آلبوم و کتاب از گروه آریان

آلبوم و کتاب از گروه آریان

موسیقی ما- لی لا رضایی: جلد اول کتاب نت‌های آریان آماده انتشار شد. علی پهلوان در گفت‌و‌گو با موسیقی ما ضمن اعلام این خبر گفت: بالاخره نت‌های گروه آریان را به صورت کتاب دیدیم و قرار بر این است تا این کتاب به همین زودی‌ها در دسترس همه علاقه مندان قرار بگیرد.

به گفته پهلوان تمامی نتهای قطعاتی که آریان تا کنون اجرا کرده در این کتاب موجود است و علاقه مندان به راحتی می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.

این کتاب «نت‌های آریان برای گیتار» نام دارد. این خواننده گروه در ادامه ازانتشار آلبوم جدید گروه خبر داد و افزود: یک سری آهنگ برای پنجمین آلبوم گروه آماده کرده‌ایم که به زودی ضبط آن‌ها را آغاز می‌کنیم. اما وسواس زیادی روی کار داریم و به همین دلیل تا انتشار آلبوم پنجم مدت زمانی طول خواهد کشید.

به گفته وی تمامی ترانه‌ها و آهنگهای این آلبوم همانند گذشته از ساخته‌های افراد گروه است. وی دلیل تاخیر در انتشار آلبوم‌های گروه را درونی کار کردن گروه دانسته و اعلام کرد: خوانندگانی که کارهای خود را ازآهنگسازان و ترانه سرایان دیگر تهیه می‌کنند، می‌توانند با سرعت بیشتری به انتشار کارهای خود اقدام کنند اما گروه آریان به این دلیل که خود کارهای خود را اعم از ترانه، ملودی و تنظیم انجام می‌دهد، دیر به دیر به مرحله انتشار می‌رسد.

وی ادامه داد: البته طی این مدت که ما آلبومی برای عرضه نداشتیم، به صورت تک تراک کار عرضه کرده‌ایم و فقط این نبوده که با انتشار آلبوم بسنده کنیم. وی ادامه داد: کاری که ما انجام می‌دهیم حداقل، آهنگ‌هایش از خودمان است و سعی می‌کنیم بهترین‌ها را ارائه کنیم. دوست نداریم پشت سر هم آلبوم به بازار بفرستیم در حالی که از ضعف آن‌ها رنج می‌بریم. با وسواسی هم که داریم، سرعت کارمان گرفته می‌شود. هر آهنگی آهنگ خوبی نمی‌شود و ما به دنبال آهنگهای خوب و خاص هستیم.

وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از اعضای گروه آریان با آن‌ها همراه نیستند، گفت: اگر سحر کاشمری هم برود، عملا ۵ نفر خواهیم شد. بنابراین تصمیم گرفته‌ایم که یک بازنگری کلی و تغییر اساسی در ترکیب اعضای گروه داشته باشیم. گفتنی است که درآخرین کنسرت گروه آریان پیام صالحی نیز حضور داشته اما هنوز مشخص نیست که او بعداز این نیز در گروه بماند یا نه.

پهلوان در این مورد گفت: تصمیم نهایی با خود پیام است. از این به بعدش را خودش باید تصمیم بگیرد. این نوازنده با اشاره به اینکه هنوز عنوانی برای آلبوم پنجم گروه‌شان انتخاب نکرده‌اند، گفت: ما همیشه در آخرین لحظات نام آلبوم‌هایمان را انتخاب می‌کنیم. در این آلبوم هم همین اتفاق می‌افتد اما ۵ قطعه سینگلی را که پیش از آلبوم خوانده بودیم را نیز اضافه خواهیم کرد.

قطعات اصلی آلبوم نیز ۸ قطعه است و این ۵ قطعه سینگل به این قطعات اضافه خواهند شد. این بدان معنا نیست که این ۵ قطعه جز قطعات اصلی باشند. گفتنی است در حالی این آلبوم آماده انتشار شده که هنوز تصمیمی برای سپردن میکس و مسترینگ آن به کسی گرفته نشده است. در آلبوم‌های قبلی آریان کسانی همچون رحیم شب خیز، نیما وارسته و سیروان خسروی، میکس و مسترینگ را انجام داده‌اند. کتاب آریان به زودی و آلبوم آن تا پاییز به بازار می‌آید.


منبع: 
آلبوم و کتاب از گروه آریان
آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ معنی عشق و نفهمیدی مهران باقری دانلود آهنگ عباس شمس دانلود آهنگ عباس شمس نرو دانلود آهنگ نرو از عباس شمس دانلود آهنگ نرو با صدای عباس شمس دانلود آهنگ بمون از کسری حرمتی پور دانلود آهنگ بمون با صدای کسری حرمتی پور دانلود آهنگ کسری حرمتی پور بمون متن آهنگ بمون کسری حرمتی پور متن آهنگ عشق یک طرفه از مهدی شکوهی متن آهنگ عشق یک طرفه با صدای مهدی شکوهی دانلود آهنگ پاییز از مانی رهنما دانلود آهنگ پاییز با صدای مانی رهنما دانلود آهنگ مانی رهنما پاییز متن آهنگ پاییز مانی رهنما دانلود آهنگ کجایی از محسن چاوشی دانلود آهنگ کجایی با صدای محسن چاوشی دانلود آهنگ محسن چاوشی کجایی متن آهنگ کجایی محسن چاوشی دانلود آهنگ امیر راد خیال شیرین دانلود آهنگ خیال شیرین دانلود آهنگ خیال شیرین از امیر راد دانلود آهنگ خیال شیرین با صدای امیر راد متن آهنگ خیال شیرین امیر راد دانلود آهنگ علیرضا بلوری دانلود آهنگ علیرضا بلوری قصه درد دانلود آهنگ قصه درد دانلود آهنگ قصه درد از علیرضا بلوری دانلود آهنگ قصه درد با صدای علیرضا بلوری متن آهنگ قصه درد علیرضا بلوری دانلود آهنگ ایمان عبدالله خانی دانلود آهنگ ایمان عبدالله خانی پای توعه دانلود آهنگ پای توعه دانلود آهنگ پای توعه از ایمان عبدالله خانی دانلود آهنگ پای توعه با صدای ایمان عبدالله خانی متن آهنگ پای توعه ایمان عبدالله خانی دانلود آهنگ پس چی دانلود آهنگ پس چی از کوروش مقیمی دانلود آهنگ پس چی با صدای کوروش مقیمی دانلود آهنگ کوروش مقیمی پس چی متن آهنگ پس چی کوروش مقیمی دانلود آهنگ پیمان زارعی خوابم نمی بره دانلود آهنگ خوابم نمی بره دانلود آهنگ خوابم نمی بره از پیمان زارعی دانلود آهنگ خوابم نمی بره با صدای پیمان زارعی متن آهنگ خوابم نمی بره پیمان زارعی دانلود آهنگ دلهوره دانلود آهنگ دلهوره از علی بابا دانلود آهنگ دلهوره با صدای علی بابا دانلود آهنگ علی بابا دلهوره