قطعه «غریبه شو» با صدای «علی زیبایی»

قطعه «غریبه شو» با صدای «علی زیبایی»

موسیقی ما - «علی زیبایی» كه با نام «علی تكتا» در بین مخاطبان موسیقی شناخته شده است، تازه ترین اثر خود را با نام «غریبه شو» منتشر كرد. ترانه این قطعه از سروده های «علی ایلیا» است و «علی ضیاء» هم وظیفه تنظیم را بر عهده داشته است. علی زیبایی همانند آثار گذشته‌اش، ملودی قطعه «غریبه شو» را نیز ساخته است. گفتنی است، این قطعه به تهیه كنندگی كمپانی «مزو» تولید شده است.

علی زیبایی سال گذشته با ارائه قطعاتی چون «بازیای زندگی»، «بی اندازه» و «من و دل» در عرصه رقابت موسیقی پاپ حضور داشت.

این خواننده در مورد آخرین فعالیت های خود اظهار داشت: «در حال حاضر در كنار تولید اولین آلبوم مجاز، در حال ساخت چند تک قطعه دیگر هستم كه البته اكثراً در فضایی نزدیک به هم هستند».

وی افزود: «در طی این سال ها تمام هدف و فكرم این بود كه با صبر و حوصله مراحل تولید آلبوم مجاز را طی كنم تا نه تنها خودم بلكه مخاطبین نیز از آثاری كه ارائه می دهم ،‌ راضی باشند. به شخصه اعتقاد دارم رسیدن به یک سلیقه مطمئن در آهنگسازی و انتخاب ترانه ها و همچنین تنظیم های زمانبر از ملزومات تولید آلبومی است كه ارزش شنیدن های مكرر و در نهایت ماندگاری را داشته باشد. البته این ها جزء شاخصه های تولید آثار برتر هستند. خوشبختانه با توجه به بازخوردی كه در برخی از آثارم از جمله «آهای دنیا»، «چشمای من»، «همنشین حرف دلم»، «بی فایده»، «كوه خاموش» و «كار توئه» از طرف مردم گرفته ام، فكر می كنم این اتفاق مثبت برای این قطعات رخ داده است».

این خواننده در رابطه با ادامه فعالیت هایش با نام خانوادگی اصلی اش به جای نام هنری كه در ذهن ها جای خود را باز كرده بود، گفت: «مهمترین چالش و ریسكی كه سال های اخیر با آن مواجه بودم ، اصلاح و تصحیح اشتباهی بود كه اوایل ورود به این عرصه كردم! من در تمام این مدت سعی كردم عنوان هنری ام «تكتا» را در بین اذهان جا بیاندازم در حالی كه مردم از ما كار خوب می خواهند و اثر ماندگار با هر نام و رسمی در اذهان جاودانه می شود».

علی زیبایی اضافه كرد: « در واقع پاک كردن نام هنری ام از ذهن مردم مانند پاک كردن براده های آهن از دل یک خرمن خاك بود كه نیاز به آهنربایی قوی داشت. آن آهنربا رسانه ای همه گیر بود كه متاسفانه در اختیار نداشتم. با این حال تمام تلاشم را به كار گرفتم تا این اتفاق رخ دهد و خوشحالم كه تا حد زیادی با همراهی سایت های خبری حوزه موسیقی به هدفم رسیده ام».

در ادامه قطعه «غریبه شو» با صدای «علی زیبایی» را از سایت «موسیقی ما» بشنوید و دانلود کنید.


دانلود
منبع: 
موسیقی ما


نویسنده: وحید لشکری

قطعه «غریبه شو» با صدای «علی زیبایی»
قطعه «غریبه شو» با صدای «علی زیبایی»


تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 15:15


آهنگ های مشابه

آهنگ غریبه شو
آهنگ غریبه شو
علی زیبایی
آهنگ صدای قلبمه
آهنگ صدای قلبمه
معین راهبر

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ جدید حس میکنم علی ارشدی دانلود آهنگ جدید علی ارشدی حس میکنم متن آهنگ جدید حس میکنم علی ارشدی دانلود آهنگ آهنگ قدیمی دانلود آهنگ جدید آهنگ قدیمی از رضا یزدانی دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی از آهنگ قدیمی متن آهنگ جدید آهنگ قدیمی رضا یزدانی دانلود آهنگ تبریک دانلود آهنگ جدید تبریک از علیرضا روزگار دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار تبریک متن آهنگ جدید تبریک علیرضا روزگار دانلود آهنگ با من باش دانلود آهنگ جدید احمد سعیدی با من باش دانلود آهنگ جدید با من باش از احمد سعیدی متن آهنگ جدید با من باش احمد سعیدی دانلود آهنگ جدید ایمان غلامی سخته دانلود آهنگ جدید سخته از ایمان غلامی دانلود آهنگ سخته متن آهنگ جدید سخته ایمان غلامی دانلود آهنگ ایمان قیاسی دانلود آهنگ بعضی وقت ها دانلود آهنگ جدید ایمان قیاسی بعضی وقت ها دانلود آهنگ جدید بعضی وقت ها از ایمان قیاسی متن آهنگ جدید بعضی وقت ها ایمان قیاسی دانلود آهنگ آرشاوین دانلود آهنگ جدید آرشاوین چشم های در به در دانلود آهنگ جدید چشم های در به در از آرشاوین دانلود آهنگ چشم های در به در متن آهنگ جدید چشم های در به در آرشاوین دانلود آهنگ اسم کوچک دانلود آهنگ جدید اسم کوچک از حمید اصغری دانلود آهنگ جدید حمید اصغری اسم کوچک متن آهنگ جدید اسم کوچک حمید اصغری دانلود آهنگ جدید ناصر زینعلی یک سال گذشت دانلود آهنگ جدید یک سال گذشت از ناصر زینعلی دانلود آهنگ یک سال گذشت متن آهنگ جدید یک سال گذشت ناصر زینعلی دانلود آهنگ بزار آروم باشم دانلود آهنگ جدید امیر یگانه بزار آروم باشم دانلود آهنگ جدید بزار آروم باشم امیر یگانه متن آهنگ جدید بزار آروم باشم امیر یگانه دانلود آهنگ Emo Band دانلود آهنگ امو باند دانلود آهنگ جدید Emo Band دوباره دانلود آهنگ جدید دوباره از Emo Band متن آهنگ جدید دوباره Emo Band دانلود آهنگ جدید زانیار خسروی زود گذشت دانلود آهنگ جدید زود گذشت از زانیار خسروی دانلود آهنگ زود گذشت متن آهنگ جدید زود گذشت زانیار خسروی