علی اصحابی در انتظار مجوز

علی اصحابی در انتظار مجوز

صدای آشنا- مینا آتشی: یکی از آلبوم‌های جدیدی که قرار بود در اوایل سال وارد بازار شود آلبوم «تو راست می‌گی» به‌خوانندگی علی اصحابی خواننده‌ی قطعه‌ی معروف و پر‌طرفدار «لاف عاشقی» بود که باتوجه به کلی وعده و وعید اما خبری از انتشار این آلبوم نشد!
با‌توجه به، به‌تعویق افتادن تاریخ انتشار این آلبوم تازه‌ی علی اصحابی پی‌گیر قصه از خود او شدیم و اصحابی در جواب این سوال ما که قرار بود آلبوم‌ات اولین آلبوم منتشرشده در سال جاری باشد گفت:

تاریخ انتشار آلبوم
در تمام این 3 سالی که داشتم روی آلبوم «تو راست می‌گی» کار می‌کردم، فکر می‌کردم 3 ماه بعد همه‌ی مشکلات حل خواهد شد و آلبوم‌ام وارد بازار می‌شود. خود من بیشتر از هر کسی دوست دارم آلبوم‌ام زودتر به بازار بیاید، اما من تصمیم‌گیرنده نبوده، نیستم. اول از همه ارشاد باید مجوز بدهد و مرحله‌ی بعدی مؤسسه‌ی «ایران‌گام» است که باید تصمیم بگیرد. من امتیاز آلبوم «تو راست می‌گی» را به این مؤسسه واگذار کرده‌ام و تصمیم‌گیری با این عزیزان است، اما مؤسسه‌ی ایران‌گام در رابطه با این وقفه‌ی 3 ساله مقصر نیست، تا این لحظه که دارم با شما حرف می‌زنم هنوز کارمان با ارشاد در مورد آلبوم «تو راست می‌گی» به پایان نرسیده. قطعه‌های آلبوم «تو راست می‌گی» مجوز گرفته‌اند، مشکل حراستی من هم اوایل تابستان حل شده اما ارشاد هنوز نامه‌ی انتشار به من نداده و تا زمانی که این نامه را به من ندهند، مؤسسه‌ی ایران‌گام اجازه‌ی انتشار آلبوم‌ام را ندارد.

درباره‌ی آلبوم «تو راست می‌گی»
این آلبوم در این 3 سال تغییرات زیادی کرده. سعی کرده‌ام با حذف‌کردن ترک‌های قدیمی‌تر و اضافه‌کردن کارهای جدید‌تر آلبوم‌ام را به‌روز نگه دارم. با توجه به این که مسترینگ نهایی آهنگ‌ها را از تنظیم‌کننده‌ها دریافت کرده‌ام و دیگر اجازه‌ی تغییرات در آلبوم‌ام را ندارم، امیدوارم هر چه زودتر این آلبوم منتشر شود و بوی کهنگی نگیرد. در مورد جزییات آلبوم تا قبل از انتشار آن صحبتی نمی‌کنم.

قطعه‌ای به مناسبت ولادت امام رضا (ع)
یک قطعه به مناسب ولادت امام رضا (ع) آماده کرده‌ام که زحمت تنظیم آن را دکتر محمدرضا چراغعلی کشیده‌اند و ترانه‌ی آن کار برادرم هادی اصحابی است با آهنگسازی من. سبک این کار، با کار‌هایی که تا‌کنون از من پخش شده کاملا متفاوت است و فضایی پاپ‌-‌سنتی دارد. امتیاز این آهنگ را به مؤسسه‌ی پارسیان اهدا کرده‌ام و امیدوارم در روز ولادت امام رضا (ع) پخش شود و مورد توجه عاشقان این حضرت قرار بگیرد.

هواداران و مخاطبان
با این که دوست داشتم خیلی زودتر از این‌ها آلبوم‌ام وارد بازار شود و در به تعویق افتادن تاریخ انتشار آن نقشی نداشتم از کلیه دوستان و هواداران‌ام عذر‌خواهی می‌کنم و صمیمانه به‌خاطر پی‌گیری‌هایشان تشکر و قدردانی می‌کنم. همان‌طور که توضیح دادم من از تاریخ انتشار آلبوم‌ام خبر ندارم، ولی تقاضا دارم یک مقدار دیگر صبر کنند. فکر کنم هواداران من صبورترین هواداران‌اند، انشاالله که بتوانم با آلبوم «تو راست می‌گی» از خجالت‌شان در بیایم. خیلی دوست‌شان دارم و کوچک همه‌ی آن‌ها هستم.


منبع: 
صدای آشنا
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 مهر 1388 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ پس چی با صدای کوروش مقیمی دانلود آهنگ کوروش مقیمی پس چی متن آهنگ پس چی کوروش مقیمی دانلود آهنگ پیمان زارعی خوابم نمی بره دانلود آهنگ خوابم نمی بره دانلود آهنگ خوابم نمی بره از پیمان زارعی دانلود آهنگ خوابم نمی بره با صدای پیمان زارعی متن آهنگ خوابم نمی بره پیمان زارعی دانلود آهنگ دلهوره دانلود آهنگ دلهوره از علی بابا دانلود آهنگ دلهوره با صدای علی بابا دانلود آهنگ علی بابا دلهوره دانلود آهنگ آخرین فرصت دانلود آهنگ آخرین فرصت از میلاد بابایی دانلود آهنگ آخرین فرصت با صدای میلاد بابایی دانلود آهنگ میلاد بابایی آخرین فرصت متن آهنگ آخرین فرصت میلاد بابایی دانلود آهنگ حق بده دانلود آهنگ حق بده از مهران باقری دانلود آهنگ حق بده با صدای مهران باقری دانلود آهنگ مهران باقری حق بده دانلود آهنگ امیر عظیمی سمت تو دانلود آهنگ سمت تو دانلود آهنگ سمت تو از امیر عظیمی دانلود آهنگ سمت تو با صدای امیر عظیمی متن آهنگ سمت تو امیر عظیمی دانلود آهنگ آره میشه دانلود آهنگ آره میشه از روح اله خادمی دانلود آهنگ آره میشه با صدای روح اله خادمی دانلود آهنگ روح اله خادمی دانلود آهنگ روح اله خادمی آره میشه متن آهنگ آره میشه روح اله خادمی دانلود آهنگ تظاهر از محمد مرادی دانلود آهنگ تظاهر با صدای محمد مرادی دانلود آهنگ محمد مرادی دانلود آهنگ محمد مرادی تظاهر متن آهنگ تظاهر محمد مرادی دانلود آهنگ رفت دانلود آهنگ رفت از شهاب مظفری دانلود آهنگ رفت با صدای شهاب مظفری دانلود آهنگ شهاب مظفری رفت متن آهنگ رفت شهاب مظفری دانلود آهنگ احسان حق شناس اعتماد دانلود آهنگ اعتماد از احسان حق شناس دانلود آهنگ اعتماد با صدای احسان حق شناس متن آهنگ اعتماد احسان حق شناس دانلود آهنگ اگه جاده ها بگن دانلود آهنگ اگه جاده ها بگن از محمد رشیدیان دانلود آهنگ اگه جاده ها بگن با صدای محمد رشیدیان دانلود آهنگ محمد رشیدیان اگه جاده ها بگن