آلبوم و کتاب از گروه آریان

آلبوم و کتاب از گروه آریان

موسیقی ما- لی لا رضایی: جلد اول کتاب نت‌های آریان آماده انتشار شد. علی پهلوان در گفت‌و‌گو با موسیقی ما ضمن اعلام این خبر گفت: بالاخره نت‌های گروه آریان را به صورت کتاب دیدیم و قرار بر این است تا این کتاب به همین زودی‌ها در دسترس همه علاقه مندان قرار بگیرد.

به گفته پهلوان تمامی نتهای قطعاتی که آریان تا کنون اجرا کرده در این کتاب موجود است و علاقه مندان به راحتی می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.

این کتاب «نت‌های آریان برای گیتار» نام دارد. این خواننده گروه در ادامه ازانتشار آلبوم جدید گروه خبر داد و افزود: یک سری آهنگ برای پنجمین آلبوم گروه آماده کرده‌ایم که به زودی ضبط آن‌ها را آغاز می‌کنیم. اما وسواس زیادی روی کار داریم و به همین دلیل تا انتشار آلبوم پنجم مدت زمانی طول خواهد کشید.

به گفته وی تمامی ترانه‌ها و آهنگهای این آلبوم همانند گذشته از ساخته‌های افراد گروه است. وی دلیل تاخیر در انتشار آلبوم‌های گروه را درونی کار کردن گروه دانسته و اعلام کرد: خوانندگانی که کارهای خود را ازآهنگسازان و ترانه سرایان دیگر تهیه می‌کنند، می‌توانند با سرعت بیشتری به انتشار کارهای خود اقدام کنند اما گروه آریان به این دلیل که خود کارهای خود را اعم از ترانه، ملودی و تنظیم انجام می‌دهد، دیر به دیر به مرحله انتشار می‌رسد.

وی ادامه داد: البته طی این مدت که ما آلبومی برای عرضه نداشتیم، به صورت تک تراک کار عرضه کرده‌ایم و فقط این نبوده که با انتشار آلبوم بسنده کنیم. وی ادامه داد: کاری که ما انجام می‌دهیم حداقل، آهنگ‌هایش از خودمان است و سعی می‌کنیم بهترین‌ها را ارائه کنیم. دوست نداریم پشت سر هم آلبوم به بازار بفرستیم در حالی که از ضعف آن‌ها رنج می‌بریم. با وسواسی هم که داریم، سرعت کارمان گرفته می‌شود. هر آهنگی آهنگ خوبی نمی‌شود و ما به دنبال آهنگهای خوب و خاص هستیم.

وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از اعضای گروه آریان با آن‌ها همراه نیستند، گفت: اگر سحر کاشمری هم برود، عملا ۵ نفر خواهیم شد. بنابراین تصمیم گرفته‌ایم که یک بازنگری کلی و تغییر اساسی در ترکیب اعضای گروه داشته باشیم. گفتنی است که درآخرین کنسرت گروه آریان پیام صالحی نیز حضور داشته اما هنوز مشخص نیست که او بعداز این نیز در گروه بماند یا نه.

پهلوان در این مورد گفت: تصمیم نهایی با خود پیام است. از این به بعدش را خودش باید تصمیم بگیرد. این نوازنده با اشاره به اینکه هنوز عنوانی برای آلبوم پنجم گروه‌شان انتخاب نکرده‌اند، گفت: ما همیشه در آخرین لحظات نام آلبوم‌هایمان را انتخاب می‌کنیم. در این آلبوم هم همین اتفاق می‌افتد اما ۵ قطعه سینگلی را که پیش از آلبوم خوانده بودیم را نیز اضافه خواهیم کرد.

قطعات اصلی آلبوم نیز ۸ قطعه است و این ۵ قطعه سینگل به این قطعات اضافه خواهند شد. این بدان معنا نیست که این ۵ قطعه جز قطعات اصلی باشند. گفتنی است در حالی این آلبوم آماده انتشار شده که هنوز تصمیمی برای سپردن میکس و مسترینگ آن به کسی گرفته نشده است. در آلبوم‌های قبلی آریان کسانی همچون رحیم شب خیز، نیما وارسته و سیروان خسروی، میکس و مسترینگ را انجام داده‌اند. کتاب آریان به زودی و آلبوم آن تا پاییز به بازار می‌آید.


منبع: 
آلبوم و کتاب از گروه آریان
آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ یه سال نیستی از سجاد حبیب زاده دانلود آهنگ یه سال نیستی با صدای سجاد حبیب زاده متن آهنگ یه سال نیستی سجاد حبیب زاده دانلود موزیک ویدیو حامد زمانی عمار داره این خاک دانلود موزیک ویدیو عمار داره این خاک دانلود موزیک ویدیو عمار داره این خاک از حامد زمانی دانلود موزیک ویدیو عمار داره این خاک با صدای حامد زمانی دانلود آهنگ سینا گلزار عشق دانلود آهنگ عشق از سینا گلزار دانلود آهنگ عشق با صدای سینا گلزار متن آهنگ عشق سینا گلزار دانلود آهنگ آرمین 2 ای اف ام دانلود آهنگ آرمین 2afm دمش گرم دانلود آهنگ دمش گرم دانلود آهنگ دمش گرم از آرمین 2afm دانلود آهنگ دمش گرم با صدای آرمین 2afm متن آهنگ دمش گرم آرمین 2afm دانلود آهنگ بگو به غصه دانلود آهنگ بگو به غصه از مهدی ماندگار دانلود آهنگ بگو به غصه با صدای مهدی ماندگار دانلود آهنگ مهدی ماندگار دانلود آهنگ مهدی ماندگار بگو به غصه متن آهنگ بگو به غصه مهدی ماندگار دانلود آهنگ امیر مانی دانلود آهنگ امیر مانی خاتون دانلود آهنگ خاتون از امیر مانی دانلود آهنگ خاتون با صدای امیر مانی متن آهنگ خاتون امیر مانی دانلود آهنگ رابطه از شهرام J دانلود آهنگ رابطه با صدای شهرام J دانلود آهنگ شهرام J دانلود آهنگ شهرام J رابطه دانلود آهنگ بیات تو هر مکان دانلود آهنگ تو هر مکان دانلود آهنگ تو هر مکان از بیات دانلود آهنگ تو هر مکان با صدای بیات دانلود آهنگ التماس دانلود آهنگ التماس از علی بابا دانلود آهنگ التماس با صدای علی بابا دانلود آهنگ علی بابا التماس متن آهنگ التماس علی بابا دانلود آهنگ زبونم لال دانلود آهنگ زبونم لال از میلاد بابایی دانلود آهنگ زبونم لال با صدای میلاد بابایی دانلود آهنگ میلاد بابایی زبونم لال متن آهنگ زبونم لال میلاد بابایی دانلود آهنگ پوچ بود دانلود آهنگ پوچ بود از مهرزاد امیرخانی دانلود آهنگ پوچ بود با صدای مهرزاد امیرخانی دانلود آهنگ مهرزاد امیرخانی پوچ بود