سینا سرلک در کیش کنسرت می‌دهد

سینا سرلک در کیش کنسرت می‌دهد

موسیقی ما – لی‌لا رضایی: سینا سرلک که ترجیح داده این روز‌ها را به دور از هیاهوی تهران در کیش زندگی کند، قرار است در جشنواره تابستانی این جزیره کنسرت بدهد. وی با بیان این مطلب به موسیقی ما گفت: قرار شده تا در شهر زیرزمینی کاریز به مدیریت منصور حاج حسینی که چند سالی است در این جزیره، اسپانسر کارهای موسیقی است، ماهی دو شب اجرای برنامه کنم.

وی دلیل اجرای برنامه خود در کاریز را اینگونه عنوان کرد: توریست‌های بسیاری از کاریز دیدن می‌کنند. میانگین این توریست‌ها روزانه ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر است که از این کاریز دیدن می‌کنند. به همین دلیل قرار شده تا برای این توریست‌ها کنسرت ایرانی برگزارشود.

وی ادامه داد: کاریز یک مجموعه فرهنگی است که برای اجرای این کنسرت‌ها بیلت فروشی خواهد کرد و برای توریست‌های علاقه‌مند به موسیقی ایرانی اجرای کنسرت خواهد داشت.

سرلک همچنین آلبومی را در دست انتشار داشته که «فردای دیگر» نام دارد. وی درباره این آلبوم گفت: این آلبوم اواخر فروردین و یا اواسط اردیبشهت ماه توسط شرکت فرهنگی چکاد، وارد بازار موسیقی خواهد شد.

به گفته وی، آهنگساز «فردای دیگر» هوشنگ فراهانی است و علیرضا جواهری نوازنده سنتور و از شاگردان زنده یاد پرویز مشکاتیان آن را تنظیم کرده است.

سرلک از فعالیت‌های دیگر خود اینگونه یاد کرد: مجموعه‌ای را با همکاری حامد فکوری آماده انتشار دارم و مجموعه دیگری را با همکاری مدیا فرج‌نژاد، هنرمند جوان و پرتلاش آماده کرده‌ام که به زودی منتشر می‌شود.

این جوان یکی از آیندگان موسیقی کشور است که به زودی تحولات بزرگی را در زمینه موسیقی سنتی ایرانی ایجاد خواهد کرد.

وی گفت: موسیقی که استفاده کرده‌ام، موسیقی اکتیو و متحرک است. چون نمی‌خواهیم موسیقی ایرانی باعث سستی و خواب آلودگی شود. می‌خواهم از تنوع و قدرت این موسیقی ایرانی در شنونده نشاط ایجاد کنیم. موسیقی‌ای که خواب آور باشد و باعث سستی و خواب آلودگی شود، جذابیتی ندارد.

به اعتقاد این خواننده موسیقی باید ایجاد هیجان و تحول کند. سرلک در پایان گفت: ما به نحو احسن با تلاشی که در ما هست، سعی و تفکررمان این است که در موسیقی ایرانی تغییراتی ایجاد کنیم و که منجر به شکوفایی و تحول شود و همه به نوبه خود بتوانند ازآن لذت ببرند.


منبع: 

تاریخ انتشار : یکشنبه 28 فروردین 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ علی نظاری شیرین و فرهاد متن آهنگ شیرین و فرهاد علی نظاری Download New Music Mehrad Yazdi Download New Music Mehrad Yazdi Ft Iwin Dige Nistam Man دانلود آهنگ آی وین دانلود آهنگ دیگه نیستم من دانلود آهنگ دیگه نیستم من از مهراد یزدی و آی وین دانلود آهنگ دیگه نیستم من با صدای مهراد یزدی و آی وین دانلود آهنگ مهراد یزدی دانلود آهنگ مهراد یزدی و آی وین دیگه نیستم من متن آهنگ دیگه نیستم من مهراد یزدی Download New Music Ebrahim Ahmadi Download New Music Ebrahim Ahmadi Zendegi Ba To دانلود آهنگ ابراهیم احمدی دانلود آهنگ ابراهیم احمدی زندگی با تو دانلود آهنگ زندگی با تو دانلود آهنگ زندگی با تو از ابراهیم احمدی دانلود آهنگ زندگی با تو با صدای ابراهیم احمدی متن آهنگ زندگی با تو ابراهیم احمدی Download New Music Ahoura Band Download New Music Ahoura Band Cheshm Ahouyei دانلود آهنگ اهورا بند دانلود آهنگ اهورا بند چشم اهورایی دانلود آهنگ چشم اهورایی دانلود آهنگ چشم اهورایی از اهورا بند دانلود آهنگ چشم اهورایی با صدای اهورا بند Download New Music Morti Aziz Zadeh Download New Music Morti Aziz Zadeh Happy دانلود آهنگ مُرتی عزیز زاده دانلود آهنگ مُرتی عزیز زاده هَپی دانلود آهنگ هَپی دانلود آهنگ هَپی از مُرتی عزیز زاده دانلود آهنگ هَپی با صدای مُرتی عزیز زاده متن آهنگ هَپی مُرتی عزیز زاده Download New Music Mohammad Rashidian Delam Milarze دانلود آهنگ دلم میلرزه از محمد رشیدیان دانلود آهنگ دلم میلرزه با صدای محمد رشیدیان دانلود آهنگ محمد رشیدیان دلم میلرزه متن آهنگ دلم میلرزه محمد رشیدیان Download New Music Emad Jigari دانلود آهنگ جیگری دانلود آهنگ جیگری از عماد دانلود آهنگ جیگری با صدای عماد دانلود آهنگ عماد جیگری Download New Music Hamid Asghari Download New Music Hamid Asghari Peyvand دانلود آهنگ پیوند دانلود آهنگ پیوند از حمید اصغری دانلود آهنگ پیوند با صدای حمید اصغری دانلود آهنگ حمید اصغری پیوند