شهرام شکوهی: آلبوم جدیدم با عنوان «کولی عشق» بعد از ایام محرم و صفر مننتشر می‌شود

شهرام شکوهی: آلبوم جدیدم با عنوان «کولی عشق» بعد از ایام محرم و صفر مننتشر می‌شود

موسیقی ما – وحید لشکری: چندی پیش در صفحات و سایت‌های هواداران «شهرام شکوهی» طرحی منتشر شد که گویا نشان از کاور آلبوم جدید این خواننده می‌داد. «انگیزه»، «جان خسته»، «دونه دونه»، «از ماست که بر ماست» و «خیال کن» و... برخی از قطعاتی بودند که در این عکس نام آنها به عنوان قطعات آلبوم جدید به چشم می‌خورد. «شهرام شکوهی» در گفتگوی اختصاصی با سایت «موسیقی ما» ضمن تایید این کاور از جزئیات آلبوم و زمان انتشار آن سخن گفت ...

*چندی پیش عکسی در فضای مجازی منتشر شد که شبیه کاور آلبوم جدید شما بود و جزئیات ترک ها و عوامل تولید در آن به چشم می خورد. آن عکس را تایید می کنید؟
بله آن جزئیات تقریبا درست است چون مجوز نشر را اخذ کرده ایم. آلبوم تقریبا با همان اطلاعات منتشر می شود. فقط شاید ترتیب قطعات کمی عوض شود ولی آهنگ ها همان است. دوازده ترک داریم و کم یا زیاد نمی شود. در این مجموعه دو قطعه در گذشته منتشر شده است و یک اثر نیز به عنوان تیتراژ مجموعه تلویزیونی «عاشقان» شنیده شد و نه قطعه جدید هم داریم. دوست داشتم که این سه قطعه در قالب یک مجموعه در اختیار مردم باشد.

*تاریخ انتشار چه زمانی است؟
تمام سعی ما این است که بلافاصله پس از پایان ماه صفر آلبوم را منتشر کنیم. پس از هماهنگی با شرکت پخش روز دقیق ارائه اثر اعلام می شود. مجوز نشر را دریافت کرده ایم و کار آماده انتشار است.

*از طریق چه شرکتی منتشر می شود؟
طبق صحبت هایی که از قبل داشتیم این آلبوم توسط آقای «مجید محسنی» یعنی شرکت «هنر اول» منتشر می شود.

*اصلا چرا چنین عکسی را منتشر کردید؟
چون معمولا از کاور آلبوم به همراه پوستر رونمایی می شود. به جهت اطلاع رسانی بود و خواستیم که یک اطلاعات جامع از نام آهنگ ها به دست مخاطبان برسد.

*طرح جلد آلبوم نیز بک گراند همان عکس است؟
خیر قطعا عوض می شود.

*از فضای ملودی ها و تنظیم های آلبوم کمی برای ما بگویید.
این آلبوم در ادامه آلبوم «مدارا» است. طبق برنامه ریزی که از قبل داشتم قرار بر این بود که آلبوم دوم در ادامه اول باشد. اما برای سومین مجموعه تغییراتی در سیستم کاری خودم لحاظ می کنم زیرا حداقل باید دو آلبوم اول در یک مسیر باشد. از سوی دیگر هنوز کارم آنقدر تکراری نشده است که بخواهم به تغییر فکر کنم. انتقادات و پیشنهاداتی که از آلبوم اول دریافت کرده بودیم را در پروسه تولید این اثر جدید لحاظ کردیم. در موسیقی پاپ آنقدر اثر ارائه نکرده ام که بخواهم اسم تکرار را بر روی آن بگذارم. برای خودم سبک قائل نمی شوم ولی آن مدلی که من کار می کنم هنوز آنقدر در گوش مردم نرفته است که بترسیم و به ما بگویند که به ورطه تکرار افتاده اید. یک سری از مسائلی که در آلبوم اول به ما گفتند از عمد بود ولی سعی کردیم که با در نظر گرفتن کلیت آنها یک آلبوم قابل قبول ارائه کنیم. در آلبوم مدارا قطعات تمام الکترونیک و آکوستیک داشتیم و این بار نیز همانگونه عمل کردیم. مدل کاری من که گیتارمحور است و باز هم می گویم که اسمش را سبک نمی گذارم را ادامه داده ایم.

