سال 93 برای موزیسین‌ها چطور سالی بود؟

سال 93 برای موزیسین‌ها چطور سالی بود؟

موسیقی ما - سال 93 با تمام اتفاقاتش به پایان رسید و خاطرات تلخ و شیرینی به جای گذاشته است. همین بهانه خوبی بود که با تعدادی از هنرمندان صحبت کنیم و از آن ها درباره سالی که گذشت و خاطره های تلخ و شیرین شان در سال 1393 سئوال کنیم.
    رضا صادقی: سال 93 یکی از بهترین سال های من بود سال 93 یکی از بهترین سال های من بود. توانستم به خیلی از جاهای ایران که امکان کنسرت گذاشتن بود سفر کنم و با بیشتر مخاطبینم دیدار داشته باشم. بهترین اتفاق در زندگی من موسیقی است که تیارا عامل بزرگ و انگیزه بخش من برای ادامه فعالیت در این شغل است. سال کم دغدغه ای بود و امیدوارم سال آینده هم به همین نحو باشد.
    فریدون آسرایی: سال 93 برای من درخشان بود سال 93 سال بسیار خوبی برای من بود. در انتظار انتشار آلبومم بودم و خوشحالم که این اتفاق رخ داد. برای هر موزیسینی انتشار آلبوم خیلی شیرین است. سال 94 هم برای من حتما سال پر کاری خواهد بود و برنامه های زیادی اجرا خواهم کرد. البته منتظر هستم نظر مخاطبان را درباره آلبومم جویا شوم. بعد برنامه ریزی درباره اجراهایم و آلبوم بعدی داشته باشم.  سال 93 برای من درخشان بود امیدوارم 94 هم به همین گونه باشد.
    فرمان فتحعلیان: غرض ورزی های شخصی در این سال بین موزیسین ها کمتر شد از لحاظ کاری برای من اولین بار بود که بعد 22 سال فعالیت در موسیقی، هیچ گونه اصلاحیه ای به اشعار من نخورد و این بهترین اتفاق برای من بود. غرض ورزی های شخصی در این سال بین موزیسین ها کمتر شد. البته حضور دکتر ارجمند در دفتر موسیقی که خود یک موزیسین با تجربه و کار بلد است، برای همه ما اهالی موسیقی خوش یمن بود. سال آینده کار های زیادی در پیش دارم. ابتدا انتشار آلبومم و سپس تور کنسرتم در تمامی شهر های ایران.
    رضا یزدانی: یکی از بهترین سال های زندگی من بود سال خوبی برای من و موسیقی من بود. کنسرت های خوبی در سراسر ایران داشتم. این که توانستم مخاطبانم را در سراسر ایران ببینم برایم لذت بخش بود. کنسرت خارج از ایران  هم داشتم که بی نظیر بود و استقبال خوبی از آن شد. همراهی با فوتبالیست ها در جام جهانی هم برای من تجربه خوبی بود. انتشار آلبومم هم باعث شد سال 93 یکی از بهترین سال های زندگی من باشد. آخرین اتفاق خوب هم که برای اولین بار در ایران رخ می داد پرفورمنس من و بزرگمهر حسین پور بود که ترانه های طهران من را به تصویر کشید. امیدوارم سال 94 من هم به همین شکل باشد.
    مانی رهنما: سال خاصی برای من بود سال 93 سال خاصی برای من بود. از جهان و محیط اطرافم انرژی های خیلی خوبی گرفتم و زندگیم بسیار خوب پیش رفت. این موضوع روی کار هنری من هم تاثیر گذاشت. امیدوارم این انرژی های مثبت سال 94 هم برای من ادامه داشته باشد، بیشتر هم شود. سال 94 هم ضرب آهنگ های خوبی داشته باشد. کارهای آلبومم در بهار 94 به اتمام می رسد. برنامه ریزی ها و حرکت های خوبی در پیش دارم. امیدوارم بیشتر در کنار هوادارانم باشم. آن ها حق زیادی به گردن من دارند و من تلاش زیادی می کنم که دل آن ها را شاد کنم و با کنسرت هایم احساس خوبی به آن ها بدم.
