مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد

مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد

موسیقی ما – خواننده آلبوم «مرد خونه» در خصوص انتشار نخستین آلبومش در گفت و گو با «موسیقی ما» اظهار داشت: «تولید و انتشار آلبوم اول در بازار موسیقی کار ساده ای نیست و خواننده برای موفقیتش در این حیطه با مشکلات زیادی رو به رو است تا بتواند به آن ایده آلی که در ذهن دارد دست پیدا کند. در انتشار آلبوم«مرد خونه» که اولین آلبوم من به شمار می‌رود، تمام تلاشم را به کار بستم تا اثری خوب و تاثیر گذار را روانه بازار کنم».

وی ادامه داد: «با توجه به اینکه تحصیلات من در زمینه موسیقی است و دانش آموخته این رشته به شمار می‌روم و کار ضبط و تولید این آلبوم هم در استودیو شخصی من انجام شد، با وسواس خاصی قطعات را انتخاب کردم و خوشبختانه همین موضوع هم در نهایت باعث شد تا آلبوم اولم بعد از انتشارش با استقبال خوبی از جانب مخاطبان مواجه شود و فیدبک های خوبی را هم در این‌باره دریافت کنم؛ طوری که این استقبال من را شوکه کرد».

مهدی مرادی اضافه کرد: «استقبال خوب مخاطبان من را برای ادامه کار بسیار دلگرم کرد و باعث شد روند ساخت و تولید آلبوم جدیدم را زودتر شروع کنم. بعد از انتشار آلبوم «مرد خونه» که از فضایی مثبت و به نوعی شاد برخوردار بود، پیشنهادهایی برای برگزاری کنسرت داشتم. تمام تلاش من هم بر این است تا در اولین فرصت به این مهم دست پیدا کنم؛ اما دوست دارم در این زمینه حساب شده گام بردارم، چرا که بر این باورم چگونگی برگزاری اولین کنسرت یک خواننده از اهمیت زیادی برخوردار است و نباید در این مورد حساب نشده عمل کرد».

خواننده آلبوم «مرد خونه» خاطر نشان کرد: «امیدوارم در ادامه فعالیتم در عرصه موسیقی هم بتوانم روندی را که بعد از انتشار آلبوم «مردخونه» طی کردم ادامه دهم. بعد از انتشار این آلبوم در چند برنامه تلویزیونی حضور داشتم و از این طریق توانستم با سلیقه مخاطبان در سطح وسیع تری ارتباط برقرار کنم. این موضوع به من کمک زیادی کرد تا این سلیقه ها را در آلبوم جدیدم هم لحاظ کنم».
منبع: 
موسیقی مامهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد
مهدی مرادی: استقبال از «مرد خونه» من را شوکه کرد


تاریخ انتشار : شنبه 24 اسفند 1392 - 18:15


آهنگ های مشابه

آهنگ خونه ی غرور
آهنگ خونه ی غرور
مهدی احمدوند
آهنگ مرد خونه
آهنگ مرد خونه
مهدی مرادی
آهنگ هم خونه
آهنگ هم خونه
مهدی مقدم

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ یادم نمیره از حامد محضرنیا دانلود آهنگ یادم نمیره با صدای حامد محضرنیا متن آهنگ یادم نمیره حامد محضرنیا دانلود آهنگ شهرام نیک یار مریم دانلود آهنگ مریم دانلود آهنگ مریم از شهرام نیک یار دانلود آهنگ مریم با صدای شهرام نیک یار متن آهنگ مریم شهرام نیک یار دانلود آهنگ معنی عشق و نفهمیدی دانلود آهنگ معنی عشق و نفهمیدی از مهران باقری دانلود آهنگ معنی عشق و نفهمیدی با صدای مهران باقری دانلود آهنگ مهران باقری معنی عشق و نفهمیدی متن آهنگ معنی عشق و نفهمیدی مهران باقری دانلود آهنگ عباس شمس دانلود آهنگ عباس شمس نرو دانلود آهنگ نرو از عباس شمس دانلود آهنگ نرو با صدای عباس شمس دانلود آهنگ بمون از کسری حرمتی پور دانلود آهنگ بمون با صدای کسری حرمتی پور دانلود آهنگ کسری حرمتی پور بمون متن آهنگ بمون کسری حرمتی پور متن آهنگ عشق یک طرفه از مهدی شکوهی متن آهنگ عشق یک طرفه با صدای مهدی شکوهی دانلود آهنگ پاییز از مانی رهنما دانلود آهنگ پاییز با صدای مانی رهنما دانلود آهنگ مانی رهنما پاییز متن آهنگ پاییز مانی رهنما دانلود آهنگ کجایی از محسن چاوشی دانلود آهنگ کجایی با صدای محسن چاوشی دانلود آهنگ محسن چاوشی کجایی متن آهنگ کجایی محسن چاوشی دانلود آهنگ امیر راد خیال شیرین دانلود آهنگ خیال شیرین دانلود آهنگ خیال شیرین از امیر راد دانلود آهنگ خیال شیرین با صدای امیر راد متن آهنگ خیال شیرین امیر راد دانلود آهنگ علیرضا بلوری دانلود آهنگ علیرضا بلوری قصه درد دانلود آهنگ قصه درد دانلود آهنگ قصه درد از علیرضا بلوری دانلود آهنگ قصه درد با صدای علیرضا بلوری متن آهنگ قصه درد علیرضا بلوری دانلود آهنگ ایمان عبدالله خانی دانلود آهنگ ایمان عبدالله خانی پای توعه دانلود آهنگ پای توعه دانلود آهنگ پای توعه از ایمان عبدالله خانی دانلود آهنگ پای توعه با صدای ایمان عبدالله خانی متن آهنگ پای توعه ایمان عبدالله خانی دانلود آهنگ پس چی دانلود آهنگ پس چی از کوروش مقیمی