همکاری با قاسم افشار، رضا صادقی، علیرضا شهاب و پروژه خرمشهر

همکاری با قاسم افشار، رضا صادقی، علیرضا شهاب و پروژه خرمشهر

موسیقی ما- لی لا رضایی: محمد رضا چراغعلی از انتشار آلبوم قاسم افشار خبر داد و در این باره گفت: این آلبوم «سکوت خیس» نام دارد و چهار قطعه آن را من ساخته‌ام که تنظیم هر چهار قطعه را نیز خودم به عهده دارم. وی در ادامه در پاسخ به اینکه چرا روی تنظیم قطعاتی که خود ساخته تعصب دارد گفت: تعصب خاصی در این مورد ندارم فقط در تنظیم قطعاتی که خودم ساخته‌ام مسلط‌تر هستم. اتفاقا در آلبوم قاسم افشار یک قطعه را که یک آهنگساز دیگر ساخته است، تنظیم کرده‌ام.

آلبوم سکوت خیس تا دو هفته دیگر منتشر و راهی بازار موسیقی می‌شود.

وی در ادامه از همکاری با دیگر خواننده‌ها خبر داد و در این مورد اظهار داشت: در حال حاضر قرار است با رضا صادقی کار کنم. در آلبوم جدید این خواننده دو قطعه را من ساخته و تنظیم می‌کنم.

وی که مجموعه‌ای را برای صدا و سیما با عنوان آزاد سازی خرمشهر کار کرده در مورد این پروژه گفت: این مجموعه را برای سی امین سالگرد آزادسازی خرمشه پیشنهاد داشتیم که من به عنوان مجری طرح در آن حضور دارم.

گفتنی است در این پرو‍‍ژه من قرارداد ۸ قطعه را با تلویزیون بسته بودم که از این میان یک قطعه برای رضا صادقی و قطعه‌ای دیگر برای غلامرضا صنعتگر ساخته و تنظیم کرده‌ام. این دو قطعه با گویش جنوبی اجرا شده است.

وی همچنین گفت: امیر تاجیک با قطعه‌ای ساخته و تنظیم امیر هوشنگ شاهرخی، علیرضا شهاب با قطعه‌ای به آهنگسازی من و تنظیم رحمت الله وطن دوست، حمید فولادی به آهنگسازی و تنظیم رحمت الله وطن دوست، محمدرضا عیوضی با آهنگی ساخته و تنظیم هیربد حسینی، امیر اکبری با آهنگ و تنظیم خودم و علی اصحابی با آهنگسازی خودش و تنظیم امیر حیدری، خوانندگان این قطعات مناسبتی هستند.

این قطعات که زیر نظر وی ساخته و تولید شده ۸ قطعه از ۲۷ قطعه‌ای است که به پیشنهاد صدا و سیما توسط ۲۷ خواننده به شکل یک مجموعه اجرا شده است.

چراغعلی در پایان گفت: غیر از این کار‌ها یک آلبوم برای علیرضا شهاب ساخته و همه قطعات آن را نیز خودم تنظیم کرده‌ام. عنوان احتمالی این آلبوم «آزاد» است که شامل ۸ قطعه بوده و ترانه‌های آن توسط روزبه بمانی، عبدالجبار کاکایی، محمد علی بهمنی و بابک صحرایی سروده شده است.

تنظیم یکی از قطعات این آلبوم باقی مانده اما تمامی کار تولید آن به پایان رسیده است و انشالله بعداز دریافت مجوز در پایان تابستان منتشر و به دست علاقه مندان می‌رسد.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 8 خرداد 1391 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ بهار خرمشهر
آهنگ بهار خرمشهر
علیرضا عباسی

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ ایمان غلامی تنگه دلم برات دانلود آهنگ تنگه دلم برات دانلود آهنگ تنگه دلم برات از ایمان غلامی دانلود آهنگ تنگه دلم برات با صدای ایمان غلامی متن آهنگ تنگه دلم برات ایمان غلامی دانلود آهنگ عاشقم نیستی دانلود آهنگ عاشقم نیستی از مجید یحیایی دانلود آهنگ عاشقم نیستی با صدای مجید یحیایی دانلود آهنگ مجید یحیایی عاشقم نیستی متن آهنگ عاشقم نیستی مجید یحیایی دانلود آهنگ تازه وارد دانلود آهنگ تازه وارد از صالح رضایی دانلود آهنگ تازه وارد با صدای صالح رضایی دانلود آهنگ صالح رضایی تازه وارد متن آهنگ تازه وارد صالح رضایی دانلود آهنگ بهنام علمشاهی واکنش دانلود آهنگ واکنش دانلود آهنگ واکنش از بهنام علمشاهی دانلود آهنگ واکنش با صدای بهنام علمشاهی متن متن آهنگ واکنش بهنام علمشاهی دانلود آهنگ حجت علوی دوریه دستات دانلود آهنگ دوریه دستات دانلود آهنگ دوریه دستات از حجت علوی دانلود آهنگ دوریه دستات با صدای حجت علوی متن آهنگ دوریه دستات حجت علوی دانلود آهنگ دل دیوانه دانلود آهنگ دل دیوانه از مجید تربتی دانلود آهنگ دل دیوانه با صدای مجید تربتی دانلود آهنگ مجید تربتی دل دیوانه متن آهنگ دل دیوانه مجید تربتی دانلود آهنگ امین فیاض رفیق اشکام دانلود آهنگ رفیق اشکام دانلود آهنگ رفیق اشکام از امین فیاض دانلود آهنگ رفیق اشکام با صدای امین فیاض متن آهنگ رفیق اشکام امین فیاض دانلود آهنگ قصه انتظار من دانلود آهنگ قصه انتظار من از مهدی خوشرو دانلود آهنگ قصه انتظار من با صدای مهدی خوشرو دانلود آهنگ مهدی خوشرو دانلود آهنگ مهدی خوشرو قصه انتظار من متن آهنگ قصه انتظار من مهدی خوشرو دانلود آهنگ پيمان پميل دانلود آهنگ پيمان پميل نفسای سنگین دانلود آهنگ دیس لاو دانلود آهنگ نفسای سنگین دانلود آهنگ نفسای سنگین از پيمان پميل دانلود آهنگ نفسای سنگین با صدای پيمان پميل متن آهنگ نفسای سنگین پيمان پميل دانلود آهنگ عشق من از علیرضا تورچی دانلود آهنگ عشق من با صدای علیرضا تورچی