علی عطشانی: قطعه «یادم تو را فراموش» با صدای «مازیار فلاحی» جذاب‌تر از تیتراژ «قلب یخی» است

علی عطشانی: قطعه «یادم تو را فراموش» با صدای «مازیار فلاحی» جذاب‌تر از تیتراژ «قلب یخی» است

موسیقی ما – سال گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه «مازیار فلاحی» باز هم به عرصه بازیگری وارد شده و این بار قرار است که در یک فیلم‌سینمایی به نام «یادم تو را فراموش» بازی کند. در ادامه «علی عطشانی»، کارگردان این فیلم، این خبر را تایید کرد و فیلمبرداری پروژه آغاز شد. «یادم تو را فراموش» طی ماه‌های گذشته با بازی چهره‌هایی نظیر «حسین یاری»، «میترا حجار» و «ماه‌چهره خلیلی» بدون جنجال رسانه‌ای مراحل تولید را سپری کرد. خواننده «قلب یخی» هم همزمان با ایفای نقش جلوی دوربین، کار ساخت موسیقی متن این فیلم را انجام می‌داد. اما مازیار فلاحی در کنسرت بهمن‌ماه سال گذشته خود اعلام کرد که «یادم تو را فراموش» اسم آلبوم جدیدش است. او همچنین خطاب به دوستدارانش گفت که تا زمان اکران این فیلم‌سینمایی، مجموعه جدیدش را منتشر نخواهد کرد. برای اطلاع از آخرین وضعیت فیلم جدید مازیار فلاحی به سراغ علی عطشانی رفتیم. این کارگردان فعال سینما در گفتگوی اختصاصی با سایت «موسیقی ما» برای اولین‌بار پس از مدت‌ها سکوت جزئیات جدیدی از همکاری با مازیار فلاحی و زمان و جزئیات انتشار آلبوم موسیقی این خواننده را مطرح کرد. این گفتگو را در ادامه می‌خوانید:
  *از حضور «مازیار فلاحی» در جدیدترین فیلم‌سینمایی خود برای ما بگویید و اینکه کارها تا کجا پیش رفته است؟ فیلم الان در مرحله صداگذاری است و مازیار فلاحی زحمت ساخت موسیقی متن را هم می‌کشد. دو یا سه قطعه باکلام هم برای فیلم در نظر گرفته‌ایم که مازیار آنها را آماده خواهد کرد. این فیلم‌سینمایی به شدت عاشقانه است. با توجه به اینکه اکثر کارهای مازیار فلاحی هم همین تم را داشت به نظرم اتفاق ویژه‌ای برای فیلم است و به قول مازیار، قطعه «یادم تو را فراموش» یکی از بهترین کارهایی است که تا کنون خوانده است. برای اولین‌بار است که فیلم و موسیقی متن با کلام و بی‌کلام آن اینقدر هماهنگ جلو می‌رود. از سوی دیگر نقش «مازیار فلاحی» در این فیلم کلیدی است. چیزی که برای طرفداران او می‌تواند جذاب باشد این است که حضور مازیار فلاحی در فیلم‌سینمایی «یادم تو را فراموش» با تجربیات قبلی بازیگری او کاملا تفاوت دارد. به عبارت دیگر یک مازیار متفاوت را در این فیلم خواهید دید.
  *چرا این خواننده را به عنوان یکی از بازیگران فیلم خود انتخاب کردید؟ در فیلمنامه‌ای که ما داشتیم یک سلبریتی باید نقش مکمل را باید بازی می‌کرد. من انتخاب‌های متعددی داشتم و می‌توانستم این سلبریتی را از میان ورزشکاران، سیاستمداران یا خواننده‌ها انتخاب کنم. اغلب قطعاتی که مازیار فلاحی خوانده و اجرا کرده عاشقانه است و تم فیلم هم همین بود. زمانی که با مازیار صحبت کردم، تصمیم گرفتم آن کاراکتر را هم خودش بازی کند. به دلیل اینکه قطعاتی به زودی در قالب آلبوم خواهید شنید جزئی از فیلم هستند و خود مازیار در سکانس‌های فیلم این کارها را اجرا می‌کند. مثل خیلی از فیلم‌های دیگر نیست که خواننده صرفا یک قطعه با کلام بخواند و در تیتراژ فیلم از آن استفاده شود. کارهای با کلام او جزئی از سکانس‌های فیلم هستند و دلیل این اتفاق هم هماهنگی ما از روز اول تا پایان فیلمبرداری بود.
  *کمی هم درباره آلبوم «یادم تو را فراموش» برای ما بگویید. از روزی که تصمیم گرفتم این فیلم را بسازم قدم به قدم با مازیار فلاحی جلو رفتم. زمانی که در حال بازنویسی فیلمنامه بودم این قدم‌ها را با او برداشتیم. با توجه به اسم «یادم تو را فراموش» که برای فیلم انتخاب کرده بودیم، مازیار ترانه‌ای با همین عنوان آماده کرد. هماهنگ با همدیگر جلو رفتیم و او قبل از شروع فیلمبردای یک ماکت از موسیقی متن با وکال فیلم به ما ارائه کرد. ما در سکانس‌های احساسی فیلم آن موسیقی را پخش می‌کردیم و بازیگران با آن موسیقی، بازی می‌کردند. به واسطه هماهنگی بین تیم ما و تیم مازیار اسم آلبوم او هم «یادم تو را فراموش» شد و ما فکرهای زیادی برای نوع عرضه این فیلم‌سینمایی و آلبوم موسیقی آن داریم که به موقع در مورد آن صحبت خواهیم کرد. قرار است که کاملا هماهنگ جلو برویم و به همین دلیل من می‌خواهم که سریع این فیلم اکران شود که همزمان آلبوم موسیقی فیلم را هم بتوانیم ارائه کنیم.
  *در بخشی از صحبت‌های خود گفتید که دو یا سه قطعه با کلام برای این فیلم در نظر گرفته‌اید در حالی که یک آلبوم موسیقی قطعات بیشتری را شامل می‌شود. این مجموعه با چند اثر موسیقایی روانه بازار خواهد شد؟ در حال رایزنی برای قطعات با کلام و جزئیات آلبوم هستیم و باید به جمع‌بندی برسیم. تا الان که ادیت ما به پایان رسیده است سه قطعه با کلام داریم.
  *تاریخ اکران فیلم مشخص شده است؟ همه کارهای فیلم باید به پایان برسد تا بتوانیم آن را به ارشاد تحویل دهیم و پروانه نمایش صادر شود و سپس برای اکران اقدام کنیم. به همین دلیل اکنون نمی‌توانم تاریخ دقیقی را برای اکران فیلم‌سینمایی یادم تو را فراموش اعلام کنم.
  *مازیار فلاحی با اجرای تیتراژ سریال «قلب یخی» به شهرت رسید و اکنون خیلی‌ها او را با همان مجموعه و تیتراژش می‌شناسند. با توجه به این اطمینانی که نسبت به قطعات باکلام فیلم‌ جدید خود دارید آیا امکان دارد که در آینده مردم از این خواننده با قطعات «یادم تو را فراموش» یاد کنند؟ اولین بار که صدای مازیار را شنیدم در شهرک غرب می‌رفتم و یک خودرو کنار خیابان پارک شده بود. راننده آن خودرو یک موسیقی پخش کرده بود که توجه من را جلب کرد و دیدم که چقدر جذاب است. پیگیری کردم و دیدم که آن موسیقی مربوط به سریال «قلب یخی» است و من از آنجا با مازیار فلاحی آشنا شدم. بهتر بود که این سوال را از خود مازیار می‌پرسیدید اما به نظر من قطعه «یادم تو را فراموش» با صدای مازیار فلاحی به مراتب جذاب‌تر از تیتراژ سریال قلب یخی است.
  *و کلام آخر؟ امیدوارم طرفداران موسیقی و صدای مازیار و مخاطبانی که به فیلم‌های عاشقانه علاقه دارند و مدتی است که فیلم عاشقانه خوب ندیده‌اند، این فیلم‌سینمایی و موسیقی آن را ببینند و بشنوند و لذت ببرند.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما


