برنامه اجراهای بعد از ماه رمضان در تهران

برنامه اجراهای بعد از ماه رمضان در تهران

موسیقی ما - طی هفته گذشته، 18 مجوز اجرای صحنه‌ای در تهران و شهرستان‌ها و 8 آلبوم صوتی صادر شد.
 
به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی به نقل از واحد نظارت و ارزشیابی این دفتر، مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه موسیقی «همنوازان حصار» به سرپرستی علی قمصری صادر شد. این کنسرت در تاریخ‌های 15، 21 و 22 مرداد ماه در یک نوبت (ساعت 21) در تالار رودکی برگزار خواهد شد.
 
گروه «همنوازان حصار» در این شب قطعاتی چون «زخمه‌های پنهانی»، «کم‌حوصله‌ها»، «گنج گم‌شده»، «چهارمضراب نوا» و... را اجرا خواهد کرد و بخشی از کنسرت شامل بداهه‌نوازی ساز و آواز خواهد بود.
 
اجرای صحنه‌ای برای گروه «کر فلوت تهران» به سرپرستی فیروزه نوایی نیز برای اجرا در سالن رودکی مجوز گرفته است. این کنسرتِ سازی در روزهای 6 و 7 مردادماه، هرشب یک نوبت در ساعت 21 با اجرای قطعاتی از کورساکف، موتزارت، داپلر و پیاتزولا به اجرای برنامه می‌پردازد.
 
مجوز گروه «احسان خواجه‌امیری» به سرپرستی و خوانندگی این خواننده در روزهای 17، 18، 19، 20 و 21 تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی نیز صادر شده است. در این کنسرت قطعاتی همچون «تنهایی»، «پاییز»، «عشق»، «گذشته‌ها» و... در ساعت‌های 19 و 22 در دو سانس اجرا خواهد شد.
 
همچنین واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز اجرای گروه «شرقی» را صادر کرده است. اجرای این گروه به سرپرستی سامان احتشامی و با اجرای گروه کر در روزهای 13 و 14 مرداد ماه در ساعت21:30 در تالار وحدت برگزار خواهد شد. در این اجرا تکنوازی در آواز شوشتری، دونوازی پیانو قطعه گل شقایق، چهار مضراب اصفهان و ... اجرا می‌شود.
 
مجوز 6 اجرا برای بابک جهانبخش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی هم صادر شده است. این اجراها در تاریخ های 28 و 29 مرداد ماه درساعت‌های 18:30 الی 20 و 21:45 الی 23:45 و تاریخ 25 شهریور ماه از ساعت 19:45 الی 21:15 و 22:45 الی 24:30 برگزار می‌شود.
 
گروه «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان و خوانندگی آکا صفوی، در شب‌های 20 و 21 شهریور ماه در ساعت 21:30 نیز در تالار وحدت قطعات «محله خومونی»، «فایز و مفتون»، «پنجه پنکی»، «نی مه» و... را اجرا خواهد کرد.
 
گروه «مهدی احمدوند» نیز برای روزهای 19 و 20 تیر ماه دردو سانس 19 الی20:30 و 22 الی ٢٣:٣٠ در سالن تالار وحدت مهاباد به روی صحنه خواهد رفت.
 
گروه «مازیار فلاحی» دیگر گروهی است که مجوز اجرا دریافت کرده است. اجرای این گروه 3 مردادماه در ساعت‌های 18:30 الی 20:30 و 22 الی 24 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.
 
دیگر گروه پاپ که از واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز اجرا گرفته، گروه «زانیار خسروی» است. اجرای این گروه، 4 مردادماه در دو سانس ١٨:٣٠ الی ٢٠:٣٠ و 22 الی 24 درسالن میلاد نمایشگاه برگزار خواهد شد.
 
