یغما گلرویی و رانندگی در مستی!

یغما گلرویی و رانندگی در مستی!

موسیقی ما- لی لا رضایی: یغما گلرویی که تا چند سال پیش عنوان یکی از پرکار‌ترین ترانه‌سرایان را یدک می‌کشید در مورد کم کاری‌های یکی دو سال اخیر خود اعلام کرد: ترجیح می‌دهم در محیطی کار نکنم که بعد از نزدیک به پانزده سال فعالیت ناگهان متوجه می‌شوی به دلایلی کودکانه و بی‌منطق ممنوع الفعالیت شده‌ای و این ماجرا سه سال ادامه پیدا می‌کند و به‌‌ همان صورت الله‌بختکی آقایان مرکز موسیقی ناگهان خوابنما می‌شوند و تصمیم می‌گیرند ممنوع‌الفعالیتی‌ات را لغو کنند.

وی همچنین ادامه داد: کم کاری من دلایل خود را دارد. شرایط موسیقی مجاز در ایران به قدری نابخردانه پیش می‌رود که دوست ندارم فعالیت چندانی در آن داشته باشم باشم.

خالق کوچه ملی، از همکاری‌های اخیر خود با خواننده‌ها گفت: در حال حاضر مشغول همکاری با مانی‌رهنما در قالب یک آلبوم هستم و ضمن همکاری با این خواننده در آلبوم جدید هومن جاوید که قرار است به زودی وارد بازار شود نیز ترانه دارم. حمید حامی هم چند ترانه از من را احتمالا در آلبوم جدیدش اجرا خواهد کرد که فکر می‌کنم سال آینده ضبط آن را شروع کند.

وی همچنان خبر داد مجموعه ترانه‌ «رانندگی در مستی» که ششمین مجموعه ترانه‌ یغما‌گلرویی محسوب می‌شود در آلمان منتشر شده است.

وی ادامه داد: این مجموعه پانصد صفحه‌ای دارای سه بخش است: اول: گفتگو. مصاحبه‌ای درازآهنگ که توسط حسن علی‌شیری انجام گرفته و در آن به موضوعات مختلفِ هنری اشاره شده است.

گلرویی در آن به بیان دیدگاه‌های خود درباره وضعیت ترانه و موسیقی پیشرو پرداخته است.

بخش دوم این کتاب، گزینه ترانه است. گزینه‌ای از ترانه‌های یغما گلرویی که بین‌ سال‌های هشتاد و پنج تا نَود سروده شده‌اند.

بخش سوم نیز از نگاه دیگران است. این بخش شامل یادداشت‌ و نقد و نظرهایی از هانیبال الخاص، سیامک بهرام‌پرور، محمدعلی بهمنی، حسین پناهی، پرویز پرستویی، عمران صلاحی، اوریانا فالاچی، امیر محمد قاسمی‌زاده، سیاوش قمیشی، حسن علی‌شیری، مسعود کیمیایی، اسفندیار منفردزاده، افشین یداللهی، میثم یوسفی و... است.

یغما گلرویی که چندی پیش یادداشت تند و تیزی درمورد عدم عنوان نامش توسط رضا یزدانی در آلبوم «ساعت بیست و پنج شب» نوشته بود در گفتگو با موسیقی ما درباره احتمال همکاری مجددش با رضا یزدانی عنوان کرد که به رغم دلگیری‌های هنوزش، همچنان با رضا یزدانی رابطه دوستانه دارد و قطع رابطه کاری هیچ اثری در دوستی‌یشان با هم نداشته است.