نویسنده: وحید لشکری

علی عطشانی: قطعه «یادم تو را فراموش» با صدای «مازیار فلاحی» جذاب‌تر از تیتراژ «قلب یخی» است
علی عطشانی: قطعه «یادم تو را فراموش» با صدای «مازیار فلاحی» جذاب‌تر از تیتراژ «قلب یخی» است


تاریخ انتشار : دوشنبه 6 اردیبهشت 1395 - 13:50


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ پاییز و زمستون با صدای علی پیشتاز و سمیر دانلود آهنگ علی پیشتاز و سمیر پاییز و زمستون متن آهنگ پاییز و زمستون علی پیشتاز و سمیر دانلود آهنگ عهد دانلود آهنگ عهد از محمدمهدی محمدی دانلود آهنگ عهد با صدای محمدمهدی محمدی دانلود آهنگ محمدمهدی محمدی دانلود آهنگ محمدمهدی محمدی عهد دانلود آهنگ عشقم کجاست دانلود آهنگ عشقم کجاست از مان پی دانلود آهنگ عشقم کجاست با صدای مان پی دانلود آهنگ مان پی دانلود آهنگ مان پی عشقم کجاست دانلود آهنگ رضا صادقی ققنوس دانلود آهنگ ققنوس از رضا صادقی دانلود آهنگ ققنوس با صدای رضا صادقی متن آهنگ ققنوس رضا صادقی دانلود آهنگ ادی عطار عشقت دانلود آهنگ عشقت از ادی عطار دانلود آهنگ عشقت با صدای ادی عطار متن آهنگ عشقت ادی عطار دانلود آهنگ آرش پندیدن بلیط بدون برگشت دانلود آهنگ بلیط بدون برگشت دانلود آهنگ بلیط بدون برگشت از آرش پندیدن دانلود آهنگ بلیط بدون برگشت با صدای آرش پندیدن متن آهنگ بلیط بدون برگشت آرش پندیدن دانلود آهنگ موزیک افشار همسر دانلود آهنگ همسر از موزیک افشار دانلود آهنگ همسر با صدای موزیک افشار دانلود آهنگ بیقرار از مهرداد صدقی دانلود آهنگ بیقرار با صدای مهرداد صدقی دانلود آهنگ مهرداد صدقی دانلود آهنگ مهرداد صدقی بیقرار دانلود آهنگ چله دانلود آهنگ چله از رضا محمودی دانلود آهنگ چله با صدای رضا محمودی دانلود آهنگ رضا محمودی دانلود آهنگ رضا محمودی چله دانلود آهنگ دختر خاله دانلود آهنگ دختر خاله از قاسم حمزه نژاد دانلود آهنگ دختر خاله با صدای قاسم حمزه نژاد دانلود آهنگ قاسم حمزه نژاد دانلود آهنگ قاسم حمزه نژاد دختر خاله دانلود آهنگ خونه آرزو ها دانلود آهنگ خونه آرزو ها از مسعود جلالی دانلود آهنگ خونه آرزو ها با صدای مسعود جلالی دانلود آهنگ مسعود جلالی دانلود آهنگ مسعود جلالی خونه آرزو ها دانلود آهنگ ایمان عبدالله خانی یلدا شده دانلود آهنگ یلدا شده