شهاب رمضان: شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی

شهاب رمضان: شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی

موسیقی ما – وحید لشکری: طی روزهای آینده باید منتظر آلبوم «جشن تنهایی» با صدای«شهاب رمضان» باشیم. آلبومی که نامهای معتبر موسیقی را در خود می بیند و تیزر آن هم مراحل پایانی ساخت را سپری می کند. شهاب رمضان از دیدگاه کارشناسان به عنوان یکی از نامزدهای بهترین آهنگساز پاپ انتخاب شده است و او در گفتگو با سایت «موسیقی ما» این نکته را بیان کرد که با آهنگسازی شروع کرده و شغل اول خودش را اینکار دانست.
  از اینکه از سوی کارشناسان بیشترین رای را در بخش«بهترین آهنگساز» بدست آوردید چه حسی دارید؟ من در کنار اینکه خواننده هستم کار آهنگسازی را نیز دنبال میکنم. با آهنگسازی شروع کردم و فکر میکنم شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی. به خاطر این است که من برای یک سری از خواننده ها و همکاران کار ساخته ام. خوشحالم از اینکه دوستان آهنگساز و خواننده و یا ترانه سرا من را انتخاب کرده اند.
  به نظر شما چه تفاوتهایی میان نتایج بدست آمده در بخش کارشناسی با بخش مردمی وجود دارد؟ صراحتا این مساله را بیان می کنم که یک سری از خواننده ها در کنار اینکه خودشان هم آهنگ می سازند پرطرفدار هستند و اینجا یک مقدار نظرات مردمی فرق دارد. یک سری از گزینه ها وجود دارد که طرفداران آنها را برای آهنگسازی نیز انتخاب می کنند. درست است من هم خواننده ام و هم آهنگساز ولی فعالیت زیادی در زمینه آهنگسازی داشته ام. در این بخش فکر میکنم اکثر آهنگسازانی که انتخاب شده اند هم خواننده اند و هم آهنگساز.
  برگزاری چنین نظرسنجی ها و جشن ها چه تاثیراتی در موسیقی کشور خواهد داشت؟ تاثیرات مثبتی بر روی روند موسیقی خواهد داشت. اما به عنوان مثال همین که در بین این پنج نفر انتخاب شده ام برایم کافی است و دوست دارم همیشه کارهایم مورد استقبال قرار بگیرد و کارهای ارزشی بسازم. اینکه انتخاب شده ام برای من یک افتخار است و سعی میکنم در کار خودم پیشرفت زیادی داشته باشم. ولی اینگونه فعالیتها رقابت خوبی در بین موزیسین ها نیز ایجاد خواهد کرد.
  به جز خودتان کدام نامزد دیگر را شایسته برتر شدن در این شاخه می دانید؟ تمامی دوستان حاضر در این بخش بسیار خوب هستند. اما من می خواهم «سیروان خسروی» را انتخاب کنم که در بخش آهنگسازی و تنظیم تبحر خاصی دارد. اغلب مخاطبان تنظیم های سیروان را بیشتر شنیده اند و او در بخش آهنگسازی فعالیتهای محدودی دارد. در سبک خودش و سایر سبکها آثار به یادماندنی زیادی دارد. به عنوان مثال آهنگسازی قطعه «شام ایرانی» که با صدای من پخش شد اثر سیروان است و وی سبکهای ایرانی را نیز خوب می شناسد و در آلبوم جدیدم 5 کار را برایم ساخته است.
  و مهمترین برنامه های شما برای سال 92 چیست؟ مهمترین برنامه من برای امسال این است که پرکارتر باشم. آلبوم دوم من بعد از دو سال و هشت ماه منتشر خواهد شد. سعی میکنم کارهای ارزشی را انتخاب کنم. اگر می خواهم تک ترکی را تولید کنم یا اگر آلبومی قرار است از من پخش شود باید تک تک آنها ارزش داشته باشند. فقط منتظر این هستم طرفدارانم را از نزدیک در کنسرت خودم و اگر به امید خدا قسمت بشود روز تولد خودم کنسرت برگزار کنم.


منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 03:22


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ پویا بیاتی تبسم مهتاب دانلود آهنگ پویا بیاتی تنفس ممنوع دانلود آهنگ پویا بیاتی سفید کم رنگ دانلود آهنگ پویا بیاتی مثل دیونه ها دانلود آهنگ پویا بیاتی من خط فاصل تو دانلود آهنگ پویا بیاتی میم مقدس دانلود آلبوم نقطه سر خط دانلود آهنگ پویا بیاتی تکلیف عشق دانلود آهنگ پویا بیاتی جنگ مرگ دانلود آهنگ پویا بیاتی دلتنگی دانلود آهنگ پویا بیاتی زهر قهر دانلود آهنگ پویا بیاتی سکوت کهنه دانلود آهنگ پویا بیاتی سمفونیه عشق دانلود آهنگ پویا بیاتی نبض رویا دانلود آهنگ پویا بیاتی نقطه سر خط دانلود آهنگ پویا بیاتی یادگاری دانلود آلبوم یک استکان لبخند دانلود آهنگ پویا بیاتی آخرین وارث دانلود آهنگ پویا بیاتی دل نکندی دانلود آهنگ پویا بیاتی کم توقع دانلود آهنگ پویا بیاتی من و باور کن دانلود آهنگ پویا بیاتی نقص عشق دانلود آهنگ پویا بیاتی یا تو یا بازم تو دانلود آهنگ پویا بیاتی یک استکان لبخند دانلود آلبوم ضربان دانلود آهنگ پویا بیاتی بازمانده دانلود آهنگ پویا بیاتی پشت میز محاکمه دانلود آهنگ پویا بیاتی ترانه اشک دانلود آهنگ پویا بیاتی تفنگ راستکی دانلود آهنگ پویا بیاتی حق با توئه دانلود آهنگ پویا بیاتی خلصه دانلود آهنگ پویا بیاتی خون و حنجر دانلود آهنگ پویا بیاتی درس عبرت دانلود آهنگ پویا بیاتی سلول انفرادی دانلود آهنگ پویا بیاتی ضربان دانلود آهنگ پویا بیاتی فاجعه دانلود آهنگ پویا بیاتی می خوام ازم برنجی دانلود آهنگ پویا بیاتی نگو تنهایی دانلود آلبوم مادون سبز دانلود اهنگ پویا بیاتی دانلود اهنگ پویا بیاتی آن چه گذشت دانلود اهنگ پویا بیاتی اخراجی ها دانلود اهنگ پویا بیاتی تلخ پر رنگ دانلود اهنگ پویا بیاتی قاف قفس دانلود اهنگ پویا بیاتی لحظه ی تولد تو دانلود اهنگ پویا بیاتی مادون سبز دانلود اهنگ پویا بیاتی محبوب ترین دانلود اهنگ پویا بیاتی یک سال گذشت دانلود آلبوم شناسنامه جعلی دانلود آهنگ پویا بیاتی اوتوبان جهنم