یغما گلرویی و رانندگی در مستی!

یغما گلرویی و رانندگی در مستی!

موسیقی ما- لی لا رضایی: یغما گلرویی که تا چند سال پیش عنوان یکی از پرکار‌ترین ترانه‌سرایان را یدک می‌کشید در مورد کم کاری‌های یکی دو سال اخیر خود اعلام کرد: ترجیح می‌دهم در محیطی کار نکنم که بعد از نزدیک به پانزده سال فعالیت ناگهان متوجه می‌شوی به دلایلی کودکانه و بی‌منطق ممنوع الفعالیت شده‌ای و این ماجرا سه سال ادامه پیدا می‌کند و به‌‌ همان صورت الله‌بختکی آقایان مرکز موسیقی ناگهان خوابنما می‌شوند و تصمیم می‌گیرند ممنوع‌الفعالیتی‌ات را لغو کنند.

وی همچنین ادامه داد: کم کاری من دلایل خود را دارد. شرایط موسیقی مجاز در ایران به قدری نابخردانه پیش می‌رود که دوست ندارم فعالیت چندانی در آن داشته باشم باشم.

خالق کوچه ملی، از همکاری‌های اخیر خود با خواننده‌ها گفت: در حال حاضر مشغول همکاری با مانی‌رهنما در قالب یک آلبوم هستم و ضمن همکاری با این خواننده در آلبوم جدید هومن جاوید که قرار است به زودی وارد بازار شود نیز ترانه دارم. حمید حامی هم چند ترانه از من را احتمالا در آلبوم جدیدش اجرا خواهد کرد که فکر می‌کنم سال آینده ضبط آن را شروع کند.

وی همچنان خبر داد مجموعه ترانه‌ «رانندگی در مستی» که ششمین مجموعه ترانه‌ یغما‌گلرویی محسوب می‌شود در آلمان منتشر شده است.

وی ادامه داد: این مجموعه پانصد صفحه‌ای دارای سه بخش است: اول: گفتگو. مصاحبه‌ای درازآهنگ که توسط حسن علی‌شیری انجام گرفته و در آن به موضوعات مختلفِ هنری اشاره شده است.

گلرویی در آن به بیان دیدگاه‌های خود درباره وضعیت ترانه و موسیقی پیشرو پرداخته است.

بخش دوم این کتاب، گزینه ترانه است. گزینه‌ای از ترانه‌های یغما گلرویی که بین‌ سال‌های هشتاد و پنج تا نَود سروده شده‌اند.

بخش سوم نیز از نگاه دیگران است. این بخش شامل یادداشت‌ و نقد و نظرهایی از هانیبال الخاص، سیامک بهرام‌پرور، محمدعلی بهمنی، حسین پناهی، پرویز پرستویی، عمران صلاحی، اوریانا فالاچی، امیر محمد قاسمی‌زاده، سیاوش قمیشی، حسن علی‌شیری، مسعود کیمیایی، اسفندیار منفردزاده، افشین یداللهی، میثم یوسفی و... است.

یغما گلرویی که چندی پیش یادداشت تند و تیزی درمورد عدم عنوان نامش توسط رضا یزدانی در آلبوم «ساعت بیست و پنج شب» نوشته بود در گفتگو با موسیقی ما درباره احتمال همکاری مجددش با رضا یزدانی عنوان کرد که به رغم دلگیری‌های هنوزش، همچنان با رضا یزدانی رابطه دوستانه دارد و قطع رابطه کاری هیچ اثری در دوستی‌یشان با هم نداشته است.

