دیدار زمستانی با «باباحیدر»...

دیدار زمستانی با «باباحیدر»...

موسیقی ما - بهمن بابازاده: دو ماه پیش بود که خبر ممنوع الفعالیت شدن فرمان فتحعلیان، خواننده صاحب سبک و توانای کشور برای اولین بار منتشر شد و چاپ گزارشی از پشت پرده این اتفاق، به شدت با واکنش رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها توام شد. ماجرایی که از حضور سیروس الوند روی استیج و بر زبان آورده برخی صحبت‌ها شروع و به ممنوع الفعالیت شدن این خواننده ختم شد. اتفاقی که خود فتحعلیان در گفتگوهایی متذکر شد که هیچ نقشی در آن نداشته و همه چیز از برنامه گذار و موسسه برگزار کننده کنسرت نشات گرفته بوده.

حالا و با گذشت چند ماه از آن اتفاق و حرف و حدیث‌های فراوانی که در حول و حوش این حکم گفته و شنیده شد، عصر چهارشنبه خود فرمان فتحعلیان خبر از حل مشکلات و سوء تفاهم‌ها داد تا در ملاقاتی زمستانی با دوستدارانش، شبی با شکوه و ویژه را برایشان بسازد.

کنسرت‌های فرمان فتحعلیان معمولا مخاطبان خاص خودش را دارند و همیشه یک عده خاص را به سالن اجرای برنامه می‌کشاند. کسانی که سالهاست طرفدار سبک و سلیقه خاص این خواننده و گروهش «ایلیا» هستند و همیشه و در هر زمانی به اجراهای این خواننده می‌آیند.

موسیقی صوفیانه و استفاده از سازهای شرقی و تلفیق ناب عرفان و هنر، کاراک‌تر و موقعیت آثار فرمان فتحعلیان را بیشتر از هر چیز دیگری، امضا دار کرده است. شاید همین تفاوت هاست که باعث شده این خواننده در طول عمر هنری‌اش بدون کوچک‌ترین فراز و نشیبی، همیشه در اوج باقی بماند و دوستدارانش را با اتفاق‌های جدید غافلگیر کند.

مشکلات حل شد! اتفاقات و حاشیه‌های عجیبی که باعث بوجود آمدن برخی سوء تفاهم‌ها برای این خواننده شده بود ظار‌ها با پا در میانی شخص آقای «می‌رزمانی»، مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد، حل شده و این خواننده می‌تواند به ادامه فعالیت‌های هنری‌اش بپردازد. فتحعلیان در این باره می‌گوید: «قطعا اولین سخنی که باید در این مورد به زبان بیاورم، تشکری خالصانه از آقای می‌رزمانی است که راسا وارد عمل شدند و سوء تفاهم‌ها را حل کردند. ایشان با این تدبیر و درایتشان نشان د ادند که دید بازی را نسبت به هنرمندان داخلی دارند و برای موفقیت آن‌ها از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.»

این خواننده در مورد جزئیات برنامه‌اش نیز گفت: «۱۴ قطعه از چهار آلبوم قبلی را اجرا خواهیم کرد و برای اینکه بتوانیم مخاطبانمان را غافلگیر کنیم اجاه بدهید آن‌ها را معرفی نکم تا بتوانیم واکنش دوستداران موسیقی را بهتر شاهد باشیم. با‌‌ همان گروه قبلی ده نفره «ایلیا» به اجرای این برنامه خواهیم پرداخت و در روزهای ۱۵ و ۱۶ اسفند در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و هر شب یک سانس بروی سن خواهیم رفت.»

گفتنی ست این برنامه به همت موسسه «صدای اول شهر» و به تهیه کنندگی سید محمد موسوی برگزار خواهدشد.

آلبوم جدید این خواننده در مورد فعالیت‌های جدیدش نیز گفت: «آلبوم جدید را در حال ضبط هستیم و بعد از اجرای این برنامه بیشتر و جدی‌تر برای ضبط آن وقت صرف خواهیم کرد. همه سعیمان بر این است که آلبوم اول تابستان در بازار موسیقی کشور منتشر شود. این پنجمین آلبوم من در بازار موسیقی کشور است که هنوز هیچ اسمی هم برای آن در نظر نگرفته‌ایم.»


منبع: 

تاریخ انتشار : یکشنبه 23 بهمن 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ بارکد از یاس دانلود آهنگ بارکد با صدای یاس دانلود آهنگ یاس بارکد دانلود تیتراژ فیلم سینمایی بارکد متن آهنگ بارکد یاس Download New Music Ali Ahmadi Download New Music Ali Ahmadi Inbar دانلود آهنگ اینبار دانلود آهنگ اینبار از علی احمدی دانلود آهنگ اینبار با صدای علی احمدی دانلود آهنگ علی احمدی دانلود آهنگ علی احمدی اینبار Download New Music Arian Goleh Gereftaretam دانلود آهنگ آرین گله گرفتارتم دانلود آهنگ گرفتارتم دانلود آهنگ گرفتارتم از آرین گله دانلود آهنگ گرفتارتم با صدای آرین گله Download New Music Maziar Asri Download New Music Maziar Asri Gole Nazam دانلود آهنگ گل نازم از مازیار عصری دانلود آهنگ گل نازم با صدای مازیار عصری دانلود آهنگ مازیار عصری گل نازم متن آهنگ گل نازم مازیار عصری Download New Music Milad Taghavi Download New Music Milad Taghavi Navazesh دانلود آهنگ میلاد تقوی دانلود آهنگ میلاد تقوی نوازش دانلود آهنگ نوازش از میلاد تقوی دانلود آهنگ نوازش با صدای میلاد تقوی Download New Music Amin Molaei Ta Asemoon Mibare دانلود آهنگ امین مولایی تا آسمون میباره دانلود آهنگ تا آسمون میباره دانلود آهنگ تا آسمون میباره از امین مولایی دانلود آهنگ تا آسمون میباره با صدای امین مولایی متن آهنگ تا آسمون میباره امین مولایی Download New Music Mojtaba Shoja To Mitooni دانلود آهنگ تو میتونی دانلود آهنگ تو میتونی از مجتبی شجاع دانلود آهنگ تو میتونی با صدای مجتبی شجاع دانلود آهنگ مجتبی شجاع تو میتونی متن آهنگ تو میتونی مجتبی شجاع Download New Music Mahdiyar Hosseini Download New Music Mahdiyar Hosseini Taghdir دانلود آهنگ تقدیر از مهدیار حسینی دانلود آهنگ تقدیر با صدای مهدیار حسینی دانلود آهنگ مهدیار حسینی دانلود آهنگ مهدیار حسینی تقدیر متن آهنگ تقدیر مهدیار حسینی Download New Music Alireza Ebrahimi Intizarinda دانلود آهنگ اینتیظاریندا