جای تقدیر از مرحوم آندره آرزومانیان در جشن موسیقی ما خالی بود

جای تقدیر از مرحوم آندره آرزومانیان در جشن موسیقی ما خالی بود

موسیقی ما - لی لا رضایی: نوازنده چیره دست گیتار که در اولین جشن سالانه موسیقی ما توانست به عنوان یکی از نوازندگان بر‌تر موسیقی کشور در سال ۹۱تندیس طلایی این جشن را از آن خود کند؛ این جشن را جشنی خوب و کامل دانست و برای بهتر برگزار شدن آن در سالهای آینده ابراز امیدواری کرد.

فیروز ویسانلو درباره جشن موسیقی ما گفت: این جشن یکی از بهترین جشن‌هایی است که در تاریخ موسیقی ایران برگزار شد اما در برگزاری آن مانند تمامی مراسم اینچنینی قطعا کمبود‌ها و نواقصی هست که با برطرف کردن آن‌ها می‌توان به هرچه بهتر برگزار کردن آن منجر شد.

این نوازنده گیتار در ادامه صحبتهای خود افزود: در این میان پیشنهادی که به دوستان برگزار کننده دارم این است که در سالهای آینده و دوره‌های بعدی، خیلی از حرفه‌ای و خوبترهای عرصه موسیقی را نیز درنظر بگیرند. خیلی از موسیقی دانان بزرگ در این جشن حضور نداشتند و جایشان واقعا خالی بود. خیلی‌ها بودند که لایق دریافت تندیس بودند که متاسفانه حضور نداشتند. عده‌ای هم بودند که باید از آن‌ها قدردانی می‌شد که نشد مثل مرحوم آندره آرزومانیان وقتی از همه بزرگان در گذشته قدردانی می‌شود باید از ایشان هم تقدیر می‌شد.

وی خاطر نشان کرد: اما باید این موضوع را در نظر گرفت که این جشن برای اولین بار بود که برگزار می‌شد و قطعا با مشکلات و نواقصی همراه بود. پس نمی‌توان به دست اندرکاران آن خرده گرفت چرا که برای اولین برگزاری واقعا جشن خوب و آبرومندانه‌ای بود. چنین چیزی تا بخواهد به عنوا یک جشن استاندارد جا بیفتد، قطعا نیاز به زمان دارد و خیلی طول می‌کشد. در هر صورت من معتقدم برای شروع چنین حرکتی، حرکت سنجیده و خوبی بود. این را نه به این جهت که خودم تندیس گرفته‌ام، بلکه به این جهت که در ایران جای چنین چیزی خالی بود. اینگونه برنامه‌ها نیاز به حرکت جدی دارد و من به عنوان عضوی از خانواده موسیقی ایران، خوشحالم که اولین گام در این عرصه برداشته شده است.

ویسانلو با تاکید بر اینکه زمان مهم‌ترین عنصر برای بهتر شدن این برنامه است؛ گفت: این مراسم متحمل هزینه بسیاری بود و دوستان برگزار کننده بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ای از سوی هنرمندان تمامی این هزینه‌های را متحمل شدند، بدون اینکه چشمداشتی به بازگشت آن داشته باشند. با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شوید که تمامی اجزاء جشن نیازمند هزینه بود از اجاره تالار وحدت گرفته تا تندیس‌ها و... ولی در یک مقایسه کلی باید از آن‌ها قدردانی کرد که چنین حرکت روبه جلویی را در موسیقی ایجاد کردند و گامهای بزرگی برای رسیدن به هدفشان برداشتند. امیدوارم در سالهای بعد به این قضیه حرفه‌ای‌تر نگاه شود تا شاهد رقابتهای سالم هنرمندان عرصه موسیقی باشیم.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 تیر 1392 - 17:05


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ زندگی مسعود منصوری Download New Music Mahyar Tamimi Download New Music Mahyar Tamimi Roozaye Rafte دانلود آهنگ روزای رفته دانلود آهنگ روزای رفته از مهیار تمیمی دانلود آهنگ روزای رفته با صدای مهیار تمیمی دانلود آهنگ مهیار تمیمی دانلود آهنگ مهیار تمیمی روزای رفته متن آهنگ روزای رفته مهیار تمیمی Download New Music Puzzle Band Yeki To Ghalbame دانلود آهنگ پازل باند یکی تو قلبمه دانلود آهنگ یکی تو قلبمه دانلود آهنگ یکی تو قلبمه از پازل باند دانلود آهنگ یکی تو قلبمه با صدای پازل باند متن آهنگ یکی تو قلبمه پازل باند Download New Music Moures Download New Music Moures Khoshgele دانلود آهنگ خوشگله دانلود آهنگ خوشگله از مورس دانلود آهنگ خوشگله با صدای مورس دانلود آهنگ مورس دانلود آهنگ مورس خوشگله Download New Music Javad Khakpour Download New Music Javad Khakpour Ghame Baroon دانلود آهنگ جواد خاکپور غم بارون دانلود آهنگ غم بارون دانلود آهنگ غم بارون از جواد خاکپور دانلود آهنگ غم بارون با صدای جواد خاکپور متن آهنگ غم بارون جواد خاکپور Download New Music Arsalan Ghanbari Download New Music Arsalan Ghanbari Atre Nafashat دانلود آهنگ ارسلان قنبری دانلود آهنگ ارسلان قنبری عطر نفس هات دانلود آهنگ عطر نفس هات دانلود آهنگ عطر نفس هات از ارسلان قنبری دانلود آهنگ عطر نفس هات با صدای ارسلان قنبری متن آهنگ عطر نفس هات ارسلان قنبری Download New Music Emad Ghorbounet Beramme دانلود آهنگ عماد قربونت برم دانلود آهنگ قربونت برم دانلود آهنگ قربونت برم از عماد دانلود آهنگ قربونت برم با صدای عماد دانلود آهنگ آرش آرامش دانلود آهنگ آرش آرامش تنهایی دانلود آهنگ تنهایی از آرش آرامش دانلود آهنگ تنهایی با صدای آرش آرامش Download New Music Arian Yari Cheshat Mano Koshte دانلود آهنگ آرین یاری چشات منو کشته دانلود آهنگ چشات منو کشته دانلود آهنگ چشات منو کشته از آرین یاری