دیدار زمستانی با «باباحیدر»...

دیدار زمستانی با «باباحیدر»...

موسیقی ما - بهمن بابازاده: دو ماه پیش بود که خبر ممنوع الفعالیت شدن فرمان فتحعلیان، خواننده صاحب سبک و توانای کشور برای اولین بار منتشر شد و چاپ گزارشی از پشت پرده این اتفاق، به شدت با واکنش رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها توام شد. ماجرایی که از حضور سیروس الوند روی استیج و بر زبان آورده برخی صحبت‌ها شروع و به ممنوع الفعالیت شدن این خواننده ختم شد. اتفاقی که خود فتحعلیان در گفتگوهایی متذکر شد که هیچ نقشی در آن نداشته و همه چیز از برنامه گذار و موسسه برگزار کننده کنسرت نشات گرفته بوده.

حالا و با گذشت چند ماه از آن اتفاق و حرف و حدیث‌های فراوانی که در حول و حوش این حکم گفته و شنیده شد، عصر چهارشنبه خود فرمان فتحعلیان خبر از حل مشکلات و سوء تفاهم‌ها داد تا در ملاقاتی زمستانی با دوستدارانش، شبی با شکوه و ویژه را برایشان بسازد.

کنسرت‌های فرمان فتحعلیان معمولا مخاطبان خاص خودش را دارند و همیشه یک عده خاص را به سالن اجرای برنامه می‌کشاند. کسانی که سالهاست طرفدار سبک و سلیقه خاص این خواننده و گروهش «ایلیا» هستند و همیشه و در هر زمانی به اجراهای این خواننده می‌آیند.

موسیقی صوفیانه و استفاده از سازهای شرقی و تلفیق ناب عرفان و هنر، کاراک‌تر و موقعیت آثار فرمان فتحعلیان را بیشتر از هر چیز دیگری، امضا دار کرده است. شاید همین تفاوت هاست که باعث شده این خواننده در طول عمر هنری‌اش بدون کوچک‌ترین فراز و نشیبی، همیشه در اوج باقی بماند و دوستدارانش را با اتفاق‌های جدید غافلگیر کند.

مشکلات حل شد! اتفاقات و حاشیه‌های عجیبی که باعث بوجود آمدن برخی سوء تفاهم‌ها برای این خواننده شده بود ظار‌ها با پا در میانی شخص آقای «می‌رزمانی»، مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد، حل شده و این خواننده می‌تواند به ادامه فعالیت‌های هنری‌اش بپردازد. فتحعلیان در این باره می‌گوید: «قطعا اولین سخنی که باید در این مورد به زبان بیاورم، تشکری خالصانه از آقای می‌رزمانی است که راسا وارد عمل شدند و سوء تفاهم‌ها را حل کردند. ایشان با این تدبیر و درایتشان نشان د ادند که دید بازی را نسبت به هنرمندان داخلی دارند و برای موفقیت آن‌ها از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.»

این خواننده در مورد جزئیات برنامه‌اش نیز گفت: «۱۴ قطعه از چهار آلبوم قبلی را اجرا خواهیم کرد و برای اینکه بتوانیم مخاطبانمان را غافلگیر کنیم اجاه بدهید آن‌ها را معرفی نکم تا بتوانیم واکنش دوستداران موسیقی را بهتر شاهد باشیم. با‌‌ همان گروه قبلی ده نفره «ایلیا» به اجرای این برنامه خواهیم پرداخت و در روزهای ۱۵ و ۱۶ اسفند در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و هر شب یک سانس بروی سن خواهیم رفت.»

گفتنی ست این برنامه به همت موسسه «صدای اول شهر» و به تهیه کنندگی سید محمد موسوی برگزار خواهدشد.

آلبوم جدید این خواننده در مورد فعالیت‌های جدیدش نیز گفت: «آلبوم جدید را در حال ضبط هستیم و بعد از اجرای این برنامه بیشتر و جدی‌تر برای ضبط آن وقت صرف خواهیم کرد. همه سعیمان بر این است که آلبوم اول تابستان در بازار موسیقی کشور منتشر شود. این پنجمین آلبوم من در بازار موسیقی کشور است که هنوز هیچ اسمی هم برای آن در نظر نگرفته‌ایم.»


منبع: 

تاریخ انتشار : یکشنبه 23 بهمن 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ حجت علوی ساده میگذری دانلود آهنگ ساده میگذری دانلود آهنگ ساده میگذری از حجت علوی دانلود آهنگ ساده میگذری با صدای حجت علوی متن آهنگ ساده میگذری حجت علوی دانلود آهنگ حرمت از مجید اخشابی دانلود آهنگ حرمت با صدای مجید اخشابی دانلود آهنگ مجید اخشابی حرمت متن آهنگ حرمت مجید اخشابی دانلود آهنگ ستاره از عباس روشن زاده دانلود آهنگ ستاره با صدای عباس روشن زاده دانلود آهنگ عباس روشن زاده دانلود آهنگ عباس روشن زاده ستاره متن آهنگ ستاره عباس روشن زاده دانلود آهنگ حامد زمانی یا رب دانلود آهنگ یا رب دانلود آهنگ یا رب از حامد زمانی دانلود آهنگ یا رب با صدای حامد زمانی متن آهنگ یا رب حامد زمانی دانلود آهنگ بارون بمب دانلود آهنگ بارون بمب از شهاب رمضان دانلود آهنگ بارون بمب با صدای شهاب رمضان دانلود آهنگ شهاب رمضان بارون بمب متن آهنگ بارون بمب شهاب رمضان دانلود آهنگ میلاد بابایی یادش بخیر دانلود آهنگ یادش بخیر دانلود آهنگ یادش بخیر از میلاد بابایی دانلود آهنگ یادش بخیر با صدای میلاد بابایی دانلود تیتراژ برنامه ماه عسل 94 دانلود تیتراژ برنامه ماه عسل ویژه شبهای قدر متن آهنگ یادش بخیر میلاد بابایی دانلود آهنگ احسان نجاتی دانلود آهنگ احسان نجاتی پناه دانلود آهنگ پناه دانلود آهنگ پناه از احسان نجاتی دانلود آهنگ پناه با صدای احسان نجاتی متن آهنگ پناه احسان نجاتی دانلود آهنگ آرمین ۲AFM خیال بودنت دانلود آهنگ خیال بودنت دانلود آهنگ خیال بودنت از آرمین ۲AFM دانلود آهنگ خیال بودنت با صدای آرمین ۲AFM متن آهنگ خیال بودنت آرمین ۲AFM دانلود آهنگ امین مرعشی دانلود آهنگ امین مرعشی مسکن دانلود آهنگ مسکن دانلود آهنگ مسکن از امین مرعشی دانلود آهنگ مسکن با صدای امین مرعشی متن آهنگ مسکن امین مرعشی دانلود آهنگ دلتنگی از مهران باقری دانلود آهنگ دلتنگی با صدای مهران باقری