بابک مافی: هدف اصلی‌ام رسیدن به قله‌های بالاتر است

بابک مافی: هدف اصلی‌ام رسیدن به قله‌های بالاتر است

موسیقی ما – آلبوم «احساس پاک» نخستین آلبوم رسمی بابک مافی سرانجام منتشر شد تا این خواننده پس از سالهای فعالیت در حوزه موسیقی کشور، موفق به انتشار نخستین آلبوم مستقل خود شود.

به گزارش «موسیقی ما»، خواننده تیتراژ برنامه «صبح بخیر ایران» و قطعاتی چون «سکوت»، «صحنه سازی»، «دل بیچاره»، «بارون» و... که البته سابقه آهنگسازی قطعاتی چون «راهرو» (با صدای علی لهراسبی) را هم در کارنامه‌اش دارد، درباره تاخیر در انتشار نخستین اثر رسمی خود درگفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» توضیح داد: «یک بخشی از تاخیر در انتشار آلبوم من، حساسیت‌های من بود که بخشی از آن به جا و بخش دیگرش نابجا بود. چه درانتخاب محتوای آثار و چه در انتخاب شرکت پخش و تهیه کننده و فرم قراردادها ومسائل دیگر که باعث شد به هر حال وقفه‌ای در انتشار آلبوم رخ دهد.»

مافی درباره واکنش‌هایی که در این سالها به آثارش در جامعه موسیقی شده و طرفداران بسیاری را در فضای مجازی پیدا کرده نیز گفت: «از اولین تراکی که به صورت تک قطعه منتشر کردم که هفت سال پیش بود، همواره واکنش‌های جالبی می‌دیدم و به مرور برخی آثارم به فراگیری دست پیدا کرد و همان زمان بود که فهمیدم فرمولی که باید برای صدایم داشته باشم را پیدا کرده‌ام و با همان نگاه پیش رفتم و حالا در زمان انتشار آلبومم، احساس می‌کنم که توانسته‌ام به آنچه می‌خواستم برسم.»

این خواننده درباره میزان رضایت خودش از خروجی آلبوم «احساس پاک» در روز انتشار آلبومش نیز گفت: «مطمئنا هر موزیسین و خواننده‌ای در زمان انتشار آلبومش معتقد است که حتما این آلبوم می‌توانست از اینی که هست، بهتر و قوی‌‌تر باشد. من هم همیشه ایده آل‌هایی در ذهنم دارم که بیشتر از آن چیزی است که تولید می‌کنم و هیچ‌وقت صد در صد از آن چیزی که می‌سازم اشباع نمی‌شوم. همیشه نقطه بالاتر را می‌بینم و به موفقیت‌های بزرگ‌تر فکر می‌کنم. ولی از لحاظ حسی و این‌که بتوانم در آلبومم عمده سلیقه‌ها را راضی نگه دارم، حدود هشتاد درصد از این آلبوم راضی‌ام و نسبت به آن حس خوبی دارم. آلبوم «احساس پاک» مطمئناً شروعی برای آغاز روند کاری من است. هدف اصلی من رسیدن به قله های بالاتری است که بسیار برای آن برنامه ریزی کرده‌ام. »

بابک مافی درباره آثاری که با آهنگسازی او و با صدای خواننده‌های دیگر همه گیر شده و باعث شده برخی چهره ها موفقیت‌های بزرگی را به دست آورند هم معتقد است: «هیچوقت حسرت آثاری که من ساخته‌ام و با صدای خواننده‌های دیگر همه گیر شده را نمی‌خورم. چون به شدت به قسمت و تقدیر اعتقاد دارم. فکرمی‌کنم قطعه‌ای که برای علی لهراسبی ساخته شده باید با صدای علی لهراسبی خوانده می‌شد تا هیت می‌شد. شاید اگر این اثر را کس دیگری می خواند آن قطعه نمی گرفت.» او درپاسخ به این سوال که گفته می‌شود این آلبوم با توجه به حضور پرتعداد هنرمندان سرشناس در لیست همکارانش، آلبومی پرخرج است نیز گفت: «من با تمام عوامل و هنرمندانی که در این آلبوم همکاری کرده‌ام، دوست و همکارم و به هر حال سال‌هاست که با هم کار می‌کنیم. آلبوم من آلبوم کم خرجی نبوده ولی هنرمندان حاضر در این آلبوم واقعا برای من سنگ تمام گذاشته‌اند.»

آلبوم «احساس پاک» از صبح امروز و با 12 قطعه در بازار موسیقی کشور توزیع شده است که در این آلبوم چهره هایی چون: «امیر ارجینی، علیرضا پیروزی، امیر قزل وند، علی ثابت قدم، اشکان آبرون، بهروز علیاری،علی ایلیا، نوشین بختیاری، علیرضا مرتضی قلی،پویان اعتصامی، مهران خالصی، امیر گرایی، بهزاد عبداللهی و...» همکاری کرده‌اند.

آلبوم «احساس پاک» از سوی شرکت پخش دنیای هنر و تحت امتیاز «نوای نی لبک شرقی» روانه بازار موسیقی کشور شده است. تیزر این آلبوم پیش‌تر از «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» منتشر شده بود.

از دوستداران موسیقی تقاضا داریم جهت حفظ حقوق مولفین آلبوم، آن‌را به صورت اورجینال تهیه نمایند.


منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»


نویسنده: بهمن بابازاده

بابک مافی: هدف اصلی من رسیدن به قله‌های بالاتر است
بابک مافی: هدف اصلی من رسیدن به قله‌های بالاتر است


بابک مافی: هدف اصلی من رسیدن به قله‌های بالاتر است


تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 17:30


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
عزاداری شب اول محرم 1391 مداحی جدید مداحی حاج محمود کریمی 91 نوحه امام حسین نوحه جدید نوحه محرم ویژه ماه محرم ویژه محرم عزاداری شب دوم محرم 1391 دانلود نوحه به زبان ترکی دانلود نوحه ترکی عزاداری مسجد حسینیه اعظم زنجان مداحی به زبان ترکی مداحی حاج مرتضی حیدری مداحی حاج ولی اله کلامی دانلود مداحی ترکی دانلود مداحی سقای کربلا دانلود مداحی میر محمد فاطمی عزاداری شب سوم محرم حسینیه اعظم زنجان مداحی حاج اصغر گنج خانلو مداحی حاج جواد رسولی عزاداری شب چهارم محرم حسینیه اعظم زنجان مداحی ترکی مداحی حاج سید یوسف شوبیری مداحی حاج علیرضا بیگدلی نوحه ترکی عزاداری حسینیه اعظم زنجان عزاداری شب پنجم دانلود مداحی رضا صادقی دانلود مداحی رضا صادقی در بندر عباس دانلود آهنگ سوسوز بالام اصغر دانلود آهنگ شهروز حبیبی دانلود آهنگ محرم دانلود آهنگ مذهبی جدید دانلود آهنگ های پاپ محرم دانلود آهنگ ویژه ماه محرم دانلود نماهنگ دانلود نماهنگ پویا بیاتی دانلود نماهنگ حکایت آهو دانلود روضه محمود کریمی دانلود مداحی حاج محمود کریمی محرم 92 دانلود مداحی محمود کریمی دانلود نوحه حاج محمود کریمی دانلود نوحه کریمی 92 دانلود نوحه هیئت ثارالله مداحی کریمی نوحه محمود کریمی دانلود نوحه بعد من قافله سالار تویی دانلود نوحه حسین فخری مداحی میرداماد