از آلبوم «اکسیژن» با صدای «بابک جهانبخش» رونمایی شد

از آلبوم «اکسیژن» با صدای «بابک جهانبخش» رونمایی شد

موسیقی ما – بهمن بابازاده: آلبوم «اکسیژن» با صدای «بابک جهانبخش»از صبح امروز همزمان با نشست خبری این آلبوم، در بازار موسیقی کشور منتشر شد. ششمین آلبوم این خواننده در حالی روانه بازار موسیقی کشور شد که وی سال گذشته با انتشار آلبوم «من و بارون» توانست نظر مساعد دوستدارانش را جلب نماید و در نخستین جشن سالانه «موسیقی ما» نیز توانست تندیس طلایی بهترین قطعه موسیقی پاپ را برای قطعه «من و بارون» از آن خود نماید.

این آلبوم 12 قطعه دارد که هنرمندانی چون محسن شیرالی، مریم اسدی، بیتا طاعی، ترانه مکرم، علی بحرینی و یاحا کاشانی در بخش ترانه با جهانبخش همکاری کرده اند. پیام هوشمند، رضا تاجبخش، کوشان حداد ، اشکان آبرون، معین راهبر میلاد هاشمی و طالب زاده نیز از جمله چهره هایی هستند که در بخش های موسیقی و تنظیم در این اثر با جهانبخش همکاری نموده اند.

آرش پاکزاد میکس و مستر آلبوم را انجام داده ناشر آلبوم نیز موسسه «اکسیر نوین» است.

صبح امروز و همزمان با انتشار آلبوم، نشست خبری این اثر نیز با حضور این خواننده، عوامل آلبوم و نوازنده های ارکستر اش در محل هتل هما برگزار شد.

جهانبخش در این نشست صحبت هایش را این چنین آغاز کرد:«جمع کردن این آلبوم در یک سال و در حالی که سطح توقعات از من بعد از آلبوم من و بارون خیلی زیاد شده بود، بسار مشکل بود. ریسک بزرگی برای من بود و به خاطر همین خیلی دقت کردم. سعی کردم همه حواسم به کارم باشد. به تیم برنده آلبوم قبلی دست نزدم و چند دوست جدید را هم وارد کار کردم. من با این آلبوم نیامده ام که خاطره خوب «من و بارون» را زیر سوال ببرم و در واقع این اثر به نوعی مکمل آلبوم قبلی من خواهد بود و در واقع آلبوم من و بارون برای من تکرار نشدنی است.» این خواننده در ادامه در پاسخ به سوالات خبرنگاران حاضر در جمع و صحبت های زیادی که در مورد شباهت های زیاد آلبوم جدید با اثر قبلی و در واقع تکرار تجربه قبلی به شکلی جدید، گفت:«چیزی که از من می شنوید در واقع سبک من است. نه مثل خیلی ها کاور کرده ام و نه بخش های قطعات یونانی و ترک را در ملودی هایم استفاده کرده ام. متاسفانه این روزها آلبوم هایی را می شنوم که 6 قطعه آن کاملا کاور است و از آثار یونانی و ترک کپی شده. اتفاقا از اینکه آثارم در آلبوم جدید، به کارهای قبلی ام نزدیک شده خوشحالم. من یک کاراکتری دارم که همه کسانی که آثار من را دوست دارند، به خاطر همین سبک و کاراکتر است. مگر من می توانم چهره واقعی خودم را عوض کنم. کلیت آثار من قرار نیست تغییر کند. انتقادهای زیادی هم در این باره در این چند وقت که دموی کار مننتشر شده شنیده ام، اما من دنبال همان حسی هستم که باعث شده عده ای با آثارم ارتباط برقرار کنند و همین برای من کافی است. این واقعیت من است. هر چند فعلا بعد از انتشار «اکسیژن» قصد ندارم آلبوم منتشر کنم. روند کارهایم را با انتشار تک قطعات ادامه خواهم داد و بیشتر در مورد اجراهایم تمرکز خواهم کرد. شاید اگر کمی در انتشار آلبوم بعدی فاصله بیشتری باشد، دیگر این انگ تکراری شدن آثار و آلبوم هایم هم کمتر شود.»

جهانبخش درباره موضوعات عموتا عاشقانه ترانه های آلبوم و عدم ورود به فضاهای اجتماعی در آثارش نیز گفت:«مهم ترین کار یک هنرمند القای امید و انرژی به جامعه ست. این مفاهیم در بین مخاطبان من که قشر خاصی از جامعه را تشکیل می دهند بیشتر اهمیت دارد. همیشه که ترانه نباید تلخ و اجتماعی باشد تا تاثیر گذاری اش را نشان دهد. اگر من حرفی بزنم که مخاطب ام نفهمد و حس اش نکند، اصلا سراغ آثار من نمی آید. اسم موسیقی من پاپ است و برای مخاطب عمومی تولید شده و هدف گذاری من هم ایجاد امید و انگیزه به مخاطبان ام است.»

بابک ریاحی پور ، از اعضای ارکستر این خواننده که در جمع حاضر بود نیز در این باره گفت: «به هر حال مخاطبان بابک جهانبخش هم جزئی از این اجتماع هستند و آنها هم حق دارند موسیقی ای که دوست دارند و سبک مورد علاقه شان را بشنوند. قشر روشنفکر و در واقع دوستدار آثار اجتماعی ، عمدتا هیچوقت کسانی نیستند که علاقه ای به موسیقی خوب داشته باشند و خیلی به ندرت هم پولی برای شنیدن موسیقی خرج می کنند. پس به نظر من بابک جهانبخش باید با حفظ کاراکتر اش، جغرافیای مخاطبان خود را در نظر بگیرد تا بتواند حرکت رو به جلوب خود را ادامه دهد.»

