سعید شهروز: کسی که جرأت نداشته باشد پای 50 هزار سی دی بایستد اسمش شرکت پخش نیست

سعید شهروز: کسی که جرأت نداشته باشد پای 50 هزار سی دی بایستد اسمش شرکت پخش نیست

موسیقی ما – سرانجام طلسم دوری هفت ساله «سعید شهروز» از بازار موسیقی پاپ شکسته شد. آلبوم جدید این خواننده کهنه‌کار با نام «79» از روز یکشنبه چهارم بهمن ماه در بازار منتشر شده و هم اکنون در دسترس دوستدارانش در شهرهای مختلف است. مراسم رونمایی و نشست خبری آلبوم 79 هم عصر روز دوشنبه پنج بهمن در فرهنگسرای «نیاوران» برگزار شد. سعید شهروز در این برنامه به همراه جمعی از عوامل تولید آلبوم جدیدش پذیرای طرفدارانش و اهالی رسانه‌ها بود. «بابک صحرایی» مدیریت و اجرای این نشست را بر عهده داشت و «محمد کاظمی»، «پیام هوشمند»، «امیرعلی زمانیان»، «مهدی کاشیان»، «امیرعباس حسن‌زاده»، «حامد برادران» و «سیاوش صدری» از جمله دست‌اندرکاران 79 بودند که در جلسه حضور پیدا کردند.

بابک صحرایی در ابتدای این جلسه گفت:«سعید شهروز خواننده جریان‌ساز و ارزشمند موسیقی پاپ بعد از انقلاب است که با ورودش جریان‌ تازه‌ای در موسیقی ما ایجاد کرد. او با صدای خوبش معرف ترانه‌های بسیاری از ترانه‌سرایان صاحب‌نام امروز است. او همچنین با انتشار آلبوم‌هایش از اوایل دهه 70 باعث ارتقای سطح موسیقی و جلب نظر مخاطبان شد.»

سپس محمد کاظمی درباره آلبوم 79 صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد:«مهمترین نکته‌ای که مطرح‌کردن آن را ضروری می‌دانم درباره عوامل آلبوم 79 است. دوستانی که در این مجموعه همکاری کرده‌اند بسیار بااخلاق هستند و من نمی‌دانم چگونه باید محبت‌های آنها را جبران کنم.»

او از نحوه آشنایی خود با سعید شهروز هم گفت:«ما از سال 87 روابط دوستانه‌ای داشتیم. پس از هشتمین آلبومی که ایشان منتشر کردند کمی از موسیقی دل‌آزرده شدند و متاسفانه بسیاری از دوستان آقای شهروز ایشان را ترک کردند. قطعه «چی میخوای از جونم» با تنظیم پیام هوشمند و ملودی عماد طالب‌زاده و همچنین فروش خوب بلیت‌های کنسرت برای ما انگیزه‌ای شد تا کار آلبوم را آغاز کنیم.»

در ادامه سعید شهروز روند تولید و مدت زمانی که صرف انتشار آلبوم جدیدش شد را توضیح داد:«این آلبوم با سرعت بالا و در مدت زمان شش ماه تولید شد. تلاش کردم در عین حفظ سبک گذشته خودم، سلیقه نسل جدید مخاطبان هم درنظر گرفته شود. بعد از کنسرت مردادماه روند تولید آلبو تسریع شد زیرا قول داده بودم که این مجموعه را در سال 94 منتشر کنم و دوست نداشتم بدقولی کنم. برای همین هم قبل از ایام شلوغ جشنواره فجر آلبوم را منتشر کردم.»
  *دچار یکنواختی شدیم سعید شهروز دلیل اینکه همه ملودی‌های آلبوم جدیدش از ساخته‌های خودش نیست را تشریح کرد:«در هفت آلبوم ملودی‌ها را خودم نوشتم و «بهنام ابطحی» هم تنظیم‌ها را انجام داد اما بعدا دچار یک‌نواختی شدیم و به ما پیشنهاد شد که برای رفع این یک‌نواختی با سایر دوستان هم همکاری داشته باشیم. سعی کردم در کار دوستانی که آهنگسازی می‌کنند دخالت نکنم تا بتوانند با توجه به گذشته من و موسیقی امروز، کار خوبی انجام دهند. همین مساله باعث شد که آلبوم ترکیبی از نسل جدید و قدیم شود.»

