همکاری‌ام با سامان احتشامی در قالب آلبوم منتشر می‌شود

همکاری‌ام با سامان احتشامی در قالب آلبوم منتشر می‌شود

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: دکتر محمدسریر از انتشار آلبوم خود با همکاری سامان احتشامی خبر داد و اعلام کرد این آلبوم پیش از عید راهی بازار موسیقی کشور خواهد شد. دکتر محمد سریر ضمن اعلام خبر انتشار آلبوم مشترک خود با سامان احتشامی در گفت و گو با موسیقی ما گفت: مجموعه ای را با سامان احتشامی در دست انتشار دارم که تولید و ساخت آن در همین هفته به پایان رسید و انشالله تا پیش از عید سال آینده روانه بازار موسیقی خواهد شد.

این آهنگ‌ساز و موسیقی‌دان در ادامه با بیان این که بخش پایانی این آلبوم به پایان رسید و وارد مرحله جدیدتری از تولید خود شد، گفت: تمامی قطعات موجود در این آلبوم از ساخته های قدیمی من هستند که توسط سامان اختشامی بازسازی، بازتنظیم و بازاجرا شده است.

وی افزود: این آلبوم شامل هشت قطعه است که همگی با پیانو و سازهای کوبه‌ای تجدید اجرا شده‌اند. این ساخته های من قطعاتی ماندگاراست که برای مردم نوستالوژی دارد و آن‌ها را زمزمه می‌کنند. چهار قطعه از میان قطعات قدیمی و چهار قطعه دیگر، قطعاتی جدید هستند که به تازگی آن‌ها را ساخته‌ام.

وی با اشاره به اینکه این آثار در گذشته به صورت ارکسترال اجرا و ضبط شده بودند، تاکید کرد: در آلبوم جدید این قطعات همراه با پیانو وسازهای کوبه‌ای اجرا شده‌اند که نوازندگی تمامی سازهای کوبه‌ای را سامان احتشامی به عهده داشته است.
محمد سریر در ادامه خاطر نشان کرد: سامان احتشامی بر روی این آلبوم خیلی زحمت کشیده است. موسیقی آن نیز شاد و پرانژزی است و اجراهای جالبی را از سوی سامان احتشامی در آن شاهد خواهیم بود.

محمد سریر، تا کنون آهنگسازی هفت آلبوم موسیقی و تصنیف بیش از یکصد اثر آوازی و موسیقی متن فیلم و سریال‌های تلویزیونی را بر عهده داشته‌است. او همچنین یک کتاب با عنوان اوپک و دیدگاه‌های آینده تألیف کرده‌است.


منبع: 
اختصاصی سایت صدای آشنا


نویسنده: لی‌لا رضایی


تاریخ انتشار : شنبه 9 آذر 1392 - 08:17


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
Download New Music Afshin Azari Man Ya To دانلود آهنگ افشین آذری من یا تو دانلود آهنگ من یا تو دانلود آهنگ من یا تو از افشین آذری دانلود آهنگ من یا تو با صدای افشین آذری متن آهنگ من یا تو افشین آذری Download New Music Naser Abdollahi Behet Nagoftam دانلود آهنگ بهت نگفتم دانلود آهنگ فرزاد فرومند دانلود آهنگ ناصر عبدالهی متن آهنگ بهت نگفتم از ناصر عبدالهی متن آهنگ بهت نگفتم با صدای ناصر عبدالهی متن آهنگ ناصر عبدالهی بهت نگفتم Download New Music Ghiyamat Band Download New Music Ghiyamat Band Kish O Mat دانلود آهنگ قیامت باند کیش و مات دانلود آهنگ کیش و مات از قیامت باند دانلود آهنگ کیش و مات با صدای قیامت باند متن آهنگ کیش و مات قیامت باند Download New Music Meysam Ebrahimi Download New Music Meysam Ebrahimi Khatereh دانلود آهنگ خاطره از میثم ابراهیمی دانلود آهنگ خاطره با صدای میثم ابراهیمی دانلود آهنگ میثم ابراهیمی خاطره متن آهنگ خاطره میثم ابراهیمی Download New Music Afshar Melody Download New Music Afshar Melody Ghalbam Mikobe دانلود آهنگ افشار ملودی قلبم میکوبه دانلود آهنگ قلبم میکوبه دانلود آهنگ قلبم میکوبه از افشار ملودی دانلود آهنگ قلبم میکوبه با صدای افشار ملودی Download New Music Mohi Download New Music Mohi Dokhtaraki Khab Bood دانلود آهنگ دخترک خواب بود دانلود آهنگ دخترک خواب بود از محی دانلود آهنگ دخترک خواب بود با صدای محی دانلود آهنگ محی دخترک خواب بود Download New Music Mahdyar Jafari Download New Music Mahdyar Jafari Bargaye Paeizi دانلود آهنگ برگ های پاییزی دانلود آهنگ برگ های پاییزی از مهدیار جعفری دانلود آهنگ برگ های پاییزی با صدای مهدیار جعفری دانلود آهنگ مهدیار جعفری برگ های پاییزی Download New Music Arash AP Download New Music Masih Download New Music Masih Ft. Arash AP Be Hame Begoo دانلود آهنگ آرش ای پی دانلود آهنگ به همه بگو دانلود آهنگ به همه بگو از مسیح و آرش AP دانلود آهنگ به همه بگو با صدای مسیح و آرش AP