خشایار اعتمادی «تو محکومی به برگشتن» را منتشر می‌کند

خشایار اعتمادی «تو محکومی به برگشتن» را منتشر می‌کند

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: خشایار اعتمادی در ادامه انتشار آلبوم «باید به تو برگردم»، آلبوم جدیدی را راهی بازار موسیقی می‌کند که «تو محکومی به برگشتن» نام دارد. وی با اعلام این خبر و با بیان اینکه آلبوم جدیدش‌‌ همان روند آلبوم قبلی را دنبال کرده است، گفت: «در واقع یک روند و یک خط فکری است که سعی کرده‌ام‌‌ همان را دنبال کنم، با‌‌ همان گویش،‌‌ همان نگاه و در‌‌ همان فضا و حال و هواست.»

به گفته این خواننده، آلبوم «تو محکومی به برگشتن»، شامل ۱۰ قطعه بوده و هم اکنون در مرحله میکس به سر می‌برد. وی ادامه داد: هم زمان با اینکه آلبوم میکس می‌شود، برای اخذ مجوز به وزارت ارشاد رفته و منتظر دریافت مجوز از سوی این وزارتخانه است.

خواننده «دلشوره» در ادامه یادآور شد: در این آلبوم با همراهی دوست خوبم رضا صادقی یک قطعه را مشترکا اجرا کرده‌ایم که عنوان آن «نمی‌دونی و می‌دونم» است.

در واقع این اولین همکاری خشایار اعتمادی با رضا صادقی است. وی که نخواست در خصوص جزییات آلبوم جدید خود حرفی بزند در باره مشخصات عمده آن اظهار داشت: آلبوم جدیدم به صورت تصویری نیز خواهد بود و درباره آن فیلم کوتاهی ساخته شده که در یک پکیج منتشر می‌شود. هر قطعه هم به صورت صوتی و تصویری یعنی به صورت vcd و audبوده و به علاقه مندان تقدیم می‌شود.

وی که در آلبوم قبلی خود حتی با عنوانی که برای آلبومش انتخاب کرده بود به نوعی می‌خواست یک جریان سازی ایجاد کرده و به مقابله با اشعار تیره و تار و منفی برود، در این باره گفت: مضامین ترانه‌های آلبومم عاشقانه است. به نوعی سعی کرده‌ام به مقابله ترانه‌های منفی بروم و عاشقانه حرف بزنم. تلاش کرده‌ام که بتوانم به هدفی که می‌خواهم برسم. امیدوارم موفق شوم. به همین دلیل سعی کرده‌ام از اشعار موقر و محتواگرا استفاده کنم. شعر در موسیقی برای من از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی همچنین به خبرنگار سایت موسیقی ما گفت: هر زمان که مجوز آلبوم صادر شود، به فاصله یکی دو ماه آن را منتشر می‌کنم و به نظر می‌رسد تا پایان پاییز آن را به بازار بفرستم.

وی در پایان گفت: اگر صحبتی از جزییات آلبوم نمی‌کنم به این دلیل است که می‌خواهم همه اخبار پیرامون آن را همزمان با هم منتشر کنم.
وی در این آلبوم سورپرایزهای بسیاری برای علاقه مندان خود دارد.
از خشایار اعتمادی که به او لقب اولین خواننده موسیقی پاپ بعداز انقلاب را داده‌اند، پیش از این آلبوم‌های «دلشوره»، «طعنه»، «لیلا»، «عاشقی هر کی هر کی شد»، «باید به تو برگردم» و... را شنیده‌ایم. وی خود نیز در آلبوم جدیدش به آهنگسازی اقدام کرده است.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 مهر 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ من اینو خوب میدونم
آهنگ من اینو خوب میدونم
خشایار اعتمادی و رضا صادقی
آهنگ ستاره ها
آهنگ ستاره ها
خشایار اعتمادی بهمراهی علی لهراسبی
آهنگ مردونه تمومش کن
آهنگ مردونه تمومش کن
خشایار اعتمادی
آهنگ مدارا
آهنگ مدارا
خشایار اعتمادی
آهنگ تو هم رفتی
آهنگ تو هم رفتی
خشایار اعتمادی
آهنگ برو ای رفتنی من
آهنگ برو ای رفتنی من
خشایار اعتمادی
آهنگ گلایه
آهنگ گلایه
خشایار اعتمادی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ سبحان شرکتی دانلود آهنگ حالِ عجیب دانلود آهنگ همه چی عشق دانلود آهنگ افشین نظری دانلود آهنگ اگه عشق منی چرا بادیگرونی دانلود آهنگ شهرام گلزاده دانلود آهنگ گیتار من دانلود آهنگ بخند دیوونه دانلود آهنگ دستی دستی دانلود آهنگ زانیار دانلود ​آهنگ احسان تهرانچی دانلود ​آهنگ به کجا رسیدی دانلود ​آهنگ شاد دانلود آهنگ اميرفخرالدين دانلود آهنگ پويان افتخاري دانلود آهنگ دنيايي من باش دانلود آهنگ دوست ندارم دانلود آهنگ مسعود حسینی دانلود آهنگ کاری به کارت ندارم دانلود آهنگ محمدرضا شعبان زاده دانلود آهنگ کو به کو دانلود آهنگ علی جوکار دانلود آهنگ کنارت میمونم دانلود آهنگ شب و بارون دانلود آهنگ آنالی دانلود آهنگ من عاشقت شدم دانلود آهنگ ستاره های دنباله دار دانلود آهنگ شاهین خسرو آبادی دانلود آهنگ فرشاد نصیری دانلود آهنگ قلبتو شکستم دانلود آهنگ میخندی دانلود آهنگ رسوای زمانه دانلود آهنگ دل دیوونم دانلود آهنگ پا به پا دانلود آهنگ غم رفتنت دانلود آهنگ محسن خانی دانلود آهنگ گور بابای دنیا دانلود آهنگ رفتنت سرده دانلود آهنگ التماست نمیکنم دانلود آهنگ ندیم دانلود آهنگ تو چشمای منی دانلود آهنگ اسیر دانلود آهنگ علی امینیان دانلود آهنگ بابا تو جون بخا دانلود آهنگ محمدرضا شعبانزاده دانلود آهنگ اشتباه دانلود آهنگ بچگی کردم دانلود آهنگ رضا راد دانلود آهنگ شاهرخ رفیعی دانلود آهنگ عاشق من شدی