این ترانه سرا در ضمن اعلام این مطلب، درباره گله‌های خود از رضا یزدانی گفت:  از رضا توقع چنین کاری نداشتم اما قطع همکاری با رضا یزدانی دلیل دیگری جز نیاوردن نام من در آلبوم داشت و آن این بود که رضا در قطعه «داغ» با شاعری کار کرد که من ترجیح می‌دادم ترانه‌هایم در کنار شعر او قرار نگیرد. به عنوان یک ترانه سرا بعد از ده سال همکاری با یک خواننده این حق من است که انتخاب کنم نامم در کنار چه کسانی قرار بگیرد. قبل از اینکه آلبوم منتشر شود به او گفتم ترانه‌های من را در صورتی که شعر آن شاعر در آلبوم هست حذف کند اما متاسفانه این اتفاق نیافتاد و فقط نام من از اینسرت و جاهای دیگری حذف شد.

وی ادامه داد: امیدوارم رضا در کار با ترانه‌سرایان دیگر موفق باشد و همیشه بهترین آرزو‌ها را برایش داشته و دارم. ما با هم قهر نیستم و تنها همکاری نمی‌کنیم.


منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی مایغما گلرویی و رانندگی در مستی!
یغما گلرویی و رانندگی در مستی!


تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 دی 1390 - 00:00


آهنگ های مشابه

آهنگ کازابلانکا
آهنگ کازابلانکا
رضا رویگری
آهنگ مدینه
آهنگ مدینه
میلاد فرهودی
آهنگ نقاب
آهنگ نقاب
حسن مومیوند
آهنگ متروپل
آهنگ متروپل
رضا یزدانی
آهنگ مدینه
آهنگ مدینه
مرتضی اسکندری

ارسال دیدگاه
آهنگ های جدید
در حال پخش
دانلود آهنگ سرگذشت دانلود آهنگ سرگذشت از محمد سرمدی دانلود آهنگ سرگذشت با صدای محمد سرمدی دانلود آهنگ محمد سرمدی سرگذشت متن آهنگ سرگذشت محمد سرمدی Download New Music Ali Tajdary Download New Music Ali Tajdary Donya دانلود آهنگ دنیا از علی تاجداری دانلود آهنگ دنیا با صدای علی تاجداری دانلود آهنگ علی تاجداری دانلود آهنگ علی تاجداری دنیا متن آهنگ دنیا علی تاجداری Download New Music Milad Beheshti دانلود آهنگ عاشق خاص دانلود آهنگ عاشق خاص از نیما پیلتان دانلود آهنگ عاشق خاص با صدای نیما پیلتان دانلود آهنگ نیما پیلتان دانلود آهنگ نیما پیلتان عاشق خاص متن آهنگ عاشق خاص نیما پیلتان Download New Music Mohammad Reza Kazemi Download New Music Mohammad Reza Kazemi Gole Khoshk دانلود آهنگ گل خشک دانلود آهنگ گل خشک از محمدرضا کاظمی دانلود آهنگ گل خشک با صدای محمدرضا کاظمی دانلود آهنگ محمدرضا کاظمی دانلود آهنگ محمدرضا کاظمی گل خشک متن آهنگ گل خشک محمدرضا کاظمی Download New Music Omid Nazari Download New Music Omid Nazari Zendegi دانلود آهنگ امید نظری دانلود آهنگ امید نظری زندگی دانلود آهنگ زندگی از امید نظری دانلود آهنگ زندگی با صدای امید نظری متن آهنگ زندگی امید نظری Download New Music Mani Noroozi Hala Ke دانلود آهنگ حالا که از مانی نوروزی دانلود آهنگ حالا که با صدای مانی نوروزی دانلود آهنگ مانی نوروزی حالا که متن آهنگ حالا که مانی نوروزی Download New Music Hedi Rezaee & Saber Taheri Taghas دانلود آهنگ تقاص از حدی رضایی و صابر طاهری دانلود آهنگ تقاص با صدای حدی رضایی و صابر طاهری دانلود آهنگ حدی رضایی و صابر طاهری تقاص Download New Music Sina Solhi Download New Music Sina Solhi Ghorse Khab دانلود آهنگ سینا صلحی دانلود آهنگ سینا صلحی قرص خواب دانلود آهنگ قرص خواب دانلود آهنگ قرص خواب از سینا صلحی دانلود آهنگ قرص خواب با صدای سینا صلحی