برنامه اجراهای بعد از ماه رمضان در تهران

برنامه اجراهای بعد از ماه رمضان در تهران

موسیقی ما - طی هفته گذشته، 18 مجوز اجرای صحنه‌ای در تهران و شهرستان‌ها و 8 آلبوم صوتی صادر شد.
 
به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی به نقل از واحد نظارت و ارزشیابی این دفتر، مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه موسیقی «همنوازان حصار» به سرپرستی علی قمصری صادر شد. این کنسرت در تاریخ‌های 15، 21 و 22 مرداد ماه در یک نوبت (ساعت 21) در تالار رودکی برگزار خواهد شد.
 
گروه «همنوازان حصار» در این شب قطعاتی چون «زخمه‌های پنهانی»، «کم‌حوصله‌ها»، «گنج گم‌شده»، «چهارمضراب نوا» و... را اجرا خواهد کرد و بخشی از کنسرت شامل بداهه‌نوازی ساز و آواز خواهد بود.
 
اجرای صحنه‌ای برای گروه «کر فلوت تهران» به سرپرستی فیروزه نوایی نیز برای اجرا در سالن رودکی مجوز گرفته است. این کنسرتِ سازی در روزهای 6 و 7 مردادماه، هرشب یک نوبت در ساعت 21 با اجرای قطعاتی از کورساکف، موتزارت، داپلر و پیاتزولا به اجرای برنامه می‌پردازد.
 
مجوز گروه «احسان خواجه‌امیری» به سرپرستی و خوانندگی این خواننده در روزهای 17، 18، 19، 20 و 21 تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی نیز صادر شده است. در این کنسرت قطعاتی همچون «تنهایی»، «پاییز»، «عشق»، «گذشته‌ها» و... در ساعت‌های 19 و 22 در دو سانس اجرا خواهد شد.
 
همچنین واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز اجرای گروه «شرقی» را صادر کرده است. اجرای این گروه به سرپرستی سامان احتشامی و با اجرای گروه کر در روزهای 13 و 14 مرداد ماه در ساعت21:30 در تالار وحدت برگزار خواهد شد. در این اجرا تکنوازی در آواز شوشتری، دونوازی پیانو قطعه گل شقایق، چهار مضراب اصفهان و ... اجرا می‌شود.
 
مجوز 6 اجرا برای بابک جهانبخش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی هم صادر شده است. این اجراها در تاریخ های 28 و 29 مرداد ماه درساعت‌های 18:30 الی 20 و 21:45 الی 23:45 و تاریخ 25 شهریور ماه از ساعت 19:45 الی 21:15 و 22:45 الی 24:30 برگزار می‌شود.
 
گروه «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان و خوانندگی آکا صفوی، در شب‌های 20 و 21 شهریور ماه در ساعت 21:30 نیز در تالار وحدت قطعات «محله خومونی»، «فایز و مفتون»، «پنجه پنکی»، «نی مه» و... را اجرا خواهد کرد.
 
گروه «مهدی احمدوند» نیز برای روزهای 19 و 20 تیر ماه دردو سانس 19 الی20:30 و 22 الی ٢٣:٣٠ در سالن تالار وحدت مهاباد به روی صحنه خواهد رفت.
 
گروه «مازیار فلاحی» دیگر گروهی است که مجوز اجرا دریافت کرده است. اجرای این گروه 3 مردادماه در ساعت‌های 18:30 الی 20:30 و 22 الی 24 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.
 
دیگر گروه پاپ که از واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز اجرا گرفته، گروه «زانیار خسروی» است. اجرای این گروه، 4 مردادماه در دو سانس ١٨:٣٠ الی ٢٠:٣٠ و 22 الی 24 درسالن میلاد نمایشگاه برگزار خواهد شد.
 
