نیما وارسته: آلبوم «کما 3» برگ سیاهی در پرونده کاری «حمید عسکری» بود

نیما وارسته: آلبوم «کما 3» برگ سیاهی در پرونده کاری «حمید عسکری» بود

موسیقی ما – «نیما وارسته» یکی از اعضای اصلی تیم تولید دومین آلبوم «حمید عسکری» بود. در طول این مدت نیز او وظیفه رهبری ارکستر این خواننده را بر عهده داشت. از زمان مطرح شدن نام عوامل تولید آلبوم چهارم عسکری شایعات زیادی مبنی بر اختلاف او با نیما وارسته مطرح شد. همچنین در کنسرت دی ماه وی نیز رسما اعلام شد که این موزیسین دیگر رهبری ارکستر را بر عهده ندارد. در آخرین بخش از پرونده سایت «موسیقی ما» برای آلبوم «خوشبختی» با نیما وارسته گفتگوی کوتاهی انجام دادیم.

او با وجود اینکه آلبوم را کامل گوش نکرده بود ، نظراتی را در مورد آن بیان کرد و به این شایعات نیز پاسخ گفت:«پروسه تولید آلبوم «حمید عسکری» و «بنیامین بهادری» همزمان شده بود و تصمیم گرفتم که بر روی آلبوم بنیامین متمرکز باشم. حمید برای تولید این آلبوم چند تنظیم کننده داشت و ترجیح دادم که فقط تنظیم یک آلبوم را پیگیری کنم. در کنسرت دی ماه حمید نیز اعلام شد که من دیگر رهبر ارکستر او نیستم که این مساله هم به دلیل مشغله من بود. به دلیل اتفاقی که برای بنیامین رخ داد ، او فعلا کنسرتی ندارد. در صورتی که کنسرت های بنیامین آغاز شود ، برنامه های وی اولویت اصلی من خواهد بود. به همین دلیل ارکستر حمید بدون رهبر نمی توانست فعالیت کند و ترجیح دادیم که چنین تصمیمی اتخاذ شود».

او در ادامه افزود:«من در این آلبوم تنظیمی نداشتم و هنوز موفق نشده ام که تمامی قطعات را با دقت گوش کنم ولی در کل به نظر من قابل قبول بود. در بین این سه ترک که کار میکس و مستر آنها را انجام دادم ترک یازده را اصلا دوست نداشتم. ترک 1 و 3 خوب بود و دوست داشتم. همچنین تغییراتی که حمید در نوع سازبندی و سبک قطعاتش داشت به نظر من خوب بود و با هم همخوانی داشتند. این تغییرات را هنوز در کنسرت ها ندیده ام زیرا درگیر تنظیم آلبوم بنیامین بودم و در آن برنامه ای که آلبوم جدید اجرا شد حضور نداشتم».

نیما وارسته در نهایت خاطرنشان کرد:«فعلا برای مقایسه این اثر زود است و باید مدت زمان بیشتری از انتشار آن بگذرد. اما اگر بخواهم با آلبوم های «کما» مقایسه ای داشته باشم ، من همیشه سر حرف خودم هستم. به نظر من بهترین ملودی ها را «کما 1» داشت و بهترین تنظیم ها را «کما 2» داشت که البته این نظر فقط به دلیل تنظیم های خودم نیست. آلبوم «کما 3» هم برگ سیاهی در پرونده کاری حمید عسکری بود و این عقیده خود حمید هم هست».


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما


نویسنده: وحید لشکری


تاریخ انتشار : سه شنبه 20 اسفند 1392 - 15:11


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ همیشه عاشقت بودم از سعید شهروز دانلود آهنگ همیشه عاشقت بودم با صدای سعید شهروز متن آهنگ همیشه عاشقت بودم سعید شهروز Download New Music Siamak Abbasi Khobe Hal Man دانلود آهنگ خوبه حال من دانلود آهنگ خوبه حال من از سیامک عباسی دانلود آهنگ خوبه حال من با صدای سیامک عباسی دانلود آهنگ سیامک عباسی خوبه حال من متن آهنگ خوبه حال من سیامک عباسی Download New Music Mohammadreza Hedayati Az To Ke Harf Mizanam دانلود آهنگ از تو که حرف میزنم دانلود آهنگ از تو که حرف میزنم از محمدرضا هدایتی دانلود آهنگ از تو که حرف میزنم با صدای محمدرضا هدایتی دانلود آهنگ محمدرضا هدایتی از تو که حرف میزنم متن آهنگ از تو که حرف میزنم محمدرضا هدایتی Download New Music Reza Teymoori Download New Music Reza Teymoori Roya دانلود آهنگ رضا تیموری دانلود آهنگ رضا تیموری رویا دانلود آهنگ رویا از رضا تیموری دانلود آهنگ رویا با صدای رضا تیموری متن آهنگ رویا رضا تیموری Download New Music Amir AmMin Download New Music Amir AmMin Dastamo Pas Nazan دانلود آهنگ امیر آمین دستامو پس نزن دانلود آهنگ دستامو پس نزن دانلود آهنگ دستامو پس نزن از امیر آمین دانلود آهنگ دستامو پس نزن با صدای امیر آمین متن آهنگ دستامو پس نزن امیر آمین Download New Music Nushe Band Download New Music Nushe Band Dastamo Migiri دانلود آهنگ دستامو میگیری از نوشه باند دانلود آهنگ دستامو میگیری با صدای نوشه باند دانلود آهنگ نوشه باند دانلود آهنگ نوشه باند دستامو میگیری متن آهنگ دستامو میگیری نوشه باند Download New Music Reza Sasanpour Download New Music Reza Sasanpour Khaterat دانلود آهنگ خاطرات از رضا ساسان پور دانلود آهنگ خاطرات با صدای رضا ساسان پور دانلود آهنگ رضا ساسان پور دانلود آهنگ رضا ساسان پور خاطرات Download New Music Meraj Sanchouli Kooke Cheshmat دانلود آهنگ کوکه چشمات دانلود آهنگ کوکه چشمات از معراج سنچولی دانلود آهنگ کوکه چشمات با صدای معراج سنچولی دانلود آهنگ معراج سنچولی کوکه چشمات متن آهنگ کوکه چشمات معراج سنچولی Download New Music Chaartaar Download New Music Chaartaar Asemaan Ham Zamin Mikhorad