مهدی یراحی: با ارکستری بیست نفره روی صحنه می‌روم

مهدی یراحی: با ارکستری بیست نفره روی صحنه می‌روم

موسیقی ما – وحید لشکری: دومین کنسرت «مهدی یراحی» روز هفتم مهر در برج میلاد و توسط شرکت «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» برگزار می شود. پس از استقبال خوبی که از کنسرت اول وی در مردادماه به عمل آمد این برنامه در حالی به روی صحنه می رود که دومین آلبوم یراحی به نام «امپراطور» قطعا قبل از هفت مهر منتشر می شود. به سراغ مهدی یراحی رفتیم و از جزئیات این کنسرت و برنامه های آینده او در بخش اجراهای زنده نیز مطلع شدیم.

*کمی از قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد بگویید.
به امید خدا و پس از انتشار آلبوم «امپراطور» ما هفت قطعه از این آلبوم را اجرا خواهیم کرد که یقینا قطعه «امپراطور» یکی از آنها خواهد بود. البته برای این اجرا گلچینی از قطعات آلبوم «منو رها کن» را نیز مدنظر داریم.

*آنطور که ما شنیده ایم تغییرات عمده ای در بخش ارکستر دارید. درست است؟
بله و با ارکستری بیش از بیست نفر به روی صحنه می روم. در این برنامه سکشن زهی به سرپرستی خانم «نیلوفر محبی» حضور دارد که حدود ده نفر از برترین بانوان نوازنده کشور هستند و این عامل هنری را در کنسرت قبل نداشتیم.

*اعضای اصلی ارکستر همان نفراتی هستند که در کنسرت قبلی حضور داشتند؟
بله. کلیت همان است و فقط تغییرات جزئی به وجود آمده است.

*نوازنده های مهمان چطور؟
«رضا تاجبخش» عزیز باز هم به من افتخار داده است و به عنوان نوازنده مهمان حضور دارد ولی این افتخار را ندارم که «امید حاجیلی» عزیز در کنار ما باشد. به طور کل در صدد تدارک اتفاقات ویژه ای هستیم که برنامه متفاوتی را تجربه کنیم.

*می توانید کمی بیشتر توضیح بدهید؟
سری قبل که ما دکور خاصی نداشتیم چون در یک زمان خیلی کم برنامه اجرا شد و فقط فرصت داشتیم که روی بخش موسیقایی کار کنیم. اما در روز هفتم مهر هم دکور ویژه ای داریم و هم اینکه اتفاقاتی که در موزیک ما هست متفاوت خواهد بود.

*برنامه ای برای حضور در شهرستانها دارید؟
قرارداد اجرا در چند شهرستان را بسته ایم که انشالله طی ماههای آینده به چند شهر سفر خواهیم کرد. هنوز زمان کنسرتی قطعی مشخص نشده است چون برگزاری برنامه در شهرستانها زمان خیلی دقیقی ندارد. یعنی ده یا پانزده روز قبل از اجرا همه چیز مشخص می شود. ولی در «اهواز» که شهر خودم است مخاطبان جدی دارم. از زمانی که آلبوم «منو رها کن» را منتشر کردم قرارداد کنسرت اهواز را بستم ولی به دلایلی به تعویق افتاده است. این بار هم قرار بود که 28 و 29 شهریور در اهواز کنسرت داشته باشیم و حتی ما تمرین هم کرده بودیم. دوباره ده روز قبل از اجرا دوستان کنسرت گذار گفتند که مشکل پیش آمده است و به دلایلی که بیان کردن آنها در حوصله این گفتگو نیست ، اعلام کردند که لغو شده است. حتما اگر خدا بخواهد و ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم بدهند کنسرت اهواز در پاییز برگزار می شود! شرمنده تمام همشهری های عزیزم شده ام که گلایه داشتند ولی بیشترین انرژی من برای اجرا در اهواز است چون می دانم مردم خون گرم آن شهر منتظر این اجرای زنده هستند.