    شهرام شکوهی: برای موسیقی سال خیلی بدی بود برای من از نظر کاری سال خوبی بود. کنسرت های خوبی را برگزار کردم. اما برای موسیقی سال خیلی بدی بود. بسیاری از دوستانمان را در این سال از دست دادیم. مخصوصا از دست دادن مرتضی پاشایی عزیز که هنوز داغش زنده است باعث شد سال 93 در مجموع سال تلخی باشد. امیدوارم سال 94 برای همه مردم ایران به ویژه اهالی موسیقی سال خوبی باشد.
    شهاب رمضان: پر از فراز و نشیب بود سال 93 سالی پر از فراز و نشیب بود، امیدوارم سال 94 سال بهتری هم باشد. سال 93 حوادث تلخی داشت که چند تن از موزیسین های جوان را از دست دادیم. این موضوع هم باعث ناراحتی ما بود و هم داغدارمان کرد. امیدوارم سال 94 سال خوبی برای موسیقی باشد و خبرهای خوب زیادی را بشنویم. آلبوم من نیز منتشر شود. سال 93 تلخ بود امیوارم سال 94 این تلخی ها را نداشته باشد.
    مهدی یغمایی: سال 93 تاثیرات مثبتی در زندگی من داشت 93 تاثیرات مثبتی در زندگی من داشت.مخصوصا در بحث حرفه ای انرژی های مثبت خوبی داشتم. روند کاری من با برنامه ریزی های دقیق تری جلو رفت. همکاری با آقای برکت مدیر برنامه خوبم از بهترین اتفاقات بود. ایشان کمک های زیادی به من کردند. تک قطعاتی را منتشر کردم که از تمامی آن ها رضایت کامل دارم و خوشحالم که مردم هم دوست داشتند. آلبوم جدیدم را تولید کردم که به امید خدا اوایل سال 94 تولید می شود . برای کنسرت هایم برنامه ریزی کرده ام و امیدوارم سال 94 هم برای من همین گونه باشد.
    قاسم افشار: سال 93 را با همه خوبی و  بدی هایش گذراندیم سال 93 را با همه خوبی و  بدی هایش گذراندیم. انتظار داشتم آلبومم منتشر شود که متاسفانه باز هم به سال بعد منتقل شد. اما امیدوارم که سال 94 اتفاقات خوبی برایم بیفتد و حال تمام اهالی موسیقی خوب باشد و با انتشار آلبومم دل مخاطبانم که منتظر هستند را شاد کنم.
    نیــــکان: سالی پر از فراز و نشیب در كارم بود سال ٩٣ سالی پر از فراز و نشیب در كارم بود. خوشبختانه تعدادی از كارهایی كه مدت ها بود منتظر انتشارشون بودم منتشر شدند كه مورد استقبال هم قرار گرفتند. چندین كار موفق با صدای مانی رهنما و نیما مسیحا با ترانه های بابك صحرایی عزیز هم به انتشار رسید و این همكاری های چندین ساله من و بابك به نظرم با انتشار كارهای اخیر در سال ٩٣ و به امید خدا بخش زیادیش در سال ٩٤ به بار می نشیند.
    کوروش تهامی: سال کاری زیاد خوبی نبود سال کاری زیاد خوبی نبود. نه تنها من، بلکه برای همه دوستانم این گونه بود. 10،12 پیشنهاد کاری داشتم. فیلم نامه ها را مطالعه کردم اما متاسفانه به اتفاق تازه ای در آن بر نخوردم. جذابیتی برای من نداشت. نه آن شخصیتی که در واقع برایش نقش نوشته شده بود نه کلیت فیلمنامه. من دوست ندارم نقش های تکراری یا شخصیت های نزدیک به هم بازی کنم. این موضوع انتخاب را برای من سخت تر کرده بود. برای همین امسال پیشنهاد واجد شرایط نداشتم
    سامان جلیلی: سالی فوق العاده عالی برای من بود سالی فوق العاده عالی برای من بود. همه اتفاقات خوب یک به یک در این سال برای من رخ داد. اولین آلبوم مجازم منتشر شد. با موسسه «اکسیر نوین» آشنا شدم و اولین کنسرتم را در یکی از سالن های بزرگ تهران برگزار کردم. استارت آلبوم دومم را زدم و به امید خدا اوایل سال آینده منتشر خواهد شد. تک قطعات خوبی را منتشر کردم که بازتاب خوبی داشت.  در کل از همه چیز راضی هستم.
