ایرانگردی بهنام صفوی با آرامش

ایرانگردی بهنام صفوی با آرامش

موسیقی ما- لی لا رضایی: بهنام صفوی از برگزاری کنسرت خود در شهرستان‌ها خبر داد و د ر این رابطه به سایت موسیقی ما گفت: تور کنسرت‌های خود را در شهرستان‌ها آغاز کرده‌ام و قرار است به زودی روی سن بروم.

وی ادامه داد: این تور از پنجشنبه ۲۱ اردیبشهت آغاز می‌شود و روزهای ۲۱ و ۲۲ (پنج شنبه و جمعه) در آبادان برگزار می‌شود. هفته آینده در روز ۲۹ اردیبهشت نیز ادامه این تور در بندرعباس برگزار می‌شود و همین طور ادامه خواهد داشت تا شهرستان‌های دیگر.

از میان این شهر‌ها می‌توان به اصفهان، رشت و شیراز اشاره کرد و بعد از آن البته شهرهای دیگری نیز هستند که به آنجا‌ها سفر کرده و به برگزاری کنسرت خود اقدام خواهم کرد.

بهنام صفوی که دومین آلبوم خود را با عنوان آرامش به تازگی راهی بازار موسیقی کرده است در ادامه خاطر نشان کرد: به احتمال بسیار زیاد تور کنسرت‌هایم را با کنسرتی در تهران و در برج میلاد که در تیر ماه برگزار می‌شود ادامه خواهم داد.

به گفته این خواننده در این کنسرت‌ها تلفیقی از قطعات آلبوم‌های «عشق من باش»، و «آرامش» اجرا خواهد شد که در هر اجرا چیزی حدود ۱۵ تا ۲۰ قطعه نواخته می‌شود.
 
وی همچنین در مورد جزییات کنسرت خود گفت: رهبری این کنسرت‌ها را مهدی فردی به عهده دارد که با تنظیم‌هایی جدید از قطعات آلبوم‌هایم با من همکاری داشته و با هم به استقبال هواداران خواهیم رفت. خوشبختانه مهدی فردی، یکی از موزیسین‌ها و تنظیم کننده‌های خوب است که کارهای بسیار خوبی را در کارنامه هنری خود دارد.

وی در خصوص آلبوم جدید خود گفت: آرامش یک هفته است که به بازار آمده و تا کنون از فروش خوبی برخوردار بوده است. یادم نرود بگویم که از همه دوستانی که آلبومم را به صورت اورژینال تهیه کرده‌اند ممنونم. چرا که شب قبل از انتشار آلبوم، قطعات در اینترنت پخش شد اما هواداران از من حمایت کردند و آلبومم را خریداری کردند و می‌خواهم از این تریبون از آن‌ها تشکر کنم که اگر هم قطعاتم را از اینترنت شنیده‌اند بار هم به خریدن آلبومم به شکل اورژینال اقدام کرده‌اند.

وی ادامه داد: خوشحالم که این اتفاق برای آلبومم افتاده است. خوشحالم که دوستداران موسیقی من به قدری آگاهی دارند که از من و آلبومم حمایت کنند.

گفتنی است در این کنسرت‌ها نوازندگان همچون مهدی فردی (کی بورد، پیانو)، کی بورد ۲ (مجید قدیانی)، گیتار الکتریک (بابک مالکی فر، علی پورنگهبان)، گیتار بیس (دارا دارایی)، گیتار اسپانیش و آکوستیک (سعید بنازاده)، ترومپت (رضا آذرنجات)، پرکاشن (محمد شعبانی)، ترومبون (حسین شریفی)، ساکسیفون تنور (ایمان جعفری پویان)، درام (ایمان ذاکری) حضور دارند و بهنام صفوی را همراهی می‌کنند.

صفوی در پایان گفت: این یازده نوازنده از نوازنده‌های خوب کشور هستند که همراه من بوده و در کنسرت‌ها به نوازندگی اقدام می‌کنند. امیدوارم بتوانیم در کنار هم ساعت‌های خوشی را برای علاقه مندان فراهم کنیم.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ آرامش
آهنگ آرامش
مهدی مدرس
آهنگ حس آرامش
آهنگ حس آرامش
امیرعلی کلاته
آهنگ حس آرامش
آهنگ حس آرامش
محمد علیزاده
آهنگ آرامش
آهنگ آرامش
سامان جلیلی
آهنگ آرامش
آهنگ آرامش
احسان حق شناس
آهنگ آرامش
آهنگ آرامش
علی زارعی
آهنگ آرامش
آهنگ آرامش
ایمان ابراهیمی
آهنگ آرامش نیما
آهنگ آرامش نیما
پیام صالحی
آهنگ آرامش
آهنگ آرامش
میثم ابراهیمی بهمراه مصطفی آشتیانی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ دنیا چی میخوای ازم دانلود آهنگ دنیا چی میخوای ازم از ساسان آریا دانلود آهنگ دنیا چی میخوای ازم با صدای ساسان آریا دانلود آهنگ ساسان آریا دنیا چی میخوای ازم متن آهنگ دنیا چی میخوای ازم ساسان آریا Download New Music Ali Sotoodeh Nafas Mikesham دانلود آهنگ علی ستوده نفس میکشم دانلود آهنگ نفس میکشم دانلود آهنگ نفس میکشم از علی ستوده دانلود آهنگ نفس میکشم با صدای علی ستوده متن آهنگ نفس میکشم علی ستوده Download New Music Nikram Download New Music Nikram Darde Doori دانلود آهنگ درد دوری دانلود آهنگ درد دوری از نیکرام دانلود آهنگ درد دوری با صدای نیکرام دانلود آهنگ نیکرام دانلود آهنگ نیکرام درد دوری متن آهنگ درد دوری نیکرام Download New Music Iman Navidinia Download New Music Iman Navidinia Doroghe Shirin دانلود آهنگ ایمان نویدی دانلود آهنگ ایمان نویدی نیا دروغ شیرین دانلود آهنگ دروغ شیرین دانلود آهنگ دروغ شیرین از ایمان نویدی نیا دانلود آهنگ دروغ شیرین با صدای ایمان نویدی نیا متن آهنگ دروغ شیرین ایمان نویدی نیا Download New Music Hamid Nazerian Download New Music Hamid Nazerian Rabeteh دانلود آهنگ حمید ناظریان دانلود آهنگ حمید ناظریان رابطه دانلود آهنگ رابطه از حمید ناظریان دانلود آهنگ رابطه با صدای حمید ناظریان متن آهنگ رابطه حمید ناظریان Download New Music Mehrdad Pashaei Cheshmat دانلود آهنگ چشمات از مهرداد پاشایی دانلود آهنگ چشمات با صدای مهرداد پاشایی دانلود آهنگ مهرداد پاشایی چشمات متن آهنگ چشمات مهرداد پاشایی Download New Music Farshad Shad Shad Shad Mehmooni دانلود آهنگ فرشاد شاد شاد شاد مهمونی دانلود آهنگ مهمونی از فرشاد شاد شاد شاد دانلود آهنگ مهمونی با صدای فرشاد شاد شاد شاد متن آهنگ مهمونی فرشاد شاد شاد شاد Download New Music Dj Soroush SG Track Download New Music Dj Soroush SG Track Daricheh دانلود آهنگ دریچه از دی جی سروش اس جی ترک دانلود آهنگ دریچه با صدای دی جی سروش اس جی ترک دانلود آهنگ دی جی سروش اس جی ترک دریچه متن آهنگ دریچه دی جی سروش اس جی ترک