این ترانه سرا در ضمن اعلام این مطلب، درباره گله‌های خود از رضا یزدانی گفت:  از رضا توقع چنین کاری نداشتم اما قطع همکاری با رضا یزدانی دلیل دیگری جز نیاوردن نام من در آلبوم داشت و آن این بود که رضا در قطعه «داغ» با شاعری کار کرد که من ترجیح می‌دادم ترانه‌هایم در کنار شعر او قرار نگیرد. به عنوان یک ترانه سرا بعد از ده سال همکاری با یک خواننده این حق من است که انتخاب کنم نامم در کنار چه کسانی قرار بگیرد. قبل از اینکه آلبوم منتشر شود به او گفتم ترانه‌های من را در صورتی که شعر آن شاعر در آلبوم هست حذف کند اما متاسفانه این اتفاق نیافتاد و فقط نام من از اینسرت و جاهای دیگری حذف شد.

وی ادامه داد: امیدوارم رضا در کار با ترانه‌سرایان دیگر موفق باشد و همیشه بهترین آرزو‌ها را برایش داشته و دارم. ما با هم قهر نیستم و تنها همکاری نمی‌کنیم.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی مایغما گلرویی و رانندگی در مستی!
یغما گلرویی و رانندگی در مستی!


تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 دی 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ کازابلانکا
آهنگ کازابلانکا
رضا رویگری
آهنگ مدینه
آهنگ مدینه
میلاد فرهودی
آهنگ نقاب
آهنگ نقاب
حسن مومیوند
آهنگ متروپل
آهنگ متروپل
رضا یزدانی
آهنگ مدینه
آهنگ مدینه
مرتضی اسکندری

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
متن آهنگ اولین نگاه امین رستمی دانلود آهنگ فردا دانلود آهنگ فردا از مسعود امامی دانلود آهنگ فردا با صدای مسعود امامی دانلود آهنگ مسعود امامی فردا متن آهنگ فردا مسعود امامی دانلود آهنگ بابک جهانبخش فراموش کردم دانلود آهنگ فراموش کردم دانلود آهنگ فراموش کردم از بابک جهانبخش دانلود آهنگ فراموش کردم با صدای بابک جهانبخش متن آهنگ فراموش کردم بابک جهانبخش دانلود آهنگ ایمان علمشاهی دانلود آهنگ ایمان علمشاهی دلهره دانلود آهنگ دلهره دانلود آهنگ دلهره از ایمان علمشاهی دانلود آهنگ دلهره با صدای ایمان علمشاهی دانلود آهنگ رفیق خودمونی دانلود آهنگ رفیق خودمونی از محسن پیرزاده دانلود آهنگ رفیق خودمونی با صدای محسن پیرزاده دانلود آهنگ محسن پیرزاده دانلود آهنگ محسن پیرزاده رفیق خودمونی دانلود آهنگ دل تنها از مهدی سپهری دانلود آهنگ دل تنها با صدای مهدی سپهری دانلود آهنگ مهدی سپهری دل تنها متن آهنگ دل تنها مهدی سپهری دانلود آهنگ عادت از مهراب مجرد دانلود آهنگ عادت با صدای مهراب مجرد دانلود آهنگ مهراب مجرد عادت دانلود آهنگ جدایی از علی عباسی دانلود آهنگ جدایی با صدای علی عباسی دانلود آهنگ علی عباسی جدایی متن آهنگ جدایی علی عباسی دانلود آهنگ حسین استیری دیوونتم دیونه دانلود آهنگ دیوونتم دیونه دانلود آهنگ دیوونتم دیونه از حسین استیری دانلود آهنگ دیوونتم دیونه با صدای حسین استیری متن آهنگ دیوونتم دیونه حسین استیری دانلود آهنگ رستاخیز طبس دانلود آهنگ رستاخیز طبس از علی یگانه دانلود آهنگ رستاخیز طبس با صدای علی یگانه دانلود آهنگ طبس دانلود آهنگ علی یگانه رستاخیز طبس دانلود آهنگ با من بمون دانلود آهنگ با من بمون از حامد هاکان دانلود آهنگ با من بمون با صدای حامد هاکان دانلود آهنگ جدیدایرانی دانلود آهنگ حامد هاکان با من بمون متن آهنگ با من بمون حامد هاکان دانلود آهنگ امیر کیان دانلود آهنگ امیر کیان بهم تکیه کن