بی‌کلام‌های پیام رونق آلبوم می‌شود

بی‌کلام‌های پیام رونق آلبوم می‌شود

موسیقی ما - تنها نوازنده حرفه‌ای و چیره دست دی جی ری دو در ایران اعلام کرد آلبومی شامل مجموعه قطعات بی‌کلامش را در دست انتشار دارد. پیام رونق؛ نوازنده حرفه‌ای دی جی ری دو در گفت‌و‌گو با موسیقی ما ضمن اعلام تولید آلبومی از ساخته‌های خود، گفت: آلبومی شامل مجموعه قطعات بی‌کلام در سبک الکتروجاز در دست تولید دارم که دارای ۱۳ قطعه موسیقی است و دارای دو ورژن فارسی و لاتین است.

وی افزود: از آنجایی که قصد دارم این آلبوم را در ایران و اروپا منتشر کنم، با دو ورژن آن را آماده کرده‌ام که برای انتشار در ایران نیازمند تجدید نظر در قطعات است. چون تنظیمی که برای خارج از ایران انجام داده‌ام مناسب انتشار در ایران نیست. ضمن اینکه هدف بر این است تا قطعات قابلیت اجرای زنده را نیز داشته باشند و به راحتی بتوان در کنسرت‌ها آن را اجرا کرد.

این نوازنده دی جی ری دو در ادامه با بیان اینکه در ضبط این آلبوم از نوارندگان حرفه‌ای استفاده شده است، تاکید کرد: به این جهت که این آلبوم اینترمنتال است، سعی کردم موسیقی خود را به کمک نوازندگان حرفه‌ای به گوش مخاطبم برسانم. بر همین اساس از همکاری دوستان نوازنده‌ای همچون دارا دارایی (بیس)، آرش پژند مقدم (دارم) و حسین بابا شمس (سازهای بادی) استفاده کرده‌ام. خودم نیز سازهای الکترونیک آن را نواخته‌ام.

وی در پاسخ به اینکه چرا از ساز دی جی ری دو در این آلبوم استفاده نکرده است، گفت: احساس کردم تمامی صدا‌ها در آلبوم وجود دارد و نیازی به صداهای دیگر نیست و همه صداهابه شکل کامل در آلبوم هستند.

وی ادامه داد: بعداز به پایان رساندن ضبط آلبوم، وارد مرحله میکس و مس‌تر خواهیم شد و انشالله اگرمشکلی پیش نیاید در تابستان سال آینده آن را منتشر و روانه بازار موسیقی خواهیم کرد. خط‌های موسیقی و تنظیم‌ها انجام شده است.

رونق خاطرنشان کرد: در این آلبوم به سراغ وکال نرفتم چون احساس کردم به درد سرش نمی‌ارزد. در ضمن شعر فارسی برای موسیقی‌ای که قرار است در خارج از کشور منتشر شود مورد استفاده‌ای ندارد. همچنین زبان فارسی بر روی قالب موسیقی غربی به نظر من مشکل دار است، مثل موسیقی راک که اصلا با زبان فارسی عجین نشده و نخواهد شد. این گونه موسیقی‌ها فقط شاید در حیطه شهر تهران مورد استقبال مخاطب قرار بگیرند و مخاطب خود را داشته باشند. به همین دلیل است که در این آلبوم سعی کردم آنگونه‌ای کار کنم که بتوانم مخاطب خود را داشته باشم.


منبع: 
اختصاصی صدای آشنا


نویسنده: لی‌لا رضایی


تاریخ انتشار : یکشنبه 8 دی 1392 - 12:30


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ تنهایی از احسان خواجه امیری دانلود آهنگ تنهایی با صدای احسان خواجه امیری متن متن آهنگ جدید تنهایی احسان خواجه امیری دانلود آهنگ احسان خواجه امیری پاییز دانلود آهنگ پاییز دانلود آهنگ پاییز از احسان خواجه امیری دانلود آهنگ پاییز با صدای احسان خواجه امیری متن آهنگ جدید پاییز احسان خواجه امیری دانلود آهنگ من دانلود آهنگ عشق پست مدرن دانلود آهنگ حسن رحمانی دانلود آهنگ روزهای عاشقی دانلود آهنگ کیوان پویا دانلود آهنگ راهی دانلود آهنگ غم نان دانلود آهنگ ضربان دانلود آهنگ خوب یا بد دانلود آهنگ سکوت مطلق دانلود آهنگ چشم به راه دانلود آهنگ فقط مال من باش دانلود آهنگ حسین فتحی دانلود آهنگ من و سازم دانلود آهنگ کارو به اینجا رسوندی دانلود آهنگ محمدرضا گلزار دانلود آهنگ مهتاب تو فانوس دانلود آهنگ تو کنارمی دانلود آهنگ امیرسهیل سرافرازی دانلود آهنگ عشق عامیانه ی دانلود آهنگ یه خونه دانلود آهنگ بی اندازه دانلود آهنگ خیلی آرومم دانلود آهنگ حال و روز متن آهنگ حال و روز رستاک دانلود آهنگ خارج از تصور دانلود آهنگ آوازه دانلود تیتراژ برنامه استودیو آوازه دانلود آهنگ فکرشم نکن دانلود آهنگ تو چی دانلود آهنگ تشویش از سامان جلیلی دانلود آهنگ تشویش با صدای سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی تشویش متن آهنگ جدید تشویش سامان جلیلی دانلود آلبوم ساعتا خوابن دانلود آهنگ سامان جلیلی شعله دار دانلود آهنگ شعله دار دانلود آهنگ شعله دار از سامان جلیلی دانلود آهنگ شعله دار با صدای سامان جلیلی متن آهنگ جدید شعله دار سامان جلیلی دانلود آهنگ چی میشه دانلود آهنگ چی میشه از سامان جلیلی