مرور 50 سال فعالیت موسیقایی رولینگ استونز بر اساس ابزار صحنه‌ای

مرور 50 سال فعالیت موسیقایی رولینگ استونز بر اساس ابزار صحنه‌ای

موسیقی ما - گروه افسانه‌ای «رولینگ استونز» اعلام کرد نمایشگاهی از ساز و ابزار گروه برگزار می‌کند. راکرهای کهنه کار و باتجربه گروه رولینگ استونز (Rolling Stones) اولین و بزرگترین نمایشگاهی را که به 50 سال فعالیت حرفه‌ای آن‌ها نگاهی می‌اندازد برگزار خواهند کرد. این نمایشگاه قرار است سال آینده در یک گالری در لندن برگزار شود و در آن بیشتر از 500 آیتم به نمایش گذاشته می‌شود.

به گفته دست اندرکاران نمایشگاه، این آیتم‌ها از میان تمام آن چیزی که گروه با آن کار کرده است انتخاب شده‌اند از جمله وسایلی برای صحنه‌آرایی‌های گروه، گیتار و سازهای دیگر، لباس و متعلقات اتاق گریم، وسایل تکنیکی صدا، قطعات آدیو و کلیپ‌های که قبلا هرگز دیده نشده‌اند، پوسترهای اوریجینال، جلد آلبوم‌ها و همچنین بعضی از یادداشت‌های شخصی اعضای گروه.

این نمایشگاه از ماه اپریل تا سپتامبر سال آینده در گالری ساعتچی Saatchi Gallery لندن برگزار می‌شود و برخی آیتم‌هایی را به نمایش می‌گذارد که گفته شده از آرشیو اعضای گروه است و قبلا هرگز برای عموم نمایش داده نشده بودند.

دو سال پیش نمایشگاهی شبیه به این در لندن برگزار شده بود که مربوط به خواننده انگلیسی، دیوید بووی می‌شد. نمایشگاهی در موزه ویکتوریا و آلبرت که جمعیت بزرگی را به تماشای خود کشاند.

میک جگر خواننده گروه رولینگ استونز درباره برگزاری این نمایشگاه گفت: «خیلی وقت بود به این نمایشگاه فکر می‌کردیم، خیلی وسایل برای آن جمع کردیم، با خودمان فکر می‌کردیم بهتر است اینها را نگه داریم چون دلمان می‌خواهد مردم هم این‌ها را ببینند. این نمایشگاه مثل این است که برگردی و به تمام کاری که تا امروز کردی نگاهی بی‌اندازی و من فکر می‌کنم الان زمان خوبی برای این کار است. ما به اندازه کافی وسیله برای نمایش دادن داریم، در واقع زیادی وسیله داریم»

گفته می‌شود برنامه‌ریزی برای برگزاری این نمایشگاه که عنوان «اگزیبیشنیزم» برای آن انتخاب شده سه سال زمان نیاز داشته و دو طبقه کامل گالری را به خود اختصاص خواهد داد. فروش بلیت‌های این نمایشگاه از چند روز دیگر یعنی 10 جولای آغاز خواهد شد.


منبع: 
رویترزگردآوری و ترجمه: ریما آسا
مرور 50 سال فعالیت موسیقایی بر اساس ابزار صحنه‌ای
مرور 50 سال فعالیت موسیقایی بر اساس ابزار صحنه‌ای


تاریخ انتشار : یکشنبه 14 تیر 1394 - 08:58


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ شیدایی دانلود تیتراژ سریال شیدایی متن آهنگ شیدایی علی لهراسبی دانلود آهنگ دلم بشکنه حرفی نیست دانلود آهنگ گل ناز دانلود اهنگ دوست دارم دانلود آهنگ آریاک دانلود آهنگ کوروش بزرگ دانلود آهنگ پدرام صادقی پور دانلود آهنگ همیشه با تو می مونم دانلود آهنگ پرنده هم قفس متن آهنگ پرنده هم قفس مانی رهنما دانلود آهنگ از خاطرم نمیری دانلود آهنگ امشب دانلود آهنگ رضا طاهرخانی دانلود آهنگ حمید طالاری دانلود آهنگ کابوس دانلود آهنگ جان عاشقی دانلود آهنگ اگه دنیا بذاره دانلود آهنگ عاشقه عاشق دانلود آهنگ علی باقری دانلود آهنگ کورش صنعتی دانلود آهنگ هزار و یکبار دانلود آهنگ احسان تهرانچی دانلود آهنگ یکی دیگه دانلود آهنگ علی دانلود آهنگ محمد زنگنه دانلود آهنگ خاکِ تشنه دانلود آهنگ بی تو می میرم دانلود اهنگ خودتو به اون راه نزن دانلود اهنگ علی رهبری دانلود آهنگ دلشوره دانلود آهنگ رویا دانلود آهنگ پیغمبر رحمت دانلود آهنگ روزبه نعمت اللهي دانلود آهنگ صبوري دانلود آهنگ ناخوشی دانلود آهنگ تو رو می خوام دانلود آهنگ علی کشاورز دانلود آهنگ محبوب دانلود آهنگ شگفت انگیز دانلود آهنگ شمال شهر جنوب شهر دانلود ورژن جدید آهنگ ورژن جدید آهنگ دروغه دانلود آهنگ چه کردی دانلود آهنگ اعتقاد دانلود آهنگ اعتقاد از فاتح نورایی دانلود آهنگ اعتقاد با صدای فاتح نورایی دانلود آهنگ فاتح نورایی اعتقاد دانلود آهنگ محرم فاتح نورایی