شهرام شکوهی: آلبوم جدیدم با عنوان «کولی عشق» بعد از ایام محرم و صفر مننتشر می‌شود

شهرام شکوهی: آلبوم جدیدم با عنوان «کولی عشق» بعد از ایام محرم و صفر مننتشر می‌شود

موسیقی ما – وحید لشکری: چندی پیش در صفحات و سایت‌های هواداران «شهرام شکوهی» طرحی منتشر شد که گویا نشان از کاور آلبوم جدید این خواننده می‌داد. «انگیزه»، «جان خسته»، «دونه دونه»، «از ماست که بر ماست» و «خیال کن» و... برخی از قطعاتی بودند که در این عکس نام آنها به عنوان قطعات آلبوم جدید به چشم می‌خورد. «شهرام شکوهی» در گفتگوی اختصاصی با سایت «موسیقی ما» ضمن تایید این کاور از جزئیات آلبوم و زمان انتشار آن سخن گفت ...

*چندی پیش عکسی در فضای مجازی منتشر شد که شبیه کاور آلبوم جدید شما بود و جزئیات ترک ها و عوامل تولید در آن به چشم می خورد. آن عکس را تایید می کنید؟
بله آن جزئیات تقریبا درست است چون مجوز نشر را اخذ کرده ایم. آلبوم تقریبا با همان اطلاعات منتشر می شود. فقط شاید ترتیب قطعات کمی عوض شود ولی آهنگ ها همان است. دوازده ترک داریم و کم یا زیاد نمی شود. در این مجموعه دو قطعه در گذشته منتشر شده است و یک اثر نیز به عنوان تیتراژ مجموعه تلویزیونی «عاشقان» شنیده شد و نه قطعه جدید هم داریم. دوست داشتم که این سه قطعه در قالب یک مجموعه در اختیار مردم باشد.

*تاریخ انتشار چه زمانی است؟
تمام سعی ما این است که بلافاصله پس از پایان ماه صفر آلبوم را منتشر کنیم. پس از هماهنگی با شرکت پخش روز دقیق ارائه اثر اعلام می شود. مجوز نشر را دریافت کرده ایم و کار آماده انتشار است.

*از طریق چه شرکتی منتشر می شود؟
طبق صحبت هایی که از قبل داشتیم این آلبوم توسط آقای «مجید محسنی» یعنی شرکت «هنر اول» منتشر می شود.

*اصلا چرا چنین عکسی را منتشر کردید؟
چون معمولا از کاور آلبوم به همراه پوستر رونمایی می شود. به جهت اطلاع رسانی بود و خواستیم که یک اطلاعات جامع از نام آهنگ ها به دست مخاطبان برسد.

*طرح جلد آلبوم نیز بک گراند همان عکس است؟
خیر قطعا عوض می شود.

*از فضای ملودی ها و تنظیم های آلبوم کمی برای ما بگویید.
این آلبوم در ادامه آلبوم «مدارا» است. طبق برنامه ریزی که از قبل داشتم قرار بر این بود که آلبوم دوم در ادامه اول باشد. اما برای سومین مجموعه تغییراتی در سیستم کاری خودم لحاظ می کنم زیرا حداقل باید دو آلبوم اول در یک مسیر باشد. از سوی دیگر هنوز کارم آنقدر تکراری نشده است که بخواهم به تغییر فکر کنم. انتقادات و پیشنهاداتی که از آلبوم اول دریافت کرده بودیم را در پروسه تولید این اثر جدید لحاظ کردیم. در موسیقی پاپ آنقدر اثر ارائه نکرده ام که بخواهم اسم تکرار را بر روی آن بگذارم. برای خودم سبک قائل نمی شوم ولی آن مدلی که من کار می کنم هنوز آنقدر در گوش مردم نرفته است که بترسیم و به ما بگویند که به ورطه تکرار افتاده اید. یک سری از مسائلی که در آلبوم اول به ما گفتند از عمد بود ولی سعی کردیم که با در نظر گرفتن کلیت آنها یک آلبوم قابل قبول ارائه کنیم. در آلبوم مدارا قطعات تمام الکترونیک و آکوستیک داشتیم و این بار نیز همانگونه عمل کردیم. مدل کاری من که گیتارمحور است و باز هم می گویم که اسمش را سبک نمی گذارم را ادامه داده ایم.

