علی اصحابی در انتظار مجوز

علی اصحابی در انتظار مجوز

صدای آشنا- مینا آتشی: یکی از آلبوم‌های جدیدی که قرار بود در اوایل سال وارد بازار شود آلبوم «تو راست می‌گی» به‌خوانندگی علی اصحابی خواننده‌ی قطعه‌ی معروف و پر‌طرفدار «لاف عاشقی» بود که باتوجه به کلی وعده و وعید اما خبری از انتشار این آلبوم نشد!
با‌توجه به، به‌تعویق افتادن تاریخ انتشار این آلبوم تازه‌ی علی اصحابی پی‌گیر قصه از خود او شدیم و اصحابی در جواب این سوال ما که قرار بود آلبوم‌ات اولین آلبوم منتشرشده در سال جاری باشد گفت:

تاریخ انتشار آلبوم
در تمام این 3 سالی که داشتم روی آلبوم «تو راست می‌گی» کار می‌کردم، فکر می‌کردم 3 ماه بعد همه‌ی مشکلات حل خواهد شد و آلبوم‌ام وارد بازار می‌شود. خود من بیشتر از هر کسی دوست دارم آلبوم‌ام زودتر به بازار بیاید، اما من تصمیم‌گیرنده نبوده، نیستم. اول از همه ارشاد باید مجوز بدهد و مرحله‌ی بعدی مؤسسه‌ی «ایران‌گام» است که باید تصمیم بگیرد. من امتیاز آلبوم «تو راست می‌گی» را به این مؤسسه واگذار کرده‌ام و تصمیم‌گیری با این عزیزان است، اما مؤسسه‌ی ایران‌گام در رابطه با این وقفه‌ی 3 ساله مقصر نیست، تا این لحظه که دارم با شما حرف می‌زنم هنوز کارمان با ارشاد در مورد آلبوم «تو راست می‌گی» به پایان نرسیده. قطعه‌های آلبوم «تو راست می‌گی» مجوز گرفته‌اند، مشکل حراستی من هم اوایل تابستان حل شده اما ارشاد هنوز نامه‌ی انتشار به من نداده و تا زمانی که این نامه را به من ندهند، مؤسسه‌ی ایران‌گام اجازه‌ی انتشار آلبوم‌ام را ندارد.

درباره‌ی آلبوم «تو راست می‌گی»
این آلبوم در این 3 سال تغییرات زیادی کرده. سعی کرده‌ام با حذف‌کردن ترک‌های قدیمی‌تر و اضافه‌کردن کارهای جدید‌تر آلبوم‌ام را به‌روز نگه دارم. با توجه به این که مسترینگ نهایی آهنگ‌ها را از تنظیم‌کننده‌ها دریافت کرده‌ام و دیگر اجازه‌ی تغییرات در آلبوم‌ام را ندارم، امیدوارم هر چه زودتر این آلبوم منتشر شود و بوی کهنگی نگیرد. در مورد جزییات آلبوم تا قبل از انتشار آن صحبتی نمی‌کنم.

قطعه‌ای به مناسبت ولادت امام رضا (ع)
یک قطعه به مناسب ولادت امام رضا (ع) آماده کرده‌ام که زحمت تنظیم آن را دکتر محمدرضا چراغعلی کشیده‌اند و ترانه‌ی آن کار برادرم هادی اصحابی است با آهنگسازی من. سبک این کار، با کار‌هایی که تا‌کنون از من پخش شده کاملا متفاوت است و فضایی پاپ‌-‌سنتی دارد. امتیاز این آهنگ را به مؤسسه‌ی پارسیان اهدا کرده‌ام و امیدوارم در روز ولادت امام رضا (ع) پخش شود و مورد توجه عاشقان این حضرت قرار بگیرد.

هواداران و مخاطبان
با این که دوست داشتم خیلی زودتر از این‌ها آلبوم‌ام وارد بازار شود و در به تعویق افتادن تاریخ انتشار آن نقشی نداشتم از کلیه دوستان و هواداران‌ام عذر‌خواهی می‌کنم و صمیمانه به‌خاطر پی‌گیری‌هایشان تشکر و قدردانی می‌کنم. همان‌طور که توضیح دادم من از تاریخ انتشار آلبوم‌ام خبر ندارم، ولی تقاضا دارم یک مقدار دیگر صبر کنند. فکر کنم هواداران من صبورترین هواداران‌اند، انشاالله که بتوانم با آلبوم «تو راست می‌گی» از خجالت‌شان در بیایم. خیلی دوست‌شان دارم و کوچک همه‌ی آن‌ها هستم.


منبع: 
صدای آشنا
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 مهر 1388 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ از تو بعیده عرفان محمد زاده و سامان Download New Music Ali Jalili Boghze Penhoon دانلود آهنگ بغض پنهون دانلود آهنگ بغض پنهون از علی جلیلی دانلود آهنگ بغض پنهون با صدای علی جلیلی دانلود آهنگ علی جلیلی بغض پنهون متن آهنگ بغض پنهون علی جلیلی Download New Music Saeed Abdolhay Download New Music Saeed Abdolhay Havaye Raftan دانلود آهنگ سعید عبدالحی دانلود آهنگ سعید عبدالحی هوای رفتن دانلود آهنگ هوای رفتن دانلود آهنگ هوای رفتن از سعید عبدالحی دانلود آهنگ هوای رفتن با صدای سعید عبدالحی متن آهنگ هوای رفتن سعید عبدالحی Download New Music Kamran Tafti Download New Music Kamran Tafti Parvaaz Rooye Baame Tehran دانلود آهنگ پرواز روی بام تهران دانلود آهنگ پرواز روی بام تهران از کامران تفتی دانلود آهنگ پرواز روی بام تهران با صدای کامران تفتی دانلود آهنگ کامران تفتی پرواز روی بام تهران متن آهنگ پرواز روی بام تهران کامران تفتی Download New Music Amir Yeganeh Heyf دانلود آهنگ امیر یگانه حیف دانلود آهنگ حیف از امیر یگانه دانلود آهنگ حیف با صدای امیر یگانه متن آهنگ حیف امیر یگانه Download New Music Kamran Rasoolzadeh Download New Music Kamran Rasoolzadeh Aghoushe Sargardoun دانلود آهنگ آعوش سرگردون دانلود آهنگ آعوش سرگردون از کامران رسول زاده دانلود آهنگ آعوش سرگردون با صدای کامران رسول زاده دانلود آهنگ کامران رسول زاده آعوش سرگردون متن آهنگ آعوش سرگردون کامران رسول زاده Download New Music Hojjat Dorvali Aks Nagir دانلود آهنگ حجت درولی عکس نگیر دانلود آهنگ عکس نگیر دانلود آهنگ عکس نگیر از حجت درولی دانلود آهنگ عکس نگیر با صدای حجت درولی متن آهنگ عکس نگیر حجت درولی Download New Music Saeed Mousave Download New Music Saeed Mousave Boghz دانلود آهنگ بغض از سعید موسوی دانلود آهنگ بغض با صدای سعید موسوی دانلود آهنگ سعید موسوی دانلود آهنگ سعید موسوی بغض متن آهنگ بغض سعید موسوی Download New Music Mohammad Nuri Download New Music Mohammad Nuri Midooni دانلود آهنگ محمد نوری