دانلود آهنگ ظالم با صدای پوژنگ پروازی متن آهنگ ظالم پوژنگ پروازی Download New Music Poozhang Parvazi Zire Baroon