دیدار زمستانی با «باباحیدر»...

دیدار زمستانی با «باباحیدر»...

موسیقی ما - بهمن بابازاده: دو ماه پیش بود که خبر ممنوع الفعالیت شدن فرمان فتحعلیان، خواننده صاحب سبک و توانای کشور برای اولین بار منتشر شد و چاپ گزارشی از پشت پرده این اتفاق، به شدت با واکنش رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها توام شد. ماجرایی که از حضور سیروس الوند روی استیج و بر زبان آورده برخی صحبت‌ها شروع و به ممنوع الفعالیت شدن این خواننده ختم شد. اتفاقی که خود فتحعلیان در گفتگوهایی متذکر شد که هیچ نقشی در آن نداشته و همه چیز از برنامه گذار و موسسه برگزار کننده کنسرت نشات گرفته بوده.

حالا و با گذشت چند ماه از آن اتفاق و حرف و حدیث‌های فراوانی که در حول و حوش این حکم گفته و شنیده شد، عصر چهارشنبه خود فرمان فتحعلیان خبر از حل مشکلات و سوء تفاهم‌ها داد تا در ملاقاتی زمستانی با دوستدارانش، شبی با شکوه و ویژه را برایشان بسازد.

کنسرت‌های فرمان فتحعلیان معمولا مخاطبان خاص خودش را دارند و همیشه یک عده خاص را به سالن اجرای برنامه می‌کشاند. کسانی که سالهاست طرفدار سبک و سلیقه خاص این خواننده و گروهش «ایلیا» هستند و همیشه و در هر زمانی به اجراهای این خواننده می‌آیند.

موسیقی صوفیانه و استفاده از سازهای شرقی و تلفیق ناب عرفان و هنر، کاراک‌تر و موقعیت آثار فرمان فتحعلیان را بیشتر از هر چیز دیگری، امضا دار کرده است. شاید همین تفاوت هاست که باعث شده این خواننده در طول عمر هنری‌اش بدون کوچک‌ترین فراز و نشیبی، همیشه در اوج باقی بماند و دوستدارانش را با اتفاق‌های جدید غافلگیر کند.

مشکلات حل شد! اتفاقات و حاشیه‌های عجیبی که باعث بوجود آمدن برخی سوء تفاهم‌ها برای این خواننده شده بود ظار‌ها با پا در میانی شخص آقای «می‌رزمانی»، مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد، حل شده و این خواننده می‌تواند به ادامه فعالیت‌های هنری‌اش بپردازد. فتحعلیان در این باره می‌گوید: «قطعا اولین سخنی که باید در این مورد به زبان بیاورم، تشکری خالصانه از آقای می‌رزمانی است که راسا وارد عمل شدند و سوء تفاهم‌ها را حل کردند. ایشان با این تدبیر و درایتشان نشان د ادند که دید بازی را نسبت به هنرمندان داخلی دارند و برای موفقیت آن‌ها از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.»

این خواننده در مورد جزئیات برنامه‌اش نیز گفت: «۱۴ قطعه از چهار آلبوم قبلی را اجرا خواهیم کرد و برای اینکه بتوانیم مخاطبانمان را غافلگیر کنیم اجاه بدهید آن‌ها را معرفی نکم تا بتوانیم واکنش دوستداران موسیقی را بهتر شاهد باشیم. با‌‌ همان گروه قبلی ده نفره «ایلیا» به اجرای این برنامه خواهیم پرداخت و در روزهای ۱۵ و ۱۶ اسفند در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و هر شب یک سانس بروی سن خواهیم رفت.»

گفتنی ست این برنامه به همت موسسه «صدای اول شهر» و به تهیه کنندگی سید محمد موسوی برگزار خواهدشد.

آلبوم جدید این خواننده در مورد فعالیت‌های جدیدش نیز گفت: «آلبوم جدید را در حال ضبط هستیم و بعد از اجرای این برنامه بیشتر و جدی‌تر برای ضبط آن وقت صرف خواهیم کرد. همه سعیمان بر این است که آلبوم اول تابستان در بازار موسیقی کشور منتشر شود. این پنجمین آلبوم من در بازار موسیقی کشور است که هنوز هیچ اسمی هم برای آن در نظر نگرفته‌ایم.»


منبع: 

تاریخ انتشار : یکشنبه 23 بهمن 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
Download New Music Sajjad دانلود آهنگ امیر اس آ دانلود آهنگ امیر اس آ و سجاد یادته دانلود آهنگ سجاد دانلود آهنگ یادته از امیر اس آ و سجاد دانلود آهنگ یادته با صدای امیر اس آ و سجاد Download New Music Ofogh Band Donyaye Mani دانلود آهنگ افق باند دنیای منی دانلود آهنگ دنیای منی از افق باند دانلود آهنگ دنیای منی با صدای افق باند متن آهنگ دنیای منی افق باند Download New Music Ali Onari Buye Dashte Jonun دانلود آهنگ بوی دشت جنون دانلود آهنگ بوی دشت جنون از علی اُناری دانلود آهنگ بوی دشت جنون با صدای علی اُناری دانلود آهنگ علی اُناری بوی دشت جنون متن آهنگ بوی دشت جنون علی اُناری Download New Music Mohammad Hosseini Vabasteh دانلود آهنگ محمد حسینی وابسته دانلود آهنگ وابسته از محمد حسینی دانلود آهنگ وابسته با صدای محمد حسینی متن آهنگ وابسته محمد حسینی Download New Music Aftab Band Download New Music Aftab Band Barooni دانلود آهنگ بارونی دانلود آهنگ بارونی از گروه آفتاب دانلود آهنگ بارونی با صدای گروه آفتاب دانلود آهنگ گروه آفتاب بارونی Download New Music Hosein Afzali Download New Music Hosein Afzali Eshgho Nefrat دانلود آهنگ حسین افضلی دانلود آهنگ حسین افضلی عشق و نفرت دانلود آهنگ عشق و نفرت دانلود آهنگ عشق و نفرت از حسین افضلی دانلود آهنگ عشق و نفرت با صدای حسین افضلی متن آهنگ عشق و نفرت حسین افضلی Download New Music Gholam Koveytipour Download New Music Gholam Koveytipour Harim دانلود آهنگ ارشی دانلود آهنگ حریم از غلام کویتی پور دانلود آهنگ حریم با صدای غلام کویتی پور دانلود آهنگ غلام کویتی پور حریم Download New Music Mojtaba Hosseini Download New Music Mojtaba Hosseini Ehsas دانلود آهنگ احساس از مجتبی حسینی دانلود آهنگ احساس با صدای مجتبی حسینی دانلود آهنگ مجتبی حسینی دانلود آهنگ مجتبی حسینی احساس متن آهنگ احساس مجتبی حسینی Download New Music Shahin Rashidi