محمد کاظمی هم درباره روند ترانه‌ها گفت:«اغلب کارها روی ملودی نوشته شد و با بهترین آهنگسازها همکاری داشتیم. از ابتدا قرار نبود همه ترانه‌ها را بنویسم و قرار بود با بابک صحرایی هم همکاری کنیم. اما احساس می‌کنم در موسیقی هرچه رهاتر جلو بروید نتیجه بهتری حاصل می‌شود. من حتی در مراحل پایانی آلبوم آنقدر که سعید عجله داشت، اصلا ما متوجه تکمیل آلبوم نشدیم. پس از اینکه نگاه کردم احساس خوبی به من دست داد. قطعه «کجا برگشتی» را خیلی دوست دارم زیرا سال‌ها صبر کردم که به نتیجه برسد. قطعه «آره عاشقتم» را هم دوست دارم.»

شهروز سپس درباره ترانه‌های محمد کاظمی هم نظر داد:«محمد دوست خوبی برای من بود و با او راحت می‌توانستم صحبت کنم. من دوره‌ای در زندگی داشتم که از لحاظ روحی خیلی خسته بودم. یکی از نکات مثبت محمد این بود که روز خوب و بد من را درک می‌کرد و از بین حرف‌ها و موضوعاتی که مطرح می‌کردم، سوژه ترانه می‌گرفت. به عنوان مثال قطعه «عاشقی از مد افتاده» اینگونه ساخته شد که یک روز من روی این موضوع زوم کرده بودم که دیگر عاشقی مد نیست و این چه دنیایی است! یا زمانی که ترانه قطعه «دار مکافات» را محمد نوشت من در این زمینه صحبت می‌کردم که این چه دنیایی است؟ یک روز آلبوم را می‌خرند، یک روز نمی‌خرند یا یک روز شرکت‌های پخش کار را پخش می‌کنند یا پخش نمی‌کنند. به عنوان مثال امروز یک سریال منتشر شده و پوسترهای آن را روی پوسترهای آلبوم ما قرار دادند. به عبارت دیگر می‌توانم بگویم که محمد برای زندگی چند وقت اخیر من برنامه‌ریزی کرد و قطعات این آلبوم قصه زندگی من است.»

بابک صحرایی هم در ادامه گفت:«اینکه تمام جهان عاطفی و فکری و روحی یک خواننده در ترانه‌هایش جاری باشد اتفاق بسیار خوبی است. خوشحال هستم که محمد این تدبیر و هوش را همیشه در کارهایش دارد و در همه کارهای او این هوشمندی دیده می‌شود.»

خواننده «غزلک» درباره دلایل همکاری با خواننده‌های متعدد به این نکات اشاره کرد:«دوست داشتم با کارهای نسل جدید آشنا شوم و مجذوب اخلاق این دوستان شدم. همچنین تمایل داشتیم که سرعت کار بالا برود. زمان نداشتم و دیدم که همیشه با یک تنظیم کار کرده‌ام و تصمیم گرفتم که با افراد مختلف همکاری داشته باشم تا علاوه بر مقوله سرعت سلایق مختلف را دخیل کنیم. به دلیل اینکه خواستیم، ترانه یک قصه داشته باشد فقط با محمد همکاری کردم.»

سعید شهروز در بخش دیگری از جلسه گفت:«از نتیجه این آلبوم راضی هستم. زیرا فکر نمی‌کنم در ایران آلبومی تا این اندازه با عشق منتشر شده باشد. عوامل تولید آلبوم چهره‌هایی هستند که گرفتاری‌های متعددی دارند و هرکدام رهبر ارکستر هستند. آلبوم آنقدر باعشق جمع شده که عاشق نتیجه آن هستم. من سخت‌گیری‌های خودم را داشتم اما زمانی که عشق وعلاقه را در کار آنها می‌دیدم سعی می‌کردم در کار آنها دخالت نکنم.»
  *فرمول 79 سعید شهروز روایت جالبی از انتخاب عنوان 79 برای آلبوم جدیدش داشت و گفت:«اسم‌های زیادی برای این آلبوم انتخاب کرده بودم و با محمد در این زمینه مشورت می‌کردیم. به جایی رسیدیم که احساس کردم قضیه در حال کلیشه‌ای شدن بود و از خدا خواستم که یک اسم متفاوت را در دل من بیندازد. با خودم فکر کردم که دیدم من هفت سال است آلبومی را منتشر نکرده‌ام و این نهمین آلبوم من است. این دو عدد در کنار هم عدد 79 را تشکیل می‌داد که سال انتشار اولین آلبوم من بود. جمع این دو عدد هم شانزده می‌شد و من متولد شانزده اردیبهشت هستم.»

