فرهاد جواهر‌کلام : ترجیح دادم انتشار آلبوم را به سال ۱۳۹۰ موکول کنم

فرهاد جواهر‌کلام : ترجیح دادم انتشار آلبوم را به سال ۱۳۹۰ موکول کنم

لی‌لا رضایی: انگار قرار است همه آلبوم‌هایی که می‌خواستند در سال ۸۹ وارد بازار موسیقی شوند، برای سال ۹۰ منتشر شوند. چرا که بسیاری از اهالی موسیقی ترجیح داده‌اند که عطای انتشار آلبوم درپایان سال را به لقایش بخشیده و انتشار ان را سال بعد موکول کنند.

فرهاد جواهر کلام که قرار بود آلبوم «تو مال من، من مال تو» را در سال ۸۹ راهی بازار موسیقی کند، موفق به انجام این کار نشد و انتشار آن را به سال ۱۳۹۰ سپرد. جواهر کلامبا بیان این خبر افزود: این آلبوم دتهاست که مراحل ساخت خود را طی کرده و اماده انتشار است. اما چون انتشار آن به پایان سال کشیده شد و من چنین زمانی را مناسب این کار ندیدم، ترجیح دادم انتشار آن را به سال ۱۳۹۰ موکول کنم.

فرهاد جواهر کلام در ادامه خاطر نشان کرد: تغییراتی را در این آلبوم لحاظ کرده‌ام که امیدوارم به واسطه آن‌ها به جذب مخاطبان بیشتری منجر شده باشم.

در این آلبوم طی این مدت چندین قطعه بوده که به مرور جای خود را به قطعات دیگر داده‌اند. این تغییرات به دلیل وسواس بیش از حد من نیست بلکه هرچه زمن بگذرد احساس می‌کنم که این قطعات قدیمی‌تر و کهنه‌تر می‌شوند. به همین دلیل سعی می‌کنم همه آن‌ها به روز باشند تا احترامی برای شعور مخاطبم باشد.

وی با اشاره به فضای جدید آلبوم فوق گفت: فضای آلبوم، به روز‌تر و جدید است و سعی کرده‌ام اتفاقات روز موسیقی را درآن، در نظر گرفته باشم. چرا که در این آلبوم بیش از هر کسی و هرچیزی، جوان‌ها مد نظرم بوده‌اند و می‌خواستم با آن‌ها ارتباط بهتری برقرار کنم.

گفتنی است که نیما وارسته به عنوان یکی از نیروهای جدید، با جواهر کلام در این آلبوم همکاری کرده است تا فضای به روزتری را منجر شود.

به گفته جواهر کلام، فرشاد فارسی نیز بخشی از کارهای آلبوم را در خصوص تنظیم به عهده دارد.

جواهر کلام درباره همکارهای دیگر خود در این پروژه گفت: مهشید کلاهدوز، علی صالحی، نسترن سعیدی و خود من ترانه‌های آلبوم جدید را سروده‌ایم و ملودی‌ها را جز من، اشکان خشایی، نیز ساخته است.

گفتنی است که فرهاد جواهر کلام خود به آهنگسازی در این آلبوم اقدام کرده است و به عنوان یکی از عوامل اصلی حضور دارد.


منبع: 
فرهنگخانه
تاریخ انتشار : یکشنبه 14 فروردین 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
Download New Music Majid Bagheri Download New Music Majid Bagheri Pashimoon دانلود آهنگ پشیمون از مجید باقری دانلود آهنگ پشیمون با صدای مجید باقری دانلود آهنگ مجید باقری پشیمون متن آهنگ پشیمون مجید باقری Download New Music Reza Taghavi Ghamgin Tarin Mard دانلود آهنگ رضا تقویی غمگین ترین مرد دانلود آهنگ غمگین ترین مرد دانلود آهنگ غمگین ترین مرد از رضا تقویی دانلود آهنگ غمگین ترین مرد با صدای رضا تقویی متن آهنگ غمگین ترین مرد رضا تقویی Download New Music Mohammadreza Kohansal Download New Music Mohammadreza Kohansal Akharin Mokalemeh دانلود آهنگ آخرین مکالمه دانلود آهنگ آخرین مکالمه از محمدرضا کهنسال دانلود آهنگ آخرین مکالمه با صدای محمدرضا کهنسال دانلود آهنگ محمدرضا کهنسال دانلود آهنگ محمدرضا کهنسال آخرین مکالمه متن آهنگ آخرین مکالمه محمدرضا کهنسال Download New Music Hamed Baradaran Akse Dotaei دانلود آهنگ حامد برادران عکس دوتایی دانلود آهنگ عکس دوتایی دانلود آهنگ عکس دوتایی از حامد برادران دانلود آهنگ عکس دوتایی با صدای حامد برادران متن آهنگ عکس دوتایی حامد برادران Download New Music Masoud Sadeghloo & Mehdi Hosseini Bato In Del دانلود آهنگ با تو این دل دانلود آهنگ با تو این دل از مسعود صادقلو و مهدی حسینی دانلود آهنگ با تو این دل با صدای مسعود صادقلو و مهدی حسینی دانلود آهنگ مسعود صادقلو و مهدی حسینی با تو این دل Download New Music Morteza Ashrafi Namoon Bi Man دانلود آهنگ مرتضی اشرفی نمون بی من دانلود آهنگ نمون بی من دانلود آهنگ نمون بی من از مرتضی اشرفی دانلود آهنگ نمون بی من با صدای مرتضی اشرفی متن آهنگ نمون بی من مرتضی اشرفی Download New Music Sohrab Abbasi Download New Music Sohrab Abbasi Hamin Khobe دانلود آهنگ سهراب عباسی دانلود آهنگ سهراب عباسی همین خوبه دانلود آهنگ همین خوبه دانلود آهنگ همین خوبه از سهراب عباسی دانلود آهنگ همین خوبه با صدای سهراب عباسی متن آهنگ همین خوبه سهراب عباسی Download New Music Saba Yousefi Download New Music Saba Yousefi Khaterat دانلود آهنگ خاطرات از صبا یوسفی دانلود آهنگ خاطرات با صدای صبا یوسفی دانلود آهنگ صبا یوسفی