شهرام شکوهی: آلبوم جدیدم با عنوان «کولی عشق» بعد از ایام محرم و صفر مننتشر می‌شود

شهرام شکوهی: آلبوم جدیدم با عنوان «کولی عشق» بعد از ایام محرم و صفر مننتشر می‌شود

موسیقی ما – وحید لشکری: چندی پیش در صفحات و سایت‌های هواداران «شهرام شکوهی» طرحی منتشر شد که گویا نشان از کاور آلبوم جدید این خواننده می‌داد. «انگیزه»، «جان خسته»، «دونه دونه»، «از ماست که بر ماست» و «خیال کن» و... برخی از قطعاتی بودند که در این عکس نام آنها به عنوان قطعات آلبوم جدید به چشم می‌خورد. «شهرام شکوهی» در گفتگوی اختصاصی با سایت «موسیقی ما» ضمن تایید این کاور از جزئیات آلبوم و زمان انتشار آن سخن گفت ...

*چندی پیش عکسی در فضای مجازی منتشر شد که شبیه کاور آلبوم جدید شما بود و جزئیات ترک ها و عوامل تولید در آن به چشم می خورد. آن عکس را تایید می کنید؟
بله آن جزئیات تقریبا درست است چون مجوز نشر را اخذ کرده ایم. آلبوم تقریبا با همان اطلاعات منتشر می شود. فقط شاید ترتیب قطعات کمی عوض شود ولی آهنگ ها همان است. دوازده ترک داریم و کم یا زیاد نمی شود. در این مجموعه دو قطعه در گذشته منتشر شده است و یک اثر نیز به عنوان تیتراژ مجموعه تلویزیونی «عاشقان» شنیده شد و نه قطعه جدید هم داریم. دوست داشتم که این سه قطعه در قالب یک مجموعه در اختیار مردم باشد.

*تاریخ انتشار چه زمانی است؟
تمام سعی ما این است که بلافاصله پس از پایان ماه صفر آلبوم را منتشر کنیم. پس از هماهنگی با شرکت پخش روز دقیق ارائه اثر اعلام می شود. مجوز نشر را دریافت کرده ایم و کار آماده انتشار است.

*از طریق چه شرکتی منتشر می شود؟
طبق صحبت هایی که از قبل داشتیم این آلبوم توسط آقای «مجید محسنی» یعنی شرکت «هنر اول» منتشر می شود.

*اصلا چرا چنین عکسی را منتشر کردید؟
چون معمولا از کاور آلبوم به همراه پوستر رونمایی می شود. به جهت اطلاع رسانی بود و خواستیم که یک اطلاعات جامع از نام آهنگ ها به دست مخاطبان برسد.

*طرح جلد آلبوم نیز بک گراند همان عکس است؟
خیر قطعا عوض می شود.

*از فضای ملودی ها و تنظیم های آلبوم کمی برای ما بگویید.
این آلبوم در ادامه آلبوم «مدارا» است. طبق برنامه ریزی که از قبل داشتم قرار بر این بود که آلبوم دوم در ادامه اول باشد. اما برای سومین مجموعه تغییراتی در سیستم کاری خودم لحاظ می کنم زیرا حداقل باید دو آلبوم اول در یک مسیر باشد. از سوی دیگر هنوز کارم آنقدر تکراری نشده است که بخواهم به تغییر فکر کنم. انتقادات و پیشنهاداتی که از آلبوم اول دریافت کرده بودیم را در پروسه تولید این اثر جدید لحاظ کردیم. در موسیقی پاپ آنقدر اثر ارائه نکرده ام که بخواهم اسم تکرار را بر روی آن بگذارم. برای خودم سبک قائل نمی شوم ولی آن مدلی که من کار می کنم هنوز آنقدر در گوش مردم نرفته است که بترسیم و به ما بگویند که به ورطه تکرار افتاده اید. یک سری از مسائلی که در آلبوم اول به ما گفتند از عمد بود ولی سعی کردیم که با در نظر گرفتن کلیت آنها یک آلبوم قابل قبول ارائه کنیم. در آلبوم مدارا قطعات تمام الکترونیک و آکوستیک داشتیم و این بار نیز همانگونه عمل کردیم. مدل کاری من که گیتارمحور است و باز هم می گویم که اسمش را سبک نمی گذارم را ادامه داده ایم.

