شب دوستت دارم‌ها...

شب دوستت دارم‌ها...

موسیقی ما - بهمن بابازاده: کنسرت گروه سون در دو شب در سالن همایش‌های برج میلاد با استقبال اهالی هنر برگزار شد. در این برنامه که بلیت‌هایش مثل همه کنسرت‌های این روز‌ها از مدت‌ها قبل تمام شده بود، گروه به اجرای قطعات پر مخاطب‌اش پرداخت که در این بین «برات می‌میرم» و «دوست دارم» بیشتر از بقیه مورد توجه قرار گرفته‌اند.

از آنجایی هم که شرکت «اکسیر نوین» برگزار کننده برنامه بود، نظم خاص و ویژه‌ای در سالن حکمفرما بود تا برنامه در ‌‌نهایت نظم و استانداردهای بالا برگزار شود.

از‌‌ همان ابتدای برنامه همخوانی‌ها در حد بالایی با اعضای گروه صورت گرفت و این نشان دهنده این بود که «۷ band» روز به روز در بین مخاطبان موسیقی بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد و طرفدار پیدا می‌کند.
نکته اوج این همخوانی‌ها در تراک پرطرفدار این گروه «دوست دارم» بود که تقریبا تمام آنرا حاضرین در سالن خواندند و گروه فقط در برابر شدت همخوانی‌ها سکوت اختیار کرده بودند.

در بخش دیگری از برنامه ریتم ملایمی در سالن اجرا شد و آرش قنادی به سمت راست سن رفت و به معرفی ارکس‌تر پرداخت. پس از معرفی هر کدام از نوازنده‌ها، قطعه تک نوازی کوتاهی توسط‌‌ همان نوازندهاجرا می‌شد که در این بین دو نوازی پرکاشن و درانز بیشتر از بقیه مورد توجه قرار گرفت. رهبر ارکس‌تر «امیر فتحی» هم مشخصا وقت زیادی را برای هماهنگی گروه گذاشته بود و تقریبا هیچ نکته منفی‌ای در کار گروه دیده نشد. در این بین امیر قنادی هم در انتهای این معرفی، به تک نوازی گییتار الکتریک پرداخت تا این غافلگیری سالن را به هوا ببرد. خود آرش هم پس از دقایقی با آکاردئونی بروی سن آمد و باعث شد فضای برنامه کاملا تغییر کند.

در بخش دیگری از این کنسرت، همه گروه با چهارپایه‌های ویژه‌ای به قسمت جلوی سن آمدند و همه در حالت نشسته به اجرای برخی قطعات پرداختند که در بین آن‌ها یک قطعه جدید هم شنیده شد که با چند دور تمرین بالاخره حاضرین در سالن توانستند پا به پای حاضرین گروه بخوانند.

در کنسرت «سون» همه وظائف مشخص بود و به طور مثال معلوم بود که کیارش پوزشی در کدام بخش برنامه باید با حاضران صحبت کند. یا امیر قنادی چه زمانی باید دیالوگ‌اش را بگوید. مشخصا همه چیز مرتب و از قبل پیش بینی شده بود.

معمولا در برنامه‌های کنسرت بلیت‌های بخش VIP برای مهمانان برنامه کنار گذاشته می‌شود تا مشکلی برای مهمانان دعوت شده یا آن‌ها که بعضا بدون دعوت می‌آیند پیش نیاید. ولی در آخرین سانس این کنسرت این اتفاق نیفتاده بود تا حاشیه‌های این چنینی برنامه خوب گروه سون را تحت تاثیر خود قرار دهند.

ماجرا از این قرار بود که هنرمندان فراوانی از جمله سیروان و زانیار خسروی، امید حاجیلی، خشایار اعتمادی، مازیار و خشایار فلاحی و خیلی‌های دیگر به دعوت شرکت ایران گام و آقای حسین خانی در این برنامه حضور داشتند ولی در کمال تعجب پس از شروع برنامه، جایی برای نشستن این هنرمندان موسیقی فراهم نبود و آن‌ها در اتاق بک استیج منتظر بودند تا شاید صندلی خالی شود!

متاسفانه یا خوشبختانه استقبال به حدی بود که حتی جا برای مهمانان دعوت شده وجود نداشت! سیروان، زانیار و امید حاجیلی سالن را ترک کردند. ارش قنادی نیز بی‌خبر از همه چیز و همه جا سیروان را از روی سن به مردم معرفی کرد تا سالن به هوا برود. همه منتظر ایستادن سیروان بودند اما وی در سالن حضور نداشت.

جابجایی چندین و چند باره خشایار اعتمادی، نیز اعتراض این خواننده و حتی حضار در سالن را در پی داشت. به هر حال شب زیبای دوستت دارم‌های گروه سون پرشور و باحاشیه تمام شد.

عکس های اجرای پرشور گروه سون را در بخش های دیگر سایت ببنید


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 آبان 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ سکوت مبهم با صدای رسول عبدالهی متن آهنگ سکوت مبهم رسول عبدالهی Download New Music Farshid Adhami Download New Music Farshid Adhami Midoonesti دانلود آهنگ فرشید ادهمی دانلود آهنگ فرشید ادهمی میدونستی دانلود آهنگ میدونستی از فرشید ادهمی دانلود آهنگ میدونستی با صدای فرشید ادهمی متن آهنگ میدونستی فرشید ادهمی Download New Music Naser Kafashi Shekaste Eshghi دانلود آهنگ امين حسنعلي لو دانلود آهنگ شكست عشقي دانلود آهنگ شكست عشقي ازناصر كفاشي و امين حسنعلي لو دانلود آهنگ شكست عشقي با صدای ناصر كفاشي و امين حسنعلي لو دانلود آهنگ ناصر كفاشي دانلود آهنگ ناصر كفاشي و امين حسنعلي لو شكست عشقي متن آهنگ شكست عشقي ناصر كفاشي و امين حسنعلي لو Download New Music Ramin Bibak Fasele دانلود آهنگ رامین بی باک فاصله دانلود آهنگ فاصله از رامین بی باک دانلود آهنگ فاصله با صدای رامین بی باک متن آهنگ فاصله رامین بی باک دانلود آهنگ مسعود شرافتمند دانلود آهنگ مسعود شرافتمند می خوام همه بدونن دانلود آهنگ می خوام همه بدونن دانلود آهنگ می خوام همه بدونن از مسعود شرافتمند دانلود آهنگ می خوام همه بدونن با صدای مسعود شرافتمند متن آهنگ می خوام همه بدونن مسعود شرافتمند Download New Music Hadi Sepasi Aroome Joonam دانلود آهنگ آروم جونم دانلود آهنگ آروم جونم از هادی سپاسی دانلود آهنگ آروم جونم با صدای هادی سپاسی دانلود آهنگ هادی سپاسی آروم جونم متن آهنگ آروم جونم هادی سپاسی Download New Music Ali Sotoodeh Oon Manam دانلود آهنگ اون منم از علی ستوده دانلود آهنگ اون منم با صدای علی ستوده دانلود آهنگ علی ستوده اون منم متن آهنگ اون منم علی ستوده Download New Music Mosht Download New Music Mosht & ShahabSang Kasif Download New Music ShahabSang دانلود آهنگ شهاب سنگ دانلود آهنگ کثیف دانلود آهنگ مشت متن آهنگ کثیف مشت و شهاب سنگ Download New Music Mohammad Samadi Ostooreh دانلود آهنگ اسطوره از محمد صمدی دانلود آهنگ اسطوره با صدای محمد صمدی دانلود آهنگ محمد صمدی اسطوره