کنسرت گروه «امضا»  به کوروش یغمایی تقدیم شد

کنسرت گروه «امضا» به کوروش یغمایی تقدیم شد

موسیقی ما – چهارمین کنسرت گروه «امضا» در تهران برگزار شد. این برنامه روز جمعه شانزدهم اسفندماه و طی یک سانس در سالن «فجر انقلاب» روی صحنه رفت.

کنسرت این گروه با حضور علاقه مندان به موسیقی راک و در یک حال و هوای متفاوت اجرا شد. زیرا چندی پیش در ترکیب اعضای گروه تغییراتی به وجود آمد و اعضای جدید در کنار نفرات قبلی در این برنامه حضور داشتند.
همچنین یک قطعه جدید نیز خوانده شد که هنوز در فضای مجازی منتشر نشده است.

در ادامه گزارش سایت «موسیقی ما» آخرین کنسرت سال 92 گروه امضا را می خوانید:

نوازنده های گروه وارد شدند و برنامه را با یک قطعه بی کلام آغاز کردند و لحظاتی بعد نیز «فرزاد جلالی» که وظیفه خوانندگی را بر عهده دارد وارد صحنه شد. سپس همانند کنسرت های قبلی ، فرزاد جلالی قطعه «آلزایمر» که  ترانه ای اجتماعی دارد را با همصدایی حضار اجرا کرد. این قطعه پیش از نخستین کنسرت امضا در فضای مجازی منتشر شده بود. 

پس از قطعه «قاب عکس» اعضای گروه یک قطعه بی کلام را اجرا کردند که در بخش های مختلف آن هرکدام از نوازنده ها به تکنوازی می پرداختند. «همصدا» جدیدترین قطعه گروه بود که برای نخستین بار با یک گیتار آکوستیک و هارمونیکا خوانده شد.

تمامی قطعات برنامه نسبت به کنسرت های قبلی تنظیم های جدیدتری داشت و رنگ و بوی راک آنها کمی بیشتر شده بود. 

در ترکیب قبلی گروه امضا ، «وحید بهروان» ، «گلبرگ پرویزی» و «سامان رحیمی» حضور داشتند. به دلیل برخی مسائل و اتفاقات این نفرات بدون حاشیه از گروه جدا شدند. در یک اقدام جالب وحید بهروان و گلبرگ پرویزی و سامان رحیمی روی استیج حاضر شدند و در دو قطعه با هم گروهی های سابق خود خاطره بازی کردند.

پس از قطعات «sweet dreams» و «امضا» ، وحید بهروان که پیش از این به عنوان خواننده گروه نیز فعالیت می کرد از تمامی اعضا و فرزاد جلالی قدردانی کرد. او همچنین خبر از تشکیل گروه جدیدی با محوریت خودش به نام «سماک» را داد که فعالیت های رسمی خود را از سال آینده آغاز خواهند کرد.

در پایان قطعه امضا نیز فرزاد جلالی و «محسن مهاجر» و بهروان که نوازندگی گیتار الکتریک را بر عهده داشتند با سازهای خود اصطلاحا دوئلی را انجام دادند که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

در پایان نیز همانند همیشه ، برنامه با قطعه «آوازه خون» که از طرف این گروه به «کوروش یغمایی» تقدیم شده است به پایان رسید.

از جمله نکات مثبت برنامه می توان به بهترشدن کیفیت صدابرداری و نورپردازی اشاره کرد که نسبت به برنامه های قبلی اجراشده در این سالن بهتر شده بود.

*حواشی:
*«فرزاد جلالی» (خواننده و گیتار الکتریک) ، «شایان هاشملی» (پیانو و کیبورد) ، «محسن مهاجر» (گیتار الکتریک و هارمونیکا) ، «همایون خلیلی» (گیتار بیس) ، «کوروش علیرضا زاده» (گیتار الکتریک) و «مازیار عالمی» (درامز) اعضای اصلی و جدید گروه امضا در این کنسرت بودند.

*«محمد زارع» ، «داریوش بابائیان» و «کیان بابائیان» به عنوان مهمانان ویژه در سالن حضور داشتند.