همچنین واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی مجوز دو اجرای موسیقی کلاسیک معاصر را در سالن فرهنگسرای نیاوران صادر کرده که در روزهای اول و دوم شهریور ماه در ساعت 21 به روی صحنه خواهد رفت. اجرای تریو «جیوانی گوییدی» که سرپرستی آن را گوییدی به عهده دارد، متشکل از هنرمندان ایتالیایی و پرتغالی است که در این شب‌ها با برداشتی از موتیف‌های آلبوم «شهر رویایی نافرجام» و آلبوم «روز موعود» به صورت بداهه به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
 
«ارکستر پارس» دیگر گروه موسیقی کلاسیک است که 7، 8 و 9 مهر ماه در دو سانس در ساعت ‌های 15 الی 16:30 و 18:30 الی 20 در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. این گروه موسیقی کودک به سرپرستی و آهنگسازی «ناصر نظر» و همراهی گروه کر، اپرت «پرپری» را اجرا خواهد کرد.
 
گروه «فریدون آسرایی» به سرپرستی و خوانندگی فریدون آسرایی نیز در تاریخ 22 مرداد ماه در ساعت‌های 18:30 الی 20 و 21:30 الی 23:30 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه خواهد رفت.
 
گروه نهال (ویژه بانوان) به سرپرستی و خوانندگی لیلا نجفی نیز در تاریخ 22 تیر ماه در یک سانس در ساعت 21 در سالن فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد داشت. این گروه موسیقی سنتی در این اجرا قطعاتی چون «شاه شمشادقدان»، «شکایت دل»، «آشفته»، «دختر کولی» و... را اجرا خواهد کرد.
 
گروه موسیقی سنتی «گوشه» به سرپرستی و خوانندگی سیامک آقایی نیز در روز 22 مرداد ماه در یک سانس (ساعت 21:30) در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. این گروه در این کنسرت قطعاتی چون «پیش درآمد»، «ساز و آواز»، «گفتمش سیر ببینم»، «چهارمضراب حجاز»، «باز عشق» و... را اجرا خواهد کرد.
 
همچنین واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز یک اجرای موسیقی فولکلور را برای گروه «آوای پارسیان» صادر کرده است. اجرای این گروه که سرپرستی و خوانندگی آن به عهده سامان علیپور است به تاریخ 28 مرداد ماه در ساعت20:30 در سالن رودکی برگزار خواهد شد. این گروه در این اجرا قطعاتی چون «دالکه»، «دانازارم»، «دی بلال»، «ایجو دل موتنگه»، «ای گلم» و... را اجرا خواهد کرد.
 
مجوز دو اجرا برای گروه «مهدی یراحی» در تاریخ 21 مردادماه صادر شده است. این اجرا از ساعت 18:30 الی20 و 21:30 الی 23 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.
 
مجوز برای اجرای گروه «مجید یحیایی» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برای روز 23 تیر ماه صادر شده و این گروه در دو سانس18:30 الی ٢٠ و ٢١:٣٠ الی ٢٣:٣٠ اجرای برنامه خواهدداشت.
 
آخرین مجوز اجرای صحنه‌ای هفته گذشته برای گروه "شوک" به سرپرستی و خوانندگی فرزاد فرزین صادر شد. این گروه در شب‌های 29 و 30 تیرماه و 23 مرداد ماه از 18:30 الی 20 و 21:30 الی 23:30 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
 
طبق گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی به نقل از واحد نظارت و ارزشیابی این دفتر، مجوز 8 آلبوم صوتی طی هفته گذشته صادر شده است، که شامل 2 آلبوم کلاسیک ایرانی، 4 آلبوم پاپ، یک آلبوم محلی و یک آلبوم تلفیقی می‌شود. از این میان، می‌توان به آلبوم «آتا» با تنظیم جابر اطاعتی، آلبوم بی کلام «دورخت» به آهنگسازی محمد حسین اناری، آلبوم «مهرویان» با آهنگسازی جمشیدآقایی و شهرام میرجلالی، آلبوم «انعکاس ثانیه‌ها» به آهنگسازی نیما عباسی اقدم و ...اشاره کرد.
 
