اهورا ایمان آهنگی از بابک بیات را اجرا می‌کند

اهورا ایمان آهنگی از بابک بیات را اجرا می‌کند

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: یکی از اولین آهنگ‌هایی که محصول همکاری مرحوم بابک بیات و اهورا ایمان است به تازگی توسط این ترانه سرا اجرا شده است. اهورا ایمان در گفت و گو با موسیقی ما درباره قطعه مشترک خود و مرحوم بابک بیات، گفت: آهنگی که به تازگی اجازه اجرای آن را از خانواده استاد بیات گرفته‌ام، حاصل همکاری من و ایشان در سالهای 77 تا 79 است که ترانه آن توسط سروده شده است و آهنگسازی آن را استاد بیات انجام داده‌اند. تنظیم ان نیز توسط بامداد بیات صورت گرفته است.

وی افزود: استاد بیات که بر روی ساخت این آهنگ خیلی وسواس داشتند و برای اجرای آن خواننده های مختلفی تست دادند که مورد رضایت ایشان واقع نشد. بعداز فوت ایشان، از آنجایی که دوست داشتم یکی از آثار وی در آلبومم باشد؛ این کار را با رضایت خانواده بیات اجرا کردم.

وی با تاکید بر این که آثار استاد بیات پرهزینه هستند، گفت: به دلیلی که می‌خواستم زمانی باشد که بتوانم هزینه کار راشخصا بپردازم تا به نحو احسن اجرا شود، به امسال موکول شد. دوست داشتم با نوازنده های خوب و در استودیوی خوب آن را ضبط کنم. بالاخره امسال این اتفاق افتاد و اواخر آبان ماه موفق شدم اجازه اجرای آن را بگیرم و آن را ضبط و اجرا کنم.

این ترانه سرا که اولین بار است خوانندگی را تجربه می‌کند در ادامه خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم اجرای این آهنگ اتفاق خیلی خوبی است چون یکی از آهنگهای خوب اشتاد بیات است که خیلی از خواننده‌ها دوست داشتند آن را بخوانند و شاید خیلی از خواننده های ایشان این کار را از حفظ باشند.

ایمان در پایان گفت: همه سازهای این آهنگ گرفته شده و وکال نهایی آن مانده است. به محض آماده شدن آن را برای علاقه مندان در اختیار سایت موسیقی ما قرارمی دهم.

جزییات آن را نیز متعاقبا اعلام خواهم کرد.


منبع: 
اختصاصی سایت صدای آشنا


نویسنده: لی‌لا رضایی


تاریخ انتشار : یکشنبه 10 آذر 1392 - 03:38


آهنگ های مشابه

آهنگ بگو ایمان ندارم
آهنگ بگو ایمان ندارم
علی عبدالمالکی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ عشق اولی دانلود آهنگ عشق اولی از ناصر کفاشی دانلود آهنگ عشق اولی با صدای ناصر کفاشی دانلود آهنگ ناصر کفاشی دانلود آهنگ ناصر کفاشی عشق اولی متن آهنگ عشق اولی ناصر کفاشی دانلود آهنگ دیدی ای دل دانلود آهنگ شهرام محمد نژاد دانلود آهنگ عشق خیالی دانلود آهنگ افشین سیاهپوش بی تو سختمه دانلود آهنگ بی تو سختمه دانلود آهنگ بی تو سختمه از افشین سیاهپوش دانلود آهنگ بی تو سختمه با صدای افشین سیاهپوش متن آهنگ بی تو سختمه افشین سیاهپوش دانلود آهنگ امید علومی خیال تو دانلود آهنگ خیال تو از امید علومی دانلود آهنگ خیال تو با صدای امید علومی متن آهنگ خیال تو امید علومی دانلود آهنگ ایمان فلاح بشو بشو دانلود آهنگ بشو بشو دانلود آهنگ بشو بشو از ایمان فلاح دانلود آهنگ بشو بشو با صدای ایمان فلاح دانلود آهنگ گیلکی متن آهنگ بشو بشو ایمان فلاح دانلود آهنگ امیرعلی باز امشب دانلود آهنگ باز امشب از امیرعلی دانلود آهنگ باز امشب با صدای امیرعلی متن آهنگ باز امشب امیرعلی دانلود آهنگ میلاد باران وقتی میخندی دانلود آهنگ وقتی میخندی دانلود آهنگ وقتی میخندی از میلاد باران دانلود آهنگ وقتی میخندی با صدای میلاد باران متن آهنگ وقتی میخندی میلاد باران دانلود آهنگ انرژی مثبت دانلود آهنگ انرژی مثبت از مرتضی هاشمی دانلود آهنگ انرژی مثبت با صدای مرتضی هاشمی دانلود آهنگ مرتضی هاشمی دانلود آهنگ مرتضی هاشمی انرژی مثبت متن آهنگ انرژی مثبت مرتضی هاشمی دانلود آهنگ توی بی رحم دانلود آهنگ توی بی رحم از کاوه امینی دانلود آهنگ توی بی رحم با صدای کاوه امینی دانلود آهنگ کاوه امینی دانلود آهنگ کاوه امینی توی بی رحم متن آهنگ توی بی رحم کاوه امینی دانلود آهنگ حس خوبیه دانلود آهنگ حس خوبیه از مرتضی هاشمی دانلود آهنگ حس خوبیه با صدای مرتضی هاشمی دانلود آهنگ مرتضی هاشمی حس خوبیه متن آهنگ حس خوبیه مرتضی هاشمی