مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد

مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد

موسیقی ما – خواننده آلبوم «مرد خونه» در خصوص انتشار نخستین آلبومش در گفت و گو با «موسیقی ما» اظهار داشت: «تولید و انتشار آلبوم اول در بازار موسیقی کار ساده ای نیست و خواننده برای موفقیتش در این حیطه با مشکلات زیادی رو به رو است تا بتواند به آن ایده آلی که در ذهن دارد دست پیدا کند. در انتشار آلبوم«مرد خونه» که اولین آلبوم من به شمار می‌رود، تمام تلاشم را به کار بستم تا اثری خوب و تاثیر گذار را روانه بازار کنم».

وی ادامه داد: «با توجه به اینکه تحصیلات من در زمینه موسیقی است و دانش آموخته این رشته به شمار می‌روم و کار ضبط و تولید این آلبوم هم در استودیو شخصی من انجام شد، با وسواس خاصی قطعات را انتخاب کردم و خوشبختانه همین موضوع هم در نهایت باعث شد تا آلبوم اولم بعد از انتشارش با استقبال خوبی از جانب مخاطبان مواجه شود و فیدبک های خوبی را هم در این‌باره دریافت کنم؛ طوری که این استقبال من را شوکه کرد».

مهدی مرادی اضافه کرد: «استقبال خوب مخاطبان من را برای ادامه کار بسیار دلگرم کرد و باعث شد روند ساخت و تولید آلبوم جدیدم را زودتر شروع کنم. بعد از انتشار آلبوم «مرد خونه» که از فضایی مثبت و به نوعی شاد برخوردار بود، پیشنهادهایی برای برگزاری کنسرت داشتم. تمام تلاش من هم بر این است تا در اولین فرصت به این مهم دست پیدا کنم؛ اما دوست دارم در این زمینه حساب شده گام بردارم، چرا که بر این باورم چگونگی برگزاری اولین کنسرت یک خواننده از اهمیت زیادی برخوردار است و نباید در این مورد حساب نشده عمل کرد».

خواننده آلبوم «مرد خونه» خاطر نشان کرد: «امیدوارم در ادامه فعالیتم در عرصه موسیقی هم بتوانم روندی را که بعد از انتشار آلبوم «مردخونه» طی کردم ادامه دهم. بعد از انتشار این آلبوم در چند برنامه تلویزیونی حضور داشتم و از این طریق توانستم با سلیقه مخاطبان در سطح وسیع تری ارتباط برقرار کنم. این موضوع به من کمک زیادی کرد تا این سلیقه ها را در آلبوم جدیدم هم لحاظ کنم».
منبع: 
موسیقی مامهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد
مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد


تاریخ انتشار : شنبه 24 اسفند 1392 - 18:15


آهنگ های مشابه

آهنگ خونه ی غرور
آهنگ خونه ی غرور
مهدی احمدوند
آهنگ مرد خونه
آهنگ مرد خونه
مهدی مرادی
آهنگ هم خونه
آهنگ هم خونه
مهدی مقدم

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ جدید یه مرگ ساده اشکان خطیبی دانلود آهنگ جدید دستتو ول نمی کنم از رضا صادقی دانلود آهنگ جدید دستتو ول نمی کنم با صدای رضا صادقی دانلود آهنگ جدید رضا صادقی دستتو ول نمی کنم دانلود آهنگ دستتو ول نمی کنم متن آهنگ جدید دستتو ول نمی کنم رضا صادقی دانلود آهنگ تورو دوست دارم دانلود آهنگ جدید تورو دوست دارم از علیرضا روزگار دانلود آهنگ جدید تورو دوست دارم با صدای علیرضا روزگار دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار تورو دوست دارم متن متن آهنگ جدید تورو دوست دارم علیرضا روزگار دانلود آهنگ بیا پیشم دانلود آهنگ بیا پیشم از نیما علامه دانلود آهنگ بیا پیشم با صدای نیما علامه دانلود آهنگ جدید نیما علامه بیا پیشم دانلود آهنگ محمد نجفی متن آهنگ جدید بیا پیشم نیما علامه دانلود آهنگ تعبیر دانلود آهنگ تعبیر از مجید اخشابی دانلود آهنگ تعبیر با صدای مجید اخشابی دانلود آهنگ مجید اخشابی تعبیر متن آهنگ جدید تعبیر مجید اخشابی دانلود آهنگ 2 سال از مسعود سعیدی دانلود آهنگ 2 سال با صدای مسعود سعیدی دانلود آهنگ مسعود سعیدی دانلود آهنگ مسعود سعیدی 2 سال متن آهنگ جدید 2 سال مسعود سعیدی دانلود آهنگ خاص دانلود آهنگ خاص از عماد طالب زاده دانلود آهنگ خاص با صدای عماد طالب زاده دانلود آهنگ عماد طالب زاده خاص متن آهنگ جدید خاص عماد طالب زاده دانلود آهنگ چقد خوبه دانلود آهنگ چقد خوبه از مازیار عصری دانلود آهنگ چقد خوبه با صدای مازیار عصری دانلود آهنگ مازیار عصری چقد خوبه متن آهنگ جدید چقد خوبه مازیار عصری دانلود آهنگ جدید ایمان ابراهیمی نفسگیر دانلود آهنگ نفسگیر دانلود آهنگ نفسگیر از ایمان ابراهیمی دانلود آهنگ نفسگیر با صدای ایمان ابراهیمی متن آهنگ جدید نفسگیر ایمان ابراهیمی دانلود آهنگ جدید محسن یاحقی یه عاشق دانلود آهنگ جدید یه عاشق از محسن یاحقی دانلود آهنگ جدید یه عاشق با صدای محسن یاحقی دانلود آهنگ یه عاشق متن آهنگ جدید یه عاشق محسن یاحقی دانلود آلبوم کیهان کلهر دانلود آلبوم لایه های تاریکی دانلود آهنگ جدید حالم بده از شهاب رمضان