آلبوم دوم ایمان حضرتی منتشر می‌شود

آلبوم دوم ایمان حضرتی منتشر می‌شود

موسیقی ما - محمد عبدالهی- ایمان حضرتی از انتشار دومین آلبوم خود که هنوز عنوان مشخصی ندارد خبر داد و گفت: دومین آلبوم من به تازگی ساخت خود را به پایان رسانده و تا شهریور ماه راهی بازار موسیقی می‌شود.

حضرتی با اشاره به اینکه این آلبوم هم اکنون برای دریافت مجوز در وزارت ارشاد به سر می‌برد، گفت: به محض اینکه این آلبوم توانست مجوز خود را دریافت کند، وارد بازار می‌شود که با این حساب گمان می‌کنم به شهریور ماه موکول شود. هنوز نامی برای این آلبوم انتخاب نکرده‌ام.

وی در ادامه گفت: آلبوم شامل ۸ قطعه است که ۵ قطعه آن را حمید عسکری و ۳ قطعه را خودم ساخته‌ام. در تنظیم‌ها نیز ۴ قطعه را میلاد ترابی و ۲ قطعه را نیما وارسته و دو قطعه دیگر را بهنام صفوی تنظیم کرده است.
گفتنی است که ترانه سراهای این آلبوم علی بحرینی، حمید عسکری و ایمان حضرتی هستند.

دومین آلبوم ایمان حضرتی در حالی به بازار می‌آید که در اصل دومین آلبومی که قرار بود از این خواننده پاپ، عرضه شود، همچنان در وزارت ارشاد مانده و تا کنون نتوانسته مجوز خود را دریافت کند. وی در این باره گفت: وقتی دلیل عدم دریافت مجوز آلبوم دوم خود را جویا شدم، متوجه شدم که شاعر قطعاتم ممنوع الکار بوده و به همین دلیل آلبومم نتوانست مجوز بگیرد. حالا که فکر می‌کنم می‌بینم بهتر است که این آلبوم اصلا به بازار نیاید. چون آلبومی که با حمید عسکری کار کردم به مراتب بهتر و قوی‌تر از آن آلبوم است و با این آلبوم اتفاق بهتری برایم می‌افتد.

به گفته حضرتی، در دو قطعه این آلبوم از سازهای زنده‌ای مثل ویولن استفاده شده ودر مجموع آلبوم خوبی خواهد شد.

تهیه کننده این آلبوم نیز مانند آلبوم «آخر دنیا» ی این خواننده مرتضی شایشته است.

وی درخصوص تفاوت‌های این آلبوم با آلبوم‌های دیگر خودگفت: عمده تفاوتش در این است که قطعات آن را خیلی دوست دارم. این در حالی است که آلبوم قبلی‌ام را دوست نداشتم و از شنیدن آن لذت نمی‌بردم. اما چون آن زمان توهم داشتم آن را وارد بازار کردم.

حسرت، دلتنگی، زیر باورن و... عنوان قطعات این آلبوم است.

وی گفت که در این آلبوم سعی کرده که شبیه حمید عسکری که ملودی‌هایش را ساخته، نخواند اما در مورد ملودی‌های ساخته شده توسط این خواننده گفت: در مورد ملودی‌ها نمی‌شود کاری کرد. به هر حال آن‌ها را حمید ساخته وممکن است شبیه به کارهای دیگرش باشند ولی من ‌‌نهایت سعی‌ام را کرده‌ام که لااقل در خواندن قطعات این اتفاق نیافتد تا شاهد آلبومی نو و جدید در این سبک و سیاق باشیم.

وی ادامه داد: آن آلبوم را در سال ۸۲ استارت زدم و در سن و سالی بودم که اصلا برایم مهم نبود چه کارهایی از من منتشر و به بازار بیاید. هم کم تجربه بودم و هم با آهنگسازم مشکل داشتم. عدم شناخت من از موسیقی و دنیای حاکم بر آن در آن زمان، موجب شد تا آن را راهی بازار کنم. اما وقتی با این شرایط آشنا شدم و محیط را بیشتر شناختم، بر تجربیاتم افزوده شد و حالا بهتر از همیشه می‌توانم فعالیت موسیقی کنم.

وی درپاین درباره همکاری با حمید عسکری گفت: خمیشه کارهای حمید را دوست داشته و خواهم داشت. حس می‌کنم من و حمید خیلی شبیه به هم می‌خوانیم و حس‌هایمان بسیار شبیه به هم است و به هم خیلی نزدیکیم.


منبع: 

تاریخ انتشار : دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ بگو ایمان ندارم
آهنگ بگو ایمان ندارم
علی عبدالمالکی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ شاهین کمالی میثاق دانلود آهنگ میثاق دانلود آهنگ میثاق از شاهین کمالی دانلود آهنگ میثاق با صدای شاهین کمالی متن آهنگ جدید میثاق شاهین کمالی دانلود آهنگ آخرین بازی دانلود آهنگ آخرین بازی از فرزاد فرزین دانلود آهنگ آخرین بازی با صدای فرزاد فرزین دانلود آهنگ فرزاد فرزین آخرین بازی دانلود تیتراژ سریال آخرین بازی متن آهنگ جدید آخرین بازی فرزاد فرزین دانلود آهنگ جدید سیاوش قمصری می خواستمش دانلود آهنگ جدید می خواستمش از سیاوش قمصری دانلود آهنگ می خواستمش دانلود آهنگ می خواستمش با صدای سیاوش قمصری متن آهنگ جدید می خواستمش سیاوش قمصری دانلود آهنگ Embellish دانلود آهنگ Embellish از گروه پیکلاویه دانلود آهنگ Embellish با صدای گروه پیکلاویه دانلود آهنگ گروه پیکلاویه دانلود آهنگ گروه پیکلاویه Embellish دانلود آهنگ سهیل جامی عشقم دانلود آهنگ عشقم دانلود آهنگ عشقم از سهیل جامی دانلود آهنگ عشقم با صدای سهیل جامی متن آهنگ جدید عشقم سهیل جامی دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی فرصت کمه دانلود آهنگ جدید فرصت کمه از بهنام صفوی دانلود آهنگ فرصت کمه دانلود آهنگ فرصت کمه با صدای بهنام صفوی متن آهنگ جدید فرصت کمه بهنام صفوی دانلود آهنگ جدید باراد جدایی دانلود آهنگ جدید جدایی از باراد دانلود آهنگ جدید جدایی با صدای باراد متن آهنگ جدید جدایی باراد دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی کادوی تولدت دانلود آهنگ جدید کادوی تولدت از علی عبدالمالکی دانلود آهنگ جدید کادوی تولدت با صدای علی عبدالمالکی دانلود آهنگ جدید کادوی تولدت علی عبدالمالکی دانلود آهنگ کادوی تولدت متن آهنگ جدید کادوی تولدت علی عبدالمالکی دانلود آهنگ زیر چتر دانلود آهنگ زیر چتر از سینا گلزار دانلود آهنگ زیر چتر با صدای سینا گلزار دانلود آهنگ سینا گلزار زیر چتر متن آهنگ جدید زیر چتر سینا گلزار دانلود آهنگ جدید دلم از علی نیا دانلود آهنگ جدید دلم با صدای علی نیا دانلود آهنگ جدید علی نیا دلم دانلود آهنگ دلم