همکاری مشترک امیر کریمی و مهرداد نصرتی

همکاری مشترک امیر کریمی و مهرداد نصرتی

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: مهرداد نصرتی از همکاری خود با امیر کریمی خبر داد و گفت: جدید‌ترین آلبوم این خواننده در دست تولید است و من تا کنون موفق به ساخت دو قطعه از آهنگهای آن شده‌ام. وی گفت: هنوز نام این آلبوم مشخص نشده اما قطعاتی که ساخته‌ام را ترانه ساریانی همچون یلدا انگالی و حسین قیاسی سروده‌اند.

به گفته این آهنگساز، سبک این آلبوم مانند دیگر آلبوم‌های کریمی پاپ است اما دستخوش تغییراتی شده که او را از آلبوم‌های قبلی‌اش کاملا دور کرده است. وی در این باره معتقد است: این صدا با آن صدا و آلبوم‌هایی که پیش از این از امیر کریمی شنیده‌اید، زمین تا آسمان متفاوت است. اصلا فکرش را هم نکنید که قرار است امیر کریمی آلبومی مطابق با کلیشه‌های همیشگی بدهد بلکه بسیار متفاوت از همیشه خواهد بود.

نصرتی در ادامه از تغییرات این آلبوم یاد کرد و گفت: سعی کرده‌ایم تا در این آلبوم، به بازار و به موسیقی‌ای که مردم دوست دارند نزدیک و نزدیک‌تر شویم. به همین دلیل از موسیقی شاد‌تر و ریتمیک تری استفاده کرده‌ایم. چون تمام هدفمان نزدیک شدن به مخاطب و همراه شدن با اوست.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا با توجه به اینکه اگر به دنبال جلب مخاطب باشد، به ورطه نابودی خواهد رفت، با به دنبال این مقوله‌اند، گفت: آنچه را که مردم می‌پذیرند باید به آن‌ها عرضه کرد چون ما برای دل مردم و خوشایند آن‌ها کار می‌کنیم نه به صورت شخصی!

اگر برای مخاطب کار کنیم هرگز به ورطه نابودی نخواهیم رفت. مگر در صورتی که مخاطب به غلط فکر کرده باشد و ما خوراک غلط او را تهیه کنیم. در این صورت به خطا رفته‌ایم و مطمئنا سقوط خواهیم کرد و دچار مشکل خواهیم شد.

وی ادامه داد: در صورتی می‌توان موفق بود که بین این دو یعنی هنر خود و مخاطب ایجاد تعامل کنیم. در غیر این صورت همانگونه که گفتم نابود خواهیم شد.

وی که در این آلبوم به عنوان آهنگساز بخشی از قطعات و نیز به عنوان ناظر پروژه حضور دارد ادامه داد: دوستان دیگری به مرور به این پروژه دعوت می‌شوند تا برای این آلبوم که می‌خواهد جزو بهترین‌ها باشد، آهنگ بسازند اما تقریبا تنظیم تمامی قطعات را من انجام می‌دهم. از میان این دوستان می‌توان از سیاوش رحمانی و سلمان قلمداران یاد کرد. وی در پایان درمورد زمان انتشار این آلبوم گفت: نظر ما این است که تا پایان سال آن را منتشر کنیم و اگر این اتفاق نیافتاد، برای اوائل سال جاری، راهی بازار می‌شود.

از این آهنگساز و تنظیم کننده در حال حاضر موسیقی برنامه «نیمروز» که یک موسیقی بی‌کلام است و هر روز از شبکه ۳ سیما پخش می‌شود را می‌شنویم. همچنین موسیقی تیتراژ «سیمای خانواده» که از شبکه یک سیما پخش می‌شود را این اهنگساز ساخته و تنظیم کرده و مازیار عصری نیز آن را اجرا کرده است.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 خرداد 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ پاییز هومن شایگان دانلود آهنگ قطب جنون دانلود آهنگ قطب جنون از مجید رستمی دانلود آهنگ قطب جنون با صدای مجید رستمی دانلود آهنگ مجید رستمی قطب جنون متن آهنگ قطب جنون مجید رستمی دانلود آهنگ ایمان فلاح شهید دانلود آهنگ شهید از ایمان فلاح دانلود آهنگ شهید با صدای ایمان فلاح متن آهنگ شهید ایمان فلاح دانلود موزیک ویدیو ایمان فلاح دانلود موزیک ویدیو ایمان فلاح شهید دانلود موزیک ویدیو شهید دانلود موزیک ویدیو شهید از ایمان فلاح دانلود موزیک ویدیو شهید با صدای ایمان فلاح دانلود آهنگ امید ساربانی بی کسی دانلود آهنگ بی کسی دانلود آهنگ بی کسی از امید ساربانی دانلود آهنگ بی کسی با صدای امید ساربانی متن آهنگ بی کسی امید ساربانی دانلود آهنگ استاد شهرام ناظری دانلود موزیک ویدیو استاد شهرام ناظری دانلود موزیک ویدیو ایران جوان دانلود موزیک ویدیو شهرام ناظری دانلود موزیک ویدیو وطنم وطنم دانلود آهنگ عصر پاییزی از فرهاد جواهر کلام دانلود آهنگ عصر پاییزی با صدای فرهاد جواهر کلام دانلود آهنگ فرهاد جواهر کلام عصر پاییزی متن آهنگ عصر پاییزی فرهاد جواهر کلام دانلود آهنگ احمد ماهیان پشیمونم دانلود آهنگ پشیمونم دانلود آهنگ پشیمونم از احمد ماهیان دانلود آهنگ پشیمونم با صدای احمد ماهیان متن آهنگ پشیمونم احمد ماهیان دانلود آهنگ شهر باران از علی اصحابی دانلود آهنگ شهر باران با صدای علی اصحابی دانلود آهنگ علی اصحابی شهر باران متن آهنگ شهر باران علی اصحابی دانلود آهنگ اهورا ایمان دانلود آهنگ اهورا ایمان پروانه بر پیراهن دانلود آهنگ پروانه بر پیراهن دانلود آهنگ پروانه بر پیراهن از اهورا ایمان دانلود آهنگ پروانه بر پیراهن با صدای اهورا ایمان متن آهنگ پروانه بر پیراهن اهورا ایمان دانلود آهنگ سینا گلزار عشقم دانلود آهنگ عشقم از سینا گلزار دانلود آهنگ عشقم با صدای سینا گلزار متن آهنگ عشقم سینا گلزار دانلود آهنگ آغوش از امیر موجودی دانلود آهنگ آغوش با صدای امیر موجودی