علی اصحابی در انتظار مجوز

علی اصحابی در انتظار مجوز

صدای آشنا- مینا آتشی: یکی از آلبوم‌های جدیدی که قرار بود در اوایل سال وارد بازار شود آلبوم «تو راست می‌گی» به‌خوانندگی علی اصحابی خواننده‌ی قطعه‌ی معروف و پر‌طرفدار «لاف عاشقی» بود که باتوجه به کلی وعده و وعید اما خبری از انتشار این آلبوم نشد!
با‌توجه به، به‌تعویق افتادن تاریخ انتشار این آلبوم تازه‌ی علی اصحابی پی‌گیر قصه از خود او شدیم و اصحابی در جواب این سوال ما که قرار بود آلبوم‌ات اولین آلبوم منتشرشده در سال جاری باشد گفت:

تاریخ انتشار آلبوم
در تمام این 3 سالی که داشتم روی آلبوم «تو راست می‌گی» کار می‌کردم، فکر می‌کردم 3 ماه بعد همه‌ی مشکلات حل خواهد شد و آلبوم‌ام وارد بازار می‌شود. خود من بیشتر از هر کسی دوست دارم آلبوم‌ام زودتر به بازار بیاید، اما من تصمیم‌گیرنده نبوده، نیستم. اول از همه ارشاد باید مجوز بدهد و مرحله‌ی بعدی مؤسسه‌ی «ایران‌گام» است که باید تصمیم بگیرد. من امتیاز آلبوم «تو راست می‌گی» را به این مؤسسه واگذار کرده‌ام و تصمیم‌گیری با این عزیزان است، اما مؤسسه‌ی ایران‌گام در رابطه با این وقفه‌ی 3 ساله مقصر نیست، تا این لحظه که دارم با شما حرف می‌زنم هنوز کارمان با ارشاد در مورد آلبوم «تو راست می‌گی» به پایان نرسیده. قطعه‌های آلبوم «تو راست می‌گی» مجوز گرفته‌اند، مشکل حراستی من هم اوایل تابستان حل شده اما ارشاد هنوز نامه‌ی انتشار به من نداده و تا زمانی که این نامه را به من ندهند، مؤسسه‌ی ایران‌گام اجازه‌ی انتشار آلبوم‌ام را ندارد.

درباره‌ی آلبوم «تو راست می‌گی»
این آلبوم در این 3 سال تغییرات زیادی کرده. سعی کرده‌ام با حذف‌کردن ترک‌های قدیمی‌تر و اضافه‌کردن کارهای جدید‌تر آلبوم‌ام را به‌روز نگه دارم. با توجه به این که مسترینگ نهایی آهنگ‌ها را از تنظیم‌کننده‌ها دریافت کرده‌ام و دیگر اجازه‌ی تغییرات در آلبوم‌ام را ندارم، امیدوارم هر چه زودتر این آلبوم منتشر شود و بوی کهنگی نگیرد. در مورد جزییات آلبوم تا قبل از انتشار آن صحبتی نمی‌کنم.

قطعه‌ای به مناسبت ولادت امام رضا (ع)
یک قطعه به مناسب ولادت امام رضا (ع) آماده کرده‌ام که زحمت تنظیم آن را دکتر محمدرضا چراغعلی کشیده‌اند و ترانه‌ی آن کار برادرم هادی اصحابی است با آهنگسازی من. سبک این کار، با کار‌هایی که تا‌کنون از من پخش شده کاملا متفاوت است و فضایی پاپ‌-‌سنتی دارد. امتیاز این آهنگ را به مؤسسه‌ی پارسیان اهدا کرده‌ام و امیدوارم در روز ولادت امام رضا (ع) پخش شود و مورد توجه عاشقان این حضرت قرار بگیرد.

هواداران و مخاطبان
با این که دوست داشتم خیلی زودتر از این‌ها آلبوم‌ام وارد بازار شود و در به تعویق افتادن تاریخ انتشار آن نقشی نداشتم از کلیه دوستان و هواداران‌ام عذر‌خواهی می‌کنم و صمیمانه به‌خاطر پی‌گیری‌هایشان تشکر و قدردانی می‌کنم. همان‌طور که توضیح دادم من از تاریخ انتشار آلبوم‌ام خبر ندارم، ولی تقاضا دارم یک مقدار دیگر صبر کنند. فکر کنم هواداران من صبورترین هواداران‌اند، انشاالله که بتوانم با آلبوم «تو راست می‌گی» از خجالت‌شان در بیایم. خیلی دوست‌شان دارم و کوچک همه‌ی آن‌ها هستم.


منبع: 
صدای آشنا
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 مهر 1388 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ مشترک مورد نظر دانلود آهنگ مشترک مورد نظر از احمدرضا شهریاری دانلود آهنگ مشترک مورد نظر با صدای احمدرضا شهریاری متن آهنگ مشترک مورد نظر احمدرضا شهریاری Download New Music Samsn Jalili Download New Music Samsn Jalili Nameh دانلود آهنگ سامان جلیلی نامه دانلود آهنگ نامه از سامان جلیلی دانلود آهنگ نامه با صدای سامان جلیلی متن آهنگ نامه سامان جلیلی Download New Music Amir D-VA Download New Music Amir D-VA Boro دانلود آهنگ امیر دیوا دانلود آهنگ امیر دیوا برو دانلود آهنگ برو از امیر دیوا دانلود آهنگ برو با صدای امیر دیوا متن آهنگ برو امیر دیوا Download New Music Erfanat Download New Music Farzad Fazel Download New Music Farzad Fazel Ft Erfanat Mesle To Bad Misham دانلود آهنگ عرفانات دانلود آهنگ فرزاد فاضل دانلود آهنگ فرزاد فاضل و عرفانات مث تو بد میشم دانلود آهنگ مث تو بد میشم دانلود آهنگ مث تو بد میشم از فرزاد فاضل و عرفانات دانلود آهنگ مث تو بد میشم با صدای فرزاد فاضل و عرفانات متن آهنگ مث تو بد میشم فرزاد فاضل و عرفانات Download New Music Mehran Atash Download New Music Mehran Atash Too Ayneh دانلود آهنگ تو آینه دانلود آهنگ تو آینه از مهران آتش دانلود آهنگ تو آینه با صدای مهران آتش دانلود آهنگ مهران آتش دانلود آهنگ مهران آتش تو آینه متن آهنگ تو آینه مهران آتش Download New Music Amir Sadegh Sharifi Download New Music Amir Sadegh Sharifi Be Fekre Man Nisti دانلود آهنگ امیر صادق شریفی دانلود آهنگ امیر صادق شریفی به فکر من نیستی دانلود آهنگ به فکر من نیستی دانلود آهنگ به فکر من نیستی از امیر صادق شریفی دانلود آهنگ به فکر من نیستی با صدای امیر صادق شریفی متن آهنگ به فکر من نیستی امیر صادق شریفی Download New Music Reza Moshfegh Download New Music Reza Moshfegh Hesse Penhooni دانلود آهنگ حس پنهونی دانلود آهنگ حس پنهونی از رضا مشفق دانلود آهنگ حس پنهونی با صدای رضا مشفق دانلود آهنگ حس پنهونی رضا مشفق دانلود آهنگ رضا مشفق حس پنهونی