اهورا ایمان آهنگی از بابک بیات را اجرا می‌کند

اهورا ایمان آهنگی از بابک بیات را اجرا می‌کند

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: یکی از اولین آهنگ‌هایی که محصول همکاری مرحوم بابک بیات و اهورا ایمان است به تازگی توسط این ترانه سرا اجرا شده است. اهورا ایمان در گفت و گو با موسیقی ما درباره قطعه مشترک خود و مرحوم بابک بیات، گفت: آهنگی که به تازگی اجازه اجرای آن را از خانواده استاد بیات گرفته‌ام، حاصل همکاری من و ایشان در سالهای 77 تا 79 است که ترانه آن توسط سروده شده است و آهنگسازی آن را استاد بیات انجام داده‌اند. تنظیم ان نیز توسط بامداد بیات صورت گرفته است.

وی افزود: استاد بیات که بر روی ساخت این آهنگ خیلی وسواس داشتند و برای اجرای آن خواننده های مختلفی تست دادند که مورد رضایت ایشان واقع نشد. بعداز فوت ایشان، از آنجایی که دوست داشتم یکی از آثار وی در آلبومم باشد؛ این کار را با رضایت خانواده بیات اجرا کردم.

وی با تاکید بر این که آثار استاد بیات پرهزینه هستند، گفت: به دلیلی که می‌خواستم زمانی باشد که بتوانم هزینه کار راشخصا بپردازم تا به نحو احسن اجرا شود، به امسال موکول شد. دوست داشتم با نوازنده های خوب و در استودیوی خوب آن را ضبط کنم. بالاخره امسال این اتفاق افتاد و اواخر آبان ماه موفق شدم اجازه اجرای آن را بگیرم و آن را ضبط و اجرا کنم.

این ترانه سرا که اولین بار است خوانندگی را تجربه می‌کند در ادامه خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم اجرای این آهنگ اتفاق خیلی خوبی است چون یکی از آهنگهای خوب اشتاد بیات است که خیلی از خواننده‌ها دوست داشتند آن را بخوانند و شاید خیلی از خواننده های ایشان این کار را از حفظ باشند.

ایمان در پایان گفت: همه سازهای این آهنگ گرفته شده و وکال نهایی آن مانده است. به محض آماده شدن آن را برای علاقه مندان در اختیار سایت موسیقی ما قرارمی دهم.

جزییات آن را نیز متعاقبا اعلام خواهم کرد.


منبع: 
اختصاصی سایت صدای آشنا


نویسنده: لی‌لا رضایی


تاریخ انتشار : یکشنبه 10 آذر 1392 - 03:38


آهنگ های مشابه

آهنگ بگو ایمان ندارم
آهنگ بگو ایمان ندارم
علی عبدالمالکی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ احسان غیبی توپ و تور دانلود آهنگ توپ و تور دانلود آهنگ توپ و تور از احسان غیبی دانلود آهنگ توپ و تور با صدای احسان غیبی دانلود آهنگ رسمی تیم والیبال دانلود آهنگ رسمی تیم والیبال ایران متن آهنگ توپ و تور احسان غیبی دانلود آهنگ حسین استیری شب رویایی دانلود آهنگ شب رویایی دانلود آهنگ شب رویایی از حسین استیری دانلود آهنگ شب رویایی با صدای حسین استیری متن آهنگ شب رویایی حسین استیری دانلود آهنگ آریا دانلود آهنگ آریا شیدایی دانلود آهنگ شیدایی از آریا دانلود آهنگ شیدایی با صدای آریا متن آهنگ شیدایی آریا دانلود آهنگ اشکان محمدیان بهش بگو دانلود آهنگ بهش بگو از اشکان محمدیان دانلود آهنگ بهش بگو با صدای اشکان محمدیان متن آهنگ بهش بگو اشکان محمدیان دانلود آهنگ احمد صفایی می خواستمت دانلود آهنگ می خواستمت دانلود آهنگ می خواستمت از احمد صفایی دانلود آهنگ می خواستمت با صدای احمد صفایی متن آهنگ می خواستمت احمد صفایی دانلود آهنگ علی اصحابی مهمانی خدا دانلود آهنگ مهمانی خدا دانلود آهنگ مهمانی خدا از علی اصحابی دانلود آهنگ مهمانی خدا با صدای علی اصحابی متن آهنگ مهمانی خدا علی اصحابی دانلود دعای ربنا دانلود دعای ربنا از محمد رضا شجریان دانلود دعای ربنا با صدای محمد رضا شجریان دعای ربنا دعای ربنا محمد رضا شجریان ربنا استاد محمد رضا شجریان دانلود آهنگ مرتضی پاشایی یادم باشی دانلود آهنگ یادم باشی دانلود آهنگ یادم باشی از مرتضی پاشایی دانلود آهنگ یادم باشی با صدای مرتضی پاشایی متن آهنگ یادم باشی مرتضی پاشایی دانلود آهنگ طعم بارون دانلود آهنگ طعم بارون از محمد قرایی دانلود آهنگ طعم بارون با صدای محمد قرایی دانلود آهنگ محمد قرایی دانلود آهنگ محمد قرایی طعم بارون متن آهنگ طعم بارون محمد قرایی دانلود آهنگ با منه قلبش دانلود آهنگ با منه قلبش از مهدی افشار