همچنین مجوز یک آلبوم تصویری نیز طی همین روزها با نام «آموزش مقدماتی پیانو جز» با اجرا و آموزش امیر شهابی و مجوز 5 نماهنگ با نام‌های «تردید» به خوانندگی محمود انصاری، «من میلیونر نیستم» به خوانندگی زانیار خسروی، «عاشقتم» به خوانندگی سیروان خسروی، «وای وای» به خوانندگی مهدی مدرس و قطعه «بهار» به خوانندگی حسین خواجه‌امیری و امیر حسین فدایی صادر گردیده است.
 
 بنا بر این گزارش مجوز 5 تک آهنگ با نام‌های «ایران من» به خوانندگی جواد رمضانی، «من میلیونر نیستم» به خوانندگی زانیار خسروی، «عاشقتم» به خوانندگی سیروان خسروی، «عروس شهر» به خوانندگی مهدی رضایی و «سقف رویایی» به خوانندگی احمد فیضی صادر گردیده است.


منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 6 تیر 1395 - 13:36


آهنگ های مشابه

آهنگ تهران
آهنگ تهران
سینا حجازی
آهنگ تهران پلاک ۱
آهنگ تهران پلاک ۱
بهنام علمشاهی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ همیشه عاشقت بودم سعید شهروز Download New Music Siamak Abbasi Khobe Hal Man دانلود آهنگ خوبه حال من دانلود آهنگ خوبه حال من از سیامک عباسی دانلود آهنگ خوبه حال من با صدای سیامک عباسی دانلود آهنگ سیامک عباسی خوبه حال من متن آهنگ خوبه حال من سیامک عباسی Download New Music Mohammadreza Hedayati Az To Ke Harf Mizanam دانلود آهنگ از تو که حرف میزنم دانلود آهنگ از تو که حرف میزنم از محمدرضا هدایتی دانلود آهنگ از تو که حرف میزنم با صدای محمدرضا هدایتی دانلود آهنگ محمدرضا هدایتی از تو که حرف میزنم متن آهنگ از تو که حرف میزنم محمدرضا هدایتی Download New Music Reza Teymoori Download New Music Reza Teymoori Roya دانلود آهنگ رضا تیموری دانلود آهنگ رضا تیموری رویا دانلود آهنگ رویا از رضا تیموری دانلود آهنگ رویا با صدای رضا تیموری متن آهنگ رویا رضا تیموری Download New Music Amir AmMin Download New Music Amir AmMin Dastamo Pas Nazan دانلود آهنگ امیر آمین دستامو پس نزن دانلود آهنگ دستامو پس نزن دانلود آهنگ دستامو پس نزن از امیر آمین دانلود آهنگ دستامو پس نزن با صدای امیر آمین متن آهنگ دستامو پس نزن امیر آمین Download New Music Nushe Band Download New Music Nushe Band Dastamo Migiri دانلود آهنگ دستامو میگیری از نوشه باند دانلود آهنگ دستامو میگیری با صدای نوشه باند دانلود آهنگ نوشه باند دانلود آهنگ نوشه باند دستامو میگیری متن آهنگ دستامو میگیری نوشه باند Download New Music Reza Sasanpour Download New Music Reza Sasanpour Khaterat دانلود آهنگ خاطرات از رضا ساسان پور دانلود آهنگ خاطرات با صدای رضا ساسان پور دانلود آهنگ رضا ساسان پور دانلود آهنگ رضا ساسان پور خاطرات Download New Music Meraj Sanchouli Kooke Cheshmat دانلود آهنگ کوکه چشمات دانلود آهنگ کوکه چشمات از معراج سنچولی دانلود آهنگ کوکه چشمات با صدای معراج سنچولی دانلود آهنگ معراج سنچولی کوکه چشمات متن آهنگ کوکه چشمات معراج سنچولی Download New Music Chaartaar Download New Music Chaartaar Asemaan Ham Zamin Mikhorad دانلود آهنگ آسمان هم زمین می خورد دانلود ورژن جدید آهنگ آسمان هم زمین می خورد از گروه چارتار