مهدی یراحی: با ارکستری بیست نفره روی صحنه می‌روم

مهدی یراحی: با ارکستری بیست نفره روی صحنه می‌روم

موسیقی ما – وحید لشکری: دومین کنسرت «مهدی یراحی» روز هفتم مهر در برج میلاد و توسط شرکت «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» برگزار می شود. پس از استقبال خوبی که از کنسرت اول وی در مردادماه به عمل آمد این برنامه در حالی به روی صحنه می رود که دومین آلبوم یراحی به نام «امپراطور» قطعا قبل از هفت مهر منتشر می شود. به سراغ مهدی یراحی رفتیم و از جزئیات این کنسرت و برنامه های آینده او در بخش اجراهای زنده نیز مطلع شدیم.

*کمی از قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد بگویید.
به امید خدا و پس از انتشار آلبوم «امپراطور» ما هفت قطعه از این آلبوم را اجرا خواهیم کرد که یقینا قطعه «امپراطور» یکی از آنها خواهد بود. البته برای این اجرا گلچینی از قطعات آلبوم «منو رها کن» را نیز مدنظر داریم.

*آنطور که ما شنیده ایم تغییرات عمده ای در بخش ارکستر دارید. درست است؟
بله و با ارکستری بیش از بیست نفر به روی صحنه می روم. در این برنامه سکشن زهی به سرپرستی خانم «نیلوفر محبی» حضور دارد که حدود ده نفر از برترین بانوان نوازنده کشور هستند و این عامل هنری را در کنسرت قبل نداشتیم.

*اعضای اصلی ارکستر همان نفراتی هستند که در کنسرت قبلی حضور داشتند؟
بله. کلیت همان است و فقط تغییرات جزئی به وجود آمده است.

*نوازنده های مهمان چطور؟
«رضا تاجبخش» عزیز باز هم به من افتخار داده است و به عنوان نوازنده مهمان حضور دارد ولی این افتخار را ندارم که «امید حاجیلی» عزیز در کنار ما باشد. به طور کل در صدد تدارک اتفاقات ویژه ای هستیم که برنامه متفاوتی را تجربه کنیم.

*می توانید کمی بیشتر توضیح بدهید؟
سری قبل که ما دکور خاصی نداشتیم چون در یک زمان خیلی کم برنامه اجرا شد و فقط فرصت داشتیم که روی بخش موسیقایی کار کنیم. اما در روز هفتم مهر هم دکور ویژه ای داریم و هم اینکه اتفاقاتی که در موزیک ما هست متفاوت خواهد بود.

*برنامه ای برای حضور در شهرستانها دارید؟
قرارداد اجرا در چند شهرستان را بسته ایم که انشالله طی ماههای آینده به چند شهر سفر خواهیم کرد. هنوز زمان کنسرتی قطعی مشخص نشده است چون برگزاری برنامه در شهرستانها زمان خیلی دقیقی ندارد. یعنی ده یا پانزده روز قبل از اجرا همه چیز مشخص می شود. ولی در «اهواز» که شهر خودم است مخاطبان جدی دارم. از زمانی که آلبوم «منو رها کن» را منتشر کردم قرارداد کنسرت اهواز را بستم ولی به دلایلی به تعویق افتاده است. این بار هم قرار بود که 28 و 29 شهریور در اهواز کنسرت داشته باشیم و حتی ما تمرین هم کرده بودیم. دوباره ده روز قبل از اجرا دوستان کنسرت گذار گفتند که مشکل پیش آمده است و به دلایلی که بیان کردن آنها در حوصله این گفتگو نیست ، اعلام کردند که لغو شده است. حتما اگر خدا بخواهد و ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم بدهند کنسرت اهواز در پاییز برگزار می شود! شرمنده تمام همشهری های عزیزم شده ام که گلایه داشتند ولی بیشترین انرژی من برای اجرا در اهواز است چون می دانم مردم خون گرم آن شهر منتظر این اجرای زنده هستند.

