همکاری مجید درخشانی در دو آلبوم سنتی و محلی

همکاری مجید درخشانی در دو آلبوم سنتی و محلی

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: رحیم عدنانی؛ خواننده جوان سنی و محلی کشورمان از همکاری خود با مجید درخشانی خبر داد و گفت: دو آلبوم در دست انتشار دارم که به زودی روانه بازار موسیقی خواهم کرد.رحیم عدنانی؛ خواننده جوان سنی و محلی کشورمان در گفت و گو با موسیقی ما از انتشار دو آلبوم خود در همکاری با مجید درخشانی خبر داد و در این باره گفت: دو آلبوم در درست انتشار دارم که یکی از ان‌ها یک آلبوم یک آلبوم «حریق شبنم» است که شامل دوبخش سه گاه و ابوعطاست. اشعار این آلبوم را از میان اشعار دکتر شفیعی کدکنی، عطار نیشابوری، حافظ، سعدی، دشتستانی و دکتر شهرام اقوامی آملی، لایق شیرعلی شاعر تاجیکستانی انتخاب شده است.

این خواننده محلی؛ در ادامه خاطر نشان کرد: 6 تصنیف در این آلبوم اجرا شده است و دو قطعه آوازی وجود دارد که همگی ان‌ها از ساخته های استاد مجید درخشانی است. زمانه، وادی عشق، ساربان، طره دوست، لاله واژگون و صیاد عنوان این تصانیف هستند. این آلبوم سنتی مرحله میکس و مستر خود را به پایان رسانده و به زودی روانه بازار موسیقی خواهد شد.

رحیم عدنانی همچنین افزود: آلبوم موسیقی بختیاری «کُنار» نیز شامل مجموعه موسیقی‌ای است از موسیقی‌های محلی لری با تنظیم‌هایی از استاد مجید درخشانی که توسط من اجرا شده است. این قطعات از میان قطعات فولکوریک و قدیمی لری که سینه به سینه به پدران و مادرانمان منتقل شده، انتخاب و تنظیم شده است. تحقیق و پژوهش آن را شخصا به عهده داشته‌ام و این ملودی‌ها را به شعرای معاصر لر زبان دادم که بر روی آن‌ها اشعار لری بنویسند.

عدنانی خاطر نشان کرد: دی این آلبوم محلی چند مقام چهار محالی و بختیاری هم وجود دارد که ترکیبی از موسیقی این محل است. بیش از نیمی از قطعات بختیاری این آلبوم توسط امین کیانی قلعه سردی سروده شده است. در واقع 4 تصنیف و یک آواز از این آلبوم از سروده های این شاعر گرانقدر است. همچنین دوستانی مثل بیژن حسنی، امین کیانی قلعه سردی، قیصر امین پور، فریده چراغی و کبری موسوی قه فرخی از دیگر شاعران این آلبوم هستند.

گفتنی است این آلبوم نیز تا پاییز روانه بازار موسیقی محلی خواهد شد.


منبع: 
اختصاصی موسیقی ما


نویسنده: لی‌لا رضایی


تاریخ انتشار : یکشنبه 10 شهریور 1392 - 07:11


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ پنجمین دیوار از امیر تاجیک دانلود آهنگ پنجمین دیوار با صدای امیر تاجیک متن آهنگ پنجمین دیوار امیر تاجیک دانلود آهنگ امیرعلی زمانی می خوام دیوونه باشم دانلود آهنگ می خوام دیوونه باشم دانلود آهنگ می خوام دیوونه باشم از امیرعلی زمانی دانلود آهنگ می خوام دیوونه باشم با صدای امیرعلی زمانی متن آهنگ می خوام دیوونه باشم امیرعلی زمانی دانلود آهنگ ماجد همشهری دانلود آهنگ همشهری دانلود آهنگ همشهری از ماجد دانلود آهنگ همشهری با صدای ماجد متن آهنگ همشهری ماجد دانلود آهنگ حامد بهداد دل و دین دانلود آهنگ دل و دین دانلود آهنگ دل و دین از حامد بهداد دانلود آهنگ دل و دین با صدای حامد بهداد متن آهنگ دل و دین حامد بهداد دانلود آهنگ انکار دانلود آهنگ انکار از مهران شیروانی دانلود آهنگ انکار با صدای مهران شیروانی دانلود آهنگ مهران شیروانی دانلود آهنگ مهران شیروانی انکار متن آهنگ انکار مهران شیروانی دانلود آهنگ خبر داری که دانلود آهنگ خبر داری که از مسعود امامی دانلود آهنگ خبر داری که با صدای مسعود امامی دانلود آهنگ مسعود امامی خبر داری که متن آهنگ خبر داری که مسعود امامی Download New Music Ehsanoddin Moein Download New Music Ehsanoddin Moein Mano Bebakhsh دانلود آهنگ احسان الدین معین منو ببخش دانلود آهنگ منو ببخش از احسان الدین معین دانلود آهنگ منو ببخش با صدای احسان الدین معین متن آهنگ منو ببخش احسان الدین معین دانلود آهنگ امیر تتلو تو کوچه ی ما هم عروسی میشه دانلود آهنگ تو کوچه ی ما هم عروسی میشه دانلود آهنگ تو کوچه ی ما هم عروسی میشه از امیر تتلو دانلود آهنگ تو کوچه ی ما هم عروسی میشه با صدای امیر تتلو متن آهنگ تو کوچه ی ما هم عروسی میشه امیر تتلو دانلود آهنگ علی عباسی مگه میشه دانلود آهنگ مگه میشه از علی عباسی دانلود آهنگ مگه میشه با صدای علی عباسی متن آهنگ مگه میشه علی عباسی دانلود آهنگ ای ایران دانلود آهنگ ای ایران از رضا یزدانی دانلود آهنگ ای ایران با صدای رضا یزدانی دانلود آهنگ رضا یزدانی ای ایران دانلود تیتراژ سریال تعبیر وارونه یک رویا دانلود تیتراژ میانی سریال تعبیر وارونه یک رویا