او درباره مقوله پخش اثرش هم گفت:«اگر شرکت‌های پخش بودند جلوی خود آنها هم می‌گفتم. من اصلا نمی‌دانم که شرکت پخش را چگونه به جامعه تزریق کردند؟ این افراد برای این کار نیستند و آدم‌های سودجویی هستند که نان را به نرخ روز می‌خورند. بچه‌های کم لطف و بی معرفتی هستند که نگاه می‌کنند چه کسی دو سال است که نیست. چرتکه می‌انداختند و با یکی از آنها جلسه گذاشتیم و یک روز بعد گفت اگر این آلبوم را پخش کنیم با ما سه کنسرت هم قرارداد می‌بندی؟ کسی که جرأت نداشته باشد پای 50 هزار سی دی بایستد اسمش شرکت پخش نیست. آنها که شامپو خمره‌ای پخش می‌کنند کارشان درست‌تر است. شرکت «سروش نوین» هم از بچه‌های قدیم هستند و دیدیم که آنها کار خودشان را طبق روال انجام می‌دهند. برخی شرکت‌های پخش دوست دارند که جلوی آنها گردن کج کنید.»

بابک صحرایی سپس گفت:«ای کاش موسیقی ما به مرزی برسد که از خواننده تا کمپانی به شکل درست حمایت شوند و ذهن هنرمند فقط مشغول تهیه اثر باشد. در موسیقی امروز زمانی که آلبومی تولید می‌شود تازه ابتدای سختی‌ها است. باید شرکت‌ها برای انتشار آلبوم خواننده‌ای که مدتی نبوده و مردم به شنیدن آثارش علاقه دارند مسائل دیگری را هم مدنظر قرار دهند.»

او در ادامه یادی هم از گذشته‌ و همکاری‌هایش با سعید شهروز کرد:«من در همکاری با سعید شهروز این شانس را داشتم که از آهنگ‌های آرام و اسلو مثل «خواب» یا «سکوت» تا قطعه‌ای مثل «بخواب گل شکستنی» و قطعه شش هشت «ابلیس» با او کار کنم. او جزو معدود خوانندگان ما است که در فضاها و سبک‌های مختلف موسیقایی خواننده توانمندی است. معیارها و شاخصه‌هایی در صدای خود دارد که می‌تواند مخاطبان را جذب کند. به تجربه شخصی خودم استناد می‌کنم و اینکه قطعاتی مثل ستاره یا بخواب گل شکستنی با ترانه ابلیس از لحاظ کلام و موسیقی تفاوت داشتند. اما همگی در سطح وسیعی شنیده شدند و توجه مخاطبان را جلب کردند. این اتفاق در خوانندگان کمی وجود دارد و من دوست دارم که اهالی هنر و شما روزنامه‌نگاران به این نکته دقت کنید که ما خوانندگان خوب زیاد داریم. اما این خوانندگان خوب عموما در فضای متنوع کمتر موفق هستند. پیش‌بینی من این است که آلبوم 79 سرنوشت و تقدیر روشنی خواهد داشت. من هیچگاه از منظر دوستی قضاوت نمی‌کنم زیرا قضاوت مخاطب و تاریخ، فراتر از دوستی‌های ما است.»
  *همکاری با «مهدی یراحی» و «شهاب رمضان» محمد کاظمی در اواخر جلسه گفت:«من و آقای شهروز تلاش کردیم که بهترین‌ها را برای این مجموعه انتخاب کنیم. «سعید سام» یکی از دوستانی بود که شرایط همکاری با ایشان فراهم نشد. همچنین «شهاب رمضان» هم پس از اتمام مراحل تولید آلبوم گلایه داشت که امکان حضورش فراهم نشده است.

سعید شهروز هم درباره عدم حضور «مهدی یراحی» در این مجموعه گفت:«مهدی آن زمان خواننده نبود و گرفتاری‌های الان را نداشت. او درگیر آلبوم و کنسرت‌های شخصی خودش بود و امکان همکاری ما محیا نشد.»

کاظمی هم در زمینه کار با مهدی یراحی گفت:«با مهدی یراحی هم صحبت کرده‌ بودیم و دوست داشتیم که از ملودی‌هایش استفاده کنیم. اما درگیر آلبوم «مثل مجسمه» و کنسرت‌هایش بود.»

