نریمان: برای آلبوم و برگزاری کنسرت ساعت‌های زیادی فکر، رویا‌پردازی و تلاش کرده‌ام

نریمان: برای آلبوم و برگزاری کنسرت ساعت‌های زیادی فکر، رویا‌پردازی و تلاش کرده‌ام

موسیقی ما – در اواخر دهه هشتاد نسلی از خواننده‌های موسیقی پاپ در میان مخاطبان مطرح شدند که کارهای اکتیو آن‌ها معروف بود. «نریمان» یکی از همین چهره‌ها است که قطعات ریتمیک و شاد وی هنوز هم کم و بیش از این طرف و آن طرف شنیده می‌شود. او تقریبا چهار سال سکوت داشت و در کنار فعالیت‌های کم، گفتگویی هم با هیچ رسانه‌ای انجام نداد. اخیرا وی مجوزهای لازم برای انتشار آلبوم جدید خود را دریافت کرده است و بازگشت متفاوتی به عرصه موسیقی خواهد داشت. چند دقیقه‌ای را با این خواننده هم کلام شدیم و دیدیم که با وجود پشت سر گذاشتن حواشی گوناگون از جمله یک بیماری هنوز هم پرانرژی است. نریمان در این گفتگو از فعالیت‌های اخیر خود و برنامه‌هایی که برای آینده هم دارد سخن گفت:
  *شما تقریبا سه سال با تمامی رسانه‌ها قهر بودی و اکنون شنونده اولین صحبت‌های تو هستیم. حدود چهار سال هیچ مصاحبه‌ای به خواست خودم نداشتم.
  *داستان این بیماری و عمل جراحی تو چه بود؟ الان شرایط جسمانی تو چگونه است؟ من در این دو سه سال گذشته از اطلاعاتی که در مورد من در رسانه‌ها منتشر می‌شد دلگیر بودم. از کوچک‌ترین اتفاقات شخصی و خانوادگی من تا وقایع بزرگ‌تر نشر پیدا می‌کرد و یک خبر، فعالیت من در کشور را تحت الشعاع قرار داد. من به خاطر خبر یک خبرنگار ضرر مالی بسیار زیادی را متحمل شدم و در مسیری افتادم که به همه شکل ضرر کردم. هنوز همه در مورد بیماری از من می‌پرسند و باید بگویم که یک جراحی کوچک در سر خودم داشتم و الان خیلی خوب هستم. مدتی در ایران نبودم و فقط استراحت می‌کردم.
  *الان با انرژی تمام بازگشته‌ای تا‌‌ همان نریمان اواخر دهه هشتاد باشی که طرفداران زیادی داشت؟ بله و امیدوارم که همینطور باشد. با مساعدتی که در زمینه کاری من صورت گرفته است فکر می‌کنم روزهای خوبی را در پیش داریم. من هم با‌‌ همان انرژی سالهای قبل شروع کرده‌ام و امیدوارم به‌‌ همان شکل بتوانم به عرصه موسیقی برگردم.
  *فکر می‌کنی در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن آلبوم تو چه زمانی به مرحله انتشار برسد و پس از آن بتوانی روی استیج حاضر شوی؟ برای آن لحظه واقعا بی‌قرار هستم و ساعت‌های زیادی به آن فکر کردم، رویا‌پردازی کردم و تلاش کردم. به اندازه دو آلبوم قطعات آماده دارم. با روحیه‌ای صدچندان و بیش از آن‌ها سال‌ها می‌خواهم که به عرصه موسیقی برگردم.
  *تو در آن سال‌ها به انرژی زیاد و اکتیوبودن در کار‌هایت شهرت داشتی. آیا هنوز هم آن حس پرانرژی و شاد در کارهای جدید تو هم جاری است؟ من همیشه دوست داشتم که همه خوشحال باشند و حتی شعرهایی هم که سفارش می‌دادیم در آن می‌گفتیم: «تک و تنها نشین اونجا دنیا اینجوری نمیمونه.» دوست داشتم که امید و روحیه خوب را در مردم زنده کنم و خیلی کم پیش آمد، قطعه‌ای را بخوانم که غمگین باشد. چند کار به این شکل داشتم ولی بیشتر به دلیل حال خودم بود که باید آنگونه می‌خواندم و به حال خودم ربط داشتم. در سایر قطعات همه را به شادی و خوشحالی دعوت می‌کردم و فلسفه کار من این است که دوست دارم مردم خوشحال باشند.
  *می خواهم کمی هم در مورد فضای کنونی بازار موسیقی صحبت کنی. من موسیقی را با نوازندگی شروع کردم و اعتقاد دارم که فضای موسیقی ما فراز و نشیب زیادی دارد. روزهای عجیبی را تجربه می‌کند و هر روز با ذائقه‌های جدید رو به رو هستیم و ذائقه مردم به سرعت تغییر می‌کند. فکر می‌کنم روند موسیقی رو به رشد است و البته در مواردی هم گاهی درجا می‌زنیم ولی در کل رو به رشد هستیم.
  *به عنوان کلام آخر می‌خواهم درباره برنامه‌های خودت برای بازگشت به موسیقی صحبت کنی و اینکه چه خواب‌هایی برای مخاطبانت که منتظر استیج و کنسرت تو بوده‌اند دیده‌ای؟ امیدوارم بتوانیم در این سالی که پیش رو داریم با یک موسیقی و گروه فوق العاده روی استیج حاضر شویم و با خواندن آهنگ‌هایی که شما با آن خاطره دارید و انرژی زیادی به سالن می‌دهد، شب‌های خوبی را بسازیم.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما


