ستاره قصه من با ملودی‌های علی موثقی

ستاره قصه من با ملودی‌های علی موثقی

موسیقی ما- محمد عبداللهی: علی موثقی از همکاری خود با خواننده‌های مطرح کشور خبر داد و در گفت‌و‌گو با موسیقی ما اظهار داشت: در جدید‌ترین آلبومی که قرار است با صدای حمید حامی و به زودی منتشر شود، قطعه‌ای ساخته‌ام که ترانه آن را بابک صحرایی سروده و آآهنگ آن را من ساخته و تنظیم کرده‌ام.

این آلبوم به احتمال بسیار زیاد اوائل فروردین سال ۹۱ وارد بازار موسیقی خواهد شد. وی همچنین اظهار داشت: در آلبوم «ماه منعکس» که خوانندگی آن را هومهر انجام داده و قطعات را اجرا کرده است، کلیه قطعات آلبوم را من آهنگسازی کرده‌ام. تنظیم تمامی قطعات فوق را نیز خود من به عهده داشته و انجام داده‌ام. این آلبوم به تازگی وارد بازار موسیقی شده و به دست علاقه مندان رسیده است.

در آلبوم «ماه منعکس» پیام پارسا، داود بصیری، بابک صحرایی و اهورا ایمان به عنوان ترانه سرا با من همکاری کرده‌اند. ترانه‌ها نیز مضامینی عاشقانه دارد و فضای قطعات بی‌تاثیر از آن‌ها نیست. علی موثقی در ادامه صحبت‌هایش افزود: آلبوم «ستاره قصه من» نیز آلبومی است که تمامی قطعات آن توسط من آهنگسازی شده و در آن مرحوم زنده یاد آندره آرزمانیان به تکنوازی پیانو پرداخته است.

این تکنوازی در واقع از آخرین نواخته‌ها و تکنوازی‌های مرحوم آرزومانیان است. وی ادامه داد: در دو آلبوم دیگر نیز که جدیدا همکاری با خواننده‌های آن را آغاز کرده‌ام، هنوز عنوان مشخصی ندارند، آهنگسازی کرده‌ام. خواننده این آلبوم‌ها امیر کیاوش و دیگری فرنود (معین ذوالفقاری) است.

در این آلبوم‌ها با ترانه سرایانی همچون داود بصیری، زهرا عاملی، مریم اسدی و... همکاری کرده‌ام. این دو آلبوم هم اکنون در مرحله آهنگسازی و ضبط هستند. وی در پایان افزود: مجموعه‌ای آماده کرده‌ام برای بزرگداشت استادم مرحوم بابک بیات که امیدوارم با این آلبوم بتوانم به ایشان ادای دین کرده باشم.

در حال حاضر به دنبال جذب اسپانسر هستم و به محض اینکه توانستم اسپانسر پیدا کنم، حتما آن را منتشر و به بازار می‌فرستم. گفتنی است علی موثقی از شاگردان بابک بیات است که بیات به آهنگ‌ها و تنظیم‌های او اعتماد داشت و در واقع عنوان یکی از بهترین‌های شاگردان بیات را با خود یدک می‌کشد.

این آهنگساز تا کنون با خواننده‌های مطرحی همکاری کرده است که از میان آن‌ها می‌توان به حمید حامی اشاره کرد. وی همکاری با این خواننده را همچنان ادامه داده است.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 اسفند 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ ستاره
آهنگ ستاره
احسان حق شناس و Deadmau5
آهنگ ستاره
آهنگ ستاره
سهیل شرافتی
آهنگ ستاره
آهنگ ستاره
معین طیبی
آهنگ ستاره های بی نشون
آهنگ ستاره های بی نشون
یوسف و رضا وهاب
آهنگ ستاره
آهنگ ستاره
سینا حجازی
آهنگ ستاره حیات
آهنگ ستاره حیات
فرشاد شکوری
آهنگ ستاره ها
آهنگ ستاره ها
خشایار اعتمادی بهمراهی علی لهراسبی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود دو آهنگ مهرداد میرنژاد آبی و کوچ متن آهنگ آبی و کوچ مهرداد میرنژاد دانلود آهنگ امیر تاجیک سیب ممنوع دانلود آهنگ سیب ممنوع دانلود آهنگ سیب ممنوع از امیر تاجیک دانلود آهنگ سیب ممنوع با صدای امیر تاجیک متن آهنگ سیب ممنوع امیر تاجیک دانلود آهنگ باد گناهکار دانلود آهنگ باد گناهکار از گروه دنگ شو دانلود آهنگ باد گناهکار با صدای گروه دنگ شو دانلود آهنگ گروه دنگ شو باد گناهکار متن آهنگ باد گناهکار گروه دنگ شو دانلود آهنگ آروم آروم از محسن ابراهیم زاده دانلود آهنگ آروم آروم با صدای محسن ابراهیم زاده دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده آروم آروم متن آهنگ آروم آروم محسن ابراهیم زاده دانلود آهنگ آهوی رمیده دانلود آهنگ آهوی رمیده از سعید جعفری دانلود آهنگ آهوی رمیده با صدای سعید جعفری دانلود آهنگ سعید جعفری دانلود آهنگ سعید جعفری آهوی رمیده متن آهنگ آهوی رمیده سعید جعفری دانلود آهنگ سن سن دانلود آهنگ سن سن از شاهین جمشیدپور و فریبرز خاتمی دانلود آهنگ سن سن با صدای شاهین جمشیدپور و فریبرز خاتمی دانلود آهنگ شاهین جمشیدپور و فریبرز خاتمی سن سن دانلود آهنگ پرواز از مرتضی بهتویی دانلود آهنگ پرواز با صدای مرتضی بهتویی دانلود آهنگ مرتضی بهتویی پرواز متن آهنگ پرواز مرتضی بهتویی دانلود آهنگ رضایا لطفا دوباره دانلود آهنگ لطفا دوباره دانلود آهنگ لطفا دوباره از رضایا دانلود آهنگ لطفا دوباره با صدای رضایا متن آهنگ لطفا دوباره رضایا دانلود آهنگ امید بحرینی دانلود آهنگ امید بحرینی مبارک بادا دانلود آهنگ مبارک بادا دانلود آهنگ مبارک بادا از امید بحرینی دانلود آهنگ مبارک بادا با صدای امید بحرینی متن آهنگ مبارک بادا امید بحرینی دانلود آهنگ پیام فتحی عاشق دلشکسته دانلود آهنگ عاشق دلشکسته دانلود آهنگ عاشق دلشکسته از پیام فتحی دانلود آهنگ عاشق دلشکسته با صدای پیام فتحی متن آهنگ عاشق دلشکسته پیام فتحی دانلود آهنگ حمید نجفی محکوم دانلود آهنگ محکوم از حمید نجفی دانلود آهنگ محکوم با صدای حمید نجفی متن آهنگ محکوم حمید نجفی