بابک رادمنش: «سامی یوسف» آخرین بار سال 83 به ایران آمده است

بابک رادمنش: «سامی یوسف» آخرین بار سال 83 به ایران آمده است

موسیقی ما - بابک رادمنش (با اسم هنری «فیروز برنجان») پس از انتشار خبر آلبوم «دلا» در ایران با صدای وی و حضور پسرش «سیامک رادمنش» (سامی یوسف)، در گفتگو با «موسیقی ما» جزییات بیشتری را از این همکاری در اختیار ما گذاشت.

به گزارش «موسیقی ما»، از صبح امروز انتشار این خبر و رایزنی ها برای برگزاری کنسرت «سامی یوسف» و پدرشدر ایران بازتاب های جالب توجهی را داشته و پیگیری های خبرنگار «موسیقی ما» به «بابک رادمنش» ختم شد و پدر «سامی یوسف» دقایقی پیش به سوالات خبرنگار «موسیقی ما» پاسخ داد:
  * آن طور که آقای «نوری فام» به «موسیقی ما» گفته اند تاریخ انتشار این آلبوم بعد از ایام محرم و صفر است. درست است؟ بله. تاریخ را به دلایلی به تعویق انداختیم و به مرور اطلاعات بیشتری از این اثر را در ایران منتشر خواهیم کرد.
  *«سامی یوسف» برای خواندن این قطعه به ایران آمده یا «وکال» جای دیگری ضبط شده است؟ نخیر. ضبط این قطعه در کشور امارات صورت گرفته است.
  * این آلبوم کلا چند قطعه دارد و چه جزییاتی از آن را می توانید در اختیار ما قرار دهید؟ آلبوم «دِلا» نه قطعه دارد و در یکی از قطعات آن من و «سامی یوسف» همخوانی کرده ایم.
  * اسم قطعه دو صدائه شما و پسرتان چیست؟ «زمین خشک تر» اسم این قطعه است. تمام بخش های آهنگسازی و تنظیم و تراسرایی این آلبوم را هم خود من انجام داده ام. اشعار این آلبوم نیز بیشتر در فضاهای عرفانی سیر می کند.
  * اصولا «سامی یوسف» در سالهای گذشته به ایران سفر نکرده. این موضوع دلیل خاصی دارد؟ پسرم من تحت قرارداد با یک کمپانی بزرگ اسن و برنامه های کنسرت و اجراهای زنده اش را بیشتر آن کمپانی پیش می برد و با توجه به اینکه اجرای برنامه در ایران مستلزم هزینه های زیادی از سوی آن کمپانی است، هنوز این اتفاق نیفتاده.
  * البته من بیشتر منظورم سفر کاری نبود. ایشان به هر حال ایرانی الاصل هستند و اینکه با وجود محبوبیت فراوان در بین مقامات دولتی و مردم ایران هنوز به ایران نیامده کمی سوال برانگیز است. البته «سامی» پیش از معروفیت اش بارها به ایران سفر کرده بود و حتی به برخی مراسم های خانوادگی ما در ایران هم آمد. ولی بعد از معروفیت جهانی اش دیگر برنامه ریزی های زندگی کاری اش از سوی کمپانی طرف قراردادش انجام می شود و همین باعث این شده که هنوز نتواند به ایران بیاید.
  * دیدارهای خانوادگی شما هم عمدتا در خارج از کشور صورت می پذیرد؟ بله. اکثرا در کشور امارات همدیگر را می بینیم. البته ما هم تقریبا یک سال است که در ایران زندگی می کنیم. قبلا ما هم در خارج از کشور بودیم. سامی دو سال و نیمه بود که ما ایران رفتیم. آخرین بار هم سال 83 به ایران آمد و البته هنوز آن زمان معروفیت جهانی‌اش اتفاق نیفتاده بود.
  * درباره کنسرت مشترک شما و «سامی» آقای «نوری فام» صحبت هایی را انجام داده‌اند. فکر می‌کنید این برنامه دقیقا چه زمانی اتفاق بیفتد؟ همه چیز بستگی به آلبوم دارد. کمپانی ایشان با حضورش در کنسرت من موافق کرده و اجازه بدهید آلبوم منتشر شود و ما بازتاب‌ها را ببینیم. بعد درباره تاریخ کنسرت اطلاع رسانی خواهیم کرد.
  * از آخرین فعالیت های رسمی «سامی یوسف» چه اطلاعاتی را به ما میدهید؟ آلبوم «مرکز» جدیدترین آلبوم ایشان است که منتشر شده است و در این اثر قطعه ای هست به نام «جان جانان» که موسیقی اصیل ایرانی در آن استفاده شده و شعرش را من سروده ام.


منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»


نویسنده: بهمن بابازاده


تاریخ انتشار : شنبه 26 مهر 1393 - 15:53


آهنگ های مشابه

آهنگ ایران
آهنگ ایران
محسن شریفی
آهنگ آخرین بار
آهنگ آخرین بار
احمدرضا شهریاری
آهنگ آخرین دیدار
آهنگ آخرین دیدار
نیما علامه

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ امیرآف و پیتلی هی هی دانلود آهنگ پیتلی دانلود آهنگ هی هی دانلود آهنگ هی هی از امیرآف و پیتلی دانلود آهنگ هی هی با صدای امیرآف و پیتلی Download New Music Nima Golzari Asemooni دانلود آهنگ آسمونی از نیما گلزاری دانلود آهنگ آسمونی با صدای نیما گلزاری دانلود آهنگ نیما گلزاری آسمونی Download New Music Amir Raad Download New Music Amir Raad Labe Darya دانلود آهنگ امیر راد لب دریا دانلود آهنگ لب دریا دانلود آهنگ لب دریا از امیر راد دانلود آهنگ لب دریا با صدای امیر راد Download New Music Meisam Sedighi Download New Music Meisam Sedighi Del Too Delam Nist دانلود آهنگ دل تو دلم نیست دانلود آهنگ دل تو دلم نیست از میثم صدیقی دانلود آهنگ دل تو دلم نیست با صدای میثم صدیقی دانلود آهنگ میثم صدیقی دل تو دلم نیست متن آهنگ دل تو دلم نیست میثم صدیقی Download New Music Mohamad Bibak Ki Fekr Mikard دانلود آهنگ کی فکر میکرد دانلود آهنگ کی فکر میکرد از محمد بیباک دانلود آهنگ کی فکر میکرد با صدای محمد بیباک دانلود آهنگ محمد بیباک کی فکر میکرد متن آهنگ کی فکر میکرد محمد بیباک Download New Music Armin Nosrati Bala دانلود آهنگ آرمین نصرتی بلا دانلود آهنگ بلا دانلود آهنگ بلا از آرمین نصرتی دانلود آهنگ بلا با صدای آرمین نصرتی Download New Music Amin Marashi Gole Baharam دانلود آهنگ امین مرعشی گل بهارم دانلود آهنگ گل بهارم دانلود آهنگ گل بهارم از امین مرعشی دانلود آهنگ گل بهارم با صدای امین مرعشی متن آهنگ گل بهارم امین مرعشی Download New Music Anooshiravan Taghavi Download New Music Anooshiravan Taghavi Mohammad دانلود آهنگ انوشیروان تقوی محمد دانلود آهنگ محمد از انوشیروان تقوی دانلود آهنگ محمد با صدای انوشیروان تقوی متن آهنگ محمد انوشیروان تقوی Download New Music Pouya Download New Music Pouya Baghalam Kon دانلود آهنگ بغلم کن از پویا دانلود آهنگ بغلم کن با صدای پویا دانلود آهنگ پویا بغلم کن