نویسنده: بهمن بابازاده


تاریخ انتشار : جمعه 7 شهریور 1393 - 16:12


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ دوست دارم بی اندازه دانلود آهنگ دوست دارم بی اندازه از عباس شمس دانلود آهنگ دوست دارم بی اندازه با صدای عباس شمس دانلود آهنگ عباس شمس دوست دارم بی اندازه Download New Music Soheil Jami Gerye دانلود آهنگ سهیل جامی گریه دانلود آهنگ گریه دانلود آهنگ گریه از سهیل جامی دانلود آهنگ گریه با صدای سهیل جامی Download New Music Fardin Shahryari Ashegham man دانلود آهنگ عاشقم من دانلود آهنگ عاشقم من از فردین شهریاری دانلود آهنگ عاشقم من با صدای فردین شهریاری دانلود آهنگ فردین شهریاری عاشقم من متن آهنگ عاشقم من فردین شهریاری Download New Music Mohammad Hossein Ya دانلود آهنگ محمد حسین یا دانلود آهنگ یا دانلود آهنگ یا از محمد حسین دانلود آهنگ یا با صدای محمد حسین Download New Music Mohammadreza Soltani Download New Music Mohammadreza Soltani Sheytaan Negahe Tost دانلود آهنگ رضا سلطانی دانلود آهنگ رضا سلطانی شیطان نگاه توست دانلود آهنگ شیطان نگاه توست دانلود آهنگ شیطان نگاه توست از رضا سلطانی دانلود آهنگ شیطان نگاه توست با صدای رضا سلطانی Download New Music AmirHosein Haririan Download New Music AmirHosein Haririan Gofteh Boodam دانلود آهنگ امیرحسین حریریان دانلود آهنگ امیرحسین حریریان گفته بودم دانلود آهنگ گفته بودم دانلود آهنگ گفته بودم از امیرحسین حریریان دانلود آهنگ گفته بودم با صدای امیرحسین حریریان متن آهنگ گفته بودم امیرحسین حریریان Download New Music Peyman Daliri Bi To Mimiram دانلود آهنگ بی تو میمیرم دانلود آهنگ بی تو میمیرم از پیمان دلیری دانلود آهنگ بی تو میمیرم با صدای پیمان دلیری دانلود آهنگ پیمان دلیری بی تو میمیرم متن آهنگ بی تو میمیرم پیمان دلیری Download New Music Ebi Him Download New Music Ebi Him Khass دانلود آهنگ ابی هیم دانلود آهنگ ابی هیم خاص دانلود آهنگ خاص از ابی هیم دانلود آهنگ خاص با صدای ابی هیم Download New Music Eghbal Fereshte دانلود آهنگ اقبال فرشته دانلود آهنگ فرشته از اقبال