مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد

مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد

موسیقی ما – خواننده آلبوم «مرد خونه» در خصوص انتشار نخستین آلبومش در گفت و گو با «موسیقی ما» اظهار داشت: «تولید و انتشار آلبوم اول در بازار موسیقی کار ساده ای نیست و خواننده برای موفقیتش در این حیطه با مشکلات زیادی رو به رو است تا بتواند به آن ایده آلی که در ذهن دارد دست پیدا کند. در انتشار آلبوم«مرد خونه» که اولین آلبوم من به شمار می‌رود، تمام تلاشم را به کار بستم تا اثری خوب و تاثیر گذار را روانه بازار کنم».

وی ادامه داد: «با توجه به اینکه تحصیلات من در زمینه موسیقی است و دانش آموخته این رشته به شمار می‌روم و کار ضبط و تولید این آلبوم هم در استودیو شخصی من انجام شد، با وسواس خاصی قطعات را انتخاب کردم و خوشبختانه همین موضوع هم در نهایت باعث شد تا آلبوم اولم بعد از انتشارش با استقبال خوبی از جانب مخاطبان مواجه شود و فیدبک های خوبی را هم در این‌باره دریافت کنم؛ طوری که این استقبال من را شوکه کرد».

مهدی مرادی اضافه کرد: «استقبال خوب مخاطبان من را برای ادامه کار بسیار دلگرم کرد و باعث شد روند ساخت و تولید آلبوم جدیدم را زودتر شروع کنم. بعد از انتشار آلبوم «مرد خونه» که از فضایی مثبت و به نوعی شاد برخوردار بود، پیشنهادهایی برای برگزاری کنسرت داشتم. تمام تلاش من هم بر این است تا در اولین فرصت به این مهم دست پیدا کنم؛ اما دوست دارم در این زمینه حساب شده گام بردارم، چرا که بر این باورم چگونگی برگزاری اولین کنسرت یک خواننده از اهمیت زیادی برخوردار است و نباید در این مورد حساب نشده عمل کرد».

خواننده آلبوم «مرد خونه» خاطر نشان کرد: «امیدوارم در ادامه فعالیتم در عرصه موسیقی هم بتوانم روندی را که بعد از انتشار آلبوم «مردخونه» طی کردم ادامه دهم. بعد از انتشار این آلبوم در چند برنامه تلویزیونی حضور داشتم و از این طریق توانستم با سلیقه مخاطبان در سطح وسیع تری ارتباط برقرار کنم. این موضوع به من کمک زیادی کرد تا این سلیقه ها را در آلبوم جدیدم هم لحاظ کنم».
منبع: 
موسیقی مامهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد
مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد


تاریخ انتشار : شنبه 24 اسفند 1392 - 18:15


آهنگ های مشابه

آهنگ خونه ی غرور
آهنگ خونه ی غرور
مهدی احمدوند
آهنگ مرد خونه
آهنگ مرد خونه
مهدی مرادی
آهنگ هم خونه
آهنگ هم خونه
مهدی مقدم

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ پیام فخری دانلود آهنگ پیام فخری عاشقونه دانلود آهنگ عاشقونه از پیام فخری دانلود آهنگ عاشقونه با صدای پیام فخری Download New Music Gholamreza Sanaatgar Download New Music Gholamreza Sanaatgar Shanbe Sevom دانلود آهنگ شنبه سوم دانلود آهنگ شنبه سوم از غلامرضا صنعتگر دانلود آهنگ شنبه سوم با صدای غلامرضا صنعتگر دانلود آهنگ غلامرضا صنعتگر دانلود آهنگ غلامرضا صنعتگر شنبه سوم Download New Music Alireza Abbaszadeh Havaye Geryeham دانلود آهنگ علیرضا عباس زاده هوای گریه هام دانلود آهنگ هوای گریه هام دانلود آهنگ هوای گریه هام از علیرضا عباس زاده دانلود آهنگ هوای گریه هام با صدای علیرضا عباس زاده متن آهنگ هوای گریه هام علیرضا عباس زاده Download New Music Reza Zia Download New Music Reza Zia Boghz دانلود آهنگ بغض از رضا ضیا دانلود آهنگ بغض با صدای رضا ضیا دانلود آهنگ رضا ضیا دانلود آهنگ رضا ضیا بغض Download New Music Ershad Ordibeheshti دانلود آهنگ اردیبهشتی دانلود آهنگ اردیبهشتی از ارشاد دانلود آهنگ اردیبهشتی با صدای ارشاد دانلود آهنگ ارشاد اردیبهشتی Download New Music Sami Yusuf Mast Qalandar دانلود آهنگ سامی یوسف مست غلندر دانلود آهنگ مست قلندر دانلود آهنگ مست قلندر از سامی یوسف دانلود آهنگ مست قلندر با صدای سامی یوسف متن آهنگ مست قلندر سامی یوسف Download New Music Reza Farahani Download New Music Reza Farahani Har Koja Hastam دانلود آهنگ رضا فراهانی دانلود آهنگ رضا فراهانی هرکجا هستم دانلود آهنگ هرکجا هستم دانلود آهنگ هرکجا هستم از رضا فراهانی دانلود آهنگ هرکجا هستم با صدای رضا فراهانی Download New Music Mehdi Rezaei Bito Nemisheh دانلود آهنگ بی تو نمیشه دانلود آهنگ بی تو نمیشه از مهدی رضایی دانلود آهنگ بی تو نمیشه با صدای مهدی رضایی دانلود آهنگ مهدی رضایی بی تو نمیشه متن آهنگ بی تو نمیشه مهدی رضایی Download New Music Sorena Montaser Download New Music Sorena Montaser Shahrzad دانلود آهنگ سورنا منتصر