آلبوم و کتاب از گروه آریان

آلبوم و کتاب از گروه آریان

موسیقی ما- لی لا رضایی: جلد اول کتاب نت‌های آریان آماده انتشار شد. علی پهلوان در گفت‌و‌گو با موسیقی ما ضمن اعلام این خبر گفت: بالاخره نت‌های گروه آریان را به صورت کتاب دیدیم و قرار بر این است تا این کتاب به همین زودی‌ها در دسترس همه علاقه مندان قرار بگیرد.

به گفته پهلوان تمامی نتهای قطعاتی که آریان تا کنون اجرا کرده در این کتاب موجود است و علاقه مندان به راحتی می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.

این کتاب «نت‌های آریان برای گیتار» نام دارد. این خواننده گروه در ادامه ازانتشار آلبوم جدید گروه خبر داد و افزود: یک سری آهنگ برای پنجمین آلبوم گروه آماده کرده‌ایم که به زودی ضبط آن‌ها را آغاز می‌کنیم. اما وسواس زیادی روی کار داریم و به همین دلیل تا انتشار آلبوم پنجم مدت زمانی طول خواهد کشید.

به گفته وی تمامی ترانه‌ها و آهنگهای این آلبوم همانند گذشته از ساخته‌های افراد گروه است. وی دلیل تاخیر در انتشار آلبوم‌های گروه را درونی کار کردن گروه دانسته و اعلام کرد: خوانندگانی که کارهای خود را ازآهنگسازان و ترانه سرایان دیگر تهیه می‌کنند، می‌توانند با سرعت بیشتری به انتشار کارهای خود اقدام کنند اما گروه آریان به این دلیل که خود کارهای خود را اعم از ترانه، ملودی و تنظیم انجام می‌دهد، دیر به دیر به مرحله انتشار می‌رسد.

وی ادامه داد: البته طی این مدت که ما آلبومی برای عرضه نداشتیم، به صورت تک تراک کار عرضه کرده‌ایم و فقط این نبوده که با انتشار آلبوم بسنده کنیم. وی ادامه داد: کاری که ما انجام می‌دهیم حداقل، آهنگ‌هایش از خودمان است و سعی می‌کنیم بهترین‌ها را ارائه کنیم. دوست نداریم پشت سر هم آلبوم به بازار بفرستیم در حالی که از ضعف آن‌ها رنج می‌بریم. با وسواسی هم که داریم، سرعت کارمان گرفته می‌شود. هر آهنگی آهنگ خوبی نمی‌شود و ما به دنبال آهنگهای خوب و خاص هستیم.

وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از اعضای گروه آریان با آن‌ها همراه نیستند، گفت: اگر سحر کاشمری هم برود، عملا ۵ نفر خواهیم شد. بنابراین تصمیم گرفته‌ایم که یک بازنگری کلی و تغییر اساسی در ترکیب اعضای گروه داشته باشیم. گفتنی است که درآخرین کنسرت گروه آریان پیام صالحی نیز حضور داشته اما هنوز مشخص نیست که او بعداز این نیز در گروه بماند یا نه.

پهلوان در این مورد گفت: تصمیم نهایی با خود پیام است. از این به بعدش را خودش باید تصمیم بگیرد. این نوازنده با اشاره به اینکه هنوز عنوانی برای آلبوم پنجم گروه‌شان انتخاب نکرده‌اند، گفت: ما همیشه در آخرین لحظات نام آلبوم‌هایمان را انتخاب می‌کنیم. در این آلبوم هم همین اتفاق می‌افتد اما ۵ قطعه سینگلی را که پیش از آلبوم خوانده بودیم را نیز اضافه خواهیم کرد.

قطعات اصلی آلبوم نیز ۸ قطعه است و این ۵ قطعه سینگل به این قطعات اضافه خواهند شد. این بدان معنا نیست که این ۵ قطعه جز قطعات اصلی باشند. گفتنی است در حالی این آلبوم آماده انتشار شده که هنوز تصمیمی برای سپردن میکس و مسترینگ آن به کسی گرفته نشده است. در آلبوم‌های قبلی آریان کسانی همچون رحیم شب خیز، نیما وارسته و سیروان خسروی، میکس و مسترینگ را انجام داده‌اند. کتاب آریان به زودی و آلبوم آن تا پاییز به بازار می‌آید.


منبع: 
آلبوم و کتاب از گروه آریان
آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
Download new music video Kourosh Yaghmaei Download new music video Kourosh Yaghmaei Nowruz دانلود آهنگ کوروش یغمایی دانلود موزیک ویدیو کوروش یغمایی دانلود موزیک ویدیو کوروش یغمایی نوروز دانلود موزیک ویدیو نوروز از کوروش یغمایی دانلود موزیک ویدیو نوروز با صدای کوروش یغمایی Download new music video Farzad Farzin Download new music video Farzad Farzin To Che Bashi دانلود آهنگ فرزاد فرزین دانلود موزیک ویدیو تو چه باشی دانلود موزیک ویدیو تو چه باشی از فرزاد فرزین دانلود موزیک ویدیو تو چه باشی با صدای فرزاد فرزین دانلود موزیک ویدیو فرزاد فرزین تو چه باشی Download new music video Mehdi Yarrahi Download new music video Mehdi Yarrahi Mesle Mojasame دانلود آهنگ مهدی یراحی دانلود موزیک ویدیو مثل مجسمه دانلود موزیک ویدیو مثل مجسمه از مهدی یراحی دانلود موزیک ویدیو مثل مجسمه با صدای مهدی یراحی دانلود موزیک ویدیو مهدی یراحی مثل مجسمه Download new music video Mani Rahnama Download new music video Mani Rahnama 7Sin دانلود آهنگ مانی رهنما دانلود موزیک ویدیو مانی رهنما دانلود موزیک ویدیو مانی رهنما هفت سین دانلود موزیک ویدیو هفت سین دانلود موزیک ویدیو هفت سین از مانی رهنما دانلود موزیک ویدیو هفت سین با صدای مانی رهنما Download new music video Dang Show Download new music video Dang Show Khorshid Mishavam دانلود آهنگ گروه دنگ شو دانلود موزیک ویدیو خورشید می شوم دانلود موزیک ویدیو خورشید می شوم از گروه دنگ شو دانلود موزیک ویدیو خورشید می شوم با صدای گروه دنگ شو دانلود موزیک ویدیو گروه دنگ شو دانلود موزیک ویدیو گروه دنگ شو خورشید می شوم Download new music video Masoud Emami Download new music video Masoud Emami Eydet Mobarak دانلود آهنگ مسعود امامی دانلود موزیک ویدیو عیدت مبارک دانلود موزیک ویدیو عیدت مبارک از مسعود امامی دانلود موزیک ویدیو عیدت مبارک با صدای مسعود امامی دانلود موزیک ویدیو مسعود امامی دانلود موزیک ویدیو مسعود امامی عیدت مبارک Download new music video Ali Zand Vakili Atre Khatereh دانلود آهنگ علی زند وکیلی دانلود موزیک ویدیو عطر خاطره دانلود موزیک ویدیو عطر خاطره از علی زند وکیلی دانلود موزیک ویدیو عطر خاطره با صدای علی زند وکیلی