با وجود اضافه شدن ترانه سراهای جدید فضای اشعار به چه صورت است؟
اصولا مدل آثار من به گونه ای است که در برخی فضاهای کاری دغدغه دارم و بیشتر در همان حدود است. از لحاظ کلامی با آلبوم اول تفاوت های خیلی زیادی ندارد. من که خودم ترانه سرای خوبی نیستم و دوستان قطعا از من بهتر هستند و کارهای خیلی خوبی انجام دادند. انشالله که مردم بشنوند و دوست داشته باشند.

از کنسرت ها چه خبر؟
همه چیز بستگی به انتشار آلبوم دارد و اگر بتوانیم در دی ماه آلبوم را ارائه کنیم تا پایان سال در تهران روی صحنه می رویم. اگر تاخیری در زمان انتشار بیفتد در برنامه های کنسرت های ما تغییراتی به وجود می آید.

و صحبت پایانی؟
از همه دوستانی که اسم آنها در کاور آلبوم هست تشکر می کنم. از آقایان مهندس «جلیلی» و مجید محسنی و همه کسانی در شکل گیری این اثر ما را همراهی کردند هم قدردانی می کنم. یک معذرت خواهی نیز باید داشته باشم از آن دوستانی که پیگیر بودند و فاصله بین آلبوم ها بیش از دو سال شد. انشالله آلبوم آنقدر به گوش این عزیزان خوب بیاید که جبران این تاخیر بشود.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ماشهرام شکوهی: هنوز کارم آنقدر تکراری نشده است که بخواهم به تغییر فکر کنم
شهرام شکوهی: هنوز کارم آنقدر تکراری نشده است که بخواهم به تغییر فکر کنم


تاریخ انتشار : جمعه 29 آذر 1392 - 18:07


آهنگ های مشابه

آهنگ کولی عشق
آهنگ کولی عشق
شهرام شکوهی
آهنگ محرم اسرار
آهنگ محرم اسرار
بهنام صفوی و شهرام شکوهی
آهنگ موج محرم
آهنگ موج محرم
امید میرزاعزیزی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
Download New Music Mehraj دانلود آهنگ بپیچ دانلود آهنگ بپیچ از حسین جی اچ و مهراج دانلود آهنگ بپیچ با صدای حسین جی اچ و مهراج دانلود آهنگ حسین جی اچ دانلود آهنگ حسین جی اچ و مهراج بنام بپیچ دانلود آهنگ مهراج Download New Music Saeed NazarZade Download New Music Saeed NazarZade Divoonatam دانلود آهنگ دیوونتم دانلود آهنگ دیوونتم از سعید نظرزاده دانلود آهنگ دیوونتم با صدای سعید نظرزاده دانلود آهنگ سعید نظرزاده دانلود آهنگ سعید نظرزاده دیوونتم Download New Music Saleh Rezaei Akhe Chejuri دانلود آهنگ آخه چجوری دانلود آهنگ آخه چجوری از صالح رضایی دانلود آهنگ آخه چجوری با صدای صالح رضایی دانلود آهنگ صالح رضایی آخه چجوری متن آهنگ آخه چجوری صالح رضایی Download New Music Majid AS Download New Music Majid AS Pull دانلود آهنگ پول دانلود آهنگ پول از مجید ای اس دانلود آهنگ پول با صدای مجید ای اس دانلود آهنگ مجید ای اس دانلود آهنگ مجید ای اس پول Download New Music Seyed Mojtaba Chavoshi Download New Music Seyed Mojtaba Chavoshi Javan Irani دانلود آهنگ جوان ایرانی دانلود آهنگ جوان ایرانی از سید مجتبی چاوشی دانلود آهنگ جوان ایرانی با صدای سید مجتبی چاوشی دانلود آهنگ سید مجتبی چاوشی دانلود آهنگ سید مجتبی چاوشی جوان ایرانی متن آهنگ جوان ایرانی سید مجتبی چاوشی Download New Music Nima Kohsari Download New Music Nima Kohsari Ayandeye Mobham دانلود آهنگ آینده مبهم دانلود آهنگ آینده مبهم از نیما کوهساری دانلود آهنگ آینده مبهم با صدای نیما کوهساری دانلود آهنگ نیما کوهساری دانلود آهنگ نیما کوهساری آینده مبهم متن آهنگ آینده مبهم نیما کوهساری Download New Music Mohammad Yavari Download New Music Mohammad Yavari Baroon دانلود آهنگ بارون از محمد یاوری دانلود آهنگ بارون با صدای محمد یاوری دانلود آهنگ محمد یاوری بارون Download New Music Majid Akhshabi Nimeye Gomshodeh دانلود آهنگ مجید اخشابی نیمه گمشده