دیدار زمستانی با «باباحیدر»...

دیدار زمستانی با «باباحیدر»...

موسیقی ما - بهمن بابازاده: دو ماه پیش بود که خبر ممنوع الفعالیت شدن فرمان فتحعلیان، خواننده صاحب سبک و توانای کشور برای اولین بار منتشر شد و چاپ گزارشی از پشت پرده این اتفاق، به شدت با واکنش رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها توام شد. ماجرایی که از حضور سیروس الوند روی استیج و بر زبان آورده برخی صحبت‌ها شروع و به ممنوع الفعالیت شدن این خواننده ختم شد. اتفاقی که خود فتحعلیان در گفتگوهایی متذکر شد که هیچ نقشی در آن نداشته و همه چیز از برنامه گذار و موسسه برگزار کننده کنسرت نشات گرفته بوده.

حالا و با گذشت چند ماه از آن اتفاق و حرف و حدیث‌های فراوانی که در حول و حوش این حکم گفته و شنیده شد، عصر چهارشنبه خود فرمان فتحعلیان خبر از حل مشکلات و سوء تفاهم‌ها داد تا در ملاقاتی زمستانی با دوستدارانش، شبی با شکوه و ویژه را برایشان بسازد.

کنسرت‌های فرمان فتحعلیان معمولا مخاطبان خاص خودش را دارند و همیشه یک عده خاص را به سالن اجرای برنامه می‌کشاند. کسانی که سالهاست طرفدار سبک و سلیقه خاص این خواننده و گروهش «ایلیا» هستند و همیشه و در هر زمانی به اجراهای این خواننده می‌آیند.

موسیقی صوفیانه و استفاده از سازهای شرقی و تلفیق ناب عرفان و هنر، کاراک‌تر و موقعیت آثار فرمان فتحعلیان را بیشتر از هر چیز دیگری، امضا دار کرده است. شاید همین تفاوت هاست که باعث شده این خواننده در طول عمر هنری‌اش بدون کوچک‌ترین فراز و نشیبی، همیشه در اوج باقی بماند و دوستدارانش را با اتفاق‌های جدید غافلگیر کند.

مشکلات حل شد! اتفاقات و حاشیه‌های عجیبی که باعث بوجود آمدن برخی سوء تفاهم‌ها برای این خواننده شده بود ظار‌ها با پا در میانی شخص آقای «می‌رزمانی»، مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد، حل شده و این خواننده می‌تواند به ادامه فعالیت‌های هنری‌اش بپردازد. فتحعلیان در این باره می‌گوید: «قطعا اولین سخنی که باید در این مورد به زبان بیاورم، تشکری خالصانه از آقای می‌رزمانی است که راسا وارد عمل شدند و سوء تفاهم‌ها را حل کردند. ایشان با این تدبیر و درایتشان نشان د ادند که دید بازی را نسبت به هنرمندان داخلی دارند و برای موفقیت آن‌ها از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.»

این خواننده در مورد جزئیات برنامه‌اش نیز گفت: «۱۴ قطعه از چهار آلبوم قبلی را اجرا خواهیم کرد و برای اینکه بتوانیم مخاطبانمان را غافلگیر کنیم اجاه بدهید آن‌ها را معرفی نکم تا بتوانیم واکنش دوستداران موسیقی را بهتر شاهد باشیم. با‌‌ همان گروه قبلی ده نفره «ایلیا» به اجرای این برنامه خواهیم پرداخت و در روزهای ۱۵ و ۱۶ اسفند در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و هر شب یک سانس بروی سن خواهیم رفت.»

گفتنی ست این برنامه به همت موسسه «صدای اول شهر» و به تهیه کنندگی سید محمد موسوی برگزار خواهدشد.

آلبوم جدید این خواننده در مورد فعالیت‌های جدیدش نیز گفت: «آلبوم جدید را در حال ضبط هستیم و بعد از اجرای این برنامه بیشتر و جدی‌تر برای ضبط آن وقت صرف خواهیم کرد. همه سعیمان بر این است که آلبوم اول تابستان در بازار موسیقی کشور منتشر شود. این پنجمین آلبوم من در بازار موسیقی کشور است که هنوز هیچ اسمی هم برای آن در نظر نگرفته‌ایم.»


منبع: 

تاریخ انتشار : یکشنبه 23 بهمن 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ منو تهران با صدای احمدرضا شهریاری متن آهنگ منو تهران احمدرضا شهریاری Download New Music Kian Download New Music Kian Doosam Dari دانلود آهنگ دوسم داری دانلود آهنگ دوسم داری از کیان دانلود آهنگ دوسم داری با صدای کیان دانلود آهنگ کیان دانلود آهنگ کیان دوسم داری Download New Music Majid Shohoodi Tekye Kon دانلود آهنگ تکیه کن دانلود آهنگ تکیه کن از مجید شهودی دانلود آهنگ تکیه کن با صدای مجید شهودی دانلود آهنگ مجید شهودی تکیه کن متن آهنگ تکیه کن مجید شهودی Download New Music Mazyar Fallahi Mowj دانلود آهنگ مازیار فلاحی موج دانلود آهنگ موج از مازیار فلاحی دانلود آهنگ موج با صدای مازیار فلاحی Download New Music Pouya Bayati Dadash دانلود آهنگ پویا بیاتی داداش دانلود آهنگ داداش دانلود آهنگ داداش از پویا بیاتی دانلود آهنگ داداش با صدای پویا بیاتی Download New Music Ehsan Khaje Amiri Download New Music Ehsan Khaje Amiri Kari Kardi دانلود آهنگ احسان خواجه امیری کاری کردی دانلود آهنگ کاری کردی دانلود آهنگ کاری کردی از احسان خواجه امیری دانلود آهنگ کاری کردی با صدای احسان خواجه امیری متن آهنگ کاری کردی احسان خواجه امیری Download New Music Sirvan Khosravi Sooje Hat Tekrarie دانلود آهنگ سوژه هات تکراریه دانلود آهنگ سوژه هات تکراریه از سیروان خسروی دانلود آهنگ سوژه هات تکراریه با صدای سیروان خسروی دانلود آهنگ سیروان خسروی سوژه هات تکراریه متن آهنگ سوژه هات تکراریه سیروان خسروی Download New Music Eghbal Habibi Barane Eshgh دانلود آهنگ اقبال حبیبی باران عشق دانلود آهنگ باران عشق از اقبال حبیبی دانلود آهنگ باران عشق با صدای اقبال حبیبی متن آهنگ باران عشق اقبال حبیبی Download New Music Shahab Chegini Download New Music Shahab Chegini Behem Hagh Bede دانلود آهنگ بهم حق بده دانلود آهنگ بهم حق بده از شهاب چگینی دانلود آهنگ بهم حق بده با صدای شهاب چگینی دانلود آهنگ شهاب چگینی دانلود آهنگ شهاب چگینی بهم حق بده متن آهنگ بهم حق بده شهاب چگینی