بابك زرین و سیروان خسروی در آلبوم محمدرضا فروتن

بابك زرین و سیروان خسروی در آلبوم محمدرضا فروتن

صدای آشنا- لی لا رضایی: بابك زرین كه یكی دو سال اخیر را با پركاری های همیشگی سپری كرده، این روزها نیز كارهای بسیاری را در دست انجام دارد. این آهنگساز در گفت و گو با سایت موسیقی ما گفت: جدیدا پرو‍‍‍ژه‌ای با صدا و سیما آغاز كرده ام كه همه ملودی های آن را من ساخته‌ام و تنظیم کلیه قطعات را نیز به تنهایی انجام داده ام.

وی ادامه داد: ترانه های این قطعات را كه به صورت مجموعه منتشر خواهند شد؛ حمید رضا صمدی سروده است. به گفته این آهنگساز خواننده های این پرژه ، رضا صادقی، فریدون آسرایی، محمد علیزاده، مانی رهنما و.... هستند.

وی همچنین گفت: ساخت تمامی این قطعات به پایان رسیده و علاوه بر این كه از طریق این رسانه ملی پخش می شود، به صورت مجموعه آلبومی نیز منتشر می شوند.

به احتمال بسیار قوی، انتشار این مجموعه را شركت سروش به عهده خواهد داشت. همچنین هم اكنون مشغول ساخت كلیپ برای پخش این قطعات از صدا و سیما هستیم كه به محض آماده شدن، برای علاقه مندان ومخاطبان این رسانه به نمایش در می آیند. به گفته زرین، خود خواننده ها نیز در این مجموعه كلیپ ها حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: این قطعات به صورت تك قطعه از شبكه های صدا و سیما به سمع و نظر مخاطبان می رسد.زرین در مورد همكاری های خود با دیگر خواننده ها گفت: آلبوم جدید هومن جاوید را نیز به پایان رسانده ام كه به تهیه كنندگی علی اوجی و بهرام رادان اواخر اردیبهشت ماه منتشر خواهدشد.

اولین آلبوم محمدرضا فروتن نیز به زودی مرحله تولید خود را به پایان خواهد رساند. این آلبوم از معدود آلبوم هایی است كه زمان زیادی بابت تولید و ساخت آن صرف شده است. وقفه ای كه در انتشار این آلبوم افتاده بیشتر به همین دلیل است.

وی همچنین گفت: تغییری در روند ساخت این آلبوم اتفاق افتاده كه بر این اساس 4 قطعه از ملودی ها را سیروان خسروی تنظیم خواهد كرد و 4 قطعه دیگر توسط من تنظیم می شود.

گفتنی است كه هشت ملودی آلبوم فروتن را من ساخته ام . عنوان این آلبوم نیز هنوز مشخص نشده است. فعلا منتظر هستیم كه سیروان تنظیم های قطعاتی را كه به وی سپرده شده، به پایان برساند.

حضور این آهنگساز در كنار سیروان خسروی در عرصه موسیقی برای اولین بار است كه اتفاق می افتد و این را می توان یكی از نكات بارزو شاخص این آلبوم دانست.

زرین در پایان گفت: علاوه بر این كه به دنبال فضاهای نو و جدید هستم، این نوید را به علاقه مندان موسیقی می دهم كه به زودی صدای خوبی از خواننده ای خوش صدا، به نام ارسطو امین به بازار موسیقی عرضه می شود كه نام احتمالی آن «سم » بوده و ترانه های آن همگی توسط افشین یدالهی سروده شده است . ملودی را من ساخته ام و از میان آنها تنظیم 4 قطعه به عهده من بوده و مابقی را راشا تقی پور، و حسین سالاری مقدم تنظیم خواهند كرد.

این آلبوم ها همگی تا پایان امسال وارد بازار موسیقی می شوند.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 فروردین 1391 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ کامران رسول زاده دانلود آلبوم عشق تو کی شد دانلود آلبوم عشق تو کی شد از کوروش خسروی دانلود آلبوم عشق تو کی شد با صدای کوروش خسروی دانلود آلبوم کوروش خسروی دانلود آلبوم کوروش خسروی عشق تو کی شد دانلود آهنگ بابک مافی دانلود آهنگ کوروش خسروی دانلود آلبوم خیال دانلود آلبوم خیال از ماجد دانلود آلبوم خیال با صدای ماجد دانلود آلبوم ماجد دانلود آلبوم ماجد خیال دانلود آهنگ ماجد دانلود آلبوم تنفس آزاد دانلود آلبوم تنفس آزاد از محمدعلی بهمنی دانلود آلبوم تنفس آزاد با صدای محمدعلی بهمنی دانلود آلبوم محمدعلی بهمنی دانلود آلبوم محمدعلی بهمنی تنفس آزاد دانلود آهنگ محمدعلی بهمنی دانلود آلبوم رضا صادقی فقط گوش کن دانلود آلبوم فقط گوش کن دانلود آلبوم فقط گوش کن از رضا صادقی دانلود آلبوم فقط گوش کن با صدای رضا صادقی دانلود آلبوم تنهایی دانلود آلبوم تنهایی از حمید امیری دانلود آلبوم تنهایی با صدای حمید امیری دانلود آلبوم حمید امیری دانلود آلبوم حمید امیری تنهایی دانلود آلبوم زیبای خاص دانلود آلبوم زیبای خاص از فاتح نورایی دانلود آلبوم زیبای خاص با صدای فاتح نورایی دانلود آلبوم فاتح نورایی دانلود آلبوم فاتح نورایی زیبای خاص دانلود آلبوم خداحافظ دانلود آلبوم خداحافظ از گروه آریان دانلود آلبوم خداحافظ با صدای گروه آریان دانلود آلبوم گروه آریان دانلود آلبوم گروه آریان خداحافظ دانلود آهنگ گروه آریان دانلود آلبوم خوش به حال من دانلود آلبوم خوش به حال من از مصطفی فتاحی دانلود آلبوم خوش به حال من با صدای مصطفی فتاحی دانلود آلبوم مصطفی فتاحی دانلود آلبوم مصطفی فتاحی خوش به حال من دانلود آهنگ مصطفی فتاحی دانلود آلبوم عشق پنهونی دانلود آلبوم عشق پنهونی از محمدرضا هدایتی دانلود آلبوم عشق پنهونی با صدای محمدرضا هدایتی دانلود آلبوم محمدرضا هدایتی