    مهران خلیلی: سال بسیار موفق و خوبی بود سال بسیار موفق و خوبی بود. خدا را شکر می کنم که اتفاقات خوب برای من در این سال بسیار رخ داد. در کل سال خوبی هم از لحاظ کاری و هم از لحاظ زندگی شخصی بود. اجراهای خیلی خوبی همراه با فرزاد فرزین داشتم. سال 94 هم امیدوارم به همین نحو پیش برود و تمامی افراد از جمله اهالی موسیقی به تمام خواسته هایشان برسند.
    بابک زرین: به دنیا آمدن دخترم «بیتا» بهترین اتفاق زندگی من بود سال تلخی بود. از دست دادن هنرمندانمان از جمله هنرمند خوب آندرانیک و این اتفاقات جامعه موسیقی را بارها عزادار کرد. البته بخاطر به دنیا آمدن دخترم «بیتا» خوشحالم و این بهترین اتفاق زندگی من بود. امیدوارم سال 94 سال خوبی باشد و اتفاقات خوبی برای همه موزیسین ها رخ بدهد.
    فیروز ویسانلو:  امید زیادی دارم یکی از اتفاقات مثبت برای من سرپرستی ارکستر وحید حاجی تبار بود. کاری که هیچ وقت به آن فکر هم نمی کردم و فقط در استودیو نوازندگی را دوست داشتم. تشکیل گروه ارکستر ایشان از بهترین اتفاقات بود و برنامه ریزی های خیلی خوبی هم  دارم که در سال 94 تور کنسرت هایش را داشته باشیم. من امید زیادی دارم و سال 94 برای من بسیار روشن است.
    حمیدرضا صمدی: سال ٩٣ برایم سال غریبی بود سال ٩٣ برایم سال غریبی بود. با اتفاقاتی سخت و عجیب در زندگیم.  اما با همه سختی هایش من بی اندازه به آینده امیدوارم و مطمئنم روزهای خوبی در راه است.از نظر هنری سال نسبتا خوب و آرامی داشتم.  چند تا كار منتشر شده كه دوستشان داشتم و همین طور همراه بود با انتشار دومین قطعه با صدای خودم .«چمدوناتو ببند» با موسیقی بابك زرین عزیز و تنظیم سعید رضایی نازنین. امیدوارم سال ٩٤ سال خوبی واسه همه مردم ایران، مخصوصا بچه های موسیقی باشد.
    علیرضا قرایی منش: سال خیلی خوبی برای من بود سال خیلی خوبی برای من بود. اواخر سال 92 بعد از 7 سال انتظار توانستم آلبوم «یه حالی دارم این روزا» را منتشر کنم و این انرژی مثبت با من تا پایان سال همراه بود. اتفاقات خوبی هم در این سال افتاد. قطعات خوبی را منتشر کردم که مورد رضایت همه قرار گرفت. این ها همه سکو پرتاب خوبی برای من است که سال آینده من هم خوب باشد. قرار است اجراهای خوبی داشته باشیم و در بیشتر شهر های ایران اجرا های خوبی داشته باشیم.اتفاقات مثبت در راه است و من بسیار به آینده ام امیدوارم. امیدوارم برای همه اهالی موسیقی هم سال خوبی باشد.
    پویا نیکپور: همه عمر من یک طرف و این یک سال هم یک طرف سال 93 از سال هایی بود که به سرعت باد گذشت. من واقعا نمیدانم چطوری به اسفند رسیدیم. همه عمر من یک طرف و این یک سال هم یک طرف. در این سال من خیلی سفر رفتم و اجراهای فوق العاده ای در سراسر ایران داشتیم. نه تنها اجراهای زیاد بلکه ضبط های استودیویی خوبی داشتیم. این سال برای من ماندگار ترین سال خواهد بود. اتفاقات خوب زیادی برای من رخ داد و من در کل راضی هستم. این که مردم اکثر شهر ها را دیدیم و توانستیم با اجراهایمان برایشان شب خوبی بسازیم، انرژی به ما داد که مسلما سال 94  از 93 هم بهتر خواهد بود. در کل سال پر تغییری بود. ولی از یک بابت ناراحتم. خیلی از هنرمندانمان را از دست دادیم. البته باید قبول کنیم که اتفاقات تلخ و شیرین کنار هم رخ می دهند.
