برنامه اجراهای بعد از ماه رمضان در تهران

برنامه اجراهای بعد از ماه رمضان در تهران

موسیقی ما - طی هفته گذشته، 18 مجوز اجرای صحنه‌ای در تهران و شهرستان‌ها و 8 آلبوم صوتی صادر شد.
 
به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی به نقل از واحد نظارت و ارزشیابی این دفتر، مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه موسیقی «همنوازان حصار» به سرپرستی علی قمصری صادر شد. این کنسرت در تاریخ‌های 15، 21 و 22 مرداد ماه در یک نوبت (ساعت 21) در تالار رودکی برگزار خواهد شد.
 
گروه «همنوازان حصار» در این شب قطعاتی چون «زخمه‌های پنهانی»، «کم‌حوصله‌ها»، «گنج گم‌شده»، «چهارمضراب نوا» و... را اجرا خواهد کرد و بخشی از کنسرت شامل بداهه‌نوازی ساز و آواز خواهد بود.
 
اجرای صحنه‌ای برای گروه «کر فلوت تهران» به سرپرستی فیروزه نوایی نیز برای اجرا در سالن رودکی مجوز گرفته است. این کنسرتِ سازی در روزهای 6 و 7 مردادماه، هرشب یک نوبت در ساعت 21 با اجرای قطعاتی از کورساکف، موتزارت، داپلر و پیاتزولا به اجرای برنامه می‌پردازد.
 
مجوز گروه «احسان خواجه‌امیری» به سرپرستی و خوانندگی این خواننده در روزهای 17، 18، 19، 20 و 21 تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی نیز صادر شده است. در این کنسرت قطعاتی همچون «تنهایی»، «پاییز»، «عشق»، «گذشته‌ها» و... در ساعت‌های 19 و 22 در دو سانس اجرا خواهد شد.
 
همچنین واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز اجرای گروه «شرقی» را صادر کرده است. اجرای این گروه به سرپرستی سامان احتشامی و با اجرای گروه کر در روزهای 13 و 14 مرداد ماه در ساعت21:30 در تالار وحدت برگزار خواهد شد. در این اجرا تکنوازی در آواز شوشتری، دونوازی پیانو قطعه گل شقایق، چهار مضراب اصفهان و ... اجرا می‌شود.
 
مجوز 6 اجرا برای بابک جهانبخش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی هم صادر شده است. این اجراها در تاریخ های 28 و 29 مرداد ماه درساعت‌های 18:30 الی 20 و 21:45 الی 23:45 و تاریخ 25 شهریور ماه از ساعت 19:45 الی 21:15 و 22:45 الی 24:30 برگزار می‌شود.
 
گروه «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان و خوانندگی آکا صفوی، در شب‌های 20 و 21 شهریور ماه در ساعت 21:30 نیز در تالار وحدت قطعات «محله خومونی»، «فایز و مفتون»، «پنجه پنکی»، «نی مه» و... را اجرا خواهد کرد.
 
گروه «مهدی احمدوند» نیز برای روزهای 19 و 20 تیر ماه دردو سانس 19 الی20:30 و 22 الی ٢٣:٣٠ در سالن تالار وحدت مهاباد به روی صحنه خواهد رفت.
 
گروه «مازیار فلاحی» دیگر گروهی است که مجوز اجرا دریافت کرده است. اجرای این گروه 3 مردادماه در ساعت‌های 18:30 الی 20:30 و 22 الی 24 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.
 
دیگر گروه پاپ که از واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز اجرا گرفته، گروه «زانیار خسروی» است. اجرای این گروه، 4 مردادماه در دو سانس ١٨:٣٠ الی ٢٠:٣٠ و 22 الی 24 درسالن میلاد نمایشگاه برگزار خواهد شد.
 
