صدای رازهای بهرام رادان...

صدای رازهای بهرام رادان...

موسیقی ما - بهمن بابازاده: چند ماهی می‌شود که خبر انتشار آلبوم «روی دیگر» با صدای بهرام رادان در رسانه‌های منتشر شده و چندین بار به دلایل مختلف انتشار آن به تعویق افتاده است. همین مسئله باعث شده حاشیه‌ها در مورد این آلبوم بیشتر شود. آلبومی که گفته می‌شود رادان برای ساختن و تولید ویدئو کلیپ‌های آن هزینه‌ای بالای یکصد میلیون تومان صرف کرده و با تصویر سازی‌های سوررئال و منحصر به فرد‌، توانسته کلیپ‌های جالب توجهی را خلق کند. انتشار پوستر تبلیغاتی این آلبوم بهانه‌ای شد که سراغ مدیربرنامه‌های این خواننده، علی باذل برویم تا در مورد آخرین تصمیمات برای انتشار این آلبوم با او گپ بزنیم. پوستری که بر خلاف تصاویر منتشر شده قبلی، خیلی ساده‌تر و رسمی‌تر به نظر می‌رسد. حرف و حدیث‌هایی همچون وجود عناصر شیطان پرستی در ویدئو‌های این آلبوم قطعا در انتخاب این طرح برای پوستر «روی دیگر» بی‌تاثیر نبوده است. جمله تبلیغاتی‌ای هم که برای این پوستر انتخاب شده، جالب توجه است: «صدای رازهای بهرام رادان...»

باذل در مورد تاریخ دقیق انتشار این آلبوم و جدید‌ترین تصمیمات گرفته شده در مورد آن به خبرنگار ما می‌گوید: «با چند شرکت پخش وارد گفتگو و مذاکره شده‌ایم تا البوم را برای انتشار به آن‌ها واگذار کنیم. ولی هنوز به تاریخ دقیقی نرسیده‌ایم و احتمالا تا دو روز دیگر جلسه‌های ما به نتیجه خواهد رسید. تهیه کننده آلبوم هم که خود آقای رادان هستند و از این بابت هیچ مشکل و دغدغه‌ای نداریم».

باذل در مورد احتمال برگزاری کنسرت توسط این بازیگر هم توضیح می‌دهد: «فعلا همه فکر و ذکرمان انتشار مناسب و آبرومندانه این آلبوم است و اینکه بتوانیم به شکلی موجه «روی دیگر» را جا بیندازیم. همیشه در این قبیل موارد دقت در نحوه انتشار و سوخت نشدن آلبوم بسیار مهم و حیاتی است و ما فعلا همه فکر و ذکرمان همین مسئله است. باید واکنش‌ها را ببینیم تا بعدا در مورد برگزاری کنسرت توسط بهرام رادان تصمیم گیری کنیم.»

درباره «روی دیگر» نخستین آلبوم رادان با حضور هنرمندانی چون کیوان هنرمند و آریا عظیمی ن‍ژاد به عنوان موزیسین‌های حاضر در مجموعه، استارت خورد. در حالی که گفته می‌شد رضا یزدانی هم در این آلبوم به عنوان خواننده مهمان حضور دارد، به مرور مشخص شد که یزدانی فقط در یکی از ویدئوهایی که برای این آلبوم ساخته شده حضور دارد و در آلبوم فقط به عنوان مشاور هنری، راهنمایی‌هایی را انجام داده است. در اوایل سال گذشته هم فایل تصویری یک دقیقه‌ای از همخوانی یزدانی و رادان منتشر شد که این دو در حال همخوانی یک قطعه تماما انگلیسی بودند که بعد‌ها مشخص شد از استودیوی محل ضبط آلبوم به بیرون درز پیدا کرده است. انتشار «روی دیگر» تا کنون دو بار به تعویق افتاده ولی به گفته باذل، این آلبوم قطعا تا انتهای اردیبهشت وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.


منبع: 
صدای رازهای بهرام رادان...
صدای رازهای بهرام رادان...


تاریخ انتشار : دوشنبه 28 فروردین 1391 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ صدای پات
آهنگ صدای پات
ماهان بهرام خان

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ حسين بیک دانلود آهنگ حسين بیک علی اصغر دانلود آهنگ علی اصغر از حسين بیک دانلود آهنگ علی اصغر با صدای حسين بیک دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده هفتاد و سردار دانلود آهنگ هفتاد و سردار دانلود آهنگ هفتاد و سردار از محسن ابراهیم زاده دانلود آهنگ هفتاد و سردار با صدای محسن ابراهیم زاده متن آهنگ هفتاد و سردار محسن ابراهیم زاده دانلود آهنگ شاه منی دانلود آهنگ شاه منی از محسن ابراهیم زاده دانلود آهنگ شاه منی با صدای محسن ابراهیم زاده دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده شاه منی متن آهنگ شاه منی محسن ابراهیم زاده دانلود آهنگ حامد محضرنیا مثل تو هرگز دانلود آهنگ مثل تو هرگز دانلود آهنگ مثل تو هرگز از حامد محضرنیا دانلود آهنگ مثل تو هرگز با صدای حامد محضرنیا متن آهنگ مثل تو هرگز حامد محضرنیا دانلود آهنگ عباس معتمد ماه بنی هاشم دانلود آهنگ ماه بنی هاشم دانلود آهنگ ماه بنی هاشم از عباس معتمد دانلود آهنگ ماه بنی هاشم با صدای عباس معتمد متن آهنگ ماه بنی هاشم عباس معتمد دانلود آهنگ احسان نظری پرچم آزادگی دانلود آهنگ پرچم آزادگی از احسان نظری دانلود آهنگ پرچم آزادگی با صدای احسان نظری دانلود آهنگ علی اصغر از میثم جمشید پور دانلود آهنگ علی اصغر با صدای میثم جمشید پور دانلود آهنگ میثم جمشید پور علی اصغر متن آهنگ علی اصغر میثم جمشید پور دانلود آهنگ بانوی تنها دانلود آهنگ بانوی تنها از رضا صادقی دانلود آهنگ بانوی تنها با صدای رضا صادقی دانلود آهنگ رضا صادقی بانوی تنها متن آهنگ بانوی تنها رضا صادقی دانلود آلبوم حضرت سقا دانلود آلبوم حضرت سقا از رسول شعبانی دانلود آلبوم حضرت سقا با صدای رسول شعبانی دانلود آلبوم رسول شعبانی دانلود آلبوم رسول شعبانی حضرت سقا دانلود آهنگ بچگیام از فردین و پژمان سنجری دانلود آهنگ بچگیام با صدای فردین و پژمان سنجری دانلود آهنگ فردین و پژمان سنجری بچگیام دانلود آلبوم احمدرضا شهریاری سپاه عشق 3 دانلود آلبوم سپاه عشق 3 دانلود آلبوم سپاه عشق 3 از احمدرضا شهریاری دانلود آلبوم سپاه عشق 3 با صدای احمدرضا شهریاری دانلود آهنگ رو سیاهم دانلود آهنگ رو سیاهم از علی قاضی