تیزر آلبوم جدید حمید حامی در سایت موسیقی ما رونمایی شد

تیزر آلبوم جدید حمید حامی در سایت موسیقی ما رونمایی شد

موسیقی ما -  عاقبت طلسم آلبوم تازهٔ حامی «یک لحظه عاشق شو» شکسته شد و همزمان با صدور مجوز قطعه‌ای جدید، تیزر تبلیغاتی این آلبوم نیز از طریق سایت موسیقی ما منتشر می‌شود.

میثم دهقان مدیر برنامه‌های حمید حامی با اعلام این خبر افزود: پس از صدور مجوز نشر قطعهٔ مذکور با نام «همچون سرو» که طی چند روز اخیر و با کمک و همکاری مرکز موسیقی وزارت فرهنگ به سرانجام رسید، این قطعه به آلبوم جدید حامی اضافه شد. همچون سرو قطعه ایست کاملاٌ کلاسیک با مضمونی ملی میهنی که در آن خبری از المانهای دست خورده و همیشگی که دستمایهٔ تولید آثار ملی میهنی بوده، نیست. این قطعه که تیتراژ پایانی سریالی تلوزیونی به همین نام است، به تازگی از شبکهٔ دو سیما پخش می‌شد.

 وی گفت: کارگردان این سریال «بیژن بیرنگ» شاعر این قطعهٔ فاخر نیز هست و نکتهٔ جالب توجه، همکاری بیژن بیرنگ در مقام ترانه سرا و فرزنش علی بیرنگ که از نوابغ بی‌بدیل و از استعدادهای موسیقی کلاسیک و نیز پاپ ایران است، در مقام آهنگساز می‌باشد. علی بیرنگ که از معدود آهنگسازان تحصیلکردهٔ موسیقی داخلیست آهنگساز و نیز تنظیم کنندهٔ این قطعهٔ فاخر است که قبلا تنها یک بار با حامی همکاری مشترک داشته و این همکاری به سال ۸۶ و آلبوم فقط نگاه می‌کنم برمیگردد، اما تفاوت در اینجاست که در آلبوم فقط نگاه می‌کنم او تنظیم قطعه‌ای پاپ الکترونیکی به نام «شب نقاشی» را به عهده داشت و اینجا آهنگسازی قطعه‌ای فاخر و کلاسیک محض را به عهده داشته است.

میثم دهقان در مورد نشر تیزر تبلیغاتی وی که همزمان با صدور مجوز «همچون سرو» انجام شد، گفت: که این تیزر تصویری تبلیغاتی اثریست کاملاٌ حرفه‌ای به کارگردانی «سپهرداد یمینی» که برای تولیدش یک تیم حرفه‌ای ماه‌ها زمان صرف کرده‌اند. با نشر این تیزر زیبا و صدور مجوز همچون سرو چیزی به انتشار آلبوم «یک لحظه عاشق شو» باقی نمانده و این آلبوم طی چند روز اخیر به زیر چاپ رفته و تا ده روز بعد از آن به انتشار می‌رسد.

وی افزود: «به راستی وقتی یک هنرمند راستین برای تولید و نشر یک مجموعهٔ دوازده قطعه‌ای موسیقی باکلام، اینچنین با عشق و پشتکار و با تمامی وجود و کمال انرژی و تحمل و گذر از سختی‌ها و موانع بیشمار جان و زمان خود را فدای هنر سرزمینش می‌کند، آیا وظیفهٔ مخاطبان وی حمایت همه جانبه و بیشتر از گذشته به منظور کم کردن مشکلات او در آینده نیست؟ آیا این وظیفهٔ ما نیست که با عدم کپی و داون لود اثری که از تولید تا نشر آن چند ساال عمر یک هنرمند متعهد به هنر سرزمینش صرف شده حمایت کنیم؟


دانلودمنبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ماتیزر آلبوم جدید حمید حامی رونمایی شد
تیزر آلبوم جدید حمید حامی رونمایی شد


تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 17:02


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
Download New Music Mehdi Yaghmaei Entekhabe Movaffagh دانلود آهنگ انتخاب موفق دانلود آهنگ انتخاب موفق از مهدی یغمایی دانلود آهنگ انتخاب موفق با صدای مهدی یغمایی دانلود آهنگ مهدی یغمایی انتخاب موفق متن آهنگ انتخاب موفق مهدی یغمایی Download New Music Hamed Homayoun Download New Music Hamed Homayoun Be Cheshmat Ghasam دانلود آهنگ به چشمات قسم از حامد همایون دانلود آهنگ به چشمات قسم با صدای حامد همایون دانلود آهنگ چشمات قسم دانلود آهنگ حامد همایون دانلود آهنگ حامد همایون به چشمات قسم متن آهنگ به چشمات قسم حامد همایون Download New Music Hamed Homayoun Baroon Ke Zad دانلود آهنگ بارون که زد دانلود آهنگ بارون که زد از حامد همایون دانلود آهنگ بارون که زد با صدای حامد همایون دانلود آهنگ حامد همایون بارون که زد متن آهنگ بارون که زد حامد همایون Download New Music Hamed Homayoun Alchol-e Negah دانلود آهنگ الکل نگاه دانلود آهنگ الکل نگاه از حامد همایون دانلود آهنگ الکل نگاه با صدا حامد همایون دانلود آهنگ حامد همایون الکل نگاه متن آهنگ الکل نگاه حامد همایون Download New Music Hamed Homayoun Aah Nakesh دانلود آهنگ آه نکش دانلود آهنگ آه نکش از حامد همایون دانلود آهنگ آه نکش با صدای حامد همایون دانلود آهنگ حامد همایون آه نکش متن آهنگ آه نکش حامد همایون Download New Music Amin Aminian Download New Music Amin Aminian Divoonegi دانلود آهنگ امین امینیان دانلود آهنگ امین امینیان دیوونگی دانلود آهنگ دیوونگی از امین امینیان دانلود آهنگ دیوونگی با صدای امین امینیان متن آهنگ دیوونگی امین امینیان Download New Music Hojat Ashrafzadeh Hamin Ast Zendegi دانلود آهنگ حجت اشرف زاده همین است زندگی دانلود آهنگ همین است زندگی دانلود آهنگ همین است زندگی از حجت اشرف زاده دانلود آهنگ همین است زندگی با صدای حجت اشرف زاده متن آهنگ همین است زندگی حجت اشرف زاده Download New Music Hamed Homayoun Mardom Shahr دانلود آهنگ حامد همایون مردم شهر دانلود آهنگ مردم شهر دانلود آهنگ مردم شهر از حامد همایون دانلود آهنگ مردم شهر با صدای حامد همایون