همچنین واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی مجوز دو اجرای موسیقی کلاسیک معاصر را در سالن فرهنگسرای نیاوران صادر کرده که در روزهای اول و دوم شهریور ماه در ساعت 21 به روی صحنه خواهد رفت. اجرای تریو «جیوانی گوییدی» که سرپرستی آن را گوییدی به عهده دارد، متشکل از هنرمندان ایتالیایی و پرتغالی است که در این شب‌ها با برداشتی از موتیف‌های آلبوم «شهر رویایی نافرجام» و آلبوم «روز موعود» به صورت بداهه به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
 
«ارکستر پارس» دیگر گروه موسیقی کلاسیک است که 7، 8 و 9 مهر ماه در دو سانس در ساعت ‌های 15 الی 16:30 و 18:30 الی 20 در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. این گروه موسیقی کودک به سرپرستی و آهنگسازی «ناصر نظر» و همراهی گروه کر، اپرت «پرپری» را اجرا خواهد کرد.
 
گروه «فریدون آسرایی» به سرپرستی و خوانندگی فریدون آسرایی نیز در تاریخ 22 مرداد ماه در ساعت‌های 18:30 الی 20 و 21:30 الی 23:30 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه خواهد رفت.
 
گروه نهال (ویژه بانوان) به سرپرستی و خوانندگی لیلا نجفی نیز در تاریخ 22 تیر ماه در یک سانس در ساعت 21 در سالن فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد داشت. این گروه موسیقی سنتی در این اجرا قطعاتی چون «شاه شمشادقدان»، «شکایت دل»، «آشفته»، «دختر کولی» و... را اجرا خواهد کرد.
 
گروه موسیقی سنتی «گوشه» به سرپرستی و خوانندگی سیامک آقایی نیز در روز 22 مرداد ماه در یک سانس (ساعت 21:30) در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. این گروه در این کنسرت قطعاتی چون «پیش درآمد»، «ساز و آواز»، «گفتمش سیر ببینم»، «چهارمضراب حجاز»، «باز عشق» و... را اجرا خواهد کرد.
 
همچنین واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز یک اجرای موسیقی فولکلور را برای گروه «آوای پارسیان» صادر کرده است. اجرای این گروه که سرپرستی و خوانندگی آن به عهده سامان علیپور است به تاریخ 28 مرداد ماه در ساعت20:30 در سالن رودکی برگزار خواهد شد. این گروه در این اجرا قطعاتی چون «دالکه»، «دانازارم»، «دی بلال»، «ایجو دل موتنگه»، «ای گلم» و... را اجرا خواهد کرد.
 
مجوز دو اجرا برای گروه «مهدی یراحی» در تاریخ 21 مردادماه صادر شده است. این اجرا از ساعت 18:30 الی20 و 21:30 الی 23 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.
 
مجوز برای اجرای گروه «مجید یحیایی» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برای روز 23 تیر ماه صادر شده و این گروه در دو سانس18:30 الی ٢٠ و ٢١:٣٠ الی ٢٣:٣٠ اجرای برنامه خواهدداشت.
 
آخرین مجوز اجرای صحنه‌ای هفته گذشته برای گروه "شوک" به سرپرستی و خوانندگی فرزاد فرزین صادر شد. این گروه در شب‌های 29 و 30 تیرماه و 23 مرداد ماه از 18:30 الی 20 و 21:30 الی 23:30 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
 
طبق گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی به نقل از واحد نظارت و ارزشیابی این دفتر، مجوز 8 آلبوم صوتی طی هفته گذشته صادر شده است، که شامل 2 آلبوم کلاسیک ایرانی، 4 آلبوم پاپ، یک آلبوم محلی و یک آلبوم تلفیقی می‌شود. از این میان، می‌توان به آلبوم «آتا» با تنظیم جابر اطاعتی، آلبوم بی کلام «دورخت» به آهنگسازی محمد حسین اناری، آلبوم «مهرویان» با آهنگسازی جمشیدآقایی و شهرام میرجلالی، آلبوم «انعکاس ثانیه‌ها» به آهنگسازی نیما عباسی اقدم و ...اشاره کرد.
 