همچنین واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی مجوز دو اجرای موسیقی کلاسیک معاصر را در سالن فرهنگسرای نیاوران صادر کرده که در روزهای اول و دوم شهریور ماه در ساعت 21 به روی صحنه خواهد رفت. اجرای تریو «جیوانی گوییدی» که سرپرستی آن را گوییدی به عهده دارد، متشکل از هنرمندان ایتالیایی و پرتغالی است که در این شب‌ها با برداشتی از موتیف‌های آلبوم «شهر رویایی نافرجام» و آلبوم «روز موعود» به صورت بداهه به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
 
«ارکستر پارس» دیگر گروه موسیقی کلاسیک است که 7، 8 و 9 مهر ماه در دو سانس در ساعت ‌های 15 الی 16:30 و 18:30 الی 20 در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. این گروه موسیقی کودک به سرپرستی و آهنگسازی «ناصر نظر» و همراهی گروه کر، اپرت «پرپری» را اجرا خواهد کرد.
 
گروه «فریدون آسرایی» به سرپرستی و خوانندگی فریدون آسرایی نیز در تاریخ 22 مرداد ماه در ساعت‌های 18:30 الی 20 و 21:30 الی 23:30 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه خواهد رفت.
 
گروه نهال (ویژه بانوان) به سرپرستی و خوانندگی لیلا نجفی نیز در تاریخ 22 تیر ماه در یک سانس در ساعت 21 در سالن فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد داشت. این گروه موسیقی سنتی در این اجرا قطعاتی چون «شاه شمشادقدان»، «شکایت دل»، «آشفته»، «دختر کولی» و... را اجرا خواهد کرد.
 
گروه موسیقی سنتی «گوشه» به سرپرستی و خوانندگی سیامک آقایی نیز در روز 22 مرداد ماه در یک سانس (ساعت 21:30) در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. این گروه در این کنسرت قطعاتی چون «پیش درآمد»، «ساز و آواز»، «گفتمش سیر ببینم»، «چهارمضراب حجاز»، «باز عشق» و... را اجرا خواهد کرد.
 
همچنین واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز یک اجرای موسیقی فولکلور را برای گروه «آوای پارسیان» صادر کرده است. اجرای این گروه که سرپرستی و خوانندگی آن به عهده سامان علیپور است به تاریخ 28 مرداد ماه در ساعت20:30 در سالن رودکی برگزار خواهد شد. این گروه در این اجرا قطعاتی چون «دالکه»، «دانازارم»، «دی بلال»، «ایجو دل موتنگه»، «ای گلم» و... را اجرا خواهد کرد.
 
مجوز دو اجرا برای گروه «مهدی یراحی» در تاریخ 21 مردادماه صادر شده است. این اجرا از ساعت 18:30 الی20 و 21:30 الی 23 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.
 
مجوز برای اجرای گروه «مجید یحیایی» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برای روز 23 تیر ماه صادر شده و این گروه در دو سانس18:30 الی ٢٠ و ٢١:٣٠ الی ٢٣:٣٠ اجرای برنامه خواهدداشت.
 
آخرین مجوز اجرای صحنه‌ای هفته گذشته برای گروه "شوک" به سرپرستی و خوانندگی فرزاد فرزین صادر شد. این گروه در شب‌های 29 و 30 تیرماه و 23 مرداد ماه از 18:30 الی 20 و 21:30 الی 23:30 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
 
طبق گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی به نقل از واحد نظارت و ارزشیابی این دفتر، مجوز 8 آلبوم صوتی طی هفته گذشته صادر شده است، که شامل 2 آلبوم کلاسیک ایرانی، 4 آلبوم پاپ، یک آلبوم محلی و یک آلبوم تلفیقی می‌شود. از این میان، می‌توان به آلبوم «آتا» با تنظیم جابر اطاعتی، آلبوم بی کلام «دورخت» به آهنگسازی محمد حسین اناری، آلبوم «مهرویان» با آهنگسازی جمشیدآقایی و شهرام میرجلالی، آلبوم «انعکاس ثانیه‌ها» به آهنگسازی نیما عباسی اقدم و ...اشاره کرد.
 
