یاشار خسروی: جایگاه آرای مردمی بهتر از بخش کارشناسی است

یاشار خسروی: جایگاه آرای مردمی بهتر از بخش کارشناسی است

موسیقی ما – امید شایان: نام گروه«دیوار» قدمت چندانی ندارد اما اعضای این گروه هر یک تجارب زیادی را به همراه دارند و از مهمترین ارکان نوازندگی در موسیقی ایران هستند. پس از شمارش آرای نظرسنجی سالانه سایت«موسیقی ما» نوازندگان این گروه در هر دو بخش مردمی و کارشناسی به عنوان نامزد دریافت تندیس معرفی شدند. در گفتگویی با«یاشار خسروی» از اعضای گروه دیوار احساس او را نسبت به این انتخاب جویا شدیم.
  از اینکه از سوی مردم و کارشناسان نوازندگان گروه«دیوار» بیشترین رای را در بخش«بهترین نوازنده» بدست آوردند چه حسی دارید؟ این خیلی خوب است اما در بخش نوازنده ها نباید نوازنده های  گروه به صورت گروهی در بین اسامی کاندیداها قرار می گرفتند. چون گروه «دیوار» به عنوان مثال یک پنجم فعالیتهای من را در سال 91 را تشکیل می داد. من در سال 91 با«فرزاد فرزین»،«بابک جهانبخش» و «فریدون آسرایی» و... همکاری داشته ام. یعنی فعالیتم فقط این گروه نبود. ولی در کل این حرکتی که «موسیقی ما» شروع کرد بسیار خوب بود و در سالهای آتی مشکلات اولیه نیز برطرف خواهد شد.
  به نظر شما چه تفاوتهایی میان نتایج بدست آمده در بخش کارشناسی با بخش مردمی وجود دارد؟ در بخش کارشناسی به عنوان مثال یک نفر که نظر می دهد شاید تمامی کنسرتها را که ندیده است. شاید برنامه های چند نفر از دوستان خودش را دیده و نظر داده است. نمی شود خیلی زیاد روی بخش کارشناسی حساب کرد. ولی در بخش مردمی اگر مردم یک نوازنده که در یک جا فعالیت می کند را مورد نظر قرار بدهند و طرفداران خواننده ای که با او مشغول فعالیت هست را در نظر نگیرند و فقط به خاطر خود نوازنده رای بدهند نه خواننده ای که با او فعالیت می کند خیلی خوب است. به نظرم جایگاه آرای مردمی بهتر از بخش کارشناسی است.
  برگزاری چنین نظرسنجی ها و جشن ها چه تاثیراتی در موسیقی کشور خواهد داشت؟ اگر صد در صد خوب برگزار شود و هر دو بخش کارشناسی و مردمی دقیق باشد و کسانی که مشغول کار هستند از این قضیه حمایت کنند خیلی حرکت بزرگ و خوبی است. واقعا خواننده ها و نوازنده ها و هم تهیه کننده ها و همه دوست دارند که چنین برنامه ای در کشور داشته باشیم. ولی یک مقدار مشورت با موزیسین ها و هنرمندان را نیز لازم دارد یعنی برای سالهای آینده بهتر است مشورتهایی هم وجود داشته باشد.
  به جز خودتان کدام نامزد دیگر را شایسته برتر شدن در این شاخه می دانید؟ «رضا تاجبخش» و «بهنام حکیم» را می توانم نام می برم.
  و مهمترین برنامه های شما برای سال 92 چیست؟ در حال ضبط آلبوم تصویری گروه دیوار هستیم. بیشتر دوست دارم با دیوار و در بخش پاپ با «بابک جهانبخش» فعالیت داشته باشم.


منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 10:51


آهنگ های مشابه


ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ مرتضی پاشایی یه عمره دانلود آهنگ یه عمره دانلود آهنگ یه عمره از مرتضی پاشایی دانلود آهنگ یه عمره با صدای مرتضی پاشایی متن آهنگ یه عمره مرتضی پاشایی Download New Music Mehrab Mojarad Download New Music Mehrab Mojarad Baroon Ke Migire دانلود آهنگ بارون که می گیره دانلود آهنگ محراب مجرد متن آهنگ بارون که می گیره محراب مجرد Download New Music Ali Abasi Download New Music Mohsen Ebrahimzadeh Download New Music Mohsen Ebrahimzadeh & Ali Abasi Eshgh Man متن آهنگ عشق من محسن ابراهیم زاده Download New Music Reza Ansari Download New Music Reza Ansari Mikhandidam دانلود آهنگ رضا انصاری می خندیدم دانلود آهنگ می خندیدم دانلود آهنگ می خندیدم از رضا انصاری دانلود آهنگ می خندیدم با صدای رضا انصاری متن آهنگ می خندیدم رضا انصاری Download New Music Milad Babaei Download New Music Milad Babaei Halo Roozam Khoobe دانلود آهنگ حال و روزم خوبه دانلود آهنگ حال و روزم خوبه از میلاد بابایی دانلود آهنگ حال و روزم خوبه با صدای میلاد بابایی دانلود آهنگ میلاد بابایی حال و روزم خوبه متن آهنگ حال و روزم خوبه میلاد بابایی Download New Music Babak Zarrin Download New Music Babak Zarrin Bita دانلود آهنگ بابک زرین بیتا دانلود آهنگ بیتا دانلود آهنگ بیتا از بابک زرین دانلود آهنگ بیتا با صدای بابک زرین متن آهنگ بیتا بابک زرین Download New Music Masoud Masoudian Download New Music Masoud Masoudian Ki Mimoone دانلود آهنگ کی می تونه دانلود آهنگ کی می تونه از مسعود مسعودیان دانلود آهنگ کی می تونه با صدای مسعود مسعودیان دانلود آهنگ مسعود مسعودیان دانلود آهنگ مسعود مسعودیان کی می تونه Download New Music Amir Yeganeh Download New Music Amir Yeganeh Akharin Ferestadeh دانلود آهنگ آخرین فرستاده دانلود آهنگ آخرین فرستاده از امیر یگانه دانلود آهنگ آخرین فرستاده با صدای امیر یگانه دانلود آهنگ امیر یگانه آخرین فرستاده متن آهنگ آخرین فرستاده امیر یگانه Download New Music Navid Hakimi