با وجود اضافه شدن ترانه سراهای جدید فضای اشعار به چه صورت است؟
اصولا مدل آثار من به گونه ای است که در برخی فضاهای کاری دغدغه دارم و بیشتر در همان حدود است. از لحاظ کلامی با آلبوم اول تفاوت های خیلی زیادی ندارد. من که خودم ترانه سرای خوبی نیستم و دوستان قطعا از من بهتر هستند و کارهای خیلی خوبی انجام دادند. انشالله که مردم بشنوند و دوست داشته باشند.

از کنسرت ها چه خبر؟
همه چیز بستگی به انتشار آلبوم دارد و اگر بتوانیم در دی ماه آلبوم را ارائه کنیم تا پایان سال در تهران روی صحنه می رویم. اگر تاخیری در زمان انتشار بیفتد در برنامه های کنسرت های ما تغییراتی به وجود می آید.

و صحبت پایانی؟
از همه دوستانی که اسم آنها در کاور آلبوم هست تشکر می کنم. از آقایان مهندس «جلیلی» و مجید محسنی و همه کسانی در شکل گیری این اثر ما را همراهی کردند هم قدردانی می کنم. یک معذرت خواهی نیز باید داشته باشم از آن دوستانی که پیگیر بودند و فاصله بین آلبوم ها بیش از دو سال شد. انشالله آلبوم آنقدر به گوش این عزیزان خوب بیاید که جبران این تاخیر بشود.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ماشهرام شکوهی: هنوز کارم آنقدر تکراری نشده است که بخواهم به تغییر فکر کنم
شهرام شکوهی: هنوز کارم آنقدر تکراری نشده است که بخواهم به تغییر فکر کنم


تاریخ انتشار : جمعه 29 آذر 1392 - 18:07


آهنگ های مشابه

آهنگ کولی عشق
آهنگ کولی عشق
شهرام شکوهی
آهنگ محرم اسرار
آهنگ محرم اسرار
بهنام صفوی و شهرام شکوهی
آهنگ موج محرم
آهنگ موج محرم
امید میرزاعزیزی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ سراب آیین دانلود آهنگ سراب آیین از محمدقاسم کریمی دانلود آهنگ سراب آیین با صدای محمدقاسم کریمی دانلود آهنگ محمدقاسم کریمی سراب آیین متن آهنگ سراب آیین محمدقاسم کریمی دانلود آهنگ بی بی دل دانلود آهنگ بی بی دل از مانی رهنما دانلود آهنگ بی بی دل با صدای مانی رهنما دانلود آهنگ مانی رهنما بی بی دل متن آهنگ بی بی دل مانی رهنما دانلود آهنگ آسمون از اکبر پناهی دانلود آهنگ آسمون با صدای اکبر پناهی دانلود آهنگ اکبر پناهی دانلود آهنگ اکبر پناهی آسمون متن آهنگ آسمون اکبر پناهی دانلود آهنگ شک از مجید یحیایی دانلود آهنگ شک با صدای مجید یحیایی دانلود آهنگ مجید یحیایی شک متن آهنگ شک مجید یحیایی دانلود آهنگ علی عبدالمالکی یهویی دانلود آهنگ یهویی دانلود آهنگ یهویی از علی عبدالمالکی دانلود آهنگ یهویی با صدای علی عبدالمالکی متن آهنگ یهویی علی عبدالمالکی دانلود آهنگ برگ گلی دانلود آهنگ برگ گلی از جلیل جهانی دانلود آهنگ برگ گلی با صدای جلیل جهانی دانلود آهنگ جلیل جهانی برگ گلی دانلود آهنگ ایمان علیشاهی فرهاد دانلود آهنگ فرهاد دانلود آهنگ فرهاد از ایمان علیشاهی دانلود آهنگ فرهاد با صدای ایمان علیشاهی دانلود آهنگ جنون از حسین تیموری دانلود آهنگ جنون با صدای حسین تیموری دانلود آهنگ حسین تیموری دانلود آهنگ حسین تیموری جنون متن آهنگ جنون حسین تیموری دانلود آهنگ آواره از حسین تیموری دانلود آهنگ آواره با صدای حسین تیموری دانلود آهنگ حسین تیموری آواره متن آهنگ آواره حسین تیموری دانلود آهنگ حس عجیب از مازیار عصری دانلود آهنگ حس عجیب با صدای مازیار عصری دانلود آهنگ مازیار عصری حس عجیب متن آهنگ حس عجیب مازیار عصری دانلود آهنگ خود منی دانلود آهنگ خود منی از نوید علاسوند دانلود آهنگ خود منی با صدای نوید علاسوند دانلود آهنگ نوید علاسوند خود منی دانلود آهنگ 7 روز هفته