شهاب رمضان: شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی

شهاب رمضان: شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی

موسیقی ما – وحید لشکری: طی روزهای آینده باید منتظر آلبوم «جشن تنهایی» با صدای«شهاب رمضان» باشیم. آلبومی که نامهای معتبر موسیقی را در خود می بیند و تیزر آن هم مراحل پایانی ساخت را سپری می کند. شهاب رمضان از دیدگاه کارشناسان به عنوان یکی از نامزدهای بهترین آهنگساز پاپ انتخاب شده است و او در گفتگو با سایت «موسیقی ما» این نکته را بیان کرد که با آهنگسازی شروع کرده و شغل اول خودش را اینکار دانست.
  از اینکه از سوی کارشناسان بیشترین رای را در بخش«بهترین آهنگساز» بدست آوردید چه حسی دارید؟ من در کنار اینکه خواننده هستم کار آهنگسازی را نیز دنبال میکنم. با آهنگسازی شروع کردم و فکر میکنم شغل خودم را اول آهنگسازی می دانم بعد خوانندگی. به خاطر این است که من برای یک سری از خواننده ها و همکاران کار ساخته ام. خوشحالم از اینکه دوستان آهنگساز و خواننده و یا ترانه سرا من را انتخاب کرده اند.
  به نظر شما چه تفاوتهایی میان نتایج بدست آمده در بخش کارشناسی با بخش مردمی وجود دارد؟ صراحتا این مساله را بیان می کنم که یک سری از خواننده ها در کنار اینکه خودشان هم آهنگ می سازند پرطرفدار هستند و اینجا یک مقدار نظرات مردمی فرق دارد. یک سری از گزینه ها وجود دارد که طرفداران آنها را برای آهنگسازی نیز انتخاب می کنند. درست است من هم خواننده ام و هم آهنگساز ولی فعالیت زیادی در زمینه آهنگسازی داشته ام. در این بخش فکر میکنم اکثر آهنگسازانی که انتخاب شده اند هم خواننده اند و هم آهنگساز.
  برگزاری چنین نظرسنجی ها و جشن ها چه تاثیراتی در موسیقی کشور خواهد داشت؟ تاثیرات مثبتی بر روی روند موسیقی خواهد داشت. اما به عنوان مثال همین که در بین این پنج نفر انتخاب شده ام برایم کافی است و دوست دارم همیشه کارهایم مورد استقبال قرار بگیرد و کارهای ارزشی بسازم. اینکه انتخاب شده ام برای من یک افتخار است و سعی میکنم در کار خودم پیشرفت زیادی داشته باشم. ولی اینگونه فعالیتها رقابت خوبی در بین موزیسین ها نیز ایجاد خواهد کرد.
  به جز خودتان کدام نامزد دیگر را شایسته برتر شدن در این شاخه می دانید؟ تمامی دوستان حاضر در این بخش بسیار خوب هستند. اما من می خواهم «سیروان خسروی» را انتخاب کنم که در بخش آهنگسازی و تنظیم تبحر خاصی دارد. اغلب مخاطبان تنظیم های سیروان را بیشتر شنیده اند و او در بخش آهنگسازی فعالیتهای محدودی دارد. در سبک خودش و سایر سبکها آثار به یادماندنی زیادی دارد. به عنوان مثال آهنگسازی قطعه «شام ایرانی» که با صدای من پخش شد اثر سیروان است و وی سبکهای ایرانی را نیز خوب می شناسد و در آلبوم جدیدم 5 کار را برایم ساخته است.
  و مهمترین برنامه های شما برای سال 92 چیست؟ مهمترین برنامه من برای امسال این است که پرکارتر باشم. آلبوم دوم من بعد از دو سال و هشت ماه منتشر خواهد شد. سعی میکنم کارهای ارزشی را انتخاب کنم. اگر می خواهم تک ترکی را تولید کنم یا اگر آلبومی قرار است از من پخش شود باید تک تک آنها ارزش داشته باشند. فقط منتظر این هستم طرفدارانم را از نزدیک در کنسرت خودم و اگر به امید خدا قسمت بشود روز تولد خودم کنسرت برگزار کنم.


منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 03:22


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ یا حسین از افشین آذری دانلود آهنگ یا حسین با صدای افشین آذری متن آهنگ یا حسین افشین آذری دانلود آهنگ رضا شیری مجنون بی چون و چرا دانلود آهنگ مجنون بی چون و چرا دانلود آهنگ مجنون بی چون و چرا از رضا شیری دانلود آهنگ مجنون بی چون و چرا با صدای رضا شیری دانلود آهنگ محرم رضا شیری دانلود آهنگ مسیا متن آهنگ مجنون بی چون و چرا رضا شیری دانلود آهنگ علی زیبایی عمو جونم عباس دانلود آهنگ عمو جونم عباس دانلود آهنگ عمو جونم عباس از علی زیبایی دانلود آهنگ عمو جونم عباس با صدای علی زیبایی دانلود آهنگ محرم علی تکتا دانلود آهنگ محرم علی زیبایی متن آهنگ عمو جونم عباس علی زیبایی دانلود آهنگ حال این روزا دانلود آهنگ عماد طالب زاده دانلود آهنگ همه دنیامی دانلود آهنگ غم غربت کد اهنگ پیشواز البوم خیال خام دانلود آهنگ حميد طالب زاده دانلود آهنگ بهش بگو دانلود آهنگ علی اصغر دانلود آهنگ علی اصغر از علی عبدالمالکی دانلود آهنگ علی اصغر با صدای علی عبدالمالکی دانلود آهنگ علی عبدالمالکی علی اصغر دانلود آهنگ علی عبدالمالکی عمو عباس دانلود آهنگ عمو عباس دانلود آهنگ عمو عباس از علی عبدالمالکی دانلود آهنگ عمو عباس با صدای علی عبدالمالکی دانلود آهنگ محرم علی عبدالمالکی متن آهنگ علی اصغر علی عبدالمالکی متن آهنگ عمو عباس علی عبدالمالکی دانلود آهنگ آی عاشقا دانلود آهنگ آی عاشقا از حامد هاکان دانلود آهنگ آی عاشقا با صدای حامد هاکان دانلود آهنگ حامد هاکان آی عاشقا دانلود آهنگ محرم حامد هاکان متن آهنگ آی عاشقا حامد هاکان دانلود آهنگ بنيامين بهادري دانلود آهنگ بنيامين بهادري موج محرم دانلود آهنگ سهراب پاكزاد دانلود آهنگ محرم بنیامین بهادری دانلود آهنگ محرم سهراب پاکزاد دانلود آهنگ موج محرم دانلود آهنگ موج محرم از بنيامين بهادري دانلود آهنگ موج محرم با صدای بنيامين بهادري متن آهنگ موج محرم بنیامین بهادری