    امیرعباس حسن زاده: خوانندگی را در این سال به شدت جدی گرفت امسال خوبی برای من بود. خوانندگی را در این سال به شدت جدی گرفتم. از طرفی هم برای کار با خوانندگان دقت بیشتری کردم. فیدبک های خوبی از خوانندگی گرفتم که این باعث شد با سرعت بالاتری کار هایم را ادامه دهم. سال آینده هم برنامه ریزی خیلی خوبی دارم و یک مجموعه را تولید خواهم کرد که به عنوان اولین آلبوم رسمی خودم منتشر کنم.
    حامد حنیفی: تلخی فوت عزیزان باعث شده شیرینی این سال به چشم نیاید افرادی که در این سال از دست دادیم، افراد ارزشمند موسیقی بوده اند که تلخی فوت این عزیزان، باعث شده شیرینی این سال به چشم نیاید. اما بهترین اتفاق برای من انتشار قطعه «عشق کافی نیست» با ترانه بابک صحرایی و صدای امیر کریمی بود. این همکاری برای من بسیار دلچسب بوده است.


منبع: 
ماهنامه هفت نگاه
تاریخ انتشار : شنبه 15 فروردین 1394 - 18:55


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ جدید مرد دیوونه از رضا صادقی دانلود آهنگ مرد دیوونه متن آهنگ جدید مرد دیوونه رضا صادقی دانلود آهنگ 9 دی دانلود آهنگ جدید 9 دی از حامد زمانی دانلود آهنگ جدید حامد زمانی 9 دی متن آهنگ جدید 9 دی حامد زمانی دانلود آهنگ جدید محسن یگانه نه دانلود آهنگ جدید نه از محسن یگانه دانلود آهنگ نه متن آهنگ جدید نه محسن یگانه دانلود آهنگ به جای تو دانلود آهنگ جدید به جای تو از مهدی احمدوند دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به جای تو متن آهنگ جدید به جای تو مهدی احمدوند دانلود آهنگ پوتین دانلود آهنگ ثریا دانلود آهنگ جدید پوتین از حامد زمانی دانلود آهنگ جدید حامد زمانی پوتین دانلود تیتراژ برنامه ثریا دانلود آهنگ جدید شهاب حسینی شهزاده رویا دانلود آهنگ جدید شهزاده رویا از شهاب حسینی دانلود آهنگ شهاب حسینی دانلود آهنگ شهزاده رویا متن آهنگ جدید شهزاده رویا شهاب حسینی دانلود آهنگ بی نهایت دانلود آهنگ جدید بی نهایت از مسعود امامی دانلود آهنگ جدید مسعود امامی بی نهایت متن آهنگ جدید بی نهایت مسعود امامی دانلود آهنگ جدید دلخوشم به چی از علیرضا طلیسچی دانلود آهنگ جدید دلخوشم به چی با صدای علیرضا طلیسچی دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی دلخوشم به چی دانلود آهنگ دلخوشم به چی متن آهنگ جدید دلخوشم به چی علیرضا طلیسچی دانلود آهنگ جدید حسین توکلی خاطره ها دانلود آهنگ جدید خاطره ها از حسین توکلی دانلود آهنگ خاطره ها متن آهنگ جدید خاطره ها حسین توکلی دانلود آهنگ جدید امین فیاض نمیتونی دانلود آهنگ جدید نمیتونی از امین فیاض دانلود آهنگ نمیتونی متن آهنگ جدید نمیتونی امین فیاض دانلود آهنگ جدید حمید عسکری روانی دانلود آهنگ جدید روانی از حمید عسکری دانلود آهنگ روانی متن آهنگ جدید روانی حمید عسکری دانلود آهنگ جدید علی زحمتکش منو ببخش دانلود آهنگ جدید منو ببخش از علی زحمتکش دانلود آهنگ علی زحمتکش متن آهنگ جدید منو ببخش علی زحمتکش