علیرضا عصار: «شاهرخ پورمیامین» بر خلاف سازی که می‌نواخت آرام و مهربان بود

علیرضا عصار: «شاهرخ پورمیامین» بر خلاف سازی که می‌نواخت آرام و مهربان بود

موسیقی ما – بخش عمده‌ای از کارنامه نوازندگی زنده‌یاد «شاهرخ پورمیامین» که شامگاه 14 اردیبهشت به دیار باقی شتافت در همکاری با «علیرضا عصار» رقم خورد. او از سال 78 در ارکستر این خواننده حضور داشت و در آهنگ‌های او هم گیتار الکتریک و لیدگیتار می‌نواخت. آخرین کنسرت علیرضا عصار هم که سال 89 برگزار شد با حضور مرحوم پورمیامین بود و در آن اجرا هم درخشش داشت. علیرضا عصار یکی از اولین نفراتی بود که در جریان خبر درگذشت زنده‌یاد شاهرخ پورمیامین قرار گرفت و با وجود ناراحتی و حال روحی نامساعدی که از این اتفاق داشت لحظاتی را با سایت «موسیقی ما» گفتگو کرد.

خواننده قطعه «حال من بی تو» درباره سوابق کاری که با مرحوم پورمیامین داشتند گفت: «از اولین بار تا آخرین بار که من روی استیج رفتم، شاهرخ پورمیامین در کنار من حضور داشت. اولین اجرای ما فکر می‌کنم در سال 1378 بود و آخرین مرتبه‌ای هم که با هم روی استیج رفتیم سال 1389 بود. یک خاطره عجیب و غریبی از او دارم که امشب بارها آن را مرور کردم. شاهرخ در آهنگ «حال من بی‌تو» لید گیتار نواخت و آن آهنگ و سازی که نواخته بود را هر دو ما دوست داشتیم. به خاطر دارم در طول این سال‌ها هر بار که این آهنگ را اجرا می‌کردیم زمانی که به ملودی شاهرخ در این بخش می‌رسیدیم به همدیگر نگاه می‌کردیم و لبخند می‌زدیم و او لیدگیتار کار را می‌نواخت. پس از سال 89 تماس تلفنی داشتیم. او لطف داشت و تماس می‌گرفت و حال من را می‌پرسید. از شنیدن این خبر بسیار غمگین هستم و اتفاقاً امشب زمانی که این خبر تلخ را شنیدیم با «همایون نصیری» بودیم. هر لحظه که فکر می‌کنم می‌بینم چقدر خاطرات عجیب و خوشبختانه خوب داریم. فکر می‌کنم ما با شاهرخ بیش از پانصد یا ششصد بار روی استیج رفتیم و خیلی غم‌انگیز است که او این همه خاطره خوب را با خودش برد.»

علیرضا عصار در ادامه اعلام کرد: «زمانی که سال گذشته متوجه بیماری شاهرخ شدم از طریق برادرش «شهرام پورمیامین»، که اتفاقا چند مرتبه در ارکستر ما پرکاشن نواخته بود، در جریان حال شاهرخ قرار می‌گرفتم. خود شاهرخ نمی‌توانست صحبت کند و هر بار که می‌خواستیم به دیدار او برویم، شرایطی پیش آمد که این اتفاق نیفتاد. البته که باید به خانواده او هم حق داد که موقعیت دشواری داشتند و ما هم این را درک می کردیم. آخرین بار هم قبل از عید با شهرام صحبت کردم و حال شاهرخ را پرسیدم تا اینکه امشب با من تماس گرفت و از صدای گریه‌های او متوجه این اتفاق تلخ شدم. من، «فیروز ویسانلو»، «همایون نصیری»، «فواد حجازی» و همه اعضای ارکستر خاطراتی فراموش ناشدنی با شاهرخ داریم و او را یکی از باشخصیت ترین افراد موسیقی ایران می دانم.»

این خواننده نهایتاً گفت: «این روزها مد شده همه پس از درگذشت دیگران از همدیگر تعریف می‌کنند اما شاهرخ واقعاً پسر نازنین و دوست‌داشتنی بود. اخلاق بسیار خوبی داشت و اگر اینطور نبود ما این همه سال نمی‌توانستیم همکاری کنیم. او بر خلاف سازی که می‌نواخت بسیار آرام و مهربان بود. امیدوارم اکنون شاهرخ پورمیامین عزیز در آرامش باشد و مطئنم که هست.»


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما


نویسنده: وحید لشکری


تاریخ انتشار : چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 - 00:28


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلو.د اهنگ بهنام صفوی دانلود آهنگ بهنام صفوی با نام نامه عشق دانلود اهنگ نامه عشق دانلود آهنگ شهرام شکوهی به نام وای از هوس دانلود اهنگ شهرام شکوهی دانلود اهنگ وای از هوس دانلود آهنگ امیر علی به نام زخم زبون دانلود اهنگ امیر علی دانلود اهنگ زخم زبون دانلود آهنگ حسام صیفی به نام انگار عاشق شدم دانلود اهنگ انگار عاشق شدم دانلود اهنگ حسام صیفی دانلود آهنگ محسن دهقانی با نام بعد از تو دانلود اهنگ بعد از تو دانلود اهنگ محسن دهقانی دانلود آهنگ سیاوش قمصری با نام خیال دانلود اهنگ خیال دانلود اهنگ سیاوش قمصری دانلوئد اهنگ بانوی من دانلود آهنگ رضا صادقی به نام بانوی من دانلود آهنگ سهیل جامی به نام عشق آخر دانلود اهنگ سهیل جامی دانلود اهنگ عشق آخر دانلود آهنگ نیما علامه به نام مرز محکم دانلود اهنگ مرز محکم دانلود اهنگ نیما علامه دانلود آهنگ کسری شجاعی با نام 2 رنگی دانلود اهنگ 2 رنگی دانلود اهنگ کسری شجاعی آهنگ محمد اصفهانی با نام بوسیدن روی ماه دانلود اهنگ بوسیدن روی ماه دانلود اهنگ محمد اصفهانی دانلود اهنگ تو دنیامی دانلود اهنگ حامد محضر دانلود اهنگ دل دیوونه دانلود اهنگ هومن سزاوار دانلود اهنگ حامد نيك كار دانلود اهنگ من دارم ميميرم دانلود اهنگ پریا دانلود اهنگ رضا انصاری دانلود اهنگ درست یا غلط دانلود اهنگ میثم معافی دانلود اهنگ حمیدرضا نوری دانلود اهنگ دیگه ندیدمت دانلود اهنگ 100 سال تنهایی دانلود اهنگ افشین امینی دانلود اهنگ امام رضا دانلود اهنگ علیرضا روزگار دانلود اهنگ حس خوشبختی دانلود اهنگ نادر مسچی