*احتمال تمدید کنسرت تهران وجود دارد؟
بله این احتمال هست. منتهی دلیل بلیت فروشی برای دو سانس این بود که محدودیت هایی برای رزرو برج میلاد وجود دارد. اما دوستان خیلی به ما لطف داشتند و به دلیل استایل موزیک ما برای برگزاری اولین کنسرت من در آن مجموعه همکاری خوبی داشتند. یک سری محدودیت هایی هم وجود دارد چون خواننده هایی که قصد اجرای برنامه در برج را دارند زیاد هستند. اگر انشالله شرایط محیا باشد باز هم همین جا میزبان عزیزان خواهیم بود و اصرار من بیشتر برای کنسرت در برج میلاد است.

*و کلام آخر؟
این کنسرت برای خودم خیلی مهم است چون می خواهم قطعاتی از هر دو آلبوم را اجرا کنم. تمرکز من بیشتر از قبل خواهد بود چون کنسرت مردادماه اجرای اول من بود و خدا هم خیلی لطف داشت که یک برنامه آبرومند و درخور شأن مخاطبان را اجرا کردیم. موفق شدیم اجرایی داشته باشیم که مردم با رضایت از سالن خارج شدند و این بار انشالله این رضایت دو چندان خواهد بود. می خواهیم یک اجرای متفاوت و به مراتب بهتر از کنسرت قبل را داشته باشیم. انرژی خودم برای این برنامه خیلی زیاد است و امیدوارم همه چیز به خوبی پیش برود.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 مهر 1392 - 01:02


آهنگ های مشابه

آهنگ صحنه
آهنگ صحنه
علیرضا آذر

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ محمد علیزاده خیلی خوشحالم دانلود آهنگ محمد علیزاده دو خط موازی دانلود آهنگ محمد علیزاده زیر حرفم می زنم دانلود آهنگ محمد علیزاده سوپرایز دانلود آهنگ محمد علیزاده گریه نکن دانلود آلبوم سهیل و سبحان محمدی دانلود آلبوم فصل سبز دانلود آلبوم دیگه بسه دانلود آلبوم مسعود فتحی دانلود آلبوم پوریا عرفانی دانلود آلبوم خدایا دانلود آلبوم دریا دانلود آلبوم سعید عرب دانلود آهنگ سعید عرب باور دانلود آهنگ سعید عرب بزار ببینمت دانلود آهنگ سعید عرب بهونه دانلود آهنگ سعید عرب حس خوب دانلود آهنگ سعید عرب دریا دانلود آهنگ سعید عرب دیونست دلم دانلود آهنگ سعید عرب فایده نداره دانلود آهنگ سعید عرب قهر دانلود آهنگ سعید عرب مثل رویاست دانلود آلبوم دولت عشق دانلود آلبوم شهریار دانلود آلبوم امپراطور دانلود آلبوم مهدی یراحی متن تمام آهنگ های آلبوم امپراطور دانلود آلبوم محمد بختیاری دانلود آلبوم هم نفس دانلود آلبوم بیکران دانلود آلبوم جدید ایرنی دانلود آلبوم حسام ایمانی دانلود آلبوم سینا سرلک دانلود آلبوم کی میرسد باران دانلود آلبوم من خود آن سیزدهم دانلود آهنگ محسن چاوشی ای عاشقان دانلود آهنگ محسن چاوشی بهرام دانلود آهنگ محسن چاوشی تستستم دانلود آهنگ محسن چاوشی رمیدم دانلود آهنگ محسن چاوشی شیر مردا دانلود آهنگ محسن چاوشی غلط کردم دانلود آهنگ محسن چاوشی نگاه دانلود آلبوم علی ارشدی دانلود آلبوم گذشته ها دانلود آلبوم دل صدا دانلود آهنگ بهنام صفوی دانلود آهنگ شاهد صادق پور دانلود آهنگ شهاب رمضان دانلود آهنگ مهدی یغمایی دانلود آلبوم بیراهه ها