این خواننده در پایان گلایه‌های جدی هم نسبت به مقوله برگزاری کنسرت داشت و گفت:«متاسفانه همیشه کوزه‌گر از کوزه شکسته آب می‌خورد. سالن میلاد نمایشگاه را ما راه انداختیم و با کنسرت‌های ما و آقا عصار و گروه «آریان» به سالن کنسرت تبدیل شد و از آنجا برای جشن‌های وزارت بازرگانی استفاده می‌کردند. الان شرایط به گونه‌ای شده که هرکسی آنجا بیشتر کنسرت برگزار می‌کند روزهای خوب را در اختیارش می‌گذارند. می‌گویند که سعید شهروز دو سانس می‌خواهد کنسرت برگزار کند اما چرا سالن را در اختیار فلان خواننده‌ای که می‌خواهد سه روز کنسرت داشته باشد قرار ندهیم؟ پس از چند سالی که سر مسائلی سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تعطیل بود باز هم در سال 89 من و آقای «رحیم شهریاری» آنجا کنسرت برگزار کردیم. الحمدالله هیچ چیزی در موسیقی نداشته باشیم حداقل قدم ما سبک است! چند روز قبل رفتم برای شانزده اردیبهشت آینده صحبت کردم که سالن را در اختیارم قرار دهند. هنوز برای آن تاریخ سالن را به کسی نداده‌اند اما تا نشستیم از ما می‌پرسند چند سانس دارید؟ ناگهان می‌گویند که یک نفر هم سالن را می‌خواهد که چهار سانس برنامه دارد. به هرحال در شهر اگر یک نفر باشد هرکاری که بخواهد می‌کند.»
  *صحبت‌های عوامل آلبوم 79 یکی دیگر از بخش‌های این مراسم هم صحبت‌های عوامل آلبوم 79 بود که یک به یک پشت تریبون حاضر شدند و این نکات را مطرح کردند:

پیام هوشمند:«از افتخارات کاری من این است که در آلبوم 79 کنار دوستانم هستم. هر هنرمندی دوست دارد در کارنامه کاری خود با سعید شهروز همکاری کند و من هم مستثنی نبودم. سعید شهروز خواننده‌ای است که از دلش می‌خواند و هرچه که بخواند روی مخاطب تاثیر می‌گذارد. خواننده باید به ملودی و تنظیم چیزی را اضافه کند و سعید شهروز از همین خوانندگان است که وقتی قطعه‌ای را اجرا می‌کند باعث ایجاد اتفاق برای آن کار می‌شود.»

امیرعباس حسن‌زاده:«سعید شهروز جزو معدود خوانندگانی است که دوستش دارم و همکاری ما از آلبوم «معبد» آغاز شد. همکاری برای آلبوم این خواننده برای هر آهنگسازی ‌می‌تواند جذابیت داشته باشد. با این همکاری من به حال و هوای گذشته برگشتم.»

سیاوش صدری:«زمانی که اولین آلبوم سعید شهروز منتشر شد من هنوز پا به عرصه موسیقی نگذاشته بودم و آلبوم قبلی ایشان یعنی «بی‌خوابی» را خیلی گوش می‌کردم. وقتی محمد کاظمی پیشنهاد این همکاری را ارائه کرد بسیار خوشحال شدم و سعی کردم تنظیم‌هایی داشته باشم که به فضای کارهایش نزدیک باشد.»

امیرعلی زمانیان:«بسیار خوشحال هستم که به عنوان آهنگساز در این آلبوم حضور دارم. همکاری ما با قطعه «نگرانت میشم» آغاز شد و آنقدر این همکاری شیرین بود که تا امروز ادامه پیدا کرد. سعید شهروز طرفداران قدیمی خودش را اما فضای جدید این آلبوم باعث می‌شود تا گروه جدیدی به طرفدارانش اضافه شوند. اجرای زنده او بسیار پرقدرت است و کنسرت‌های پرانرژی دارد.»

حامد برادران:«من همیشه کارهای سعید شهروز را پیگیری می‌کردم. امیدوار بودم که روزی به عنوان یک تنظیم‌کننده با او همکاری داشته باشم. کارها به روال خود پیش رفت و دوستی ما هم پررنگ‌تر شد. من هم سعی کردم همزمان با توجه به فضای قدیمی سعید شهروز، فضایی جدید متناسب با تغییرات و سلایق مخاطبان را در کارهایش ایجاد کنم.»

