علی لهراسبی: شاید در آلبوم بعدی با «محسن یگانه» یک کار مشترک خواندیم

علی لهراسبی: شاید در آلبوم بعدی با «محسن یگانه» یک کار مشترک خواندیم

موسیقی ما – بهمن بابازاده: خواننده آلبوم پر حاشیه «تصمیم» یک روز قبل از اجرای زنده اش در تهران، در گفتگو با «موسیقی ما» درباره برنامه هایش برای این اجرا و آخرین اخبار آلبوم جدیدش سخن گفت.علی لهراسبی که مدت هاست اجازه اجرا در برج میلاد را نداشت و برخی انتقادهایش از مسئولین برج باعث شده بود این سالن به او وبرنامه هایش واگذار نشود، بالاخره توانست مجوز اجرا در این سالن را بگیرد تا بعد از مدت ها در سالن اصلی کنسرت های کشور بروی صحنه برود.
با او درباره همه این ماجراها و شایعه همکاری مجدد اش با چهره های لس آنجلسی در آلبوم جدیدش همکلام شدیم:
  * داستان ندادن سالن برج میلاد به تو برای اجرای برنامه چه بود واقعا؟ من آخرین بار بیش از یک سال پیش در این سالن برنامه داشتم که بعد از آن اجرا در یکی از مصاحبه هایم که فکر می کنم با خود تو هم بود، درباره نقص های فراوان سیستم های صوتی و ساختاری سالن صحبت کردم که خیلی به مسئولین سالن بر خورده بود. صحبت های من واقعیاتی بود که به مرور خیلی ها هم متوجه درست بودم حرفهای من شدند و سعی در رفع آنها کردند ولی همین باعث شد که دیگر این سالن را به من ندهند.
  * و تو هم به نیروهای پشت پرده ات متوسل شدی و کاری کردی که مجبور شوند سالن را به تو بدهند؟! (می خندد). نه اتفاقا. اولا که من هیچ نیروی پشت پرده ای نداشتم و ندارم و اگر داشتم 7 ماه ممنوع الکار نمی شدم. با مدیران جدید مجموعه، جلساتی را داشتیم و صحبت کردیم و آنها هم خیلی منطقی و منصفانه به ماجرا نگاه کردند و ماجرا حل شد. فردا کنسرت دارم و چون سالن روز خالی نداشت فعلا همین یک روز را اجرا می کنم تا ببینم برای برنامه بعدی چه اتفاقی می افتد.
  * اجراهای آخر تو فضای اکتیو و پر انرژی ای دارند، اما هنوز خیلی ها فکر می کنند علی لهراسبی برنامه هایش کلا ترانه های آرام و غمگین است. این اذیت ات نمی کند؟ ببین از زمانی که یکی از مجلات لقب «سلطان غم» را به من داد این مشکل برایم بوجود آمد. خود تو بارها در اجراهای من بوده ای و دیدی که چه فضایی در کنسرت من حکمفرماست. البته من همیشه سعی ام این بوده که آخرین کنسرت ام همیشه بهترین برنامه ام باشد. این بار هم حرکت ها و اتفاق های جالبی در نظر گرفته ایم که قطعا همه راضی از سالن می روند.
  * آلبوم جدید چه خبر؟ اول از همه در جواب برخی رسانه های داخلی و خارجی که باز هم تخریب هنرمندان را هدف گرفته اند و شایعه همکاری من با برخی از چهره های لس آنجلسی و خارج از کشور را منتشر کرده اند، بگویم که در آلبوم جدید فقط با چهره های داخلی و مجاز کار کرده ام و مطمئن ام اتفاق های خوبی هم در این آلبوم خواهد افتاد.
  * مثلا چه کسانی؟ محمد ناهیدی، مرتضی پاشایی ، شهاب اکبری، فربد یزدانفر و محسن.
  * یگانه؟ بله. با محسن یگانه هم در این آلبوم کار کرده ام که قطعا مورد توجه قرار خواهد گرفت.
  * برای من همیشه سوال بوده که تو و محسن یگانه که این قدر با هم صمیمی هستید چرا هرگز اثر مشترکی را منتشر نکرده اید؟ شاید این اتفاق در آلبوم بعدی من بیفتد. دوست ندارم این جمله من تیتر تو باشد ولی شاید این اتفاق بیفتد. (می خندد). البته هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. هر چند قطعه «بعد رفتنت» در آلبوم «14» کار مشترک ما بوده که طرفداران زیادی هم دارد.


منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 14 اردیبهشت 1392 - 14:03


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ آسمون چشمات دانلود آهنگ آسمون چشمات از میثم فرخنده دانلود آهنگ آسمون چشمات با صدای میثم فرخنده دانلود آهنگ میثم فرخنده دانلود آهنگ میثم فرخنده آسمون چشمات متن آهنگ آسمون چشمات میثم فرخنده Download New Music Abtin Ebham Download New Music Abtin Ebham Ft Ali Gerami Moon Cafe دانلود آهنگ آبتین ابهام دانلود آهنگ آبتین ابهام و علی گرامی کافه مون دانلود آهنگ علی گرامی دانلود آهنگ کافه مون دانلود آهنگ کافه مون از آبتین ابهام و علی گرامی دانلود آهنگ کافه مون با صدای آبتین ابهام و علی گرامی متن آهنگ کافه مون آبتین ابهام و علی گرامی Download New Music AliMir Download New Music AliMir Tamoomesh Kon دانلود آهنگ تمومش کن از علی میر دانلود آهنگ تمومش کن با صدای علی میر دانلود آهنگ علی میر تمومش کن Download New Music Mehran Bagheri Download New Music Mehran Bagheri Eshghe Man دانلود آهنگ عشق من از مهران باقری دانلود آهنگ عشق من با صدای مهران باقری دانلود آهنگ مهران باقری عشق من Download New Music Reza Soltan Vase To Mimiram دانلود آهنگ رضا سلطان واسه تو میمیرم دانلود آهنگ واسه تو میمیرم دانلود آهنگ واسه تو میمیرم از رضا سلطان دانلود آهنگ واسه تو میمیرم با صدای رضا سلطان متن آهنگ واسه تو میمیرم رضا سلطان Download New Music Farshad Torabi Download New Music Farshad Torabi Ashofte دانلود آهنگ آشفته دانلود آهنگ آشفته از فرشاد ترابی دانلود آهنگ آشفته با صدای فرشاد ترابی دانلود آهنگ فرشاد ترابی دانلود آهنگ فرشاد ترابی آشفته متن آهنگ آشفته فرشاد ترابی Download New Music Abbas Akhlaghi Baroon دانلود آهنگ بارون از عباس اخلاقی دانلود آهنگ بارون با صدای عباس اخلاقی دانلود آهنگ عباس اخلاقی بارون Download New Music Saeed Lotfi Download New Music Saeed Lotfi Bedone Chatr دانلود آهنگ بدون چتر دانلود آهنگ بدون چتر از سعید لطفی دانلود آهنگ بدون چتر با صدای سعید لطفی دانلود آهنگ سعید لطفی دانلود آهنگ سعید لطفی بدون چتر