«محسن شیرالی» از ترانه سراهای این اثر نیز در این نشست حضور داشت و درباره انتقادات مطرح شده از سوی خبرنگاران درباره فضای ترانه ها توضیح داد:«برخی از انتقادها در مورد تکراری بودن آثار و فضای ترانه ها واقعا کم لطفی است. ما می دانیم بهترین آثار بسیاری از هنرمندان، آثار اجتماعی منتشر نشده آنان است. من اعتقاد دارم برخی اوقات عوض کردن سبک برای یک هنرمند عقب گرد است و به او ضربه می زند.»

جهانبخش در انتهای صحبت هایش نیز درباره حاشیه های فراوان بازار این روزهای موسیقی و دادگاهی شدن بسیاری از چهره های پاپ پس از مشکلات عدیده با شرکت ها و تهیه کننده های این عرصه گفت:«به هز حال هر مارکتی مشکلات خاص خودش را دارد و هر جا هم که چرحش مالی بزرگی باشد این قبیل اتفاقات هست. امیدوارم دوستان من هر چه زودتر مشکلاتشان حل شود تا اصل هنر موسیقی دغدغه اصلی آنها باشد تا حضور در دادگاه ها.»

حضور تعدادی از طرفداران این خواننده در محل برگزاری نشست خبری و برخی واکنش های احساسی آنها باعث شد در چندین مرحله برخی ار اهالی رسانه نسبت به حفظ فضای رسمی و شئونات یک نشست خبری به برگزار کنندگان برنامه تذکر دهند و تداوم این واکنش ها که باعث بی نظمی های پراکنده در برخی اوقات بود، باعث شد برخی از خبرنگاران خبرگزاری ها پس از دقایقی محل نشست را به نشانه اعتراض ترک نمایند.

گفتنی ست این برنامه به همت موسسه «اکسیرنوین» برگزار شد و چهره های سرشناسی چون رضا تاجبخش، یاشار و ایلیار خسروی، مسعود همایونی، آرش پاکزاد، انوشیروان تقوی و محمد رضا خانزاده (مدیر عامل موسسه برگزار کننده) در محل برگزاری برنامه حضور داشتند و در انتهای برنامه نیز از «سعید عبداللهی» عکاس سرشناس موسیقی، بابت طراحی و عکس‌های کاور این آلبوم از سوی جهانبخش تشکری ویژه صورت گرفت.

سایت «موسیقی ما» مثل همیشه از تمام دوستداران موسیقی تقاضا دارد جهت حفظ حقوق مولفین اثر، این آلبوم را به صورت اورجینال تهیه نمایند.


منبع: 
اختصاصی موسیقی مانشست خبری آلبوم اکسیژن
نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


نشست خبری آلبوم اکسیژن


تاریخ انتشار : سه شنبه 22 مرداد 1392 - 15:49


آهنگ های مشابه

آهنگ اکسیژن
آهنگ اکسیژن
بابک جهانبخش
آهنگ اکسیژن
آهنگ اکسیژن
بابک جهانبخش

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ دلخوشی مهرزاد حیدری دانلود آهنگ سینا براتی دانلود آهنگ سینا براتی قلبم دانلود آهنگ قلبم دانلود آهنگ قلبم از سینا براتی دانلود آهنگ قلبم با صدای سینا براتی متن آهنگ قلبم سینا براتی دانلود آهنگ دلگیرم از وحید فلایریان دانلود آهنگ دلگیرم با صدای وحید فلایریان دانلود آهنگ وحید فلایریان دانلود آهنگ وحید فلایریان دلگیرم متن آهنگ دلگیرم وحید فلایریان دانلود آهنگ سامان جلیلی وای دلم دانلود آهنگ وای دلم دانلود آهنگ وای دلم از سامان جلیلی دانلود آهنگ وای دلم با صدای سامان جلیلی متن آهنگ وای دلم سامان جلیلی دانلود آهنگ حامد بهداد سرو چمان دانلود آهنگ سرو چمان دانلود آهنگ سرو چمان از حامد بهداد دانلود آهنگ سرو چمان با صدای حامد بهداد متن آهنگ سرو چمان حامد بهداد دانلود آهنگ فریاد از محمد معین قمی دانلود آهنگ فریاد با صدای محمد معین قمی دانلود آهنگ محمد معین قمی دانلود آهنگ محمد معین قمی فریاد متن آهنگ فریاد محمد معین قمی دانلود آهنگ دلت میاد دانلود آهنگ دلت میاد از مهدی افشار دانلود آهنگ دلت میاد با صدای مهدی افشار دانلود آهنگ مهدی افشار دلت میاد متن آهنگ دلت میاد مهدی افشار دانلود آلبوم دلبر طناز دانلود آلبوم دلبر طناز از سینا سرلک دانلود آلبوم دلبر طناز با صدای سینا سرلک دانلود آلبوم سینا سرلک دلبر طناز دانلود آهنگ بمون دانلود آهنگ بمون از محسن یاحقی دانلود آهنگ بمون با صدای محسن یاحقی دانلود آهنگ محسن یاحقی بمون دانلود آهنگ حامد کولیوند نگرانتم دانلود آهنگ نگرانتم از حامد کولیوند دانلود آهنگ نگرانتم با صدای حامد کولیوند متن آهنگ نگرانتم حامد کولیوند دانلود آهنگ DJ Ali A2 دانلود آهنگ امید فاضلی دانلود آهنگ سعید کرمانی من عاشقتم دانلود آهنگ من عاشقتم دانلود آهنگ من عاشقتم از سعید کرمانی دانلود آهنگ من عاشقتم با صدای سعید کرمانی