بابک رادمنش: «سامی یوسف» آخرین بار سال 83 به ایران آمده است

بابک رادمنش: «سامی یوسف» آخرین بار سال 83 به ایران آمده است

موسیقی ما - بابک رادمنش (با اسم هنری «فیروز برنجان») پس از انتشار خبر آلبوم «دلا» در ایران با صدای وی و حضور پسرش «سیامک رادمنش» (سامی یوسف)، در گفتگو با «موسیقی ما» جزییات بیشتری را از این همکاری در اختیار ما گذاشت.

به گزارش «موسیقی ما»، از صبح امروز انتشار این خبر و رایزنی ها برای برگزاری کنسرت «سامی یوسف» و پدرشدر ایران بازتاب های جالب توجهی را داشته و پیگیری های خبرنگار «موسیقی ما» به «بابک رادمنش» ختم شد و پدر «سامی یوسف» دقایقی پیش به سوالات خبرنگار «موسیقی ما» پاسخ داد:
  * آن طور که آقای «نوری فام» به «موسیقی ما» گفته اند تاریخ انتشار این آلبوم بعد از ایام محرم و صفر است. درست است؟ بله. تاریخ را به دلایلی به تعویق انداختیم و به مرور اطلاعات بیشتری از این اثر را در ایران منتشر خواهیم کرد.
  *«سامی یوسف» برای خواندن این قطعه به ایران آمده یا «وکال» جای دیگری ضبط شده است؟ نخیر. ضبط این قطعه در کشور امارات صورت گرفته است.
  * این آلبوم کلا چند قطعه دارد و چه جزییاتی از آن را می توانید در اختیار ما قرار دهید؟ آلبوم «دِلا» نه قطعه دارد و در یکی از قطعات آن من و «سامی یوسف» همخوانی کرده ایم.
  * اسم قطعه دو صدائه شما و پسرتان چیست؟ «زمین خشک تر» اسم این قطعه است. تمام بخش های آهنگسازی و تنظیم و تراسرایی این آلبوم را هم خود من انجام داده ام. اشعار این آلبوم نیز بیشتر در فضاهای عرفانی سیر می کند.
  * اصولا «سامی یوسف» در سالهای گذشته به ایران سفر نکرده. این موضوع دلیل خاصی دارد؟ پسرم من تحت قرارداد با یک کمپانی بزرگ اسن و برنامه های کنسرت و اجراهای زنده اش را بیشتر آن کمپانی پیش می برد و با توجه به اینکه اجرای برنامه در ایران مستلزم هزینه های زیادی از سوی آن کمپانی است، هنوز این اتفاق نیفتاده.
  * البته من بیشتر منظورم سفر کاری نبود. ایشان به هر حال ایرانی الاصل هستند و اینکه با وجود محبوبیت فراوان در بین مقامات دولتی و مردم ایران هنوز به ایران نیامده کمی سوال برانگیز است. البته «سامی» پیش از معروفیت اش بارها به ایران سفر کرده بود و حتی به برخی مراسم های خانوادگی ما در ایران هم آمد. ولی بعد از معروفیت جهانی اش دیگر برنامه ریزی های زندگی کاری اش از سوی کمپانی طرف قراردادش انجام می شود و همین باعث این شده که هنوز نتواند به ایران بیاید.
  * دیدارهای خانوادگی شما هم عمدتا در خارج از کشور صورت می پذیرد؟ بله. اکثرا در کشور امارات همدیگر را می بینیم. البته ما هم تقریبا یک سال است که در ایران زندگی می کنیم. قبلا ما هم در خارج از کشور بودیم. سامی دو سال و نیمه بود که ما ایران رفتیم. آخرین بار هم سال 83 به ایران آمد و البته هنوز آن زمان معروفیت جهانی‌اش اتفاق نیفتاده بود.
  * درباره کنسرت مشترک شما و «سامی» آقای «نوری فام» صحبت هایی را انجام داده‌اند. فکر می‌کنید این برنامه دقیقا چه زمانی اتفاق بیفتد؟ همه چیز بستگی به آلبوم دارد. کمپانی ایشان با حضورش در کنسرت من موافق کرده و اجازه بدهید آلبوم منتشر شود و ما بازتاب‌ها را ببینیم. بعد درباره تاریخ کنسرت اطلاع رسانی خواهیم کرد.
  * از آخرین فعالیت های رسمی «سامی یوسف» چه اطلاعاتی را به ما میدهید؟ آلبوم «مرکز» جدیدترین آلبوم ایشان است که منتشر شده است و در این اثر قطعه ای هست به نام «جان جانان» که موسیقی اصیل ایرانی در آن استفاده شده و شعرش را من سروده ام.


منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»


نویسنده: بهمن بابازاده


تاریخ انتشار : شنبه 26 مهر 1393 - 15:53


آهنگ های مشابه

آهنگ ایران
آهنگ ایران
محسن شریفی
آهنگ آخرین بار
آهنگ آخرین بار
احمدرضا شهریاری
آهنگ آخرین دیدار
آهنگ آخرین دیدار
نیما علامه

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
Download New Music Adel Khorsandi Download New Music Adel Khorsandi Entekhab دانلود آهنگ انتخاب از عادل خرسندی دانلود آهنگ انتخاب با صدای عادل خرسندی دانلود آهنگ عادل خرسندی دانلود آهنگ عادل خرسندی انتخاب متن آهنگ انتخاب عادل خرسندی Download New Music Alireza Roozegar Sedam Mizani دانلود آهنگ صدام میزنی دانلود آهنگ صدام میزنی از علیرضا روزگار دانلود آهنگ صدام میزنی با صدای علیرضا روزگار دانلود آهنگ علیرضا روزگار صدام میزنی متن آهنگ صدام میزنی علیرضا روزگار Download New Music MohammadHossein Mahdi Download New Music MohammadHossein Mahdi Kashki دانلود آهنگ کاشکی از محمدحسین مهدی دانلود آهنگ کاشکی با صدای محمدحسین مهدی دانلود آهنگ محمدحسین مهدی کاشکی متن آهنگ کاشکی محمدحسین مهدی دانلود آهنگ شیرزاد مردوانی عشق بی دلیل دانلود آهنگ عشق بی دلیل دانلود آهنگ عشق بی دلیل از شیرزاد مردوانی دانلود آهنگ عشق بی دلیل با صدای شیرزاد مردوانی متن آهنگ عشق بی دلیل شیرزاد مردوانی Download New Music Hadi Eskandari Download New Music Hadi Eskandari Divar دانلود آهنگ دیوار از هادی اسکندری دانلود آهنگ دیوار با صدای هادی اسکندری دانلود آهنگ هادی اسکندری دانلود آهنگ هادی اسکندری دیوار متن آهنگ دیوار هادی اسکندری Download New Music Pourya Farajian Download New Music Pourya Farajian Emrooz دانلود آهنگ امروز از پوریا فرجیان دانلود آهنگ امروز با صدای پوریا فرجیان دانلود آهنگ پوریا فرجیان دانلود آهنگ پوریا فرجیان امروز متن آهنگ امروز پوریا فرجیان Download New Music Reza Ataei Bi Toamo Bazam Ba Toam دانلود آهنگ بی توام و بازم با توام دانلود آهنگ بی توام و بازم با توام از رضا عطایی دانلود آهنگ بی توام و بازم با توام با صدای رضا عطایی دانلود آهنگ رضا عطایی بی توام و بازم با توام متن آهنگ بی توام و بازم با توام رضا عطایی دانلود آهنگ مهدی راستی نا امید نشو دانلود آهنگ نا امید نشو دانلود آهنگ نا امید نشو از مهدی راستی دانلود آهنگ نا امید نشو با صدای مهدی راستی متن آهنگ نا امید نشو مهدی راستی Download New Music Hadi Khaleghi