علی لهراسبی: شاید در آلبوم بعدی با «محسن یگانه» یک کار مشترک خواندیم

علی لهراسبی: شاید در آلبوم بعدی با «محسن یگانه» یک کار مشترک خواندیم

موسیقی ما – بهمن بابازاده: خواننده آلبوم پر حاشیه «تصمیم» یک روز قبل از اجرای زنده اش در تهران، در گفتگو با «موسیقی ما» درباره برنامه هایش برای این اجرا و آخرین اخبار آلبوم جدیدش سخن گفت.علی لهراسبی که مدت هاست اجازه اجرا در برج میلاد را نداشت و برخی انتقادهایش از مسئولین برج باعث شده بود این سالن به او وبرنامه هایش واگذار نشود، بالاخره توانست مجوز اجرا در این سالن را بگیرد تا بعد از مدت ها در سالن اصلی کنسرت های کشور بروی صحنه برود.
با او درباره همه این ماجراها و شایعه همکاری مجدد اش با چهره های لس آنجلسی در آلبوم جدیدش همکلام شدیم:
  * داستان ندادن سالن برج میلاد به تو برای اجرای برنامه چه بود واقعا؟ من آخرین بار بیش از یک سال پیش در این سالن برنامه داشتم که بعد از آن اجرا در یکی از مصاحبه هایم که فکر می کنم با خود تو هم بود، درباره نقص های فراوان سیستم های صوتی و ساختاری سالن صحبت کردم که خیلی به مسئولین سالن بر خورده بود. صحبت های من واقعیاتی بود که به مرور خیلی ها هم متوجه درست بودم حرفهای من شدند و سعی در رفع آنها کردند ولی همین باعث شد که دیگر این سالن را به من ندهند.
  * و تو هم به نیروهای پشت پرده ات متوسل شدی و کاری کردی که مجبور شوند سالن را به تو بدهند؟! (می خندد). نه اتفاقا. اولا که من هیچ نیروی پشت پرده ای نداشتم و ندارم و اگر داشتم 7 ماه ممنوع الکار نمی شدم. با مدیران جدید مجموعه، جلساتی را داشتیم و صحبت کردیم و آنها هم خیلی منطقی و منصفانه به ماجرا نگاه کردند و ماجرا حل شد. فردا کنسرت دارم و چون سالن روز خالی نداشت فعلا همین یک روز را اجرا می کنم تا ببینم برای برنامه بعدی چه اتفاقی می افتد.
  * اجراهای آخر تو فضای اکتیو و پر انرژی ای دارند، اما هنوز خیلی ها فکر می کنند علی لهراسبی برنامه هایش کلا ترانه های آرام و غمگین است. این اذیت ات نمی کند؟ ببین از زمانی که یکی از مجلات لقب «سلطان غم» را به من داد این مشکل برایم بوجود آمد. خود تو بارها در اجراهای من بوده ای و دیدی که چه فضایی در کنسرت من حکمفرماست. البته من همیشه سعی ام این بوده که آخرین کنسرت ام همیشه بهترین برنامه ام باشد. این بار هم حرکت ها و اتفاق های جالبی در نظر گرفته ایم که قطعا همه راضی از سالن می روند.
  * آلبوم جدید چه خبر؟ اول از همه در جواب برخی رسانه های داخلی و خارجی که باز هم تخریب هنرمندان را هدف گرفته اند و شایعه همکاری من با برخی از چهره های لس آنجلسی و خارج از کشور را منتشر کرده اند، بگویم که در آلبوم جدید فقط با چهره های داخلی و مجاز کار کرده ام و مطمئن ام اتفاق های خوبی هم در این آلبوم خواهد افتاد.
  * مثلا چه کسانی؟ محمد ناهیدی، مرتضی پاشایی ، شهاب اکبری، فربد یزدانفر و محسن.
  * یگانه؟ بله. با محسن یگانه هم در این آلبوم کار کرده ام که قطعا مورد توجه قرار خواهد گرفت.
  * برای من همیشه سوال بوده که تو و محسن یگانه که این قدر با هم صمیمی هستید چرا هرگز اثر مشترکی را منتشر نکرده اید؟ شاید این اتفاق در آلبوم بعدی من بیفتد. دوست ندارم این جمله من تیتر تو باشد ولی شاید این اتفاق بیفتد. (می خندد). البته هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. هر چند قطعه «بعد رفتنت» در آلبوم «14» کار مشترک ما بوده که طرفداران زیادی هم دارد.


منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 14 اردیبهشت 1392 - 14:03


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود موزیک ویدیو بغض سرد دانلود موزیک ویدیو بغض سرد از کوروش دانلود موزیک ویدیو بغض سرد با صدای کوروش دانلود موزیک ویدیو کوروش بغض سرد دانلود موزیک ویدیو امین رستمی دانلود موزیک ویدیو امین رستمی بارون دانلود موزیک ویدیو بارون دانلود موزیک ویدیو بارون از امین رستمی دانلود موزیک ویدیو بارون با صدای امین رستمی دانلود موزیک ویدیو شام ایرانی دانلود موزیک ویدیو شام ایرانی از علی ارشدی دانلود موزیک ویدیو شام ایرانی با صدای علی ارشدی دانلود موزیک ویدیو علی ارشدی شام ایرانی دانلود آهنگ حسین توکلی دانلود موزیک ویدیو تنها تو دانلود موزیک ویدیو تنها تو از حسین توکلی دانلود موزیک ویدیو تنها تو با صدای حسین توکلی دانلود موزیک ویدیو حسین توکلی دانلود موزیک ویدیو حسین توکلی تنها تو دانلود موزیک ویدیو ریسک دانلود موزیک ویدیو ریسک از زانیار خسروی دانلود موزیک ویدیو ریسک با صدای زانیار خسروی دانلود موزیک ویدیو زانیار خسروی دانلود موزیک ویدیو زانیار خسروی ریسک دانلود موزیک ویدیو حضوری اتفاقی از گروه چارتار دانلود موزیک ویدیو حضوری اتفاقی با صدای گروه چارتار دانلود موزیک ویدیو گروه چارتار دانلود موزیک ویدیو گروه چارتار حضوری اتفاقی دانلود آهنگ مجید خراطها دانلود موزیک ویدیو دارم میرم دانلود موزیک ویدیو دارم میرم از مجید خراطها دانلود موزیک ویدیو دارم میرم با صدای مجید خراطها دانلود موزیک ویدیو مجید خراطها دانلود موزیک ویدیو مجید خراطها دارم میرم دانلود آهنگ محسن چاوشی دانلود موزیک ویدیو محسن چاوشی همخواب دانلود موزیک ویدیو همخواب دانلود موزیک ویدیو همخواب از محسن چاوشی دانلود موزیک ویدیو همخواب با صدای محسن چاوشی دانلود موزیک ویدیو اینجا شهر من نیست دانلود موزیک ویدیو اینجا شهر من نیست از گروه پالت دانلود موزیک ویدیو اینجا شهر من نیست با صدای گروه پالت دانلود موزیک ویدیو گروه پالت دانلود موزیک ویدیو گروه پالت اینجا شهر من نیست دانلود آهنگ سعید شهروز دانلود موزیک ویدیو جونم به چشات دانلود موزیک ویدیو جونم به چشات از سعید شهروز دانلود موزیک ویدیو جونم به چشات با صدای سعید شهروز دانلود موزیک ویدیو سعید شهروز جونم به چشات دانلود آهنگ زانیار خسروی