صدای رازهای بهرام رادان...

صدای رازهای بهرام رادان...

موسیقی ما - بهمن بابازاده: چند ماهی می‌شود که خبر انتشار آلبوم «روی دیگر» با صدای بهرام رادان در رسانه‌های منتشر شده و چندین بار به دلایل مختلف انتشار آن به تعویق افتاده است. همین مسئله باعث شده حاشیه‌ها در مورد این آلبوم بیشتر شود. آلبومی که گفته می‌شود رادان برای ساختن و تولید ویدئو کلیپ‌های آن هزینه‌ای بالای یکصد میلیون تومان صرف کرده و با تصویر سازی‌های سوررئال و منحصر به فرد‌، توانسته کلیپ‌های جالب توجهی را خلق کند. انتشار پوستر تبلیغاتی این آلبوم بهانه‌ای شد که سراغ مدیربرنامه‌های این خواننده، علی باذل برویم تا در مورد آخرین تصمیمات برای انتشار این آلبوم با او گپ بزنیم. پوستری که بر خلاف تصاویر منتشر شده قبلی، خیلی ساده‌تر و رسمی‌تر به نظر می‌رسد. حرف و حدیث‌هایی همچون وجود عناصر شیطان پرستی در ویدئو‌های این آلبوم قطعا در انتخاب این طرح برای پوستر «روی دیگر» بی‌تاثیر نبوده است. جمله تبلیغاتی‌ای هم که برای این پوستر انتخاب شده، جالب توجه است: «صدای رازهای بهرام رادان...»

باذل در مورد تاریخ دقیق انتشار این آلبوم و جدید‌ترین تصمیمات گرفته شده در مورد آن به خبرنگار ما می‌گوید: «با چند شرکت پخش وارد گفتگو و مذاکره شده‌ایم تا البوم را برای انتشار به آن‌ها واگذار کنیم. ولی هنوز به تاریخ دقیقی نرسیده‌ایم و احتمالا تا دو روز دیگر جلسه‌های ما به نتیجه خواهد رسید. تهیه کننده آلبوم هم که خود آقای رادان هستند و از این بابت هیچ مشکل و دغدغه‌ای نداریم».

باذل در مورد احتمال برگزاری کنسرت توسط این بازیگر هم توضیح می‌دهد: «فعلا همه فکر و ذکرمان انتشار مناسب و آبرومندانه این آلبوم است و اینکه بتوانیم به شکلی موجه «روی دیگر» را جا بیندازیم. همیشه در این قبیل موارد دقت در نحوه انتشار و سوخت نشدن آلبوم بسیار مهم و حیاتی است و ما فعلا همه فکر و ذکرمان همین مسئله است. باید واکنش‌ها را ببینیم تا بعدا در مورد برگزاری کنسرت توسط بهرام رادان تصمیم گیری کنیم.»

درباره «روی دیگر» نخستین آلبوم رادان با حضور هنرمندانی چون کیوان هنرمند و آریا عظیمی ن‍ژاد به عنوان موزیسین‌های حاضر در مجموعه، استارت خورد. در حالی که گفته می‌شد رضا یزدانی هم در این آلبوم به عنوان خواننده مهمان حضور دارد، به مرور مشخص شد که یزدانی فقط در یکی از ویدئوهایی که برای این آلبوم ساخته شده حضور دارد و در آلبوم فقط به عنوان مشاور هنری، راهنمایی‌هایی را انجام داده است. در اوایل سال گذشته هم فایل تصویری یک دقیقه‌ای از همخوانی یزدانی و رادان منتشر شد که این دو در حال همخوانی یک قطعه تماما انگلیسی بودند که بعد‌ها مشخص شد از استودیوی محل ضبط آلبوم به بیرون درز پیدا کرده است. انتشار «روی دیگر» تا کنون دو بار به تعویق افتاده ولی به گفته باذل، این آلبوم قطعا تا انتهای اردیبهشت وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.


منبع: 
صدای رازهای بهرام رادان...
صدای رازهای بهرام رادان...


تاریخ انتشار : دوشنبه 28 فروردین 1391 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ صدای پات
آهنگ صدای پات
ماهان بهرام خان

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ جگر گوشه از کامران تفتی دانلود آهنگ جگر گوشه با صدای کامران تفتی دانلود آهنگ کامران تفتی جگر گوشه متن آهنگ جگر گوشه کامران تفتی دانلود آهنگ ترحم دانلود آهنگ ترحم از مهران عبدالهی دانلود آهنگ ترحم با صدای مهران عبدالهی دانلود آهنگ مهران عبدالهی دانلود آهنگ مهران عبدالهی ترحم متن آهنگ ترحم مهران عبدالهی دانلود آهنگ احمد غیاثوند دانلود آهنگ احمد غیاثوند بزودی دانلود آهنگ بزودی دانلود آهنگ بزودی از احمد غیاثوند دانلود آهنگ بزودی با صدای احمد غیاثوند دانلود آهنگ تب چشمات دانلود آهنگ تب چشمات از سینا شعبانخانی دانلود آهنگ تب چشمات با صدای سینا شعبانخانی دانلود آهنگ سینا شعبانخانی تب چشمات متن آهنگ تب چشمات سینا شعبانخانی Download New Music Ali Aghili Download New Music Ali Aghili Vase Man Sakhte دانلود آهنگ جدید یرانی دانلود آهنگ علی عقیلی دانلود آهنگ علی عقیلی واسه من سخته دانلود آهنگ واسه من سخته دانلود آهنگ واسه من سخته از علی عقیلی دانلود آهنگ واسه من سخته با صدای علی عقیلی متن آهنگ واسه من سخته علی عقیلی دانلود آهنگ باران دانلود آهنگ باران از حسین دهقان دانلود آهنگ باران با صدای حسین دهقان دانلود آهنگ حسین دهقان باران متن آهنگ باران حسین دهقان دانلود آهنگ دیگه دیره از محسن پیرزاده دانلود آهنگ دیگه دیره با صدای محسن پیرزاده دانلود آهنگ محسن پیرزاده دیگه دیره متن آهنگ دیگه دیره محسن پیرزاده دانلود آهنگ امیرعلی زمانی نیستی دانلود آهنگ نیستی از امیرعلی زمانی دانلود آهنگ نیستی با صدای امیرعلی زمانی متن آهنگ نیستی امیرعلی زمانی دانلود آهنگ دنیای بی تو دانلود آهنگ دنیای بی تو از محمد صفائیان دانلود آهنگ دنیای بی تو با صدای محمد صفائیان دانلود آهنگ محمد صفائیان دانلود آهنگ محمد صفائیان دنیای بی تو دانلود آهنگ آروین صاحب خداحافظی دانلود آهنگ خداحافظی از آروین صاحب دانلود آهنگ خداحافظی با صدای آروین صاحب