آلبوم و کتاب از گروه آریان

آلبوم و کتاب از گروه آریان

موسیقی ما- لی لا رضایی: جلد اول کتاب نت‌های آریان آماده انتشار شد. علی پهلوان در گفت‌و‌گو با موسیقی ما ضمن اعلام این خبر گفت: بالاخره نت‌های گروه آریان را به صورت کتاب دیدیم و قرار بر این است تا این کتاب به همین زودی‌ها در دسترس همه علاقه مندان قرار بگیرد.

به گفته پهلوان تمامی نتهای قطعاتی که آریان تا کنون اجرا کرده در این کتاب موجود است و علاقه مندان به راحتی می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.

این کتاب «نت‌های آریان برای گیتار» نام دارد. این خواننده گروه در ادامه ازانتشار آلبوم جدید گروه خبر داد و افزود: یک سری آهنگ برای پنجمین آلبوم گروه آماده کرده‌ایم که به زودی ضبط آن‌ها را آغاز می‌کنیم. اما وسواس زیادی روی کار داریم و به همین دلیل تا انتشار آلبوم پنجم مدت زمانی طول خواهد کشید.

به گفته وی تمامی ترانه‌ها و آهنگهای این آلبوم همانند گذشته از ساخته‌های افراد گروه است. وی دلیل تاخیر در انتشار آلبوم‌های گروه را درونی کار کردن گروه دانسته و اعلام کرد: خوانندگانی که کارهای خود را ازآهنگسازان و ترانه سرایان دیگر تهیه می‌کنند، می‌توانند با سرعت بیشتری به انتشار کارهای خود اقدام کنند اما گروه آریان به این دلیل که خود کارهای خود را اعم از ترانه، ملودی و تنظیم انجام می‌دهد، دیر به دیر به مرحله انتشار می‌رسد.

وی ادامه داد: البته طی این مدت که ما آلبومی برای عرضه نداشتیم، به صورت تک تراک کار عرضه کرده‌ایم و فقط این نبوده که با انتشار آلبوم بسنده کنیم. وی ادامه داد: کاری که ما انجام می‌دهیم حداقل، آهنگ‌هایش از خودمان است و سعی می‌کنیم بهترین‌ها را ارائه کنیم. دوست نداریم پشت سر هم آلبوم به بازار بفرستیم در حالی که از ضعف آن‌ها رنج می‌بریم. با وسواسی هم که داریم، سرعت کارمان گرفته می‌شود. هر آهنگی آهنگ خوبی نمی‌شود و ما به دنبال آهنگهای خوب و خاص هستیم.

وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از اعضای گروه آریان با آن‌ها همراه نیستند، گفت: اگر سحر کاشمری هم برود، عملا ۵ نفر خواهیم شد. بنابراین تصمیم گرفته‌ایم که یک بازنگری کلی و تغییر اساسی در ترکیب اعضای گروه داشته باشیم. گفتنی است که درآخرین کنسرت گروه آریان پیام صالحی نیز حضور داشته اما هنوز مشخص نیست که او بعداز این نیز در گروه بماند یا نه.

پهلوان در این مورد گفت: تصمیم نهایی با خود پیام است. از این به بعدش را خودش باید تصمیم بگیرد. این نوازنده با اشاره به اینکه هنوز عنوانی برای آلبوم پنجم گروه‌شان انتخاب نکرده‌اند، گفت: ما همیشه در آخرین لحظات نام آلبوم‌هایمان را انتخاب می‌کنیم. در این آلبوم هم همین اتفاق می‌افتد اما ۵ قطعه سینگلی را که پیش از آلبوم خوانده بودیم را نیز اضافه خواهیم کرد.

قطعات اصلی آلبوم نیز ۸ قطعه است و این ۵ قطعه سینگل به این قطعات اضافه خواهند شد. این بدان معنا نیست که این ۵ قطعه جز قطعات اصلی باشند. گفتنی است در حالی این آلبوم آماده انتشار شده که هنوز تصمیمی برای سپردن میکس و مسترینگ آن به کسی گرفته نشده است. در آلبوم‌های قبلی آریان کسانی همچون رحیم شب خیز، نیما وارسته و سیروان خسروی، میکس و مسترینگ را انجام داده‌اند. کتاب آریان به زودی و آلبوم آن تا پاییز به بازار می‌آید.


منبع: 
آلبوم و کتاب از گروه آریان
آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


آلبوم و کتاب از گروه آریان


تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ یاد نگات دانلود آهنگ فایده ای نداری دانلود آهنگ قرص های خواب آور دانلود آهنگ رو به روم بشین دانلود آهنگ نزار بمونم تو کما دانلود آهنگ داغ دلم دانلود آهنگ بزار بره دانلود آهنگ پا رو دلم نزار دانلود آهنگ خرافاتی متن آهنگ جدید پویا بیاتی به نام خرافاتی دانلود آهنگ یه وقتایی دانلود آهنگ یه روز دانلود آهنگ منو تحلیل نکن دانلود آهنگ به نام تو ایران دانلود آهنگ تنها نرو دانلود آهنگ مولا علی دانلود آهنگ پاییز تنهایی دانلود آهنگ مثه پاییزی و میری دانلود آهنگ رنگین کمان دانلود تیتراژ برنامه رادیویی جوان ایرانی متن آهنگ رنگین کمان مازیار فلاحی دانلود آهنگ امین حبیبی دانلود آهنگ جایی نرو متن آهنگ جدید جایی نرو امین حبیبی دانلود آهنگ دل را ببین دانلود آهنگ علیرضا افتخاری متن آهنگ دل را ببین علیرضا افتخاری دانلود آهنگ همه چیزو نمیدونی دانلود آهنگ شمالی دانلود آهنگ بغض دوباره دانلود آهنگ سال هشت دانلود آهنگ فالگیر دانلود آهنگ درست قبل از اینکه بمیرم دانلود آهنگ سیاوش رحمانی دانلود آهنگ تاریک تاریکم متن آهنگ تاریک تاریکم حامد بهداد دانلود آهنگ بی دلیل متن آهنگ بی دلیل رستاک دانلود آهنگ محمد بابای دانلود آهنگ منو ببخش دانلود آهنگ محمد آقاخانی دانلود آهنگ از تو دلگیرم دانلود آهنگ محمد رئیسی دانلود آهنگ نارنجی دانلود آهنگ حالم بده دانلود آهنگ بشین توی قلبم دانلود آهنگ مجتبی کمالی دانلود آهنگ علی بهشتی دانلود آهنگ مجبور دانلود آهنگ محمد خطیبی