شهاب رمضان: شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی

شهاب رمضان: شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی

موسیقی ما – وحید لشکری: طی روزهای آینده باید منتظر آلبوم «جشن تنهایی» با صدای«شهاب رمضان» باشیم. آلبومی که نامهای معتبر موسیقی را در خود می بیند و تیزر آن هم مراحل پایانی ساخت را سپری می کند. شهاب رمضان از دیدگاه کارشناسان به عنوان یکی از نامزدهای بهترین آهنگساز پاپ انتخاب شده است و او در گفتگو با سایت «موسیقی ما» این نکته را بیان کرد که با آهنگسازی شروع کرده و شغل اول خودش را اینکار دانست.
  از اینکه از سوی کارشناسان بیشترین رای را در بخش«بهترین آهنگساز» بدست آوردید چه حسی دارید؟ من در کنار اینکه خواننده هستم کار آهنگسازی را نیز دنبال میکنم. با آهنگسازی شروع کردم و فکر میکنم شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی. به خاطر این است که من برای یک سری از خواننده ها و همکاران کار ساخته ام. خوشحالم از اینکه دوستان آهنگساز و خواننده و یا ترانه سرا من را انتخاب کرده اند.
  به نظر شما چه تفاوتهایی میان نتایج بدست آمده در بخش کارشناسی با بخش مردمی وجود دارد؟ صراحتا این مساله را بیان می کنم که یک سری از خواننده ها در کنار اینکه خودشان هم آهنگ می سازند پرطرفدار هستند و اینجا یک مقدار نظرات مردمی فرق دارد. یک سری از گزینه ها وجود دارد که طرفداران آنها را برای آهنگسازی نیز انتخاب می کنند. درست است من هم خواننده ام و هم آهنگساز ولی فعالیت زیادی در زمینه آهنگسازی داشته ام. در این بخش فکر میکنم اکثر آهنگسازانی که انتخاب شده اند هم خواننده اند و هم آهنگساز.
  برگزاری چنین نظرسنجی ها و جشن ها چه تاثیراتی در موسیقی کشور خواهد داشت؟ تاثیرات مثبتی بر روی روند موسیقی خواهد داشت. اما به عنوان مثال همین که در بین این پنج نفر انتخاب شده ام برایم کافی است و دوست دارم همیشه کارهایم مورد استقبال قرار بگیرد و کارهای ارزشی بسازم. اینکه انتخاب شده ام برای من یک افتخار است و سعی میکنم در کار خودم پیشرفت زیادی داشته باشم. ولی اینگونه فعالیتها رقابت خوبی در بین موزیسین ها نیز ایجاد خواهد کرد.
  به جز خودتان کدام نامزد دیگر را شایسته برتر شدن در این شاخه می دانید؟ تمامی دوستان حاضر در این بخش بسیار خوب هستند. اما من می خواهم «سیروان خسروی» را انتخاب کنم که در بخش آهنگسازی و تنظیم تبحر خاصی دارد. اغلب مخاطبان تنظیم های سیروان را بیشتر شنیده اند و او در بخش آهنگسازی فعالیتهای محدودی دارد. در سبک خودش و سایر سبکها آثار به یادماندنی زیادی دارد. به عنوان مثال آهنگسازی قطعه «شام ایرانی» که با صدای من پخش شد اثر سیروان است و وی سبکهای ایرانی را نیز خوب می شناسد و در آلبوم جدیدم 5 کار را برایم ساخته است.
  و مهمترین برنامه های شما برای سال 92 چیست؟ مهمترین برنامه من برای امسال این است که پرکارتر باشم. آلبوم دوم من بعد از دو سال و هشت ماه منتشر خواهد شد. سعی میکنم کارهای ارزشی را انتخاب کنم. اگر می خواهم تک ترکی را تولید کنم یا اگر آلبومی قرار است از من پخش شود باید تک تک آنها ارزش داشته باشند. فقط منتظر این هستم طرفدارانم را از نزدیک در کنسرت خودم و اگر به امید خدا قسمت بشود روز تولد خودم کنسرت برگزار کنم.


منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 03:22


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ حواست نیست ماهان بهرام خان دانلود دکلمه جدید دانلود دکلمه زیبا دانلود دکلمه فریبرز لاچینی دانلود دکلمه کسی چه میداند دانلود آهنگ کلافه از یاسین غلامی دانلود آهنگ کلافه با صدای یاسین غلامی دانلود آهنگ یاسین غلامی کلافه متن آهنگ کلافه یاسین غلامی دانلود آهنگ ندیم یکی دیگه دانلود آهنگ یکی دیگه از ندیم دانلود آهنگ یکی دیگه با صدای ندیم متن آهنگ یکی دیگه ندیم دانلود آهنگ EMO Band بیا برگرد دانلود آهنگ بیا برگرد از EMO Band دانلود آهنگ بیا برگرد با صدای EMO Band متن آهنگ بیا برگرد EMO Band دانلود آهنگ امیرعلی و علیرضا روزگار چی شده دانلود آهنگ چی شده دانلود آهنگ چی شده از امیرعلی و علیرضا روزگار دانلود آهنگ چی شده با صدای امیرعلی و علیرضا روزگار متن آهنگ چی شده امیرعلی و علیرضا روزگار دانلود آهنگ امید مهرآبادی دانلود آهنگ امید مهرآبادی نرو عذابم نده دانلود آهنگ نرو عذابم نده دانلود آهنگ نرو عذابم نده از امید مهرآبادی دانلود آهنگ نرو عذابم نده با صدای امید مهرآبادی متن آهنگ نرو عذابم نده امید مهرآبادی دانلود آهنگ روزهای بی کسی دانلود آهنگ روزهای بی کسی از میثم جمشیدپور دانلود آهنگ روزهای بی کسی با صدای میثم جمشیدپور دانلود آهنگ میثم جمشیدپور روزهای بی کسی متن آهنگ روزهای بی کسی میثم جمشیدپور دانلود آهنگ احسان سلیمانی مثل پروانه دانلود آهنگ مثل پروانه دانلود آهنگ مثل پروانه از احسان سلیمانی دانلود آهنگ مثل پروانه با صدای احسان سلیمانی متن آهنگ مثل پروانه احسان سلیمانی دانلود آهنگ منصور بلوچی دانلود آهنگ منصور بلوچی نگات حال خوشی داره دانلود آهنگ نگات حال خوشی داره دانلود آهنگ نگات حال خوشی داره از منصور بلوچی دانلود آهنگ نگات حال خوشی داره با صدای منصور بلوچی متن آهنگ نگات حال خوشی داره منصور بلوچی دانلود آهنگ بیتابی دانلود آهنگ بیتابی از ماجد دانلود آهنگ بیتابی با صدای ماجد دانلود آهنگ ماجد بیتابی دانلود آهنگ عاشقم نباش دانلود آهنگ عاشقم نباش از میلاد بابایی