آلبوم LIZARDs BAND منتشر می‌شود

آلبوم LIZARDs BAND منتشر می‌شود

موسیقی ما- محمد عبداللهی: گروه موسیقی «لیزارد» (LIZARDs BAND) که متشکل از وحید اسفندیاری و علی رستمی میباشد به زودی اولین آلبوم رسمی خود را وارد بازار موسیقی می‌کند. یکی از اعضای گروه «لیزارد» در این باره به موسیقی ما گفت: نام این آلبوم مسلمانان (The Muslems) بوده و قرار است به محض آماده شدن راهی بازار موسیقی شود.

به گفته گروه لیزارد قطعات این آلبوم اکثرا به زبان انگلیسی بوده و اگر این طور باشد این اولین آلبومی است که به زبان خارجی و به سبک الکترونیک و مجاز به بازار عرضه می‌شود.

گروه لیزارد در ادامه گفت: سبک این آلبوم الکترونیک، ترنس و هاوس بوده ودر واقع دارای یک سبک کاملا تلفیقی است که سازهای زنده ی متعددی همچون : تار، عود، بالابان (دودوک)، دف، فلوت، قارمان و ... در آن بکار رفته و شامل قطعاتی همچون : The Muslems، Shake، Nights، Crazy dreams، واسه جدایی حاضرم و... است.

آنها در ادامه در خصوص واگذاری این آلبوم که کلام های فارسی و انگلیسی آن را وحید اسفندیاری و مهرداد همایان سروده اند، گفتند: هنوز در این باره با هیچ شرکتی به قطعیت نرسیده‌ایم و توافق نکرده‌ایم. چون در حال حاضر هنوز آلبوم کاملا آماده نبوده و تنظیم برخی از قطعات باقی مانده است. به محض اینکه تنظیم این قطعات نیز آماده شد، آن را واگذار خواهیم کرد.

رهبر گروه در ادامه با تاکید بر اینکه ۸ سال به طور مداوم بر روی این آلبوم کار کرده‌اند، ادامه داد: اگر برای چنین آلبومی این همه زمان صرف کرده‌ایم به این دلیل است که می‌خواستیم یک آلبوم تاثیرگذار و حرفه ای ارائه کنیم که نه تنها در ایران بلکه در مارکتهای جهانی هم حرفی برای گفتن داشته باشیم چون جهانی شدن آرزوی هر موزیسین بوده و هست. ما در آلبوم قطعه‌ای داریم که تنظیم آن 7 بار عوض شده و آپدیت شده است و این تعداد کمی برای یک قطعه نیست. چون می‌خواستیم کار‌هایمان چیزی از کارهای جهانی کم نداشته باشد. سعی کردیم کاری عرضه کنیم که وقتی کسی از هر قشر و سنی، چه داخل و چه خارج از ایران آن را گوش می‌کند حداقل چند قطعه‌اش را بپسندد و مورد توجهش واقع شود.

وی ادامه داد: ما در این آلبوم چند سورپرایز برای طرفداران این سبک خواهیم داشت که یکی از آنها همکاری با یکی از فینالیستهای مسابقه ی بین المللی سوپراستار است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: ما مخاطب‌شناسی هم کرده‌ایم و برای هریک از آهنگ هایمان چندین ماه وقت صرف کرده ایم چون به نظر ما صرفا سریع کار کردن و سریع آلبوم دادن اهمیتی ندارد که متاسفانه بسیاری از خواننده های کشورمان نظر متفاوتی با این قضیه دارند. اما آنچه در گروه ما مهم است این است که ما عجله ای برای پخش آلبوم نداشتیم و سعی کرده ایم سبکی نو در موسیقی ارائه داده که همه مردم از هر صنف و قشری کارهای ما را گوش کرده و با ما همراه شوند. چون اولین گروه الکترونیک ایران هستیم که در کشور خودمان فعالیت می‌کنیم و دوست داریم بعد از این همه تلاش و زحمت وافر همه مردم کارهای ما را بشنوند.

گفتنی است که این آلبوم 15 ترک خواهد داشت و تا پایان سال وارد بازار موسیقی می‌شود و به دست علاقه مندان خود خواهد رسید.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 مرداد 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ بارون بابک مافی دانلود آهنگ مهدی یغمایی یادگاری دانلود آهنگ یادگاری دانلود آهنگ یادگاری از مهدی یغمایی دانلود آهنگ یادگاری با صدای مهدی یغمایی دانلود آهنگ آه ای خدا دانلود آهنگ آه ای خدا از مرتضی پاشایی دانلود آهنگ آه ای خدا با صدای مرتضی پاشایی دانلود آهنگ مرتضی پاشایی آه ای خدا متن آهنگ آه ای خدا مرتضی پاشایی دانلود آهنگ خاطره ها از مسعود سعیدی دانلود آهنگ خاطره ها با صدای مسعود سعیدی دانلود آهنگ مسعود سعیدی خاطره ها متن آهنگ خاطره ها مسعود سعیدی دانلود آهنگ غم باران دانلود آهنگ غم باران از میثم مروستی دانلود آهنگ غم باران با صدای میثم مروستی دانلود آهنگ میثم مروستی غم باران متن آهنگ غم باران میثم مروستی دانلود آهنگ هر چقدر خوب باشم دانلود آهنگ هر چقدر خوب باشم از یاسر محمودی دانلود آهنگ هر چقدر خوب باشم با صدای یاسر محمودی دانلود آهنگ یاسر محمودی دانلود آهنگ یاسر محمودی هر چقدر خوب باشم متن آهنگ هر چقدر خوب باشم یاسر محمودی دانلود آهنگ خلیج فارس دانلود آهنگ خلیج فارس از مهدی رستمی دانلود آهنگ خلیج فارس با صدای مهدی رستمی دانلود آهنگ مهدی رستمی خلیج فارس متن آهنگ خلیج فارس مهدی رستمی دانلود آهنگ پرهام ابراهیمی عشق رویایی دانلود آهنگ عشق رویایی دانلود آهنگ عشق رویایی از پرهام ابراهیمی دانلود آهنگ عشق رویایی با صدای پرهام ابراهیمی متن آهنگ عشق رویایی پرهام ابراهیمی دانلود آهنگ رامین بی باک سخته دانلود آهنگ سخته از رامین بی باک دانلود آهنگ سخته از فتاح فتحی دانلود آهنگ سخته با صدای رامین بی باک دانلود آهنگ سخته با صدای فتاح فتحی دانلود آهنگ فتاح فتحی سخته متن آهنگ سخته رامین بی باک متن آهنگ سخته فتاح فتحی دانلود آهنگ آرزوی آرامش دانلود آهنگ آرزوی آرامش از مهرزاد خواجه امیری دانلود آهنگ آرزوی آرامش با صدای مهرزاد خواجه امیری دانلود آهنگ مهرزاد خواجه امیری آرزوی آرامش متن آهنگ آرزوی آرامش مهرزاد خواجه امیری دانلود آهنگ The Ways ریخت و پاش دانلود آهنگ ریخت و پاش