با وجود اضافه شدن ترانه سراهای جدید فضای اشعار به چه صورت است؟
اصولا مدل آثار من به گونه ای است که در برخی فضاهای کاری دغدغه دارم و بیشتر در همان حدود است. از لحاظ کلامی با آلبوم اول تفاوت های خیلی زیادی ندارد. من که خودم ترانه سرای خوبی نیستم و دوستان قطعا از من بهتر هستند و کارهای خیلی خوبی انجام دادند. انشالله که مردم بشنوند و دوست داشته باشند.

از کنسرت ها چه خبر؟
همه چیز بستگی به انتشار آلبوم دارد و اگر بتوانیم در دی ماه آلبوم را ارائه کنیم تا پایان سال در تهران روی صحنه می رویم. اگر تاخیری در زمان انتشار بیفتد در برنامه های کنسرت های ما تغییراتی به وجود می آید.

و صحبت پایانی؟
از همه دوستانی که اسم آنها در کاور آلبوم هست تشکر می کنم. از آقایان مهندس «جلیلی» و مجید محسنی و همه کسانی در شکل گیری این اثر ما را همراهی کردند هم قدردانی می کنم. یک معذرت خواهی نیز باید داشته باشم از آن دوستانی که پیگیر بودند و فاصله بین آلبوم ها بیش از دو سال شد. انشالله آلبوم آنقدر به گوش این عزیزان خوب بیاید که جبران این تاخیر بشود.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ماشهرام شکوهی: هنوز کارم آنقدر تکراری نشده است که بخواهم به تغییر فکر کنم
شهرام شکوهی: هنوز کارم آنقدر تکراری نشده است که بخواهم به تغییر فکر کنم


تاریخ انتشار : جمعه 29 آذر 1392 - 18:07


آهنگ های مشابه

آهنگ کولی عشق
آهنگ کولی عشق
شهرام شکوهی
آهنگ محرم اسرار
آهنگ محرم اسرار
بهنام صفوی و شهرام شکوهی
آهنگ موج محرم
آهنگ موج محرم
امید میرزاعزیزی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ علیرضا احمدی دانلود آهنگ علیرضا احمدی آرامش متن آهنگ آرامش علیرضا احمدی دانلود آهنگ بهراد شهریاری هیس دانلود آهنگ هیس دانلود آهنگ هیس از بهراد شهریاری دانلود آهنگ هیس با صدای بهراد شهریاری متن آهنگ هیس بهراد شهریاری دانلود آهنگ آرش پندیدن دانلود آهنگ آرش پندیدن خواب خوب دانلود آهنگ خواب خوب دانلود آهنگ خواب خوب از آرش پندیدن دانلود آهنگ خواب خوب با صدای آرش پندیدن متن آهنگ خواب خوب آرش پندیدن دانلود آهنگ دیوونگی از علی قاسمی دانلود آهنگ دیوونگی با صدای علی قاسمی دانلود آهنگ شهریار سپهری دانلود آهنگ علی قاسمی دانلود آهنگ بانو از میلاد بابایی دانلود آهنگ بانو با صدای میلاد بابایی دانلود آهنگ میلاد بابایی بانو متن آهنگ بانو میلاد بابایی دانلود آهنگ جاذبه از زانیار خسروی دانلود آهنگ جاذبه با صدای زانیار خسروی دانلود آهنگ زانیار خسروی جاذبه متن آهنگ جاذبه زانیار خسروی دانلود آهنگ سوال بی جواب از فرشاد سپهر دانلود آهنگ سوال بی جواب با صدای فرشاد سپهر دانلود آهنگ فرشاد سپهر سوال بی جواب متن آهنگ سوال بی جواب فرشاد سپهر دانلود آهنگ شب فوق العاده دانلود آهنگ شب فوق العاده از علیرضا روزگار دانلود آهنگ شب فوق العاده با صدای علیرضا روزگار دانلود آهنگ علیرضا روزگار شب فوق العاده متن آهنگ شب فوق العاده علیرضا روزگار دانلود آهنگ اسکورت دانلود آهنگ اسکورت از سجاد راد دانلود آهنگ اسکورت با صدای سجاد راد دانلود آهنگ سجاد راد اسکورت متن آهنگ اسکورت سجاد راد دانلود آهنگ رضا صادقی مرد دیوونه دانلود آهنگ مرد دیوونه از رضا صادقی دانلود آهنگ مرد دیوونه با صدای رضا صادقی متن آهنگ مرد دیوونه رضا صادقی دانلود آهنگ احمد صفایی اشتباه دانلود آهنگ اشتباه از احمد صفایی دانلود آهنگ اشتباه با صدای احمد صفایی متن آهنگ اشتباه احمد صفایی دانلود آهنگ دوری از من دانلود آهنگ دوری از من از کسری حرمتی پور