فرهاد جواهر‌کلام : ترجیح دادم انتشار آلبوم را به سال ۱۳۹۰ موکول کنم

فرهاد جواهر‌کلام : ترجیح دادم انتشار آلبوم را به سال ۱۳۹۰ موکول کنم

لی‌لا رضایی: انگار قرار است همه آلبوم‌هایی که می‌خواستند در سال ۸۹ وارد بازار موسیقی شوند، برای سال ۹۰ منتشر شوند. چرا که بسیاری از اهالی موسیقی ترجیح داده‌اند که عطای انتشار آلبوم درپایان سال را به لقایش بخشیده و انتشار ان را سال بعد موکول کنند.

فرهاد جواهر کلام که قرار بود آلبوم «تو مال من، من مال تو» را در سال ۸۹ راهی بازار موسیقی کند، موفق به انجام این کار نشد و انتشار آن را به سال ۱۳۹۰ سپرد. جواهر کلامبا بیان این خبر افزود: این آلبوم دتهاست که مراحل ساخت خود را طی کرده و اماده انتشار است. اما چون انتشار آن به پایان سال کشیده شد و من چنین زمانی را مناسب این کار ندیدم، ترجیح دادم انتشار آن را به سال ۱۳۹۰ موکول کنم.

فرهاد جواهر کلام در ادامه خاطر نشان کرد: تغییراتی را در این آلبوم لحاظ کرده‌ام که امیدوارم به واسطه آن‌ها به جذب مخاطبان بیشتری منجر شده باشم.

در این آلبوم طی این مدت چندین قطعه بوده که به مرور جای خود را به قطعات دیگر داده‌اند. این تغییرات به دلیل وسواس بیش از حد من نیست بلکه هرچه زمن بگذرد احساس می‌کنم که این قطعات قدیمی‌تر و کهنه‌تر می‌شوند. به همین دلیل سعی می‌کنم همه آن‌ها به روز باشند تا احترامی برای شعور مخاطبم باشد.

وی با اشاره به فضای جدید آلبوم فوق گفت: فضای آلبوم، به روز‌تر و جدید است و سعی کرده‌ام اتفاقات روز موسیقی را درآن، در نظر گرفته باشم. چرا که در این آلبوم بیش از هر کسی و هرچیزی، جوان‌ها مد نظرم بوده‌اند و می‌خواستم با آن‌ها ارتباط بهتری برقرار کنم.

گفتنی است که نیما وارسته به عنوان یکی از نیروهای جدید، با جواهر کلام در این آلبوم همکاری کرده است تا فضای به روزتری را منجر شود.

به گفته جواهر کلام، فرشاد فارسی نیز بخشی از کارهای آلبوم را در خصوص تنظیم به عهده دارد.

جواهر کلام درباره همکارهای دیگر خود در این پروژه گفت: مهشید کلاهدوز، علی صالحی، نسترن سعیدی و خود من ترانه‌های آلبوم جدید را سروده‌ایم و ملودی‌ها را جز من، اشکان خشایی، نیز ساخته است.

گفتنی است که فرهاد جواهر کلام خود به آهنگسازی در این آلبوم اقدام کرده است و به عنوان یکی از عوامل اصلی حضور دارد.


منبع: 
فرهنگخانه
تاریخ انتشار : یکشنبه 14 فروردین 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ کامران مولایی صد سال متن آهنگ جدید صد سال کامران مولایی دانلود آهنگ بهراد شهریاری زمستون دانلود آهنگ زمستون از بهراد شهریاری دانلود آهنگ زمستون با صدای بهراد شهریاری متن آهنگ جدید زمستون بهراد شهریاری دانلود آهنگ جادو دانلود آهنگ یا قالی دانلود آهنگ سعید مدرس من بی تو دانلود آهنگ من بی تو از سعید مدرس دانلود آهنگ من بی تو با صدای سعید مدرس متن آهنگ جدید من بی تو سعید مدرس دانلود آهنگ می خواستم بدونی دانلود آهنگ می خواستم بدونی از یوسف انوشه دانلود آهنگ می خواستم بدونی با صدای یوسف انوشه دانلود آهنگ یوسف انوشه می خواستم بدونی متن آهنگ جدید می خواستم بدونی یوسف انوشه دانلود آهنگ اجازه نمیدم از ایمان قیاسی دانلود آهنگ اجازه نمیدم با صدای ایمان قیاسی دانلود آهنگ ایمان قیاسی اجازه نمیدم متن آهنگ جدید اجازه نمیدم ایمان قیاسی دانلود آهنگ تو از مجید تربتی دانلود آهنگ تو با صدای مجید تربتی دانلود آهنگ مجید تربتی تو متن آهنگ جدید تو مجید تربتی دانلود آهنگ دوراهی دانلود آهنگ دوراهی از میثم ابراهیمی دانلود آهنگ دوراهی با صدای میثم ابراهیمی دانلود آهنگ میثم ابراهیمی دوراهی متن آهنگ جدید دوراهی میثم ابراهیمی دانلود آهنگ پیام صالحی چشمامو می بندم دانلود آهنگ چشمامو می بندم دانلود آهنگ چشمامو می بندم از پیام صالحی دانلود آهنگ چشمامو می بندم با صدای پیام صالحی متن آهنگ جدید چشمامو می بندم پیام صالحی دانلود آهنگ احساس جنون دانلود آهنگ احساس جنون از محسن والهيان دانلود آهنگ احساس جنون با صدای محسن والهيان دانلود آهنگ محسن والهيان دانلود آهنگ محسن والهيان احساس جنون متن آهنگ جدید احساس جنون محسن والهيان دانلود آهنگ علی جهانیان کافی شاپ دانلود آهنگ کافی شاپ دانلود آهنگ کافی شاپ از علی جهانیان دانلود آهنگ کافی شاپ با صدای علی جهانیان متن آهنگ جدید کافی شاپ علی جهانیان دانلود آهنگ بی وفا از محسن ابراهیم زاده دانلود آهنگ بی وفا با صدای محسن ابراهیم زاده دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده بی وفا متن آهنگ جدید بی وفا محسن ابراهیم