*احتمال تمدید کنسرت تهران وجود دارد؟
بله این احتمال هست. منتهی دلیل بلیت فروشی برای دو سانس این بود که محدودیت هایی برای رزرو برج میلاد وجود دارد. اما دوستان خیلی به ما لطف داشتند و به دلیل استایل موزیک ما برای برگزاری اولین کنسرت من در آن مجموعه همکاری خوبی داشتند. یک سری محدودیت هایی هم وجود دارد چون خواننده هایی که قصد اجرای برنامه در برج را دارند زیاد هستند. اگر انشالله شرایط محیا باشد باز هم همین جا میزبان عزیزان خواهیم بود و اصرار من بیشتر برای کنسرت در برج میلاد است.

*و کلام آخر؟
این کنسرت برای خودم خیلی مهم است چون می خواهم قطعاتی از هر دو آلبوم را اجرا کنم. تمرکز من بیشتر از قبل خواهد بود چون کنسرت مردادماه اجرای اول من بود و خدا هم خیلی لطف داشت که یک برنامه آبرومند و درخور شأن مخاطبان را اجرا کردیم. موفق شدیم اجرایی داشته باشیم که مردم با رضایت از سالن خارج شدند و این بار انشالله این رضایت دو چندان خواهد بود. می خواهیم یک اجرای متفاوت و به مراتب بهتر از کنسرت قبل را داشته باشیم. انرژی خودم برای این برنامه خیلی زیاد است و امیدوارم همه چیز به خوبی پیش برود.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 مهر 1392 - 01:02


آهنگ های مشابه

آهنگ صحنه
آهنگ صحنه
علیرضا آذر

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ کیجا جووان با صدای امین نیکو متن آهنگ جدید کیجا جووان امین نیکو دانلود آهنگ اعتراف از ماجد دانلود آهنگ اعتراف با صدای ماجد دانلود آهنگ ماجد اعتراف متن آهنگ جدید اعتراف ماجد دانلود آهنگ احسان حق شناس عاشق شدم دانلود آهنگ عاشق شدم از احسان حق شناس دانلود آهنگ عاشق شدم با صدای احسان حق شناس متن آهنگ جدید عاشق شدم احسان حق شناس دانلود آهنگ چند ثانیه بمون دانلود آهنگ چند ثانیه بمون از محسن سلطان تبار دانلود آهنگ چند ثانیه بمون با صدای محسن سلطان تبار دانلود آهنگ محسن سلطان تبار چند ثانیه بمون متن آهنگ جدید چند ثانیه بمون محسن سلطان تبار دانلود آهنگ جدید خنده های تو از سامان جلیلی دانلود آهنگ جدید خنده های تو با صدای سامان جلیلی دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی خنده های تو دانلود آهنگ خنده های تو متن آهنگ جدید خنده های تو سامان جلیلی دانلود آهنگ صالح رضایی دانلود آهنگ صالح رضایی عصر یخبندان دانلود آهنگ عصر یخبندان دانلود آهنگ عصر یخبندان از صالح رضایی دانلود آهنگ عصر یخبندان با صدای صالح رضایی متن آهنگ جدید عصر یخبندان صالح رضایی دانلود آهنگ امیر عباس گلاب قبل از تو دانلود آهنگ قبل از تو دانلود آهنگ قبل از تو از امیر عباس گلاب دانلود آهنگ قبل از تو با صدای امیر عباس گلاب متن آهنگ جدید قبل از تو امیر عباس گلاب دانلود آهنگ 3 برار دانلود آهنگ 3برار دوست دارم دانلود آهنگ دوست دارم از 3برار دانلود آهنگ دوست دارم با صدای 3برار متن آهنگ جدید دوست دارم 3برار دانلود آهنگ با تو از مجید رستمی دانلود آهنگ با تو با صدای مجید رستمی دانلود آهنگ مجید رستمی با تو متن آهنگ جدید با تو مجید رستمی متن آهنگ آهنگ جدید ایران من علیرضا روزگار دانلود آهنگ دیدار آخر دانلود آهنگ دیدار آخر از یوسف زمانی دانلود آهنگ دیدار آخر با صدای یوسف زمانی دانلود آهنگ یوسف زمانی دیدار آخر متن آهنگ جدید دیدار آخر یوسف زمانی دانلود آهنگ سینا گلزار نگرانتم دانلود آهنگ نگرانتم از سینا گلزار دانلود آهنگ نگرانتم با صدای سینا گلزار متن آهنگ جدید نگرانتم سینا گلزار