مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد

مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد

موسیقی ما – خواننده آلبوم «مرد خونه» در خصوص انتشار نخستین آلبومش در گفت و گو با «موسیقی ما» اظهار داشت: «تولید و انتشار آلبوم اول در بازار موسیقی کار ساده ای نیست و خواننده برای موفقیتش در این حیطه با مشکلات زیادی رو به رو است تا بتواند به آن ایده آلی که در ذهن دارد دست پیدا کند. در انتشار آلبوم«مرد خونه» که اولین آلبوم من به شمار می‌رود، تمام تلاشم را به کار بستم تا اثری خوب و تاثیر گذار را روانه بازار کنم».

وی ادامه داد: «با توجه به اینکه تحصیلات من در زمینه موسیقی است و دانش آموخته این رشته به شمار می‌روم و کار ضبط و تولید این آلبوم هم در استودیو شخصی من انجام شد، با وسواس خاصی قطعات را انتخاب کردم و خوشبختانه همین موضوع هم در نهایت باعث شد تا آلبوم اولم بعد از انتشارش با استقبال خوبی از جانب مخاطبان مواجه شود و فیدبک های خوبی را هم در این‌باره دریافت کنم؛ طوری که این استقبال من را شوکه کرد».

مهدی مرادی اضافه کرد: «استقبال خوب مخاطبان من را برای ادامه کار بسیار دلگرم کرد و باعث شد روند ساخت و تولید آلبوم جدیدم را زودتر شروع کنم. بعد از انتشار آلبوم «مرد خونه» که از فضایی مثبت و به نوعی شاد برخوردار بود، پیشنهادهایی برای برگزاری کنسرت داشتم. تمام تلاش من هم بر این است تا در اولین فرصت به این مهم دست پیدا کنم؛ اما دوست دارم در این زمینه حساب شده گام بردارم، چرا که بر این باورم چگونگی برگزاری اولین کنسرت یک خواننده از اهمیت زیادی برخوردار است و نباید در این مورد حساب نشده عمل کرد».

خواننده آلبوم «مرد خونه» خاطر نشان کرد: «امیدوارم در ادامه فعالیتم در عرصه موسیقی هم بتوانم روندی را که بعد از انتشار آلبوم «مردخونه» طی کردم ادامه دهم. بعد از انتشار این آلبوم در چند برنامه تلویزیونی حضور داشتم و از این طریق توانستم با سلیقه مخاطبان در سطح وسیع تری ارتباط برقرار کنم. این موضوع به من کمک زیادی کرد تا این سلیقه ها را در آلبوم جدیدم هم لحاظ کنم».
منبع: 
موسیقی مامهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد
مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد


تاریخ انتشار : شنبه 24 اسفند 1392 - 18:15


آهنگ های مشابه

آهنگ خونه ی غرور
آهنگ خونه ی غرور
مهدی احمدوند
آهنگ مرد خونه
آهنگ مرد خونه
مهدی مرادی
آهنگ هم خونه
آهنگ هم خونه
مهدی مقدم

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آلبوم سعید عرب دانلود آهنگ سعید عرب باور دانلود آهنگ سعید عرب بزار ببینمت دانلود آهنگ سعید عرب بهونه دانلود آهنگ سعید عرب حس خوب دانلود آهنگ سعید عرب دریا دانلود آهنگ سعید عرب دیونست دلم دانلود آهنگ سعید عرب فایده نداره دانلود آهنگ سعید عرب قهر دانلود آهنگ سعید عرب مثل رویاست دانلود آلبوم دولت عشق دانلود آلبوم شهریار دانلود آلبوم امپراطور دانلود آلبوم مهدی یراحی متن تمام آهنگ های آلبوم امپراطور دانلود آلبوم محمد بختیاری دانلود آلبوم هم نفس دانلود آلبوم بیکران دانلود آلبوم جدید ایرنی دانلود آلبوم حسام ایمانی دانلود آلبوم سینا سرلک دانلود آلبوم کی میرسد باران دانلود آلبوم من خود آن سیزدهم دانلود آهنگ محسن چاوشی ای عاشقان دانلود آهنگ محسن چاوشی بهرام دانلود آهنگ محسن چاوشی تستستم دانلود آهنگ محسن چاوشی رمیدم دانلود آهنگ محسن چاوشی شیر مردا دانلود آهنگ محسن چاوشی غلط کردم دانلود آهنگ محسن چاوشی نگاه دانلود آلبوم علی ارشدی دانلود آلبوم گذشته ها دانلود آلبوم دل صدا دانلود آهنگ بهنام صفوی دانلود آهنگ شاهد صادق پور دانلود آهنگ شهاب رمضان دانلود آهنگ مهدی یغمایی دانلود آلبوم بیراهه ها دانلود آلبوم شاهین خالدی دانلود آلبوم احمد ماهیان دانلود آلبوم بی تو دانلود آلبوم الحاج نزار القطري دانلود آلبوم وحي الرزايا دانلود نوحه عربی مداحی عربی نزار القطري دانلود آلبوم سید احمد موسوی نسل دانلود آلبوم ماه اشک دانلود آلبوم دارم میرم از دست دانلود آلبوم یوسف انوشه