روزبه نعمت‌اللهی: ممنوع‌الکار نیستم

روزبه نعمت‌اللهی: ممنوع‌الکار نیستم

موسیقی ما- لی لا رضایی: آخرین اخباری که از روزبه نعمت الهی رسید مبنی بر ممنوع الکار شدن این خواننده بود که در نشریات ورسانه‌های مختلف منتشر شد. در این خبر‌ها آمده بود روزبه نعمت الهی به دلیل حضور نسرین مقانلو در کنسرتش و صحبت‌هایی که در آن کنسرت زده، ممنوع الکار شده، اما در برخی از اخبار آمده بود که دلیل این ممنوع الکاری تبلیغات محیطی وی پیش از اجرای کنسرت بوده است.

نعمت الهی این خبر را کذب محض خوانده و به خبرنگار سایت موسیقی ما گفت: «اصلا چنین چیزی صحت نداشته و من به هیچ وجه ممنوع الکار نشده‌ام. نمی‌دانم این اخبار کذب را چه کسانی از کجا می‌آورند و منتشر می‌کنند ولی هر چه هست، به نفع موسیقی نیست.»

وی ادامه داد: «در حالی این شایعه درباره من منتشر شده که من در آستانه انتشار جدید‌ترین آلبوم خود هستم که با عنوان «رویای روزهای بارانی» قرار است به زودی راهی بازار موسیقی شود.»

این خواننده و آهنگساز همچنین گفت: «مشکل خاصی وجود نداشته و تا این لحظه اصلا حکمی مبنی بر اینکه من ممنوع الکار شده باشم، به دستم نرسیده است. فکر نمی‌کنم در کنسرتم کاری کرده باشم که بخواهند ممنوع الکارم کنند. از همین تریبون رسما اعلام می‌کنم که ممنوع الکری من، شایعه‌ای بیش نیست و هر گونه ممنوع الکاری را در مورد خودم رد می‌کنم.»

خواننده «سرزمین مادری» اضافه کرد: «ممکن است کسی در کنسرت من حرفی زده باشد، کاری کرده باشد و یا به هر دلیلی اتفاقی افتاده باشد، آیا من باید پاسخگوی آن باشم؟ من بی‌توجه به این شایعات، همچنان کار خودم را انجام می‌دهم. برایم مهم نیست که چه کسانی و چرا به این شایعات دامن می‌زنند. بی‌توجه به تمامی این شایعات کار خودم را ادامه می‌دهم و کاری به این ندارم که چه کسانی و چرا این کار را کرده‌اند. مهم این است که همه بدانند روزبه نعمت الهی به هیچ وجه ممنوع الکار نیست.»

آخرین آلبوم این خواننده با عنوان «رویای روزهای بارانی» همراه با ۱۳ قطعه با اشعاری از مولانا، نیما یوشیج، اخوان ثالث، میثم یوسفی، لی لا رضایی، حسین غیاثی، مسرور نعمت الهی و شاهکار بینش پژوه در دست تولید است.

وی درباره دیگر جزییات این آلبوم به موسیقی ما گفت: «رضا تاجبخش، فردین قره گزلو، پیام قربانی و مرتضی ساعدی در آهنگسازی و تنظیم این اثر حضور دارند. من نیز به عنوان آهنگساز گوشه‌هایی از کار را انجام داده‌ام.»
نعمت الهی در پایان گفت: «چنین شایعاتی باعث می‌شود تا مردم و علاقه مندان به موسیقی از فضای موجود در موسیقی دلسرد شده و نسبت به آن بی‌اعتماد شوند. در مقابل این گونه اتفاقات کسانی مثل من واقعا در می‌مانند که چه کار کنند و باید با چه کسانی برخورد کنند. واقعا متاسفم!»


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مهر 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ بد به حالم احسان تهرانچی دانلود آهنگ انگیزه دانلود آهنگ انگیزه از مسعود سعیدی دانلود آهنگ انگیزه با صدای مسعود سعیدی دانلود آهنگ کی میتونست دانلود آهنگ مسعود سعیدی انگیزه متن آهنگ انگیزه مسعود سعیدی دانلود آهنگ حادثه دانلود آهنگ حادثه از مجتبی کبیری دانلود آهنگ حادثه با صدای مجتبی کبیری دانلود آهنگ مجتبی کبیری حادثه متن آهنگ حادثه مجتبی کبیری دانلود آهنگ بهترین دیدار دانلود آهنگ بهترین دیدار از مجید رضا دانلود آهنگ بهترین دیدار با صدای مجید رضا دانلود آهنگ مجید رضا بهترین دیدار متن آهنگ بهترین دیدار مجید رضا دانلود آهنگ که چه دانلود آهنگ که چه از محمد طالب نژاد دانلود آهنگ که چه با صدای محمد طالب نژاد دانلود آهنگ محمد طالب نژاد دانلود آهنگ محمد طالب نژاد که چه متن آهنگ که چه محمد طالب نژاد دانلود آهنگ امیر دل زنده نژاد دانلود آهنگ امیر دل زنده نژاد درد تنهایی دانلود آهنگ درد تنهایی دانلود آهنگ درد تنهایی از امیر دل زنده نژاد دانلود آهنگ درد تنهایی با صدای امیر دل زنده نژاد متن آهنگ درد تنهایی امیر دل زنده نژاد دانلود آهنگ اربعین دانلود آهنگ عطر سیب دانلود آهنگ عطر سیب از محمد استارابادی دانلود آهنگ عطر سیب با صدای محمد استارابادی دانلود آهنگ محمد استارابادی دانلود آهنگ محمد استارابادی عطر سیب دانلود آهنگ احسان یزدی دانلود آهنگ احسان یزدی چی شد یکدفعه دانلود آهنگ چی شد یکدفعه از احسان یزدی دانلود آهنگ چی شد یکدفعه با صدای احسان یزدی دانلود آهنگ شد یکدفعه متن آهنگ چی شد یکدفعه احسان یزدی دانلود آهنگ چه آسون رفتی دانلود آهنگ چه آسون رفتی از سجاد حبیب زاده دانلود آهنگ چه آسون رفتی با صدای سجاد حبیب زاده دانلود آهنگ سجاد حبیب زاده چه آسون رفتی متن آهنگ چه آسون رفتی سجاد حبیب زاده دانلود آهنگ مسافر دانلود آهنگ دایان کاکتوس دانلود آهنگ کاکتوس دانلود آهنگ کاکتوس از دایان