«که چی» با صدای علی مولایی منتشر شد

«که چی» با صدای علی مولایی منتشر شد

موسیقی ما-آذر فیروزی: آلبومی جدید با صدایی جدید از خواننده‌ای جدید منتشر و زاهی بازار موسیقی شد. این آلبوم «که چی» نام داشته و خواننده آن علی مولایی است. مولایی در رابطه با جزییات آلبوم خود گفت: آهنگ‌ها ی این آلبوم را خودم ساخته‌ام و تنظیم‌های تمامی قطعات را نیز خودم انجام داد‌ام. حقیقتا صرفا به این دلیل تمامی قطعات را خودم ساخته و آن‌ها را تنظیم کرده‌ام، این است که سال‌ها کار من تنظیم بود و تاکنون برای خواننده‌های بسیاری این کار را انجام داده‌ام اما این برای اولین بار است که از صدای خودم برای خوانندگی در یک آلبوم استفاده کرده‌ام.

این خواننده ادامه داد: اصلا حرفه اصلی‌ام تنظیم است اما از آنجایی که در ارتبازط با ملودی و آهنگسازی به لحاظ مالی چندان برایم مقدور نبود، نتوانستم از کمک دوستانم بهره‌مند شوم. مجموعه این کار‌ها نیز مختص سالهای دور‌تر است. در سال ۸۵ بود که قطعات ساخته و آماده شده بود، و تا امروز آن‌ها را منتشر نکرده بودم.

مولایی در ادامه متذکر شد: مراحل اداری آلبوم سه سال کشید. چون خودم شخصا به تولید آن اقدام کرده بودم، امکان انتشار آن به تنهایی برایم چندان مقدور نبود. خیلی در این مسیر سختی کشیدم. اما برایم مهم نیست. چرا که آنچه را که می‌خواستم ارائه کردم و به بازار عرضه کردم.

این خواننده اذعان داشت: تفکر، ایدئولوژی، و صدای من متعلق به خودم است. خودم هستم با تمام کم و کاستی‌ها یی که دارم، همه آنچه که هست متعلق به خودم است وترانه‌های آن نیز توسط طلیعه می‌رصالحی سروده شده است و به گفته وی مضامینی عاشقانه دارند. وی در این رابطه گفت: شرایط و حس و حال روحی خودم را در این آلبوم و ترانه‌هایش لحاظ کردم. اما عاشق پیشگی در کل مجموعه دیده نمی‌شود. فیدبک خوبی از آن دیدم وبه همین دلیل تصمیم گرفتم آلبوم را با‌‌ همان شکل و شمایل منتشر کنم.

وی گفت: این آلبوم دارای ۸ قطعه است که پیش من بمون، نمی‌تونی، ساده بودم، که چی؟، پاتو تو کفش من نکن، آخرین حرف، باورن نمی‌شه و موش کور عنوان آن قطعات هستند. یک قطعه رمیکس شده نیز در آلبوم هست که در واقع رمیکس قطعه که چی است.

گفتنی است این آلبوم را شرکت فرهنگی –هنری رودکی منتشر و به بازار فرستاده است.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 خرداد 1391 - 00:00


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ نیمه شب دانلود آهنگ کنارم بمون دانلود آهنگ ما ایستاده ایم متن آهنگ جدید حامد زمانی با نام ما ایستادیم دانلود آهنگ میگن تقلیدی دیگست دانلود آهنگ همین چند ساعت دانلود آهنگ ‫‏امید حجت‬ دانلود آهنگ ‫‏غمگین دانلود آهنگ ‫‏یه روز از پیشه تو میرم دانلود آهنگ توبه ی گرگ مرگه دانلود آهنگ مخمصه دانلود آهنگ یه حس تازه دانلود آهنگ دلواپس دانلود آهنگ به سوی تو دانلود آهنگ 40 دانلود آهنگ چهل دانلود تیتراز فیلم چهل دانلود آهنگ شهنام شهابی دانلود آهنگ سوال بی جواب دانلود آهنگ تو در قلب منی دانلود آهنگ شهر بارونی دانلود آهنگ بازم بخند دانلود آهنگ هم خونه دانلود آهنگ یاد تو متن آهنگ فوق العاده آراد آریا دانلود آهنگ اوهام دانلود آهنگ این خرقه بینداز دانلود آهنگ شهرام شعرباف دانلود آهنگ خاطرم دانلود آهنگ دلم گرفت دانلود آهنگ یکی به جای من هست دانلود آهنگ یکی به جای من هست از پویا سالکی دانلود آهنگ یکی به جای من هست با صدای پویا سالکی متن آهنگ یکی به جای من هست پویا سالکی دانلود آهنگ طعنه دانلود آهنگ عاشقت هستم دانلود آهنگ عاشقت هستم از مازیار فلاحی دانلود آهنگ عاشقت هستم با صدای مازیار فلاحی دانلود آهنگ مازیار فلاحی عاشقت هستم متن آهنگ جدید عاشقت هستم مازیار فلاحی دانلود آهنگ صبح سپید دانلود آلبوم این خرقه بینداز دانلود آلبوم راک دانلود آلبوم شهرام شعرباف دانلود آلبوم گروه اوهام دانلود آهنگ عاشقم هنوز دانلود آهنگ فریدون‬ آسرایی دانلود آهنگ ادعای عشق دانلود آهنگ روانیتم دانلود آهنگ دست براریم