همچنین مجوز یک آلبوم تصویری نیز طی همین روزها با نام «آموزش مقدماتی پیانو جز» با اجرا و آموزش امیر شهابی و مجوز 5 نماهنگ با نام‌های «تردید» به خوانندگی محمود انصاری، «من میلیونر نیستم» به خوانندگی زانیار خسروی، «عاشقتم» به خوانندگی سیروان خسروی، «وای وای» به خوانندگی مهدی مدرس و قطعه «بهار» به خوانندگی حسین خواجه‌امیری و امیر حسین فدایی صادر گردیده است.
 
 بنا بر این گزارش مجوز 5 تک آهنگ با نام‌های «ایران من» به خوانندگی جواد رمضانی، «من میلیونر نیستم» به خوانندگی زانیار خسروی، «عاشقتم» به خوانندگی سیروان خسروی، «عروس شهر» به خوانندگی مهدی رضایی و «سقف رویایی» به خوانندگی احمد فیضی صادر گردیده است.


منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 6 تیر 1395 - 13:36


آهنگ های مشابه

آهنگ تهران
آهنگ تهران
سینا حجازی
آهنگ تهران پلاک ۱
آهنگ تهران پلاک ۱
بهنام علمشاهی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ بگو میمونی علی جانی پور Download New Music Keivan Tabib Havaye Abri Paeiz دانلود آهنگ کیوان طبیب هوای ابری پاییز دانلود آهنگ هوای ابری پاییز دانلود آهنگ هوای ابری پاییز از کیوان طبیب دانلود آهنگ هوای ابری پاییز با صدای کیوان طبیب متن آهنگ هوای ابری پاییز کیوان طبیب Download New Music Nima Kiani Ehsas دانلود آهنگ احساس از نیما کیانی دانلود آهنگ احساس با صدای نیما کیانی دانلود آهنگ نیما کیانی احساس Download New Music Behrad Shahriari Paeeze Lanati دانلود آهنگ بهراد شهریاری پاییز لعنتی دانلود آهنگ پاییز لعنتی دانلود آهنگ پاییز لعنتی از بهراد شهریاری دانلود آهنگ پاییز لعنتی با صدای بهراد شهریاری متن آهنگ پاییز لعنتی بهراد شهریاری Download New Music Shahin Zamani Download New Music Shahin Zamani Kojaei دانلود آهنگ شاهین زمانی دانلود آهنگ شاهین زمانی کجایی دانلود آهنگ کجایی از شاهین زمانی دانلود آهنگ کجایی با صدای شاهین زمانی متن آهنگ کجایی شاهین زمانی Download New Music Mohammad Mohebian Pedar دانلود آهنگ پدر از محمد محبیان دانلود آهنگ پدر با صدای محمد محبیان دانلود آهنگ محمد محبیان پدر Download New Music Hooman Sezavar Download New Music Hooman Sezavar Ashegham Sho دانلود آهنگ عاشقم شو دانلود آهنگ عاشقم شو از هومن سزاوار دانلود آهنگ عاشقم شو با صدای هومن سزاوار دانلود آهنگ هومن سزاوار دانلود آهنگ هومن سزاوار عاشقم شو متن آهنگ عاشقم شو هومن سزاوار Download New Music Amin Gholami Party دانلود آهنگ امین غلامی پارتی دانلود آهنگ پارتی از امین غلامی دانلود آهنگ پارتی با صدای امین غلامی دانلود آهنگ جدید امین غلامی بنام پارتی Download New Music Amir Mohammadi Download New Music F.M Band Download New Music F.M Band & Amir Mohammadi Roo Be Farda دانلود آهنگ اف ام باند دانلود آهنگ اف ام باند و امیر محمدی رو به فردا دانلود آهنگ امیر محمدی دانلود آهنگ رو به فردا دانلود آهنگ رو به فردا از اف ام باند و امیر محمدی دانلود آهنگ رو به فردا با صدای اف ام باند و امیر محمدی