جای تقدیر از مرحوم آندره آرزومانیان در جشن موسیقی ما خالی بود

جای تقدیر از مرحوم آندره آرزومانیان در جشن موسیقی ما خالی بود

موسیقی ما - لی لا رضایی: نوازنده چیره دست گیتار که در اولین جشن سالانه موسیقی ما توانست به عنوان یکی از نوازندگان بر‌تر موسیقی کشور در سال ۹۱تندیس طلایی این جشن را از آن خود کند؛ این جشن را جشنی خوب و کامل دانست و برای بهتر برگزار شدن آن در سالهای آینده ابراز امیدواری کرد.

فیروز ویسانلو درباره جشن موسیقی ما گفت: این جشن یکی از بهترین جشن‌هایی است که در تاریخ موسیقی ایران برگزار شد اما در برگزاری آن مانند تمامی مراسم اینچنینی قطعا کمبود‌ها و نواقصی هست که با برطرف کردن آن‌ها می‌توان به هرچه بهتر برگزار کردن آن منجر شد.

این نوازنده گیتار در ادامه صحبتهای خود افزود: در این میان پیشنهادی که به دوستان برگزار کننده دارم این است که در سالهای آینده و دوره‌های بعدی، خیلی از حرفه‌ای و خوبترهای عرصه موسیقی را نیز درنظر بگیرند. خیلی از موسیقی دانان بزرگ در این جشن حضور نداشتند و جایشان واقعا خالی بود. خیلی‌ها بودند که لایق دریافت تندیس بودند که متاسفانه حضور نداشتند. عده‌ای هم بودند که باید از آن‌ها قدردانی می‌شد که نشد مثل مرحوم آندره آرزومانیان وقتی از همه بزرگان در گذشته قدردانی می‌شود باید از ایشان هم تقدیر می‌شد.

وی خاطر نشان کرد: اما باید این موضوع را در نظر گرفت که این جشن برای اولین بار بود که برگزار می‌شد و قطعا با مشکلات و نواقصی همراه بود. پس نمی‌توان به دست اندرکاران آن خرده گرفت چرا که برای اولین برگزاری واقعا جشن خوب و آبرومندانه‌ای بود. چنین چیزی تا بخواهد به عنوا یک جشن استاندارد جا بیفتد، قطعا نیاز به زمان دارد و خیلی طول می‌کشد. در هر صورت من معتقدم برای شروع چنین حرکتی، حرکت سنجیده و خوبی بود. این را نه به این جهت که خودم تندیس گرفته‌ام، بلکه به این جهت که در ایران جای چنین چیزی خالی بود. اینگونه برنامه‌ها نیاز به حرکت جدی دارد و من به عنوان عضوی از خانواده موسیقی ایران، خوشحالم که اولین گام در این عرصه برداشته شده است.

ویسانلو با تاکید بر اینکه زمان مهم‌ترین عنصر برای بهتر شدن این برنامه است؛ گفت: این مراسم متحمل هزینه بسیاری بود و دوستان برگزار کننده بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ای از سوی هنرمندان تمامی این هزینه‌های را متحمل شدند، بدون اینکه چشمداشتی به بازگشت آن داشته باشند. با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شوید که تمامی اجزاء جشن نیازمند هزینه بود از اجاره تالار وحدت گرفته تا تندیس‌ها و... ولی در یک مقایسه کلی باید از آن‌ها قدردانی کرد که چنین حرکت روبه جلویی را در موسیقی ایجاد کردند و گامهای بزرگی برای رسیدن به هدفشان برداشتند. امیدوارم در سالهای بعد به این قضیه حرفه‌ای‌تر نگاه شود تا شاهد رقابتهای سالم هنرمندان عرصه موسیقی باشیم.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 تیر 1392 - 17:05


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ آرزومه جواد بالاخانی Download New Music Amir Reza Joudaki Download New Music Amir Reza Joudaki Dooset Daram دانلود آهنگ امیر رضا جودکی دانلود آهنگ امیر رضا جودکی دوست دارم دانلود آهنگ دوست دارم از امیر رضا جودکی دانلود آهنگ دوست دارم با صدای امیر رضا جودکی متن آهنگ دوست دارم امیر رضا جودکی Download New Music Hossein Yousefi Adam Barfi دانلود آهنگ آدم برفی دانلود آهنگ آدم برفی از حسین یوسفی دانلود آهنگ آدم برفی با صدای حسین یوسفی دانلود آهنگ حسین یوسفی آدم برفی متن آهنگ آدم برفی حسین یوسفی Download New Music Niutish Panjereh دانلود آهنگ پنجره از نیوتیش دانلود آهنگ پنجره با صدای نیوتیش دانلود آهنگ نیوتیش پنجره Download New Music Mohammadreza Amini Download New Music Mohammadreza Amini Tashakor Mikonam دانلود آهنگ تشکر میکنم دانلود آهنگ تشکر میکنم از محمدرضا امینی دانلود آهنگ تشکر میکنم با صدای محمدرضا امینی دانلود آهنگ محمدرضا امینی تشکر میکنم متن آهنگ تشکر میکنم محمدرضا امینی Download New Music Abolfazl Esmaili Download New Music Abolfazl Esmaili And Emad Hamedi Donyaye Hasoud دانلود آهنگ دنیای حسود دانلود آهنگ دنیای حسود از ابوالفضل اسماعیلی و عماد حامدی دانلود آهنگ دنیای حسود با صدای ابوالفضل اسماعیلی و عماد حامدی Download New Music Mostafa Jahandari Download New Music Mostafa Jahandari Ba Man Modara Kon دانلود آهنگ با من مدارا کن دانلود آهنگ با من مدارا کن از مصطفی جهانداری دانلود آهنگ با من مدارا کن با صدای مصطفی جهانداری دانلود آهنگ مصطفی جهانداری دانلود آهنگ مصطفی جهانداری با من مدارا کن متن آهنگ با من مدارا کن مصطفی جهانداری Download New Music Hamed Nakhli Download New Music Hamed Nakhli Az Man Napors دانلود آهنگ از من نپرس دانلود آهنگ از من نپرس از حامد نخلی دانلود آهنگ از من نپرس با صدای حامد نخلی دانلود آهنگ حامد نخلی دانلود آهنگ حامد نخلی از من نپرس متن آهنگ از من نپرس حامد نخلی Download New Music Mohammadreza Kazemi Download New Music Mohammadreza Kazemi Dadashi دانلود آهنگ داداشی از محمدرضا کاظمی دانلود آهنگ داداشی با صدای محمدرضا کاظمی