خشایار اعتمادی «تو محکومی به برگشتن» را منتشر می‌کند

خشایار اعتمادی «تو محکومی به برگشتن» را منتشر می‌کند

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: خشایار اعتمادی در ادامه انتشار آلبوم «باید به تو برگردم»، آلبوم جدیدی را راهی بازار موسیقی می‌کند که «تو محکومی به برگشتن» نام دارد. وی با اعلام این خبر و با بیان اینکه آلبوم جدیدش‌‌ همان روند آلبوم قبلی را دنبال کرده است، گفت: «در واقع یک روند و یک خط فکری است که سعی کرده‌ام‌‌ همان را دنبال کنم، با‌‌ همان گویش،‌‌ همان نگاه و در‌‌ همان فضا و حال و هواست.»

به گفته این خواننده، آلبوم «تو محکومی به برگشتن»، شامل ۱۰ قطعه بوده و هم اکنون در مرحله میکس به سر می‌برد. وی ادامه داد: هم زمان با اینکه آلبوم میکس می‌شود، برای اخذ مجوز به وزارت ارشاد رفته و منتظر دریافت مجوز از سوی این وزارتخانه است.

خواننده «دلشوره» در ادامه یادآور شد: در این آلبوم با همراهی دوست خوبم رضا صادقی یک قطعه را مشترکا اجرا کرده‌ایم که عنوان آن «نمی‌دونی و می‌دونم» است.

در واقع این اولین همکاری خشایار اعتمادی با رضا صادقی است. وی که نخواست در خصوص جزییات آلبوم جدید خود حرفی بزند در باره مشخصات عمده آن اظهار داشت: آلبوم جدیدم به صورت تصویری نیز خواهد بود و درباره آن فیلم کوتاهی ساخته شده که در یک پکیج منتشر می‌شود. هر قطعه هم به صورت صوتی و تصویری یعنی به صورت vcd و audبوده و به علاقه مندان تقدیم می‌شود.

وی که در آلبوم قبلی خود حتی با عنوانی که برای آلبومش انتخاب کرده بود به نوعی می‌خواست یک جریان سازی ایجاد کرده و به مقابله با اشعار تیره و تار و منفی برود، در این باره گفت: مضامین ترانه‌های آلبومم عاشقانه است. به نوعی سعی کرده‌ام به مقابله ترانه‌های منفی بروم و عاشقانه حرف بزنم. تلاش کرده‌ام که بتوانم به هدفی که می‌خواهم برسم. امیدوارم موفق شوم. به همین دلیل سعی کرده‌ام از اشعار موقر و محتواگرا استفاده کنم. شعر در موسیقی برای من از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی همچنین به خبرنگار سایت موسیقی ما گفت: هر زمان که مجوز آلبوم صادر شود، به فاصله یکی دو ماه آن را منتشر می‌کنم و به نظر می‌رسد تا پایان پاییز آن را به بازار بفرستم.

وی در پایان گفت: اگر صحبتی از جزییات آلبوم نمی‌کنم به این دلیل است که می‌خواهم همه اخبار پیرامون آن را همزمان با هم منتشر کنم.
وی در این آلبوم سورپرایزهای بسیاری برای علاقه مندان خود دارد.
از خشایار اعتمادی که به او لقب اولین خواننده موسیقی پاپ بعداز انقلاب را داده‌اند، پیش از این آلبوم‌های «دلشوره»، «طعنه»، «لیلا»، «عاشقی هر کی هر کی شد»، «باید به تو برگردم» و... را شنیده‌ایم. وی خود نیز در آلبوم جدیدش به آهنگسازی اقدام کرده است.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 مهر 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ من اینو خوب میدونم
آهنگ من اینو خوب میدونم
خشایار اعتمادی و رضا صادقی
آهنگ ستاره ها
آهنگ ستاره ها
خشایار اعتمادی بهمراهی علی لهراسبی
آهنگ مردونه تمومش کن
آهنگ مردونه تمومش کن
خشایار اعتمادی
آهنگ مدارا
آهنگ مدارا
خشایار اعتمادی
آهنگ تو هم رفتی
آهنگ تو هم رفتی
خشایار اعتمادی
آهنگ گلایه
آهنگ گلایه
خشایار اعتمادی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ یعنی تو از شاهین جمشیدپور دانلود آهنگ یعنی تو از فریبرز خاتمی متن آهنگ یعنی تو شاهین جمشیدپور متن آهنگ یعنی تو فریبرز خاتمی دانلود آهنگ شاهین جمشیدپور قشنگ ترین احساس دانلود آهنگ قشنگ ترین احساس دانلود آهنگ قشنگ ترین احساس از شاهین جمشیدپور متن آهنگ قشنگ ترین احساس شاهین جمشیدپور دانلود آهنگ شاهین جمشیدپور شکست سکوت دانلود آهنگ شکست سکوت از شاهین جمشیدپور دانلود آهنگ شکست سکوت با صدای شاهین جمشیدپور متن آهنگ جدید شکست سکوت شاهین جمشیدپور دانلود آهنگ علی عبدالمالکی یا حبیبی دانلود آهنگ یا حبیبی دانلود آهنگ یا حبیبی از علی عبدالمالکی دانلود آهنگ یا حبیبی با صدای علی عبدالمالکی متن آهنگ جدید یا حبیبی علی عبدالمالکی دانلود آهنگ محمود براینده دانلود آهنگ محمود براینده هندسه هستی دانلود آهنگ هندسه هستی دانلود آهنگ هندسه هستی از محمود براینده دانلود آهنگ هندسه هستی با صدای محمود براینده متن آهنگ جدید هندسه هستی محمود براینده دانلود آهنگ امید ساربانی هفت سین دانلود آهنگ هفت سین از امید ساربانی دانلود آهنگ هفت سین با صدای امید ساربانی متن آهنگ جدید هفت سین امید ساربانی دانلود آهنگ علی جاروند نانجیب دانلود آهنگ علی جروند دانلود آهنگ نانجیب دانلود آهنگ نانجیب از علی جاروند دانلود آهنگ نانجیب با صدای علی جاروند متن آهنگ جدید نانجیب علی جاروند دانلود آهنگ شهاب اکبری میرم دانلود آهنگ میرم از شهاب اکبری دانلود آهنگ میرم با صدای شهاب اکبری متن آهنگ جدید میرم شهاب اکبری دانلود آهنگ علی عبدالمالکی قیافه میگیری دانلود آهنگ قیافه میگیری دانلود آهنگ قیافه میگیری از علی عبدالمالکی دانلود آهنگ قیافه میگیری با صدای علی عبدالمالکی متن آهنگ جدید قیافه میگیری علی عبدالمالکی دانلود آهنگ عشق از میثم ابراهیمی دانلود آهنگ عشق با صدای میثم ابراهیمی دانلود آهنگ میثم ابراهیمی عشق دانلود تیتراژ سریال سر به راه متن آهنگ جدید عشق میثم ابراهیمی دانلود آهنگ سبزه نوروز دانلود آهنگ سبزه نوروز از محمد اصفهانی دانلود آهنگ سبزه نوروز با صدای محمد اصفهانی