امیر کریمی: این آلبوم یکی از بهترین آلبوم‌هایم است

امیر کریمی: این آلبوم یکی از بهترین آلبوم‌هایم است

موسیقی ما - امیرکریمی از اوایل بهار ۹۰ تولید آلبوم جدیدی را آغاز کرده که قرار است تا اواسط تابستان آماده انتشار بشود. این آلبوم از فضایی مدرن و امروزی برخوردار است و شکل و شمایل تازه و جدیدی از این خواننده مطرح وتوانا را به نمایش می‌گذارد. امیر کریمی با توجه به توانایی‌هایش درعرصه خوانندگی در این آلبوم وارد عرصه و فضاهای تازه‌ای شده که تا پیش از این به سمتشان نرفته بوده است.

آلبومی که در کنار امروزی و مدرن بودن، از مولفه‌های هنری خوبی هم برخوردار است و امیر کریمی با حفظ سبک و استایل همیشگی‌اش، پا در این فضاهای تازه گذاشته است. امیر کریمی تا کنون ۴ آلبوم مستقل به نام‌های غریبه، تا همیشه، جوونی و دوباره مهتاب را روانه بازار کرده و این آلبوم پنجمین آلبوم این خواننده دوست داشتنی است.

ترانه‌های آلبوم جدید امیرکریمی سروده بابک صحرایی است و موسیقی آن نیز توسط پوریا حیدری، امین قباد، میلاد اکبری، امیرعباس حسن‌زاده و نیکان ساخته شده است. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه است که اکثر قطعات آن نیز اکتیو و دارای ریتم‌های امروزی هستند. چندین قطعه از آلبوم هم از حال و هوای آهنگ‌های آرام و اسلویی برخوردارند که امیر کریمی کارهای شاخصی در این زمینه دارد واین بار با تنظیم‌هایی امروزی و مدرن همراه شده‌اند.

 امیر کریمی درباره این آلبوم می‌گوید: «همیشه بخشی از علاقه و سلیقه من در موسیقی به سمت فضاهای مدرن ومبتنی بر ریتم و اکت بوده است. فضاهایی که درکنار برخورداری از مولفه‌های موسیقی روز از انسجام قابل اعتنایی هم برخوردارند و در موسیقی غربی نمونه‌های موفق بسیاری دارند. با این وجود در طی سال‌های حضورم در عرصه موسیقی پاپ آنچنان پیش نیامده که چنین موسیقی‌هایی را به اجرا و انتشار برسانم. در این آلبوم اما نگرش اصلی من در دوستانم کاملا مبتنی بر حرکت در چنین مسیر و فضایی است و خوشبختانه تا به اینجای کار که حدود دو سوم قطعات آماده شده‌اند می‌توانم بگویم که به شکل بسیار مناسبی توانسته‌ایم به این تفکر جامه عمل بپوشانیم». امیر کریمی در ادامه عنوان می‌دارد: «دراین آلبوم با دوستانی همکاری می‌کنم که پیش از این سابقه همکاری با هم نداشته‌ایم منتها در طی مدت زمان کوتاهی به تعامل فکری و اجرایی بسیار خوبی رسیدیم و معتقدم این آلبوم یکی از بهترین‌ آلبوم‌های کارنامه کاری‌ام باشد».

 لازم به ذکر است که امیر کریمی آلبوم دیگری را نیز در دست تهیه داردکه به فاصله چندین ماه از انتشار این آلبوم به بازار خواهد آمد. آلبومی که بار اصلی موسیقی‌اش برعهده مهرداد نصرتی است و با توجه به سابقه موفقیت‌هایی که این موزیسین در همکاری با خواننده‌هایی مثل ناصر عبدالهی و احسان خواجه‌امیری داشته، قطع به یقین این مجموعه هم از زیبایی خاصی برخوردار خواهد بود.


منبع: 
هفت نگاه
تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 مرداد 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ سر به هوا از سامان جلیلی دانلود آهنگ سر به هوا با صدای سامان جلیلی متن آهنگ جدید سر به هوا سامان جلیلی دانلود آهنگ حبس ابد دانلود آهنگ حبس ابد از سامان جلیلی دانلود آهنگ حبس ابد با صدای سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی حبس ابد متن آهنگ جدید حبس ابد سامان جلیلی دانلود آهنگ اعتراف از سامان جلیلی دانلود آهنگ اعتراف با صدای سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی اعتراف دانلود آهنگ بهونه از سامان جلیلی دانلود آهنگ بهونه با صدای سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی بهونه متن آهنگ جدید بهونه سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی کلنجار دانلود آهنگ کلنجار دانلود آهنگ کلنجار از سامان جلیلی دانلود آهنگ کلنجار با صدای سامان جلیلی متن آهنگ جدید کلنجار سامان جلیلی دانلود آهنگ دست بردار دانلود آهنگ دست بردار از سامان جلیلی دانلود آهنگ دست بردار با صدای سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی دست بردار متن آهنگ جدید دست بردار سامان جلیلی دانلود آهنگ به جون تو دانلود آهنگ به جون تو از سامان جلیلی دانلود آهنگ به جون تو با صدای سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی به جون تو متن آهنگ جدید به جون تو سامان جلیلی دانلود آهنگ حالم بده از سامان جلیلی دانلود آهنگ حالم بده با صدای سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی حالم بده متن آهنگ جدید حالم بده سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی مرد دانلود آهنگ مرد دانلود آهنگ مرد از سامان جلیلی دانلود آهنگ مرد با صدای سامان جلیلی متن آهنگ جدید مرد سامان جلیلی دانلود آهنگ قسم دانلود آهنگ امید دارم هنوز دانلود آهنگ امید دارم هنوز از زانیار خسروی دانلود آهنگ امید دارم هنوز با صدای زانیار خسروی دانلود آهنگ جدید ابرانی دانلود آهنگ زانیار خسروی امید دارم هنوز متن آهنگ جدید دارم هنوز زانیار خسروی دانلود آهنگ حسودی دانلود آهنگ حسودی از مهران غفوریان دانلود آهنگ حسودی با صدای مهران غفوریان دانلود آهنگ مهران غفوریان