همچنین مجوز یک آلبوم تصویری نیز طی همین روزها با نام «آموزش مقدماتی پیانو جز» با اجرا و آموزش امیر شهابی و مجوز 5 نماهنگ با نام‌های «تردید» به خوانندگی محمود انصاری، «من میلیونر نیستم» به خوانندگی زانیار خسروی، «عاشقتم» به خوانندگی سیروان خسروی، «وای وای» به خوانندگی مهدی مدرس و قطعه «بهار» به خوانندگی حسین خواجه‌امیری و امیر حسین فدایی صادر گردیده است.
 
 بنا بر این گزارش مجوز 5 تک آهنگ با نام‌های «ایران من» به خوانندگی جواد رمضانی، «من میلیونر نیستم» به خوانندگی زانیار خسروی، «عاشقتم» به خوانندگی سیروان خسروی، «عروس شهر» به خوانندگی مهدی رضایی و «سقف رویایی» به خوانندگی احمد فیضی صادر گردیده است.


منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 6 تیر 1395 - 13:36


آهنگ های مشابه

آهنگ تهران
آهنگ تهران
سینا حجازی
آهنگ تهران پلاک ۱
آهنگ تهران پلاک ۱
بهنام علمشاهی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ کوچه ها با صدای فرزاد فرزین متن آهنگ جدید کوچه ها فرزاد فرزین دانلود آهنگ سردم که میشه دانلود آهنگ سردم که میشه از یاسین دانلود آهنگ سردم که میشه با صدای یاسین دانلود آهنگ یاسین دانلود آهنگ یاسین سردم که میشه متن آهنگ جدید سردم که میشه یاسین دانلود آهنگ احسان غیبی يه جايي يه زماني دانلود آهنگ يه جايي يه زماني دانلود آهنگ يه جايي يه زماني از احسان غیبی دانلود آهنگ يه جايي يه زماني با صدای احسان غیبی متن آهنگ جدید يه جايي يه زماني احسان غیبی دانلود آهنگ مجید عباسی دانلود آهنگ مجید عباسی ممنونم ازت دانلود آهنگ ممنونم ازت دانلود آهنگ ممنونم ازت از مجید عباسی دانلود آهنگ ممنونم ازت با صدای مجید عباسی متن آهنگ جدید ممنونم ازت مجید عباسی دانلود آهنگ پیمان زارعی عروسک دانلود آهنگ عروسک دانلود آهنگ عروسک از پیمان زارعی دانلود آهنگ عروسک با صدای پیمان زارعی متن آهنگ جدید عروسک پیمان زارعی دانلود آهنگ امید حاجیلی بهونه گیر دانلود آهنگ بهونه گیر دانلود آهنگ بهونه گیر از امید حاجیلی دانلود آهنگ بهونه گیر با صدای امید حاجیلی دانلود آهنگ فرهنگ متن آهنگ جدید بهونه گیر امید حاجیلی دانلود آهنگ امین فیاض چشمهای بارونی دانلود آهنگ چشمهای بارونی دانلود آهنگ چشمهای بارونی از امین فیاض دانلود آهنگ چشمهای بارونی با صدای امین فیاض متن آهنگ جدید چشمهای بارونی امین فیاض دانلود آهنگ برای عشق دانلود آهنگ برای عشق از مهدی احمدوند دانلود آهنگ برای عشق با صدای مهدی احمدوند دانلود آهنگ مهدی احمدوند برای عشق متن آهنگ جدید برای عشق مهدی احمدوند دانلود آهنگ پشیمونی 2 دانلود آهنگ پشیمونی 2 از شهاب بخارایی دانلود آهنگ پشیمونی 2 با صدای شهاب بخارایی دانلود آهنگ شهاب بخارایی پشیمونی 2 متن آهنگ جدید پشیمونی 2 شهاب بخارایی دانلود آهنگ فرهاد گنجشكك اشی مشی دانلود آهنگ فرهاد مهراد دانلود آهنگ گنجشكك اشی مشی دانلود آهنگ گنجشكك اشی مشی از فرهاد دانلود آهنگ گنجشكك اشی مشی با صدای فرهاد