صادق نورانی:«دوست داشتم ملودی بنویسم که با شخصیت سعید شهروز هماهنگی داشته باشد و ملودی با تنظیم به‌روز شود و با توجه به توانایی‌های او چنین آهنگ‌هایی نوشتم.»

مهدی کاشیان:«اولین دیدار من با سعید شهروز بود و از ابتدا طرفدار ایشان بودم و واقعا صدای خوبی دارند. با این صدا نباید هفت سال غیبت می‌کرد. سخت‌گیری‌هایی هم در کار داشتیم اما نتیجه راضی هستم.»

آلبوم 79 با همت شرکت «نوای غزلک» به مدیریت سعید شهروز تولید شده و از سوی شرکت پخش «سروش نوین» در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. سایت «موسیقی ما» از کاربران فهیم خود تقاضا دارد برای حفظ حقوق مادی و معنوی مولفان اثر نسبت به تهیه نسخه اصلی یا دانلود قانونی آن از سایت «بیپ تونز» اقدام نمایند.

در ادامه می‌توانید عکس‌های «هلیا سعیدی» از مراسم رونمایی آلبوم 79 را ببینید:


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما


نویسنده: وحید لشکری

مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394
مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


مراسم رونمایی از آلبوم 79 (سعید شهروز) - بهمن 1394


تاریخ انتشار : سه شنبه 6 بهمن 1394 - 14:54


آهنگ های مشابه

آهنگ حواست نیست
آهنگ حواست نیست
حمیدرضا صمدی
آهنگ واسم مهم نیست
آهنگ واسم مهم نیست
سعید برزگری
آهنگ هزار و یک شب
آهنگ هزار و یک شب
حسین قربانپور

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ نبض دی جی سروش اس جی ترک دانلود آهنگ پیشم بمون دانلود آهنگ پیشم بمون از ماهان حسینی دانلود آهنگ پیشم بمون با صدای ماهان حسینی دانلود آهنگ ماهان حسینی پیشم بمون متن آهنگ پیشم بمون ماهان حسینی دانلود آهنگ رامین هاشمی دانلود آهنگ رامین هاشمی وقتی نباشی دانلود آهنگ وقتی نباشی از رامین هاشمی دانلود آهنگ وقتی نباشی با صدای رامین هاشمی متن آهنگ وقتی نباشی رامین هاشمی دانلود آهنگ به هیچ نگاهی نباز دانلود آهنگ به هیچ نگاهی نباز از رامین منتظری دانلود آهنگ به هیچ نگاهی نباز با صدای رامین منتظری دانلود آهنگ رامین منتظری دانلود آهنگ رامین منتظری به هیچ نگاهی نباز متن آهنگ به هیچ نگاهی نباز رامین منتظری دانلود آهنگ بارون از شاهین توکلی دانلود آهنگ بارون با صدای شاهین توکلی دانلود آهنگ شاهین توکلی دانلود آهنگ شاهین توکلی بارون متن آهنگ بارون شاهین توکلی دانلود آهنگ امیر تتلو صاحب دانلود آهنگ صاحب دانلود آهنگ صاحب از امیر تتلو دانلود آهنگ صاحب با صدای امیر تتلو متن آهنگ صاحب امیر تتلو دانلود آهنگ امید علومی حس خوبی نیست دانلود آهنگ حس خوبی نیست دانلود آهنگ حس خوبی نیست از امید علومی دانلود آهنگ حس خوبی نیست با صدای امید علومی متن آهنگ حس خوبی نیست امید علومی دانلود آهنگ عشق ممنوع دانلود آهنگ عشق ممنوع از محمدرضا مشیری دانلود آهنگ عشق ممنوع با صدای محمدرضا مشیری دانلود آهنگ محمدرضا مشیری عشق ممنوع متن متن آهنگ عشق ممنوع محمدرضا مشیری دانلود آهنگ علی زارعی کی جز تو دانلود آهنگ کی جز تو دانلود آهنگ کی جز تو از علی زارعی دانلود آهنگ کی جز تو با صدای علی زارعی دانلود تیتراژ سریال لطیفه متن آهنگ کی جز تو علی زارعی دانلود آهنگ آستان جانان دانلود آهنگ آستان جانان از مجید اخشابی دانلود آهنگ آستان جانان با صدای مجید اخشابی دانلود آهنگ مجید اخشابی آستان جانان متن آهنگ آستان جانان مجید اخشابی دانلود آهنگ سمیر زند دانلود آهنگ سمیر زند مذاکرات