فریدون آسرایی «خوشگل عاشق» و «سلام» را روی سن می‌برد

فریدون آسرایی «خوشگل عاشق» و «سلام» را روی سن می‌برد

موسیقی ما- لی لا رضایی: فریدون آسرایی که در روز چهارشنبه ۱۱ آبان قرار است روی سن میلاد اجرای برنامه کند در این باره به خبرنگار موسیقی ما گفت: به دلیل علاقه‌ای که مخاطبان به اکثر قطعات آلبوم‌های من دارند، به غیر از قطعاتی که به صوروت ریمیکس هستند، بقیه قطعات را تا جایی که زمان فرصت بدهد، در این کنسرت اجرا خواهیم کرد.

این خواننده در ادامه گفت: قطعات اجرایی در کنسرت از آلبوم‌های «غریبه»، «از تو دورم» و «خاطرات گمشده» است که قاعدتا یک سری از قطعات از هر آلبوم حذف شده و به دلیل زمان کمی که داریم اجرا نخواهد شد.
به گفته این خواننده در کنسرت روز یازدهم، وی به همراه گروهی که دارد، ۲۰ قطعه را اجرا می‌کند.

خواننده «غریبه» که در زمان خودش عنوان یکی از آلبوم‌های پرفروش را با خود یدک می‌کشید، در این خصوص اظهار داشت: طبق برنامه ریزی‌هایی که کرده‌ایم قرار بر این شده تا قطعات به شکل خلاصه‌تر و فشرده‌تر اجرا شوند تا بتوانیم از همه قطعات استفاده کرده و آن‌ها را برای مخاطبان و علاقه مندانمان اجرا کنیم. در این صورت یک کنسرت کاملا متفاوت از همیشه خواهیم داشت که قطعات در آن کوتا ه‌تر از همیشه است.

وی همچنین گفت: در این کنسرت قطعاتی همچون «خوشگل عاشق»، «گل نار»، «سلام»، «مسافر» و... به اجرا در می‌آیند.

قرار بود رهبر این کنسرت پاشا یثربی باشد که ممکن است بنا به دلایلی این امکان برایمان فراهم نشود. در این صورت امیر علیزاده به عنوان رهبر گروه در کنارمان خواهد بود. در غیر این صورت این دو با همکاری هم گروه را برای اجرا آماده خواهند کرد.

وی درباره نوازندگانی که در این اجرا با وی همکاری خواند داشت، گفت: از‌‌ همان نوازنده‌های همیشگی و قدیمی که پیش از این نیز با هم همکاری داشته‌ایم، استفاده خواهم کرد. از این میان می‌توان به پدرام مرندیز (اگیتار اسپانیش)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک)، آرش مقدم (درام)، آرین کشیشی (بیس)، بهنام حکیم (گیتار و سازهای سنتی)، احسان نی زن (ویلون)، امیر علیزاده (کی برد) و... یاد کرد.

وی در پایان اظهار داشت: کنسرت با توجه به قطعاتی که اجرا می‌کنیم به شکل تلفیقی اجرا می‌شود و در آن از سازهایی مثل تارو سه تار و کمانچه و یک سری از سازهای ترکی استفاده می‌کنیم. فضای این کنسرت متفاوت از فضای کنسرت‌های گذشته است.

گفتنی است این کنسرت در روز ۱۱ آبان ماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.


منبع: 

تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 آبان 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ توکل کن دانلود تیتراژ برنامه ترینها متن آهنگ جدید توکل کن پژمان مبرا دانلود آهنگ حمیدرضا یوسفی متن آهنگ جدید دست خودم نیست حمیدرضا یوسفی دانلود آهنگ پرده نشین متن آهنگ جدید پرده نشین علیرضا قربانی دانلود آهنگ عشق بی آزار متن آهنگ جدید عشق بی آزار امید حجت متن آهنگ جدید دست خودم نیست مجید رستمی دانلود آهنگ چشم ازت بر نمیدارم متن آهنگ جدید چشم ازت بر نمیدارم ایمان ابراهیمی دانلود آهنگ نحن صامدون متن آهنگ جدید نحن صامدون حامد زمانی دانلود آلبوم پژمان حدادی دانلود آلبوم تربت دانلود آهنگ جنگ اقتصادی متن آهنگ جدید جنگ اقتصادی حامد زمانی دانلود آهنگ فکرای منطقی متن آهنگ جدید فکرای منطقی امیرعلی بهادری دانلود آهنگ جسارت متن آهنگ جدید جسارت فراز تاجیک دانلود آهنگ با چه رویی متن آهنگ جدید با چه رویی سیاوش قمصری دانلود آهنگ مثل تنهایی متن آهنگ جدید مثل تنهایی رضا شیری دانلود آهنگ ستاره سرد متن آهنگ جدید ستاره سرد رضا رویگری دانلود آهنگ باد صبا متن آهنگ جدید باد صبا پویا بیاتی دانلود آهنگ این گربه متن آهنگ جدید این گربه محمد رشیدیان دانلود آهنگ حمید حکیم دانلود آهنگ میثم جمشیدپور دانلود آهنگ یکی هست متن آهنگ جدید یکی هست میثم جمشیدپور دانلود آهنگ ایمان قیاثی دانلود آهنگ حس منو متن آهنگ جدید حس منو ایمان قیاثی دانلود آهنگ بهادر جوادی متن آهنگ جدید باورم نمیشه بهادر جوادی دانلود آهنگ یه عکس دوتایی متن آهنگ جدید یه عکس دوتایی علی جوکار متن آهنگ جدید دوست دارم مانی رهنما دانلود آهنگ چتر بارون متن آهنگ جدید چتر بارون مهدی مقدم دانلود آهنگ ابر ستاره متن آهنگ جدید ابر ستاره فرزاد فتاحی دانلود آهنگ مهمون متن آهنگ جدید مهمون مرتضی پاشایی