* لحظاتی پس از اتمام این کنسرت ، فرزاد جلالی به خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: «این آخرین اجرای زنده ما در سال 92 بود. سه کنسرت قبلی برای موسیقی ما به نوعی آزمون و خطای ما بود. این کنسرت که با بند جدید روی صحنه رفت به نوعی فینال ما بود. کلا این چهار برنامه را برگزار کردیم تا به این نتیجه برسیم که موسیقی ما کدام قشر جامعه را دربر می گیرد. ما هم به دنبال مخاطب عام بودیم و هم مخاطب خاص را مدنظر داشتیم. از الان فقط روی آلبوم گروه تمرکز خواهیم کرد و پس از انتشار این اثر کنسرت های  رسمی را برگزار خواهیم کرد. تا الان کنسرت های ما به دلیل همین مساله ارزیابی و محک ، غیررسمی بود و از آن زمان وارد فاز برنامه های جدی تر خواهیم شد. من خیلی خوشحال می شوم که با آقای وحید بهروان مجددا روی استیج حاضر شوم و در صورت محیا شدن شرایط از این اتفاق استقبال می کنم. از تمامی عزیزانی که به تماشای این برنامه نشستند سپاسگزارم که با حضور خود از ما حمایت کردند. خیلی خوشحال هستم مخاطبانی داریم که حتی به سالن های کوچک نیز می آیند. پیگیر موسیقی راک هستند که طی چند سال گذشته تقریبا محو شده بود. امیدوارم که اعضای گروه بتوانند به این همه محبت و استقبال پاسخ مناسب بدهند. نهایتا می خواهم بگویم که امیدوارم دیگر هیچ هنرمندی در ایران به دلیل فعالیت هنری ممنوع الکار نباشد».

در ادامه نظاره گر عکس های «نسرین صفری» از این کنسرت باشید:


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما


نویسنده: وحید لشکری

کنسرت گروه امضا - اسفند 92
کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


کنسرت گروه امضا - اسفند 92


تاریخ انتشار : دوشنبه 19 اسفند 1392 - 10:17


آهنگ های مشابه

آهنگ کوروش بزرگ
آهنگ کوروش بزرگ
جمشید مشایخی و دانیال دادور

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ عروس مهرداد حامدی Download New Music D.Pah Download New Music D.Pah Memory دانلود آهنگ حافظه دانلود آهنگ حافظه از دی په دانلود آهنگ حافظه با صدای دی په دانلود آهنگ دی په دانلود آهنگ دی په حافظه Download New Music Saeed Lotfi Taghdir دانلود آهنگ تقدیر از سعید لطفی دانلود آهنگ تقدیر با صدای سعید لطفی دانلود آهنگ سعید لطفی تقدیر Download New Music Milad Mirshahreza Download New Music Milad Mirshahreza Mano Negah Kon دانلود آهنگ منو نگاه كن دانلود آهنگ منو نگاه كن از ميلاد ميرشاه رضا دانلود آهنگ منو نگاه كن با صدای ميلاد ميرشاه رضا دانلود آهنگ ميلاد ميرشاه رضا دانلود آهنگ ميلاد ميرشاه رضا منو نگاه كن متن آهنگ منو نگاه كن ميلاد ميرشاه رضا Download New Music Saeed Rahnamafar Hessi Ke Daram دانلود آهنگ حسی که دارم دانلود آهنگ حسی که دارم از سعید رهنمافر دانلود آهنگ حسی که دارم با صدای سعید رهنمافر دانلود آهنگ سعید رهنمافر حسی که دارم متن آهنگ حسی که دارم سعید رهنمافر Download New Music Ghasem Honarkar Download New Music Ghasem Honarkar Lajo Lajbazi دانلود آهنگ قاسم هنرکار دانلود آهنگ قاسم هنرکار لج و لجبازی دانلود آهنگ لج و لجبازی دانلود آهنگ لج و لجبازی از قاسم هنرکار دانلود آهنگ لج و لجبازی با صدای قاسم هنرکار متن آهنگ لج و لجبازی قاسم هنرکار Download New Music Kourosh Tehrani Aramesh دانلود آهنگ آرامش از کوروش تهرانی دانلود آهنگ آرامش با صدای کوروش تهرانی دانلود آهنگ کوروش تهرانی آرامش متن آهنگ آرامش کوروش تهرانی Download New Music Mahmoud Rajabi Begou Ke Mimouni دانلود آهنگ بگو که میمونی دانلود آهنگ بگو که میمونی از محمود رجبی دانلود آهنگ بگو که میمونی با صدای محمود رجبی دانلود آهنگ محمود رجبی بگو که میمونی متن آهنگ بگو که میمونی محمود رجبی Download New Music Sina Hejazi Man Khabesho Didam دانلود آهنگ سینا حجازی من خوابش و دیدم دانلود آهنگ من خوابش و دیدم دانلود آهنگ من خوابش و دیدم از سینا حجازی دانلود آهنگ من خوابش و دیدم با صدای سینا حجازی