به هوادارن موسیقی «به امید دیدار» هدیه می‌کنم

به هوادارن موسیقی «به امید دیدار» هدیه می‌کنم

موسیقی ما - محمدعبدالهی: خواننده راک موسیقی در صدد تولید دومین آلبوم خود در این سبک است که قرار است آن را تا پایان سال روانه بازار موسیقی کند.

علی شوکت در گفت‌و‌گو با موسیقی ما با علام این خبر گفت: آلبوم جدیدم در سبک‌‌ همان آلبوم «۲۰ شهریور» است که هم اکنون در مرحله ساخت و تنظیم قطعات به سر می‌برد. بیشتر از ۶۰ درصد کارهای این آلبوم انجام شده و آماده ضبط در استودیو است. نام این آلبوم «به امید دیدار» است.

وی در مورد زمان انتشار آن گفت: حضور این آلبوم در بازاربستگی به شرایطی دارد که پیش رو خواهم داشت اما به احتمال بسیار زیاد اگر برنامه‌های کنسرت‌هایم آغاز شود، انتشار آن به سال آینده موکول می‌شود در غیر این صورت تا پایان امسال شاهد انتشار آن خواهیم بود. باید دید اولیویت با برگزاری کنسرت است یا انتشار آلبوم؟

این خواننده با تاکید بر اینکه در آلبوم دوم خود سعی در ایجاد تفاوت‎‌ها دارد، گفت: برای ایجاد تفاوتهایی که قرار است در این آلبوم لحاظ کنم سرودن عمده ترانه‌های آن را خودم به عهده گرفته‌ام و ساخت موسیقی و تنظیم قطعات را نیز تا این لحظه خودم انجام داده‌ام.

وی افزود: البته تصمیم دارم که از حضور ترانه سرایان، اهنگسازان و تنظیم کنندگان دیگری نیز در ساخت این پروژه استفاده کنم که چنین چیزی منوط به ایجاد شرایط مناسب است. من طرفدارهای خود را به مرور پیدا کرده‌ام بخصوص با توزیع دوباره آلبومم از طریق نشریات. مجددا نیز مخاطبان بیشتری را جذب خواهم کرد. چرا که این موسیقی علاوه بر اینکه یک نوع موسیقی مردمی است، به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و از دل آن‌ها حرف می‌زند.

شوکت که در یک حرکت اعتراضی به شرکتهای پخش و توزیع نامناسب آلبومهای موسیقی اخیرا به پخش آلبوم «بیست شهریور» از طریق پخش نشریات اقدام کرده است و با موفقیت چشمگیری نیز مواجه شد، درباره این حرکت خود گفت: شاید همه فکر کنند چنین حرکتی یک حرکت اعتراضی است ولی به نظر من این فقط یک رویکرد برای شنیده شدن آهنگ‌ها و صدایم است. نمی‌شود نام چنین حرکتی را اعتراض گذاشت. در واقع یک جور همکاری نا‌خوشایند با شرکت الوند بود که منجر شد بخشی از سی دی‌های من توزیع نشود. اما با توجه به بازخورد خوبی که پخش آن به صورت دکه‌ای داشت، تصمیم گرفتم بقیه آن را به همین شکل توزیع کنم. به نظر من توزیع آلبوم‌های موسیقی در ایران از ضعف عمده‌ای برخوردار است که متاسفانه این ضعف در پخش آلبوم من بیشتر نمود پیدا کرد.

وی در پاسخ به اینکه چه اصراری دارد تمام کارهای آلبومش را خودش انجام بدهد، گفت: اصراری به این کار نیست. کمااینکه به زودی همکاری با دوستان هنرمندم راآغاز خواهم کرد. اما از آنجایی که خودم می‌دانم از سرودن یک ترانه، ساختن یک ملودی و همین طور از یک تنظیم چه چیز می‌خواهم، انجام دادن کار‌ها توسط خودم ساده‌تر و راحت‌تر خواهد بود. امیدوارم شرایط مناسب برای همکاری با دیگر دوستان به زودی برایم مهیا شود تا بتوانم افراد کاربلد و با تجربه را به آلبوم خود اضافه کنم.

وی در پایان گفت: فعلا تصمیم نگرفته‌ام که با کدام شرکت برای تهیه و انتشار آلبوم «به امید دیدار» همکاری کنم ولی به احتمال زیاد این بار نیز با شرکت الوند همکاری خواهم کرد. در مورد نام آلبوم هم باید بگویم این نام موقتی بوده و ممکن است بسته به شرایطی که به وجود می‌آید تغییر کند.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما




تاریخ انتشار : دوشنبه 27 شهریور 1391 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ تگرگ میثم ابراهیمی دانلود آهنگ با اون باش دانلود آهنگ با اون باش از بهراد شهریاری دانلود آهنگ با اون باش با صدای بهراد شهریاری دانلود آهنگ بهراد شهریاری با اون باش متن آهنگ با اون باش بهراد شهریاری دانلود آهنگ بارون عاشقی دانلود آهنگ بارون عاشقی از مجید رستمی دانلود آهنگ بارون عاشقی با صدای مجید رستمی دانلود آهنگ مجید رستمی بارون عاشقی متن آهنگ بارون عاشقی مجید رستمی دانلود آهنگ ایمان فلاح دلخواه دانلود آهنگ دلخواه دانلود آهنگ دلخواه از ایمان فلاح دانلود آهنگ دلخواه با صدای ایمان فلاح متن آهنگ دلخواه ایمان فلاح دانلود آهنگ فایده نداره دانلود آهنگ فایده نداره از نیما علامه دانلود آهنگ فایده نداره با صدای نیما علامه دانلود آهنگ نیما علامه فایده نداره متن آهنگ فایده نداره نیما علامه دانلود آهنگ حجت علوی دانلود آهنگ حجت علوی دنیای تاریک دانلود آهنگ دنیای تاریک دانلود آهنگ دنیای تاریک از حجت علوی دانلود آهنگ دنیای تاریک با صدای حجت علوی متن آهنگ دنیای تاریک حجت علوی دانلود آهنگ حمید امیری دانلود آهنگ حمید امیری میرم دانلود آهنگ میرم از حمید امیری دانلود آهنگ میرم با صدای حمید امیری دانلود آهنگ به طعم قصه و عسل دانلود آهنگ به طعم قصه و عسل از مجید اخشابی دانلود آهنگ به طعم قصه و عسل با صدای مجید اخشابی دانلود آهنگ مجید اخشابی به طعم قصه و عسل متن آهنگ به طعم قصه و عسل مجید اخشابی دانلود آهنگ سیاوش قمصری مگه میشه دانلود آهنگ مگه میشه از سیاوش قمصری دانلود آهنگ مگه میشه با صدای سیاوش قمصری متن آهنگ جدید مگه میشه سیاوش قمصری دانلود آهنگ امین رستمی اولین نگاه دانلود آهنگ اولین نگاه دانلود آهنگ اولین نگاه از امین رستمی دانلود آهنگ اولین نگاه با صدای امین رستمی متن آهنگ اولین نگاه امین رستمی دانلود آهنگ فردا دانلود آهنگ فردا از مسعود امامی دانلود آهنگ فردا با صدای مسعود امامی دانلود آهنگ مسعود امامی فردا متن آهنگ فردا مسعود امامی