شهاب رمضان: شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی

شهاب رمضان: شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی

موسیقی ما – وحید لشکری: طی روزهای آینده باید منتظر آلبوم «جشن تنهایی» با صدای«شهاب رمضان» باشیم. آلبومی که نامهای معتبر موسیقی را در خود می بیند و تیزر آن هم مراحل پایانی ساخت را سپری می کند. شهاب رمضان از دیدگاه کارشناسان به عنوان یکی از نامزدهای بهترین آهنگساز پاپ انتخاب شده است و او در گفتگو با سایت «موسیقی ما» این نکته را بیان کرد که با آهنگسازی شروع کرده و شغل اول خودش را اینکار دانست.
  از اینکه از سوی کارشناسان بیشترین رای را در بخش«بهترین آهنگساز» بدست آوردید چه حسی دارید؟ من در کنار اینکه خواننده هستم کار آهنگسازی را نیز دنبال میکنم. با آهنگسازی شروع کردم و فکر میکنم شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی. به خاطر این است که من برای یک سری از خواننده ها و همکاران کار ساخته ام. خوشحالم از اینکه دوستان آهنگساز و خواننده و یا ترانه سرا من را انتخاب کرده اند.
  به نظر شما چه تفاوتهایی میان نتایج بدست آمده در بخش کارشناسی با بخش مردمی وجود دارد؟ صراحتا این مساله را بیان می کنم که یک سری از خواننده ها در کنار اینکه خودشان هم آهنگ می سازند پرطرفدار هستند و اینجا یک مقدار نظرات مردمی فرق دارد. یک سری از گزینه ها وجود دارد که طرفداران آنها را برای آهنگسازی نیز انتخاب می کنند. درست است من هم خواننده ام و هم آهنگساز ولی فعالیت زیادی در زمینه آهنگسازی داشته ام. در این بخش فکر میکنم اکثر آهنگسازانی که انتخاب شده اند هم خواننده اند و هم آهنگساز.
  برگزاری چنین نظرسنجی ها و جشن ها چه تاثیراتی در موسیقی کشور خواهد داشت؟ تاثیرات مثبتی بر روی روند موسیقی خواهد داشت. اما به عنوان مثال همین که در بین این پنج نفر انتخاب شده ام برایم کافی است و دوست دارم همیشه کارهایم مورد استقبال قرار بگیرد و کارهای ارزشی بسازم. اینکه انتخاب شده ام برای من یک افتخار است و سعی میکنم در کار خودم پیشرفت زیادی داشته باشم. ولی اینگونه فعالیتها رقابت خوبی در بین موزیسین ها نیز ایجاد خواهد کرد.
  به جز خودتان کدام نامزد دیگر را شایسته برتر شدن در این شاخه می دانید؟ تمامی دوستان حاضر در این بخش بسیار خوب هستند. اما من می خواهم «سیروان خسروی» را انتخاب کنم که در بخش آهنگسازی و تنظیم تبحر خاصی دارد. اغلب مخاطبان تنظیم های سیروان را بیشتر شنیده اند و او در بخش آهنگسازی فعالیتهای محدودی دارد. در سبک خودش و سایر سبکها آثار به یادماندنی زیادی دارد. به عنوان مثال آهنگسازی قطعه «شام ایرانی» که با صدای من پخش شد اثر سیروان است و وی سبکهای ایرانی را نیز خوب می شناسد و در آلبوم جدیدم 5 کار را برایم ساخته است.
  و مهمترین برنامه های شما برای سال 92 چیست؟ مهمترین برنامه من برای امسال این است که پرکارتر باشم. آلبوم دوم من بعد از دو سال و هشت ماه منتشر خواهد شد. سعی میکنم کارهای ارزشی را انتخاب کنم. اگر می خواهم تک ترکی را تولید کنم یا اگر آلبومی قرار است از من پخش شود باید تک تک آنها ارزش داشته باشند. فقط منتظر این هستم طرفدارانم را از نزدیک در کنسرت خودم و اگر به امید خدا قسمت بشود روز تولد خودم کنسرت برگزار کنم.


منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 03:22


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ پيام شايگان رقص پنگوئن دانلود آهنگ رقص پنگوئن دانلود آهنگ رقص پنگوئن از پيام شايگان دانلود آهنگ رقص پنگوئن با صدای پيام شايگان Download New Music Mohammad Khalaj Nameh دانلود آهنگ محمد خلج نامه دانلود آهنگ نامه از محمد خلج دانلود آهنگ نامه با صدای محمد خلج Download New Music Mohammadreza Hedayati To Koja Khoshi دانلود آهنگ تو کجا خوشی Download New Music D.Kr Download New Music D.Kr Khabzadeh دانلود آهنگ خواب زده دانلود آهنگ خواب زده از گروه دِکُر دانلود آهنگ خواب زده با صدای گروه دِکُر دانلود آهنگ گروه دِکُر دانلود آهنگ گروه دِکُر خواب زده Download New Music Ali Abdolmaleki Bi Ehsas دانلود آهنگ بی احساس از علی عبدالمالکی دانلود آهنگ بی احساس با صدای علی عبدالمالکی دانلود آهنگ علی عبدالمالکی بی احساس متن آهنگ بی احساس علی عبدالمالکی Download New Music Faramarz Eyvazi Download New Music Mohammad Meshkani Download New Music Mohammad Meshkani Ft Faramarz Eyvazi Gharare Biay دانلود آهنگ فرامرز عیوضی دانلود آهنگ قراره بیای دانلود آهنگ محمد مشکانی Download New Music Akbar Mirzaei Download New Music Akbar Mirzaei Kojaei Divoone دانلود آهنگ اکبر میزایی دانلود آهنگ اکبر میزایی کجایی دیوونه دانلود آهنگ کجایی دیوونه دانلود آهنگ کجایی دیوونه از اکبر میزایی دانلود آهنگ کجایی دیوونه با صدای اکبر میزایی متن آهنگ کجایی دیوونه اکبر میزایی Download New Music Saeed Kermani Download New Music Saeed Kermani Begoo Are دانلود آهنگ بگو آره دانلود آهنگ بگو آره از سعید کرمانی دانلود آهنگ بگو آره با صدای سعید کرمانی دانلود آهنگ سعید کرمانی بگو آره متن آهنگ بگو آره سعید کرمانی Download New Music Ali Bayat Download New Music Ali Bayat Azizam دانلود آهنگ عزیزم از علی بیات دانلود آهنگ عزیزم با صدای علی بیات دانلود آهنگ علی بیات دانلود آهنگ علی بیات عزیزم Download New Music Omid Jahan Bighararam Sho