مرور 50 سال فعالیت موسیقایی رولینگ استونز بر اساس ابزار صحنه‌ای

مرور 50 سال فعالیت موسیقایی رولینگ استونز بر اساس ابزار صحنه‌ای

موسیقی ما - گروه افسانه‌ای «رولینگ استونز» اعلام کرد نمایشگاهی از ساز و ابزار گروه برگزار می‌کند. راکرهای کهنه کار و باتجربه گروه رولینگ استونز (Rolling Stones) اولین و بزرگترین نمایشگاهی را که به 50 سال فعالیت حرفه‌ای آن‌ها نگاهی می‌اندازد برگزار خواهند کرد. این نمایشگاه قرار است سال آینده در یک گالری در لندن برگزار شود و در آن بیشتر از 500 آیتم به نمایش گذاشته می‌شود.

به گفته دست اندرکاران نمایشگاه، این آیتم‌ها از میان تمام آن چیزی که گروه با آن کار کرده است انتخاب شده‌اند از جمله وسایلی برای صحنه‌آرایی‌های گروه، گیتار و سازهای دیگر، لباس و متعلقات اتاق گریم، وسایل تکنیکی صدا، قطعات آدیو و کلیپ‌های که قبلا هرگز دیده نشده‌اند، پوسترهای اوریجینال، جلد آلبوم‌ها و همچنین بعضی از یادداشت‌های شخصی اعضای گروه.

این نمایشگاه از ماه اپریل تا سپتامبر سال آینده در گالری ساعتچی Saatchi Gallery لندن برگزار می‌شود و برخی آیتم‌هایی را به نمایش می‌گذارد که گفته شده از آرشیو اعضای گروه است و قبلا هرگز برای عموم نمایش داده نشده بودند.

دو سال پیش نمایشگاهی شبیه به این در لندن برگزار شده بود که مربوط به خواننده انگلیسی، دیوید بووی می‌شد. نمایشگاهی در موزه ویکتوریا و آلبرت که جمعیت بزرگی را به تماشای خود کشاند.

میک جگر خواننده گروه رولینگ استونز درباره برگزاری این نمایشگاه گفت: «خیلی وقت بود به این نمایشگاه فکر می‌کردیم، خیلی وسایل برای آن جمع کردیم، با خودمان فکر می‌کردیم بهتر است اینها را نگه داریم چون دلمان می‌خواهد مردم هم این‌ها را ببینند. این نمایشگاه مثل این است که برگردی و به تمام کاری که تا امروز کردی نگاهی بی‌اندازی و من فکر می‌کنم الان زمان خوبی برای این کار است. ما به اندازه کافی وسیله برای نمایش دادن داریم، در واقع زیادی وسیله داریم»

گفته می‌شود برنامه‌ریزی برای برگزاری این نمایشگاه که عنوان «اگزیبیشنیزم» برای آن انتخاب شده سه سال زمان نیاز داشته و دو طبقه کامل گالری را به خود اختصاص خواهد داد. فروش بلیت‌های این نمایشگاه از چند روز دیگر یعنی 10 جولای آغاز خواهد شد.


منبع: 
رویترزگردآوری و ترجمه: ریما آسا
مرور 50 سال فعالیت موسیقایی بر اساس ابزار صحنه‌ای
مرور 50 سال فعالیت موسیقایی بر اساس ابزار صحنه‌ای


تاریخ انتشار : یکشنبه 14 تیر 1394 - 08:58


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
Download New Music Farshid Parsaei Mohtaj دانلود آهنگ فرشید پارسایی دانلود آهنگ فرشید پارسایی محتاج دانلود آهنگ محتاج از فرشید پارسایی دانلود آهنگ محتاج با صدای فرشید پارسایی Download New Music Daarkoob Download New Music Daarkoob Tandisi Az Saraab دانلود آهنگ تندیسی از سراب دانلود آهنگ تندیسی از سراب از گروه دارکوب دانلود آهنگ تندیسی از سراب با صدای گروه دارکوب دانلود آهنگ گروه دارکوب تندیسی از سراب متن آهنگ تندیسی از سراب گروه دارکوب Download New Music Behzad Pax Download New Music Behzad Pax Khanande Nist دانلود آهنگ بهزاد پکس دانلود آهنگ بهزاد پکس خواننده نیست دانلود آهنگ خواننده نیست دانلود آهنگ خواننده نیست از بهزاد پکس دانلود آهنگ خواننده نیست با صدای بهزاد پکس متن آهنگ خواننده نیست بهزاد پکس Download New Music Kambiz GhanBarZadeh Download New Music Kambiz GhanBarZadeh Eshghe Vaghei دانلود آهنگ عشق واقعی دانلود آهنگ عشق واقعی از کامبیز قنبرزاده دانلود آهنگ عشق واقعی با صدای کامبیز قنبرزاده دانلود آهنگ کامبیز قنبرزاده دانلود آهنگ کامبیز قنبرزاده عشق واقعی متن آهنگ عشق واقعی کامبیز قنبرزاده Download New Music Mohsen Azadbakhsh Download New Music Mohsen Azadbakhsh Khandevaneh دانلود آهنگ خندوانه از محسن آزادبخش دانلود آهنگ خندوانه با صدای محسن آزادبخش دانلود آهنگ محسن آزادبخش دانلود آهنگ محسن آزادبخش خندوانه دانلود تیتراژ برنامه خندوانه Download New Music Armin Merci Tasvire Roya دانلود آهنگ آرمین مرسی تصویر رویا دانلود آهنگ تصویر رویا دانلود آهنگ تصویر رویا از آرمین مرسی دانلود آهنگ تصویر رویا با صدای آرمین مرسی متن آهنگ تصویر رویا آرمین مرسی Download New Music Ali R.Z Download New Music Ali R.Z Ft Hossein Yar Zabeteh دانلود آهنگ حسین یار دانلود آهنگ زابطه دانلود آهنگ زابطه از علی R.Z و حسین یار دانلود آهنگ زابطه با صدای علی R.Z و حسین یار دانلود آهنگ علی R.Z دانلود آهنگ علی R.Z و حسین یار زابطه Download New Music Omid Jahan Dasli Qala